• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
ahoj, my jsme dnes byli u rodicu a za ucetni v semilech a tak jsem se cestou domu stavila v tom turnove a MAME boticky! Ale diky, ze ses divala.
S tim plavanim tentokrat take vynechame. Davidek je trochu nakrapnuty, ma trochu rymu, sklenene oci a zda se mi, ze ma malicko teplotu. Vcera mel v zadecku 37,9°, to jeste neni nejak extra, ale plavat tentokrat nepujdeme. V patek chceme jet ke kamaradum na vikend a nerada bych, aby davidek lehnul s chripkou. Pristi tyden jsou prazdniny a neplave se, tak budou mit deti dost casu na plne uzdraveni. Take napisu Zabranske, bude to tedy poprve, co jsme nesli :slight_smile:
Doma je davidek stale zivel a rozhodne ne zadny marod, ale v noci spatne spi. Dnes jsem kvuli nemu vstavala asi 8x, rano jsem byla jak moucha :frowning2: Bacily jsou všude, také se jim raději vyhneme.

Myslim, ze az se Jojko uzdravi, mohli bychom se nekde srazit. Bud prijedeme my nebo vy a kluci si pohraji a provetraji na cerstvem vzduchu. Snad uz zkraje pristiho tydne.
22. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Krásný botičky
Jinak my jsme taky nemocný :frowning2: Takže jsme nebyly plavat minule, teď a počítám že ani za týden ještě nepůjde.m
22. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Lucko, pristi tyden jsou jarni prazdniny a lachtanek neplave tak jako tak.
22. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally aha, tak to jsem netusila
22. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb my také ne, až minule nám paní na recepci říkala, že další plavání bude až v tom týdnu po 7.3.

Tedy nějak mi nejde to číslování botiček do hlavy. Sama jsem davídkovi koupila bačkůrky vel.18 a jsou mu. Včera mu paní v obchodě změřila nožičku jako že má velikost 20-21 a dnes jsem mu koupila botičky vel.19 a má je s dostatečnou rezervou (velikost 20 byla obrovská). V sandálkách tu nožičku vidíš, ale jak to ověříš v plných keckách? (to je hotová filozofická úvaha :sweat_smile: )
22. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally tam mu to budeš muset osahat zvenku
22. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zítra na nás myslete... naši zájemci na dům jdou žádat o hypotéku, tak ať jim to dají.... moc moc bych si to přála. Jsou to cikáni a dokonce jima ani nevadí náš soused....
22. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at vam to dopadne, to by teda byla pro souseda skoro pomsta :confounded:
22. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet tak mooc drzime palce at to vyjde, aj manzel sa tesi a drzi palec, pre suseda "len to najlepsie" inak nic proti cikanum ale tyto urcite budu mat svoju hlavu a poslu ho pekne krasne do haja :grinning:
Faly krasny boticky , take podobne mali aj v tej lekarni, a ja sa tam vratim ked pojdeme na tu rocnu prehliadku a mu kupim take nieco, doma mame tie backurky tie su fajn. A to mas pravdu ze normalna boticka clovek ani nevie kde deti tu nozicku maju, da sa sice omaknut, ale nasa ma ten predok taky tvrdsi takze je to veelmi orientacne na dotyk odhadnut. A myslim ze ako aj u bot pre dospelych, musis kazdu topanocku skusat, velkosti su rozne, ja mam tiez problem si kupit botu podla cisla, niekedy vyhovuje väcsie inokedy mensie.
Hm tak holky je to jasne, prckovia chytili nieco v bazene, predsa staci jeden virus, je tam teplo , vlhko , idealne prostredie pre bakterie a virusy. A ze sa deti napiju tej vody az az. Takze nam drzim palce nech su deticky cim skor zdrave, ja dufam ze do konca tyzdna budeme tiez fit, Jojko chuda je dnes uz prekvapkany kvapkami co do neho sukame :grinning: Jojko tiez nema tepltu, vez den beha ako splaseny a uz chodi po celom byte neustale, stale ho niekde hladam, taha za sebou kabel takze to nie je tazke ho najst :D Nezastavi sa, akurat mu neustale tecie z nosa, teraz aj ocicka. V noci tiez spi horsie, aledvceromspal krasne celu noc, na dnes sa 2x zobudil a kvikal ale zas zaspal.
22. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine jj ptali se na něj protože jsou od nás z vesnice a slyšeli že prodej je kvůli němu tak jsem jim to vysvětlila ale neodradil je. Oni sem půjdou mladý se starýma a ty ho pošlou někam, jen ať si to užije. A brácha říkal že těch tady bude za chvilku 50.
23. únor 2011 ve 04:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude soused koukat :sunglasses:

Jinak me nejak zklatil bacil, mam desnou rymu a i huhlam, tak se musim vykuryrovat. Davidek se zda celkem v pohode. Dame si vitaminy a budeme jako rybicky.
23. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally ty bacily jsou teĎ všude. Mrchy jedny. U nás to vypadá, že nám možná k tomu všemu ještě roste zub. No uvidíme.
23. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally tak to je teraz vsade clovek tomu asi tazko zabrani, staci ze vojdes do obchodu niekto na teba prskne a je to tam.
Holky co robite ked ste cely den doma? Ja som dnes napiekla, vyprala a urobila obed ale stale ma to trha vonku, ked svieti slnko ale je dost chladno :unamused: Chodite aspon na chvilu vonku, ja mam pocit ze nieco nie je sparvne ked sa nam nepodari aspon na chvilu ist vonku. Mate to aj vy, ci len ja som taka sahnuta :angry:
23. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tedy chodime na cerstvy vzduch, alespon na chvili, kor kdyz je venku tak nadherne, akorat dnes jsme tedy doma
ja jsem vyprala uz tri pracky :astonished:
zitra musim chce nechte do banky a nakoupit, snad se nam bacil vyhne
23. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já když jsem doma tak vyperu, vytřu, a celkově poklízim... dnes jsme šli udělat okruh kolem Bukovna. Jen já a Nikol. Nikdo jiný s náma nešel :cry: . Ale i tak jsme vyvětrali a Nikol pak ještě půl hodiny spala v kočárku na dvoře.
23. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine já už jsem s malou doma týden. A tak nějak si celý den hrajeme, uklízíme, sem tam někdo přijde na návštěvu, takže pohoda :D
24. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO holky,,, objednala jsem chodítko za 400. Vím, že to není zdravé, ale tak ono se v tom dá jen sedět a občas potřebuju dát malou do něčeho v čem se mi neumlátí, když třeba potřebuju něco udělat. A až se začne stavět o nábytek, tak si myslím, že přijde vhod :D
24. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb my choditko take mame (pujcene), ale davidek je v nem minimalne. Spis tape tak, ze se ho chytne a pelasi. Ale na chvilkove zabaveni to neuskodi.

Jinak ja jsem totalka- ryma jako blazen, v krku knedlik, no hruza.
24. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko ja som tiez premyslala nad choditkom, babka nam chcela kupit, ale potom som si to rozmyslela, ani nie koli tym "zdravotnym nevyhodam" ktore vsade pisu ale ked som nad tym premyslala prislo mi dat vela 30 eur za nove (na svk) na taku kratku dobu. SIce som si hovorila ze Jojko by sa mohol chvilu zabavit v tom a nemusela by som ho strazit, ale nakoniecto aj tak vyplinulo tak ze Jojko beha uz sam po celom byte ani neviem ako. Uz spadne len ked sa zamota do hraciek ktore si hadze pod nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze choditko sme nepotrebovali. Mame pozicanu aj taku tu hojdacku skakalku co sa zavesi medzi dvere a bol tam len par krat, poskackal si a nebavilo ho to.
Fally tiez sme nejaky nachcipnuty doma vsetcia, ale nie velmi len tak troska. Jojko je chvalabohu lepsi uz len sopliky a troska zakasle ked si lahne, ale uz spal celu noc vcera som zvedava ako dnes.
A boli sme sa konecne prejst na dlhsie ako pol hodinu, boli sme v starom meste :grinning:
24. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine
@fally No holky, chci to použít opravdu jako chvilkovou zábavu a dávat jí do toho minimálně. Jsem vděčná za každou minutu co se zabaví. je to fakt hroznej živel. A to je jí teprve 6měsíců. Ale jsem ráda. Já bych asi ani klidné dítě nechtěla. Tak ono by u nás moc nemělo být po kom.
Jinak se brzy uzdrav. Nám už je mnohem lépe. Akorát se mi chudinka každé ráno hrozně pozvrací. Jak chrchlá, je zahleněná a neumí to vyplivnout, tak se vždycky strašně poblinká. Snad už to brzy skončí.
25. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak přidávám pokusy o sezení, dál jsem fotit nemohla, musela sem chytat. Plus jedna bonusová, jak krade :D
Schválně koukejte, kde má tu levou nožičku :D Gymnastka.
27. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Luci malá je strašně šikovná. Už jí rostou zoubky? Nám teda zatím ne, a myslím že času dost. Jen co mi říkají ostatní maminky že dětem rostou zoubky a jsou stejně starý jak naše Nikol. Naše se zatím na bříšku jen plácá...
27. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Alžbět, zoubky zatím nemáme. Ale teď mi kadí až 5x za den. Tak čekám, jeslti nějakej nevyleze. I si strká prstíček do pusinky a jakoby si tlačí na dásničky. Tak nevím. Uvidíme. Času dost.
27. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, lucko, mala dela nadherne pokroky, je to uzasne. Take obcas koukam, jak jsou ty deti pruzne a ze si ty svoje rucicky a nozicky neulamou pri tech gymnastickych pozicich.
Jinak zoubky zacaly Davidkovi rust pomerne pozde az v osmi mesicich. Nyni ma vsak uz sedm a dalsi dva rostou, takze to zase vsechno dohnal a ma uz "hubu plnou zubu". Hlavne, aby je rust zoubku moc netrapil, vzdycky hur spi a jsou protivnejsi a neustale maji neco v puse a slintaji...

My jsme byli od patku do nedele u kamaradu v jiznich cechach. Davidek to zvladal skvele, i kdyz bylo na chate docela rusno a mela jsem strach, aby ho nocni kamaradi nebudili. Prvni noc spinkal hur, do pulnoci ve sve postylce, jenze pak se probral a nejak se asi polekal, kde je, tak jsem si ho vzala k sobe a do rana se tulil se mnou. Ze soboty do nedele uz spal ve sve cestovni postylce a spal jako doma. Jen se mi rano po akcich s kamarady nechtelo po seste vstavat. :grinning: :grinning:
27. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nase cestovni koupani
27. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb jj i naše kadí několikrát denně ale nenapadlo mě že by to mělo společnýho se zoubkama. Zatím nemá ani náznak že by nějaké koukali pod dásničkama. Mě samotné začali zuby růst až na 7 měsících takže ani nečekám že by to bylo dřív. A slintá a strká si ručičky do pusinky už do vánoc. NIjak to s tím nespojuji. Kamarádky mají též 5měsíční kluky a těm už zoubky prosvítají přes dásničky tak se ptám jestli jste to taky tam měli. :grinning:
28. únor 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky včera tu byl pán na náš dům a moc se mu tady líbilo tak pevně doufám že ho nic neodradí
28. únor 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko mas doma sikulku, haha ja kebz som tak dala nohu tak ma uz le ndo sadry naskladaju. :wink: To ti za chvilu bude behat po celom byte. Jojko odkedy na to prisiel je na neudrzanie a beha stale ked prave nespi, nestiham za nim upratovat, stale nieco vytahuje a rozhadzuje to po celom byte.
Fally a Davidek je uz ok? Jojko este stale kasle, hlavne rano a spoliky tahame celyden, je to ale vyrazne lepsie, ale dufam ze sa toho zbavime do konca tyzdne uplne. Prechadzky mu robia dobre to nikdy soplik nema az ked sa vratime sa mu to rozbehne. Inak uz sa tesim az sa konecne dostaneme do kolektivu, ale tento tyzden to budeme musiet vydrzat, plavanie nie je a Robatka tiez. Aspon sa dovtedy dame do kopy. Ukazala som foto Davidka manzelovy a ten ze a on je uz zdravy? Urcite s nim nechodia vonku ked je chory. No som myslela ze ma porazi, ten by nas najradsej zavrel do izby kym nebudeme ok , nechce pochopit ze prechazdky aj ked je chladnejsie nam robia dobre. :angry:
A tiez nam lezu ocne zuby nespali sme dobre asi tri dni, stale okolo polnoci fnukal dve hodiny, dnes nastastie uz zas spal celu noc.
Alzbet tak drzime palec. :wink:
28. únor 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine jj, myslím,ž e bude běhat brzo. Ona je holt velká aktivka od malinka. A když si něco vezme do hlavy, tak to za pár dní dokáže :D

@alzbeta.hod držím palce
28. únor 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si uzivaj este kym stihas aspon troska sledovat kde je :grinning: caka ta pekna nahanacka po celom byte a sledovanie kde sa nachadza a co robi, mam to cely den a neda sa nic poriadne urobit, sedi len ked ho krmim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom zas ako motorova mys. A ked pride na to ako chodit uz to pojde strasne rychlo Jojko je kazdy den sikovnejsi v tom co robi. Nestihame s manzelom :grinning:
28. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek