• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@barcaldine no už se na to těším :D Už jí nestíhám teď, Než se otočím, je někde jinde. Plazí se po celém bytě. Všechno krade. už na sebe vylila misku s vodou a rozjezdila to bříškem. No rachot. Jo a nesedí ani u jídla, protože ona prostě ty příkrmy odmítaá.
28. únor 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to pevne nervy prajem, :grinning: ale clovek ma z toho radost ze su sikovne deticky.
28. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb děkuji snad už to vyjde
28. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/uoco/web_generator/actual_hour_data_CZ.html

Holky, vůbec nedoporučují vycházet s malýma dětma ven pokud nemusíte :frowning2:

@alzbeta.hod to víš žče jo
28. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine i tobě děkuji Ali... no pán byl nadšený, syn se těší na vlastní pokojík protože má dvě mladší sestry dvojčata. A to se jim tu právě líbí, dole by vládlirodiče a vršek by měli děti na pokojíky. Tak snad to vyjde. Jen se dětem nechce chodit do Boleslavi do školy ale to nevim kam chodili doteď když jsou z Boleslavi... :unamused:
28. únor 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb No já už moc naděje nemám... jedni by to mooooc chtěli a modlí se aby se tzo neprodali než pán dostane v práci smlouvu na neurčito... a tihle zas řeší školu. Ale ny vesnici budou muset stále dojíždět, málokde je škola do 9.třídy.
28. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod to je divný, když je 9 už x let poviná, ne?!
28. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb to jo já myslím to že většinou na vesnicích jsou školy do 5. třídy a pak se jezdí do MB...
28. únor 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak to je na pytel
28. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb no jinakto nejde no... vždyˇje to kousek a jezdí tak plno dětí.
28. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tedy jste se rozepsaly od vcerejska :slight_smile:

Barcaldine: My uz jsme v podstate zdravi, tedy davidek. Ja i manzel stale bojujeme s bacilem, i kdyz ja uz jsem take skoro fit, jen trochu ryma, ale manzel to vypada, ze ulehne. Ale davidek je naprosto v pohode a malicka rymicka a sem tam pokaslani neni zadna nemoc. Takze prochazky tak jednou denne ano a bez problemu zvladl cely pobyt u kamaradu.
Jinak davidek uz sam stoji bez opory, mozna pomohly ty boticky. Jak to jednou zkusil, od te doby se porad pousti.
Zrovna jsem v poste nasla obalku s reklamou te obuvi u dracka bublinky, jsou tam jedny ponozky jako pozornost a poukazka na 10% slevu na prvni boticky. Opravdu tam meli vyber, tak se tam stavim. Venku me navnadilo pocasi, uz aby bylo jaro.

PORAD MI, CO JSTE KOUPILI NEBO PROSTE CO DOSTANE JOJKO K 1.NAROZENINAM? Babicky nam bombarduji, co mu maji koupit a hracek ma dost, obleceni zatim taky, tak fakt nevim, co by se hodilo.

U zoubku je vzdycky videt zdurela boulicka na dasni, ale nam to roste na etapy a tak nekdy boulicka je a pritom zoubek zrovna neroste.

U nas je take skola jen do pate tridy a pak boleslav. Ja ale zvazuju, ze dam dite uz od prvni tridy do boleslavi, jeste nevim. Zatim by me zajimala spis skolka :wink:
28. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si tiez myslim ze nejake to zakaslanie a sopliky nie je nempc ale presvedcit treba mojho manzela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten je tiez teraz najviac chory z nasej rodiny, hold chlapi .. :grinning:
A kedy pojdes do toho dracika? Ja nemam nic na praci ak by si sla dnes asi by som sa presla a pozreli by sme nieco. A kde to je?
28. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som to nasla na nete, ja sa tam asi prejdem dnes, Jojko teraz spinka, tak ked vstane napapame sa a vyrazime, vyzera ze bude pekne tak by som to vyuzila na prechajdu, nebudeme cely den doma.
28. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ted do stredy fofr, to se do bolky nedostanu, ale koncem tydne mas tam zase ty navstevu, tak se jeste domluvime
ten obchudek je treti panel u hlavni silnice od robatek
28. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju a ktym narodeninam, tiez sa babky pytali, tak som sa dohodla s mamkou ze mi daju vlastne peniazky na ten kociarik, s druhou som sa dohodla na topanockach, bude nam treba nejake na leto tak pojdeme nieco vybrat, pozriem v draciku :slight_smile: inak som myslela na to co mu kupime my s manzelom a nic ma nenapada, hraicek ma dosta a vsetko co potrebije kupujeme hned, takze mu napeciem tortu a postiskam ho :grinning: nic inen am nenapada.
28. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, tak vies mate to kde dat, my uvazujeme o pieskovisku,ale holt mame aj susedov a nie je to celkom na nas, chceli sme kupit to drevene hotove, ale susedia sa zacali cukat ze nieco chlapi vyrobia samy. Takze musime uvazovat v "mensom " meritku :grinning: ja verim ze ma do konca tyzdne este nieco napadne, alebo keby ste mali tip, sem s nim :wink:
28. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky letos si léto krásně užijete...

Jinak hračkářství Dráčik je i v Bondy
28. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Závidím ti takové sousedy, chodvají se k malému jao ke svému vnoučátku. Je to od nich moc hezké... škoda že my neměli takové štěstí. Každý kdo se tu příjde koukat na dům tak se ptá proč jdeme pryč, že budeme litovat ale vyprávět jim o sousedovi je blbost... tak se vymlouváme na prkotiny aby to nebylo okatý. Někdy je to dost těžký.
28. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet jj oni su moc zlaty, som rada, inak by sa tu nedalo vydrzat, my sme s nimi aj v jednom baraku , ak by boli protivny nedalo by sa tu zit. Nastastie su rozumny a vieme sa vzdy dohodnut. Ale to pieskovisko chcu urobit aj pre svoje vnucatko, ni len koli Jojkovi. Takze sa budeme musiet nejako dohodnut, aby sme minimalne prispeli lebo sa nechcem citit trapne a chodit ku nim na "navstevu" na pieskovisko, preto by som radsej kupila hotove a to by bolo isto pol - na pol. Ak ho urobia sami bude to zlozitejsie. No uvidim ako to dopadne :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine věřím že se dohodnete
28. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ano :wink: holky idem varit kym jojko spi, potom ho zas budem nahanat :grinning: pa zatial.
28. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, tohle je jiny obchod. To je detska obuv U dracka bublinky (ten dracik je klasicka hrackarna).
28. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha... tak to ani nrznám... dobrý vědět :grinning:
28. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě od nich teď přišel poukaz na slevu 10% a ponožtičky :D
28. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dneska je tak náááádherně
a není kam vyrazit, manžel venku maká a já vařím oběd ale plínky už visí venku na sluníčku
28. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mažu ven v jednu.
28. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Dneska je venku krásně :slight_smile:

@luckamb Malá je šikulka :slight_smile: Když vidím hafánka na fotce - máš nějaké zvláštní rady pro soužití mimina s domácím zvířetem?
28. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Bezva cestovní koupání :grinning: :wink:
28. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Jak to vypadá s prodejem vašeho domu?
28. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek