• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@nunacek mám d va psy a kocoura a jediné co radím je ty zvířta od mimča neseparovat ale naopak je nechat prcka ocuchat hned jak prijdete z porodky
28. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame devitileteho zlateho retrivra a taky radim maximalne nechat u sebe, at se spolu ocuchaji a osahaji a zjijou. Je to trochu narocnejsi na uklid, ale vsechno se da a je to opravdu super.

prikladam jednu starsi fotku
28. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek zatím bych řekla teoreticky dobrý... ale není to lehký, díky za optání... a jak se ti daří?
28. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb @fally Díky za rady :wink: My máme doma kocoura, je to jen čistě domácí kocour, ven volně sám nechodí, ale i tak je z něj dost bordelu :grinning: Změnily jste nějak styl úklidu po zvířatech po narození mimča?

@alzbeta.hod Jen jsem to rychle prolétla a zahlídla jsem, že zájemci řeší docházku do školy. Tak snad se to nějak vyřeší a dům si od vás koupí. Daří se mi dobře, teď mám v práci týden volno, tak mám klídeček :slight_smile: Tento týden jdem na UZ, tak se třeba už dozvíme pohlaví :wink:
28. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek tak to ti závidím já se na UZ vždy strašně těšila... my se dozvěděli pohlaví až po 30tt. Napětí do poslední chvilky. Táta už nás podezíral že to určitě všichni víme a jemu to nechceme říct.

jinak co se týká úklidu my máme teda jen kočku a ta úklid nepotřebuje
28. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Taky se na každý UZ moc těšíme. Na jednu stranu je jich za to těhu děsně málo :grinning: Nám je jedno, co to bude, ale jsme zvědaví :grinning: Kočku jako doma nebo venku?
28. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek Máme kočku doma i venku... cestuje furt sem a tam. Ale od návratu z porodnice jsme ji k ní normálně pouštěli a je na ni zvyklá. A když malá brečí, Micka za mnou přiběhne a mňouká...
Těch UZ je fakt hrozně málo, do 3 měsíců byli teda 3x ale pak už jen 2x.
28. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahoj holky, ja vam tie zvieratka normalne zavidim :slight_smile: ja som mala psikov 20 rokov a chybaju, i ked je pravda ze casom si clovek zvykne aj tak, a aspon mame na dvore toho od susedov. Ale to nie je nas. Ale zatial si na psa este pockam, i ked som rozhodnuta si ho jedneho pekneho dna doniest domov :grinning: manzel ma motorku a dostal ultimatum, ze ked on motorku, ja psa. On uz ma, ja este pockam :wink: a potom si nejakeho krasavca kupim, alebo si vyberiem z tych chrtov co im treba pomoct. Hrozne sa mi pacia chrty. Uvidim. Dnes sme si urobili prechajdu do mesta,bolo kraaasne. Uz by to tak mohlo ostat.
28. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek ne, luxuju každý den a to jsem v podstatě dělala vždkycky. Oni hrozně línaj.
28. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Alčo tak mrkni sem www.chrtivnouzi.cz a nějakého zachraňte.
28. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod @luckamb A prcky necháváte lézt (budete nechávat, pokud ještě nelezou) po zemi, i když třeba zrovna nebude v tu chvíli vyluxováno (chlupy od kočky/psa, bordel co ztratí z pacek, atd.)? A necháváte mimča třeba ležet na hrací dece na zemi a kočku/psa necháte volně chodit po místnosti? Ptám se jak pako :sweat_smile: , ale neznám nikoho, kdo má mimčo a kočku/psa, takže se mi hodí jakékoliv info od někoho, kdo to tak má :wink:

28. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek my uklizime, ale normalne. Zametu, kdyz lina tak treba i kazdy den, ale jinak staci jednou za dva tri dny, obcas setrit, trochu podle pocasi, kdyz je venku mokro, tak je vic natapkano (i kdyz se snazime packy otirat). Na druhou stranu je to "cista spina", tak mi nejak zvlast nevadi. Davidka nechavam volne lezt po zemi a tahat psa za kozich, jen davam pozor, aby ho neoblizoval v obliceji, aby nemel treba nejaky opar nebo vyrazku. Kdyz byl uplne miminko a jen lezel, mela jsem ho na dece (detske hraci), ted ma sice hracky na koberecku u gauce, ale na nem vubec neni a cestuje vsude kolem. Pes teda na te hraci dece nebo koberci nelezi.
28. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Díky za zkušenosti :wink:
28. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko presne tych som mala na mysli :wink:
28. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave opisujem z netu recept na tortu pre Jojka, začnem piect už zajtra aby som to do piatka stihla :grinning:
28. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine pošli recept!
28. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://varecha.pravda.sk/recepty/adamkova-narodeninova-torta-fotorecept/8949-pouzi.html

dufam ze ten odkaz pojde, ale ja ju urobim nie ako valcek ale trocha z tych vrchnych dvoch korpusov orezem aby bola poschodova :wink: ale krem vyzera chutne a je domaca. Takze ju skusim.
28. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek já nechávám psy i kocoura chodit kde chtějí a Karolína leze po celém bytě. Te´d objevila jejich misky, tak jim je krade a já je kradu jí :D Chlupy máme všude, ale tomu se zkrátka neubráním ať se snažím sebevíc. Malá na psy i normálně sahá.
1. bře 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a přišlo mi to chodítko. Efekt to má takovej, že tam Kiki dám, ona se vzepře o pultík a stoupne si.. Sedí jen když si chce hrát s těma věcma co hrajou. Jinak je prostě vzepřená o pultík a má hroznou radost, že stojí sama a nepotřebuje mě :grinning:
1. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb To je jasné, že když jsou zvířata, tak holt chlupy jsou všude. My máme jen jednoho kocoura, ale chlupů je z něj jak z tlupy koček :rolling_eyes: :grinning: :wink: A kde máte umístěný záchod pro kocoura? Chodítko vypadá pěkně :wink:
1. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek záchod máme v koupelně, tu mám zavřenou a má díru ve dveřích.
1. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb :wink: A vy bydlíte v paneláku nebo v baráku?
V týdnu jsem volala do porodnice, že bychom chtěli na ten jejich předporodní kurz,tak nás objednali na 31.5., tak si manžel dělal srandu, že jestli budeme rodit nějak výrazně třeba dřív, tak to ani nestihneme :grinning:
1. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek v paneláku ve 3+1
1. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Tak to je podobné jako my. My jsme v 3+kk v baráku.
1. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek jo tak to je stejné
1. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak jsme v noci volalai na pohotovost, malá měla horečku 39,4. Byla jak kamínka a plakala. Takže jsme strávili noc v zábalech a na nurofenu. Ráno jsem volala dr a jela k ní. Vzali jí krev z prstu, prohlídla jí a budem čekat co z toho bude. Když začne kašlat, je to obyčejná chřipka, pokud ale bude mít vyrážku za ušima, je to 6.nemoc. Nevíte někdo co to je????
1. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Tak ať je malé brzy lépe. A 6. nemoc je infekční onemocnění, prvních pár dní jsou horečky, ta pak poklesne a objeví se vyrážka, která pak sama zmizí.
1. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to mi říkala že jsou tyhle vysoký horečky a pak se vysype... bála jsem se aby nemusela do nemocnice, říkali mi to včera do telefonu že by musela na kapačku kdyby začala zvracet...
1. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod davidek mel sestou nemoc zacatkem ledna. Tri, ctyri dny mel ctyricitky horecky (ale jinak bez kasle, rymy, byl i docela vesely), dostaval nurofen a obcas paralen cipek (stridali jsme to). Pak den nic a dalsi den mel par pupinky, zadne extra osypani, ale trochu jo.
1. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja som dnes KO, uvarit, vyprat, medzitym NEUSTALE nahanat maleho po byte, aj ked mam vsetko nebezpecne odlozene, ked je chvilu ticho hladam ho co vymyslel a co robi, potom sme sli na prechadzku, zasli sme u nas v Cejeticich na ihrisko a tam sa mu straaasne pacilo, ako deti behali, vsetko si chcel ohmatat, piesok ho fascinoval...no cely cas som musela chodit zohnuta za nim aby nepadal ale vadilo mu to aj sa po mne ohanal nech ho necham :grinning: . Ked sme odchadzali cirkus, nechcel ist do kociara. Este chcem upiect jeden korpus na tortu, jeden uz mam, aby so zajtra uz len spravila krem a vecer to zlepila aby vo stvrtok sme sa mohli venovat babkam.
My sme 6 nemoc nemali. Ale mame rymu jak tram :angry: :grinning:
1. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek