• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod Některé děti u 6. nemoci zvrací a mají febrilní křeče, takže musí do nemocnice, ale je to méně časté, většinou to probíhá celkem bez problémů :wink:
1. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my budem mít asi jen tu chřipku no uvidíme no.. horečka ustoupila a j zas veselá... jen ji začal trápit kašel
1. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Barcaldine, teda, to se mame na co tesit :slight_smile:. My dnes byli pracovne v Praze, ale jeli jsme vsichni. Davidek si hral v Kice na detskem hristi. Museli jsme koupit zaviratka na dvirka do kuchyne, protoze mi lezl do potravinove skrine a mela jsem strach, ze neco rozbije. Tak to zrovna manzel montuje. Koukali jsme na vratka na schody, jedny byly dobre, samy se zase zaviraly, jenze slo dost tezko je otevrit a predstava, ze pujdu s malym v naruci a nahore i dole na schodech to budu muset otvirat, tak jeste koukneme jinde. Ale musime to poresit dost rychle.

Jo a koupili jsme davidkovi krasneho jezdiciho pejska.
1. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Fally, krasny pejsek . Mohla by som sebe kupit aspon takeho kym si kupim ziveho :grinning: a netreba sa tak starat. JJ uvidis, je to na palici obcas, ked ho len nahanm a vy mate este väcsi dom, budes musiet davat väcsi pozor. Hlavne vsetko dobre zabazpec lebo ozaj sa neda z oci spustit, hned vymysli nejaku somarinu a taha vsetko vonku zo suflikov, nerobim nic ine len za nim chodim a odkladam, lebo keby som to nechala tak nie je kam stupit. A zas nechcem ho moc obmedzovat ze by som zatvorila vsetky dvere, to by sa na jednej kopke unudil, tak sa aspon zabavi i ked ja mam z toho prace vyse hlavy. Otvori spodny suflik v kuchyni, vytaha odtial plasty zo strasnou dolezitostou potrebuje, nejaky konkretny zdola a vsetko ostatne letiii za neho na zem. To iste s komodou v jeho izbe, pyzama a topanky lietaju hore dole. Hracky ho zaujmu sem tam, akurat na to aby ich rozhadzal. Zahra sa az ked je unaveny z chodenia a to chvilu posedi a nad niecim podume.
Ja som sa rozhodla ze mu na narodeniny kupim taku velku Tatrovku. Zacali ho zaujimat auticka, mame take male a stym robi brm brm po zemi. Tak na nu bude nakladat piesok a hracky a zahra sa aj ked bude väcsi :wink: V Bondy v tom hrackarstve hore maju pekne.
1. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
davídek dostal tatrovku na zahradu v lednu k svatku, tak ji ma zatim uschovanou. Co vim, tak od jedne babicky dostane takovou tu malou detskou motorku (odrazedlo) a od druhe skluzavku do pokojicku. Tak az Jojko prijede, tak budou moct radit.
Davidek totiz objevil kouzlo dvirek a neustale otevira a zavira. Supliky v kuchyni mu jdou tezko, ale v te potravince to je hruza. Zrovna v te nejnizsi polici mam sklenice s medem a olej a ocet a nejake piti a on to taha ven, tak nechci, aby to vylil a rozbil. A taky tam mam kukuricne krupky a ty taha neustale a sype drobky :slight_smile:
Jinak jsem mu zacala davat vic jidlo do misticky, aby jedl sam. Uz driv jsem mu dala treba kousek jablka nebo neco do ruky, ale ted mu davam misticku, v tom nakrajene ruzne kousky, at zjistuje, jak je co na omak a ma jinou chut, jen je vsude zapatlano :sweat_smile:. Vcera jsem mu uvarila v pare kousek cerstveho lososa a k tomu brkasi, no, snedl to, ale je to preci jen jina chut nez klasicke maso.
1. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally nádhernej pejsek
2. bře 2011 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hlásím že moč i krev je negativní takže jsme už OK...
2. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Alzbet tak to je super. U nas bohutzial stale choroba trva, stale kasel, ked sa spinka, hlavne na zaciatku potom uz je klud, sopliska skarede....chudak maly je mi ho luto odsavacku uz ani nevnima kazdu chvilu sa mu hrabem v nosiku. Uz aby mal klud uz je to pomayl dva tyzdne co je chory. :frowning2: Hnusnu pliagu chytil. AJ mynzel je chory, tiez kasle, neviem ci si to neposialju jeden druhemu i ked poriadne ho manzel nevidel uz tyzden ako sa mu vyhyba.
Dnes prihoda inteligentnej zeny: bol u nas plynar pozriet na kotol lebo praskla nejaka nadobka a znizuje sa tlak, dovtedy kotol fungoval akurat sme museli kazdu hodinu dotlakovat manualne. Plynar odisiel , musi objednat nejaky diel a vymenit. A moj kotol prestal ohrievat, vsimla som si to asi za dve hodinky co odisiel a chodim zapinam teplu vodu, nejde, volam manzelovy kotol nefunguje vobeec, on volaj plynara ze co, volam na mobil neberie, volam na pevnu zdvihla jedna mila pani a ze cas budu mat az zajtra :angry: a uz som videla ako mrzneme bez tepla celu noc, babky tiez...no hroza. Potom som vosla do kupelne a obzerala co s tym kotlom moze byt......a zastrcila som zasuvku do elektriny a kotol fungujeee :grinning: no truuuba som neskutocna. Tak som hned volala plynara ze nemusi chodit :grinning: UF.
2. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
2. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine to je hezky :slight_smile:
2. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
juj Alčo dobře jsem se tu zasmála ale stává se mi totéž... taky kolikrát nevím co s tím a nakonec je to taková blbost která by napadla každého
2. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky to byla dnes akce... přijeli zájemci a my pak s nima i makléřem odjížděli pryč, a ten pán ještě na celou ulici volal že se malý bude v tom bytě líbit že tam je hřiště i bazén. Mladej soused byl zrovna venku a i sousedé v ulici koukali za plotem. Vypadalo to jak když už jsme dohodlí a jedem to zařídit. Měla jsem z toho dobrý pocit. Byli jsme se kouknout v Boleslavi na jejich byt 4+1, a musím říct že jsem byla mile překvapená
2. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod tak snad to konečně klapne :wink:
3. bře 2011 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani teď to nevidíme nadějně. Oni hodně vymýšlí a navíc chtějí abysme to uvolnili, oni si to opravili a pak nám uvolní byt ale to může trvat roky. A to my nechcem.
3. bře 2011 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Alzbet a dovtedy mate byvat pod mostom??? Co je toto za somarinu. Ved dole to maju urobene tak o co im ide? Musite byt trpezlivy, predaj stale trva nejaku dobu, raz pridu taky co to vezmu bez problemov, hlavne pevne nervy :wink:
Babky uz su na ceste, takze za chvilu tu bude veselo. Este musim ist nakupit, ale sme bez auta stale takze si to ponesiem pekne v rukach :unamused: Keby som vedela ze v pondelok dame auto do servisu a dnes este nebude tak ho tam dame az o tyzden neskor, slubili ze do stredy bude :angry:
3. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine Alčo, ty bydlíš přímo v Bolce?
3. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko v Cejeticich.
3. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
TAkže vyloženě boleslavačka jsem tu jenom já :D :D
Ještě možná nepiha, to nevím
3. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, no jo, vsechny jsme tak trochu prespolni, i kdyz ja jsem v bolce pet let bydlela primo na starem meste. Bohuzel tam byl slusne receno bordel a jsem rada, ze jsem v domku na vsi, kde davaji lisky dobrou noc.
Jinak dnes vypukly pripravy na vikendove slaveni prvnich narozenin. Jelikoz mame v sobotu jednu varku a v nedeli druhou varku pribuznych, cekaji me dva dorty. Nakonec jsem nakoupila suroviny na piskotak s jogurtem a zakysanou smetanou, dovnitr banany a na ozdobeni jahody. A na ozdobeni jsem sehnala krasne ozdubky z marcipanu a na to jeste pridam lentilky, no proste si budu hrat :slight_smile: Pak poslu fotku, jak se to povedlo. Zitra to budu patlat a cely vikend budeme plnit briska a nostalgicky vzpominat.
3. bře 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
3. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally je krásnej
4. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally a přeju vše nej k narozkám
4. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb dneska slavi JOJKO!!! Prejeme mu tedy vsechno nejlepsi k prvnim narozeninam! At je to jen velky sikula a dela rodicum radost :slight_smile: :slight_smile:

P.S. My slavime stejne jako ty, az v nedeli :sunglasses:
4. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine Jojkovi vše nejlepší :wink:
@fally jsem pomatená blondýna :D
4. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barcaldine všechno nejlepší maličkému Alčo
4. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahoj, DAKUJEME PEKNE :wink: Jojko ma uz prvi rocik za sebou, pred chvilkou babky odisli a mne je teraz aj troska smutno ze sme zase sami. Ale oslava bola super, som rada, ze tu boli a ze sme mali chaos. Akurat Jojko nevedel co skor bolo na neho moc ludi :grinning: a veci. Mame zapratany cely byt, budem musiet nejake hracky poskryvat a postupne to vytahovat.
Dostal par drobnosti a potom taky stan pre deticky do bytu, aby sa mal kam schovavat, hned ao sme ho poskladali ho obsadil, a najväcsiu radost mu urobila tatrovka. Robil brm brm a cely cas sa zabaval.
Pripajam par fotiek. A torty, biela s gumy mackom je od babky a tu druhu som robila ja :wink:
4. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barcaldine moc krásný dortíky Alčo....
5. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ALzbet dakujem, hlavne boli chutne domace, viem ze keby sme dali urobit nejakemu profikovy boli by este krajsie ale takto sme mali chute ktore sme chceli a hlavne vyborne domace kremy :grinning:
Fally tak ako mate prvu varku oslav za sebou? Davidkovi prajeme vsetko najlepsie k narodeninkam, vela vela zdravicka a radosti do zivota jemu a jeho rodicom. :wink:
Dnes prisiel Jojkovi na navstevu kamos od susedov, strasne sa vysalili, Jojko vsetko opakoval, Marecek je starsi o pol roka tak je sikovnejsi ale Jojko sa snazil kolko vedel, teraz je KO v postielke, zaspal za 1O minut :grinning: Boli rozkosny ako sa hrali. Dievcata na vas sa tesim v utorok. :wink: Este si napiseme presny cas.
5. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Alčo děkuji ráda příjdu. Ale budeš se se mnou muset rozčilovat už od 1 hodiny a pak tě budu muset otravovat aby si mě odvezla domů, jinou možnost nemám.... a štve mě to už. Když tam budu brzy ráda ti z přípravami pomůžu.
6. bře 2011 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, oslavy jsou za nami, proberu fotky a neco pridam, jen co dam maleho spat. Tak uz je mu cely jeden rok, uteklo to jako voda.
6. bře 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek