• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Tak u nás oslavy taky u konce. Dne ale totál na prd. Ráno jsme jeli s malou do nemocnice na oční pohotovost. Má zánět spojivek, totálně slepený očičko, teče jí z něj hnis. Prostě chudinka. Mimo jiné to znamená, že přijdeme o další dvě lekce plavání. Tak už jsem se zkoušela domluvit, že bych tenhle kurz opustila a začla nový v dubnu. TAk uvidíme jestli to půjde.
6. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, a to ma mala z toho nachladenia stale? Lebo aj Jojko mal chytene aj ocicka, ale nie najko hrozne, dala mu na tie dutinky Gentamicin dostaval to do oci aj do nosa.
Nastastie uz je mu lepsie, este sice berieme sirup ale uz zakasle len raz dvakrat za den, v noci vobec.
Tak at sa mala uzdravi cim skor.
Fally zajtra Robatka o 14? neviem asi prideme peso, auto musi do servisu, stale nestartuje :angry: som odstavena.
6. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally oooo ono už měl i malý rok. To dodatečně gratulujeme
6. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Všem oslavencům dodatečně gratuluji :wink:
7. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb Chuděrka malá :frowning2: , tak hlavně, ať je oko brzy OK :wink:
7. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunacek jj, dneska jsme byly ještě u dětské a už to vypadá lépe. Ráno to očíčko chudinka nemohla rozlepit, ale už jsme dostaly i mastičku a už to půjde.
7. bře 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, to je smula s tim ocickem, snad uz bude malicka zdrava. Kdybys mela chut, mohli bychom nekdy vyrazit ven, kdyz uz je tak hezky. Ale samozrejme, az bude mala zdrava.
7. bře 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak holky dnes jsem tu ěla další zájemce, 2 chlapi jak hora ale nepouštěla jsem je dovnitř... řekla jsem jim že dopoledne až bude manžel doma. Chtěli aspoň pustit na zahradu ale ani to jsem nedovolila. Tak prý příjdou zítra a mají byt 4+1 v MB
7. bře 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, tak konecne jsem natahla fotky z davidkovych narozenin. A jsou tu hned tri dorty - dva jsem delala ja (jedna oslava v sobotu a druha v nedeli, holt jsme museli babicky rozdelit) a treti, ten krteckovsky privezla babicka. Ty piskotaky byly ciste pro davidka, slazene jahodovou presnidavkou, s banany :slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco kraasnyy :grinning:
7. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally jůůů nádherně barevný dortík
8. bře 2011 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally tak to bych moc ráda. TAk snad příští týden bychom se mohly nějk domluvit.
8. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
venku je porad tak hezky, ze jsem dnes strihala na zahrade stromy. Sice chladno, ale nadherne.
Davidkovi se zase trochu zmenil rezim. Uz spi pouze jednou denne a to odpoledne cca hodinu (kdyz se zadari). A v noci se uz prakticky nebudi. Vstava mezi sestou a sedmou, pak si ho vezmu do postele a tak do osme jeste se mnou vydrzi, i kdyz po me leze a skace.
8. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jj vonku je krasne ale fuka chladny vietor a na vylety to nie je. Aspon nie kym saostavame z tej choroby, ale uz je to dobreeee, uz len obcas zakucka Jojko ale to je vsetko.
Fally aj my uz spime len raz denne ale zato poriadne, Jojko zaspava okolo pol dvanastej a spa aj vyse dvoch hodin. Dnes zalomil na dve a pol, uz som nevedela co mam robit s volnym casom :grinning:
V noci teraz spal horsie ako bol chory, a spali sme sami, teda bez manzela, lebo on bol tiez chory a spaval v obyvacke. Tak sme si vegetili dvaja v posteli :grinning: Teraz sa okolo druhej zacne mrvit a vcera som ho z postielky prelozila ku sebe a spali sme spolu, tak som zvedava kedy sa dostaneme nzabehany rezim a ku nam pride tiez az rano. Inak vstavame tiez po siestej uz naostro, ale este sa valame v postli, on si listuje v knizke alebo sa niecim zabava v posteli a my sa snazime este pospat.
8. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine tak co myslis dneska, mam prijet? Tady je hezky a ani nefouka, tak me napadlo, jestli bychom nesli na prochazku treba na michalovice, kluci by se zatim prospali v kocarku.
9. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tedy, tady to nejak utichlo.
Lucko, co Karolinka? Uz je to lepsi?
Alzbet, uz balite?

Jinak Lucko, v lachtanku uz maji tu slanou vodu. A opravdu je na chut slana :slight_smile:. Pry je to zdravejsi, i kdyz davidkovi nevadila ani ta chlorovana.
10. bře 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Holky.. jj já už mám skoro vše zabalené, zítra touhle dobou už vyjíždíme. Docela se těším bude to taková dovolená.
Jinak hlásím že máme venku první zoubek.
10. bře 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Alzbet tak este raz stastnu cestu a nech vam vsetko dobre dopadne :wink:
Lucko co mala? Uz je jej lepsie? My sme nastastie uz ok. Ale dnes sme este neplavali, tesime sa ale na vodicku na buduci tyzden.
10. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky sedíme :D
Ráno se plazila, a šup jednu nohu dopředu, druhou nohu dopředu a je to :D
Jo a už je to lepší. Ještě kapeme ale dobrý.
Včera jsem přehodila kočárek na sporťák tak se dnes těším ven :D
Jo a taky jsem jí včera našla v postýlce jak stojí na kolenou a rukama se drží šprinclíků. Taktže myslím, že v postýlce si brzy stoupne.
11. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb Teda Luci, vy jste rychlíci!!! Laďan nesedí, jen se plazí, na stoupání to ještě zdaleka nevypadá :grinning:
11. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@markettka Markét my se plazíme od 1.2. :D a teď se pokoušíe lézt po 4. Zatím, couvá, ale dávám jí tak 14 dní a bude to mrskat po 4 jak tryskomyš. Ona je fakt šikulka
11. bře 2011 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb Zánět spojivek jsme měli dlouho a je to hnus. Tak ať od toho máte brzy pokoj!
11. bře 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb Fakt šikulka :slight_smile:
11. bře 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@markettka my už ho máme podruhé :frowning2: Jinak děkujeme za apochvalu :wink:
11. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb My jsme měli s jedním očičkem problémy od narození asi do 7 měsíců. Pak nám konečeně napsali Gentamycin a byl pokoj. Ale bylo to fakt blbý, pořád jsme to vykapávali, vypadalo to ošklivě, co chvíli zalepený očičko, on mě jen viděl s kapkama a brečel :frowning2:.... Takže chápu, jakej je to problém....

Dodatečně přeji všechno nejlepší Jojkovi a Davídkovi!!!!
11. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@markettka jo ted už to má dobrý, tak snad to vydrží.
11. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Markettko dakujeme. A koho mas za dr? Mne Krizova predpisala Gentamicin hned, kvapkali sme do ocicka aj do nosa a musim povedat ze zabral krasne, druhy den uz to mal omnoho lepsie.
11. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko mala je teda ozaj rychla a sikovna. My na roku 80cm, 11 kg, chodime, takze dr bola spokojna :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine tak to je fajn. To jste kusani :wink:
11. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda,
lucko, mala je opravdu moc sikovna. Za chvili ti bude chodit a to uz se teprve nezastavis.
Venku je sice zatazeno, ale nadherne teplo! Koukala jsem na teplomer a je tam 12°, o vikendu hlasi jeste o trochu vic. Tak nekam vyrazime.
11. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek