• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@fally jj, ona je malá ale šikovná :slight_smile:
Na zítra máme v plánu vyrazit k našim a něco ugrilovat :wink:
11. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tim grilovani jsi me inspirovala, ze bych neco nalozila? snad nebude foukat
11. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Alčo, my chodíme do Benátek k doktorce Lojdové. Ta nás poslala i na oční, chtěli po mně, abych mu nechala udělat proplach slzného kanálku, že ho má ucpaný. Já jsem to ale odmítla, takže mi psali nějaký mastičky, vodičky, kapky... Pak už jsem byla rozhodnutá, že mu to snad nechám propláchnout, protože už to bylo strašný, ale doktorka mi řekla, že ještě můžeme zkusit Gentamycin, že to vypadá na zánět spojivek. A po něm je to fakt úplně dobrý už 2 měsíce - uf. Tak teda nevím, jestli to byl od začátku zánět spojivek nebo co. Každopádně to ale měl vždycky jen v tom jednom oku....
11. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally slibují pěkný víkend, tak by to snad i na grilovačku mohlo být.... nemůžu se dočkat léta :slight_smile:
11. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak víkend nás nalákal a oba dva dny jsme výletovali. V sobotu jsme šli túru po Českém ráji (Valečov, Drábské světničky, Krásná vyhlídka, Mužský) a v neděli pak ZOO v Tróji.
Jo a Davídek má za sebou první stříhání!!!
13. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, aj my sme boli cezvikend vonku, v sobotu na nejakom letisku, manzel sa tam chcel pozriet a je tam krasna draha na korculovanie, je to rovne a dlhee, da sa to aj s kocarkem, urcite sa tam vratime. Nemohli sme sa zdrzat dlho lebo som hrala zapas, Jojko cely vylet prespal v kocarku :grinning: ale potom si to vynahradil ked si pobehal v hale. Dnes sme hrali cez obed takze chlapci boli vonku sami, ale prisli pekne zniceny, Jojko spi od pol siedmej a este ani nepipol :grinning:
Verco a kde ste strihali?
Aj my by sme uz mali, neviem ci to mam risknut sama alebo ist ku kadernicke.
13. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ahoj, chtěla jsem ti vše říct na robátkách, ale tak aspoň takto.
Nakonec jsme byli u kadeřnice. Původně jsme šli do bondy, ale tam měli zavřeno, tak jsme skončili v Kler v hypernově. Mají tam i židličku s volantem, která děti trochu zabaví. Holička byla rychlá, se vším všude to trvalo asi pět minut. Měli jsme pro jistotu sebou "červy". Přeci jen holička věděla, kam šáhnout, i když to má choudě pěkně zubatý (bála se to zastřihnout u uší a za krkem, aby ho nestříhla). Popravdě bychom to doma asi taky zvládli, ale jen tak přistříhnout bez nějakého tvaru. Nechtěla jsem, aby vypadal jak helmut :grinning: :grinning: .
Tak ty botičky necháme na příště. Snad se brzy uzdravíte. To asi nepůjdete ani plavat, škoda. My byli venku celý víkend a naštěstí jsme bez nachlazení. Už jsem vytáhla jarní bundy a sundala z kočárku fusak, davídek byl hned spokojenější, že se může víc hýbat. Dnes je venku také nádherně, tak po robátkách půjdeme aspoň na procházku.
14. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsme měřili a vážili a máme 78cm a 9,66kg. Teda davídek, já mám trochu víc :angry:
14. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky zdravím vás z SK. Malá je doma s mojí mamkou a informuje nás o jejich zábavě.Nikolka je prý strašně hodná a stále spokojená. U ji hlídala i prababička zatímco mamka nakupovala. Já si užívám i když mi ten uzlíček chybí. Chodíme po návštěvách a popijíme.

Jinak než jsme vyjeli tak Nikolce vylezl první zoubek, možná jsem to tu už psala.
14. bře 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Holky, jaké autosedačky/vajíčka 0-13kg máte / jste měli pro své prcky? Nevíte náhodou některá, kde by se dali najít testy na autosedačku Ferrari Be One SP 0-13kg?

@alzbeta.hod Hezky si užívej dovči ve dvou :wink:
14. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek my jsme meli vajicko ke kocarku (jane slalom pro) a koupili jsme navic zakladnu isofix. Jednak to bylo bezpecnejsi a hlavne take praktictejsi nez upinani pasy. Maly byl ve vajicku asi sest mesicu, protoze z toho rychle vyrostl (zvlast v zimnim obleceni).
14. bře 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek děkuji.... my máme od kamaráda, za 200,-. Je to jen na chvilku a účel to taky splnilo.
14. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek jinak nám se líbil golfáč Ferarri ale je strašně moc drahý.
14. bře 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jj i nám už je vajíčko těsné ale naštěstí už nenosí kombinézu takže místo ještě trošku je. Navím do čeho bych ji dala do auta, na velkou sedačku mi to připadá brzo :frowning2:
14. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally ahoj, tiez som sa tesila ze konecne prideme do kolektivu :frowning2: zial mame nejako imunitu pobabranu ked na neho fukne vetrik a je zas chory :angry: Neviem co doŕabali vonku, ale viem ze v kociariku moc nebol,, chcel chodit, tak manzel vravel ze sa drzal kociara a kracal vedla alebo mu utekal, tak nebol asi tak chraneny pred vetrom a mozno to bola spatna kombinacia. No je to jedno uz teraz, musime sa dat do poriadku. Cely den bojujeme s teplotou. Ale boli sme aj my vonku, od piatej do pol siestej sme chodili po dvore pozerali na sliepky a kraliky a chytali psa. Asi mu to velmi nepomoze ale uz bol doma unudeny a ja tiez, vonku bolo prijemne tak som si povedala ze je jedno ci tape po byte alebo vonku. Teraz uz spi, som zvedava aka bude noc. Plavat nepojdeme urcite :unamused: nebudem to riskovat aj ked mu bude lepsie. Ak nebude mat uz teploty tak by som urobila ako minule a prisla aspon do herne na chvilu a potom pojdem do hyperky na nakup.
S tym strihanim to asi risknem doma,ked ho mam ozubit, nech si ho ozubim sama :grinning: ved mu to dorastie, ak by to vyzeralo hrozne vezmem to strojkem a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale Davidekk vyzera krasne ostrihany :wink: uplne iny chlapec.
Boticky nespechaj tak to nechame na buduci tyzdne, dufam ze uz budeme ok.
Krasne fotky mate a tie dve opicky ako tatino so synom :grinning: :wink:
Nunacek, my sme mali pozicanu Peg Perego, mali sme ju do 9 mesiacov. Alzbet je fajn ze to zvladate tak dobre, hlavne mala :wink: tak si to uzite.
14. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Jo a vis, ze jsi mi rano v pul sedme telefonovala? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi si Jojko hral s tvym telefonem, protoze me vzbudil telefon, tys volala, tak jsem si rikala, co se stalo, ale slysela jsem jen ruzne pazvuky, jak nekdo omylem vytocil telefon :grinning:
14. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeeee :grinning: tak to prepac, ten maly trubikus mi ho nasiel na gauci a uz som ho len nacapala ako chodi s nim pri uchu, ale nevsimla som si ze by volal tebe, uz tam bolo nejake ine cislo. Joooj skryvam telefon ale obcas ho necham niekde v dosahu a on ako macka kde co vytaca cisla :angry: Tak to sme vas zobudili co?
14. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek my máme ke kočárku vajíčko Inglesina Huggy, také ho máme s podstavcem
15. bře 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc ráda bych se k vám také přidala pokud by to bylo možné, myslím, že v této oblasti jsem celkem slušný smolař, tak pokud mě vezmete mezi sebe, jsem z MH, děkuji :slight_smile:
15. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ahoj, tak uz jste zdravi? Jak je Jojkovi? Ted mi psala zabranska, ze zitra v 11 mame nahradku.
15. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 jasne, cim vic nas bude, tim lepe
15. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally tak to jsem moc ráda, že mě mezi sebe vemete a doufám, že se brzy rozšíříme o naší drobotinu :slight_smile: , čekala jsem že to bude rychlejší :unamused: , ale co nedělám, alespoň se mám na co těšit, že
15. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus vitaj, nie je nas tu vela takze sa tesime ked sa niekto prida :wink:
Fally, zdravy nie sme, vcera cez den bol Jojko uplne v pohode, ziadna teplota, sem tam zakaslal, nad ranom o 4 15 mal zas 38,5 :unamused: dostal nurofen, a o osmej som ho merala po teplote ani stopy, beha tu, je vesely, jest mu chuti, troska soplik ale toje vsetko. Volala som aj koli vysledkom vyteru ale budu ich mat az poobede. Fakt neviem co mu je. V noci take teploty a cez den nic. :confused:
Vcera som mu bola kupit jarnu bundu, kupila som peknu softshelovu vetrovku aj vesticku a nejake bodicka. Este tie topanocky a sme zas na jar vybaveny :wink: Inak v Lidli maju balik tu skatulu plen za 440 pojdem to kupit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme od soboty obě nemocné. Rýma, kašel a Kiki měla 40. No a já to od ní chytla.
Jo a včera se o mě Kiki opřela a šup a stála :slight_smile: Dvakrát za sebou :wink:
Dneska jsme byly ještě u dětské a v :slight_smile: :slight_smile: la jí krev a udělala výtěr a v pátek si mám zavolat.
16. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko tak sa tiez stale trapite :frowning2: :frowning2: je to na figu toto obdobie. Uz aby bolo teplo, teda teplo uz je ale toto obdobie je take nedobre. Myslim aby bolo leto uz :wink: Snad budu krpci coskoro zdravi.
16. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra na gynekologii pro výsledky histologie, tak snad bude vše v pořádku a já nebudu muset znova :frowning2:
16. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Moc děkuji za vřelé přivítání mezi sebe... :slight_smile:
16. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 Taky tě vítám.
16. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine jo je to pěkně na prd, už mě to nebaví. Plavání jsme nakonec musely zrušit úplně. Byly jsme na jedné hodině. 5 už nám jich uteklo, takže to je fakt naprdlačku :frowning2:
16. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb DĚKUJI MNOHOKRÁT :grinning:
16. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek