• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@adus87 a v jaké jste fázi? Už se snažíte dlouho? Neboj, ono se zadaří :wink:
16. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb dlouho ani ne, vysadila jsem 8. září,ale od té doby se to nějak všechno kazí :unamused: ...to člověku prostě moc nepřidá a kord když pak člověk slýchá kdo všechno mu v okolí těhotní a tak, je mi z toho jen trochu smutno a do toho zítra na gyndu pro výsledky z histologie, tak snad už to KONEČNĚ DOPADNE DOBŘE...
16. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 neboj, všechno dobře dopadne. Já na malou čekala 2 roky a koukej. Krasavici je 7 měsíců a řádí jak čert :D Kdo si počká ten se dočká :wink:
16. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb děkuju, tam mě jen straší než to čekání, že by mi zase zkracovali děložní čípek...dovolila jsme se kouknout na malou a je krásná, tak ať ti nosí jen samé štěstí a řádí jak jen to jde :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 děkuju za pochvalu. Je to malej čert no :D Ale já jsem za to ráda :slight_smile: TAkže ti budeme držet palce a neboj.Brzo rozšíříš naše řady.
16. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb DĚKUJI za podporu a hned zítra písnu jak jsem dopadla a také doufám, že brzy rozšířím vaše řady :wink: někdy říkají, že to pak jde rychleji, když se udělá ta konizace :slight_smile: tak se mějte krásně a malá dál čertí :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 urcite se brzy zadari, ja jsem mela s cipkem take potize a mame rocniku kluka :wink:

@luckamb tak uz zase mate nejaky bacil? to je smula, my se zatim tuky tuk drzime. Uz aby tohle pocasi bylo pryc a s nim i nejvic bacilu.
16. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally opravdu, jako ten vir co způsobuje rakovinu? Dělali ti i konizaci, tak to by bylo super, potřebuji co nejpozitivnější myšlenky zítra si jdu pro výsledky zda nebudu muset zase a jsem z toho nervózní, vůbec se mi nechce a miminko bych chtěla co nejdříve, DĚKUJI ZA DALŠÍ POZITIVNÍ INFO, MOC DÍKY :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 I ja mela vysledky na cipku spatne, delali mi nejdriv biopsii, pak cekali, jak to bude dal. Stav je porad stejny, ale mimco bylo bez potizi. V tehu me sledovali, jestli se to nejhorsi, ale zatim nic. Za mesic jdu na dalsi kontrolu. Chodila jsem na kotroly kazde tri mesice, ted jednou za pul roku.
Otehotnela jsem hned druhy mesic, takze to na vliv nemelo.
16. bře 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
svacime :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally jenže mě právě už dělali konizaci děložního čípku, víš? Já právě oboje výsledky měla hodně špatné, DR říkal, tak rok a mohla to být rakovina, takže já právě čekám aby mi nemuseli zkracovat děložní čípek už podruhé, víš? :frowning2: tak proto mám ten strach, už podruhé na to nechci... :frowning2: a pak chci to miminko :wink:
16. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally a držím palečky ať ti to za měsíc zase dobře dopadne, TFUJ, TFUJ, TFUJ - pro štěstí :wink:
16. bře 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally hezky svačíte :D
16. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adus87 ahojky i já tě tu mezi náma vítám...
16. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod děkuji mnohokrát a doufám, že tu najdu mezi vámi spousta nových spolusnažilek :grinning:
16. bře 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Karolínka leze :D Nasadila nějaký rychlý tempo - včera se začla stavět, dneska lézt. :D Zatím to vypadá dost legračně, jak se soustředí kterou ruku a kterou nohu. Jak štěně, když se učí chodit.Je prostě kouzelná :D

@adus87 ze mě bude snažilka zase na podzim :slight_smile:
16. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb tak to ti přeji aby to šlo všechno lehce:slight_smile: a zdravíčko, to já doufám, že ze mě na podzim už bude budoucí maminka:grinning:
16. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, adus, to drzim palce nech ti to dopadne a verim ze sa coskoro pripojis medzi tehulky. My sme tiez netehotneli uplne bez problemov, sli sme cez Clostil a Pregnyl ale zas celkom skoro, na druhe snazenie. Takze uvidime ako sa zadari druhe, tiez uz sa tomu nevyhybame ale ani sa vyslovene nesnazime. Nechavat tomu zatial volny priebeh, ak sa nezadari za pol - tristvrte roka, pojdeme asi zas za dr :slight_smile: Takze uz sne tu skoro tri snazilky s Luckou hehe.
Fally hezky papate :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jojko to hadze vsetko na zem naschval potvora. A potom sa za tym pozera a pisti.
16. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda budouci snazilky, vy se nam tu rozrustate. My tedy nesnazilkujeme a ani ted neplanujeme. Dr mi po porodu rekla, ze mame tak tri roky pockat a popravde se s tim nasim lumpem na druhe necitim.
16. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally, uprimne si tiez neviem dobre predstavit ako by som teraz v blizkej buducnosti otehotnela ako to zvladnem, ale nemam cas cakat tri roky hhehe, to to tretie co chce manzel by som mala v 40tke :grinning:
16. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já sem na to taky zvědavá, ale vždycky jsem chtělaq mít děti kousek od sebe.TAk snad mi (nám) to vyjde. A ono určitě jo. Věřím tomu.
V albu mám fotku co dnes Kiki dokázala :D
17. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko mala je sikulkaa, presne tak sme zacali aj my, najskor v postielke a potom uz vsade kde sa len dalo. Inak sme dostali dnes od Dr. antibiotika :frowning2: bola nerada ze nam ich musi dat ale inak to neslo, mal uz nalez aj v moci takze aby sme zabranili rozsiahlejsim skodam na organizme a hlavne oblickach dala radsej Atb. Slubila ze by malii zabrat do troch dni tak snad uz ozaj pomozu. Noc sme mali tazku, kaslal a nosik zapchaty, nevedel dychat :frowning2: chuda sa vytrapil. Tak uz len nech je to ok, berieme vsetky mozne aj nemozne sirupy.
Plavat tak skoro asi nepojdeme :confounded: Buduci tyzden urcite nie, mozno sa s nou tiez skusim dohodnut na tom ze to prenecham ne cely dalsi kurz. Uvidime.
17. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ahojky, děkuji mnohokrát a doufám, že to bude co nejdřív, je jasné, že nejdříve musím být v pořádku :slight_smile: , ale nemůžu se dočkat, spousta kamarádek je v očekávání tak je to malinko závist, ale já je doženu a pak mi ještě budou břucho závidět :slight_smile: , snažím se to brát, že se alespoň mám na co těšit a se společností jako jste vy to půjde určitě samo!!!!!!! :wink:
17. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Tak se brzy uzdravte. U nás je to taky tak - rýma a kašel. Čekáme na zítra na výsledky toho výtěru.
17. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky hlásím že Nikol má už 2 zuby... naštěstí není nijak mrzutá
17. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zítra domů... už se na tu naší prdelku těšíííííím
17. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda marodi, az uz jste zdravi!!!

Barcaldine, ty ant jsou otrava, ale snad to jojkovi pomuze a bude uz brzy fit. Tim padem nejste ani ockovani, co? Plavani je skoda, ale Jojko to zase dozene, nebo byste uz nechodili? Snad by vas zase dala do nasi skupiny. Je to jeste daleko, ale pondelni robatka pujdete? My jdeme po desate na rocni kontrolu a snad i ockovani, tak nevim, jestli mam pak cekat do dvou nebo tentokrat nepujdeme. Bude s nami manzel, tak by se asi nudil.

Venku je osklivo, tak aspon ze jsme byli plavat. Zitra prijede mamka, jdeme vecer na oslavu narozenin, tak dam davidka spinkat a ona tu bude hlidat, kdyby se nahodou vzbudil. Doufam, ze ne, aby nebyl krik. A v sobotu si s nim pohraje, ja zatim trochu poklidim.
17. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak my pořád ani zub :D To vypadá,že bude dřív chodit než mít zuby :D :D
17. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb aspoň si je nevyrazí :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally to je taky fakt, to mě nenapadlo :D
17. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek