• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
ahojky Lucko: souhlasím, mám doma psa a dvě kočky takže úklid je na denním pořádku. Jinak bysme se v tý spoustě chlupů, šlápot a roztahaných hraček a jiných věcí nenašli. :grinning:
12. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak přesně tak je to i u nás. :grinning: máš fotky zvířátek?
12. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano ale ne v albu. Jsou moc veliké a nevezme je to.

Jak se ti vede?
12. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět: IP
12. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
O úklidu mi ani nemluvte.
Jsem ráda, že jsem z bytu vystrnadila labradorku ven, už jen společeně s druhým psem obývá čas od času předsíň. Když byla doma, byl to očistec :slight_smile:...
Stejnak mám ale pořád pocit, že jen uklízím a stejně je tu věčně nepořádek. Vybrala jsem si chlapa bordeláře a to je děs! Neuklidí si po sobě ani ponožky :slight_smile:. Ale zase má mnoho jiných předností :grinning:

Kdy plánujeme srázek? Já mám relativně čas pořád, až na 26.srpna :slight_smile: ...

Dnes jsem zase měla depku, že nejsem těhotná. Štve mě to, hrozně bych chtěla na to nemyslet a nějak se mi to nedaří :frowning2:
12. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Marketko: Tak to jsme dvě. Mě se taky nedaří na to nemyslet.... ale mám radost že jsem konečně vychytala pomocí testíku plodné období. Nakonec zjišťuju že jsme se snažili úplně mimo. Jsem zvědavá jestli to vyjde... Mě je taky jedno kdy. Po tom 23.8. mám ranní takže by to šlo. Ale nemůžu 24.8. To jdu s mamčou k zubaři...
12. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky i já mám doma chlapa bordeláře, jenže to je prostě skoro každej chlap. To je tady jedno tričko, tam druhé tričko. No občas bych ho zabila :grinning:
13. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se to tak snažím brát, ale někdy toho mám vážně dost po něm pořád uklízet :slight_smile:.

Alžbět: Já stejně tý ovulaci nerozumím. Kdy se teda správně snažit? Den dva před ní, když je, nebo těsně po ní? Mně je to vlastně i trochu jedno, stejně se v podstatě snažíme denně... Ale i tak by mě to zajímalo. Navíc je možný, že je každý měsíc jindy? :unamused: Já ji jednou vystopovala pomocí testu na 15 DC :slight_smile: a víckrát jsem to nesledovala, já nějak nezvládám měřit správně teplotu ani vyhazovat ty šílený peníze za ovu testy.
Minule jsem přemýšlela, kolik mě už ty ovu a těhu testy stály a málo to teda není :sunglasses: Jsem si mohla koupit něco na sebe a mít z toho radost a ne místo toho čučet věčně na jednu čárku :pensive:

Dost negativních věcí.... dnes razím s holkama na večeři, jupííííííí a taky jsem natřela kus plotu a přesvědčuju se k vytírání :wink:
13. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: je to klidně možný, že máš ovu pokaždé jinak. Ono ani cyklus nemáš přesně na den stejně dlouhý, ne? Teda alespoň já ne. Zrovna dneska jsem někde četla (myslím že na www.babyweb.cz) že je nejlepší se začít snažit tak 5 dní před ovulkou a sex ob den že úplně stačí. No ale já osobně mám pocit, že sex plánovanej přesně podle cyklu je pěkně na prd. Prostě když je nálada je sex když není nálada sex není :grinning:
13. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Market, já ovu test zkusila prvně a fakt nestojí zrovna málo... A navíc se mi den podle testu neshoduje s naměřenou teplotou. Tak nevím... ale všechny příznaky mi naznačují podle testu. Prý je nejlepší v den ovu. A případně den nebo sva před ní. Po ní už je malá šance. Já to bohužel musím sledovat protože my sexujem tak 3x do měsíce. Někdy není nálada, jindy není kdy.

A jinak je pravda že ovu se může objevit i před ms a nebo po ms, jako teď u mě.
13. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luckamb: Tak tak, plánovanej sex mě děsí, proto to taky ovu nesleduju, páč už mi hrabe i bez toho :slight_smile:. Stresuje mě to. Prostě sex když se nám chce, což se nám zatím chce docela často :slight_smile:...
Jinak o mém cyklu raději ani nemluvím :slight_smile: Od 18 až do 38 dní :slight_smile:

Alzbeta.hod: Nechci shazovat měření teplot, ale já osobně tomu nějak nechci věřit. Ikdyž to určitě funguje... Ale prostě, ikdyž se dodrží stejná doba měření, tak pokaždé nejdu spát ve stejnou hodinu, někdy se v noci probudím a musím na záchod, když se třeba v létě spálím, tak podle mě můžu mít zvýšenou teplotu, stejně tak když budu nachlazená nebo já nevím co ještě.... Ale proto se to asi sleduje dlouhodobě, že?
13. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jak se máte při pátku? A ještě když je tak hezky? :slight_smile:

Já jsem včera konečně douklidila... A za chvíli pádím na kosmetiku, asi pak budu vypadat velmi roztomile, lépe mě nepotkat :wink:

Přeju krásný víkend! a doufám, že se ozve Alča, co je u ní nového......
14. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj market :slight_smile:
Ja viem ze vas tu zanedbavam teraz ale je leto, pekne a stale mam nieco na praci tak na nete velmi nevysedavam. U mna nic take nove, akurat ze uz ma presla najväcsia unava a konecne sa citim dobre a chce sa mi nieco robit. Dokonca by som rada zasla do fitka alebo na nejaku dlhsiu prechadzku ale samej sa mi nechce :(
Citala som to o ovu, nebudem vam radit, ale poviem moju skusenost.
Ja som si merala bazalku cca 4 mesiace. Podla teploty som zistila ze ovu mam priblizne 16-18 den. Z toho som mala jeden cyklus anovulak. Takze ked sme sa snazili, bolo to tak kazdy druhy den v dobe okolo ovu. Kazdy den vraj nie je dobre lebo nestihnu dozriet spermie dostatocne a byt dost pohyblive.(to som vycitala na nete)
Lenze ja som potom dostala ten pregnyl, ovu som konecne poriadne citila (predtym nie) a na 99% viem ze sme na snazenie vyuzili den pred ovu. ALebo ovu bola niekedy vecer, snazili sme sa rano lebo som sla prec :slight_smile:))
Takze tolko moja osobna skusenost, snad to pomoze. Ja si ale myslim ze bez toho pregnylu a clostilu predtym by sme sa stale snazili.
14. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
venku krásně svítí sluníčko a je pátek. To je prostě supeeer.
14. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci nějak moc optimismu :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: já sem prostě optimista :grinning:
Holky,
mějte se tu fajn. Jednu v neděli na tu Smržovku, vracím se v sobotu, takže on-line budu zase až v pondělí. Tak pa pa pa a myslete na mě :-'D
14. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Market... taky o bazálce začínám pochybovat... Je pravda že ji ovlivňuje strašná spousta věcí. Délka spánku, zima, horko i alkohol...
14. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, kam jste se vypařili??? Už se těším až se opět sejdem...
16. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky koukám že jste všichni odcestovali...

nevadí... potřebuji radu od těhulek. Jsem 14dc, ovu podle testu vyšla asi na cca 9dc. Od té doby jsem špinila a bolel mě levý bok ale strašně. dnes mě bolí břicho jak před ms. Ale na tu mám ještě 14dní čas. :confounded:
18. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alzbeto, kazdy to ma asi jinak. Ja jsem od 3 tydne mela velke bolesti jako pri silne menstruaci, kolikrat me to nenechalo v klidu sedet a nebo v noci spat. Dr rikala, ze to je v poradku, ze roste deloha ci co. Bolesti mi ustaly asi v 6tt. Kolikrat me pichalo v pravem nebo levem podbrisku, casto to byly krece typicke pro menses. Na druhou stranu jsem vsak vubec nespinila, ani jednou jedinkrat, dokonce ani po odberu cytologie, kdy me doktorka upozornovala, ze bych pry mohla a nemam se desit. Prvni test jsem si delala prave v tom 3tydnu, ale nic neukazal, az na konci 4tydne se objevila slabounka carka. Takze drzim palecky! :wink:
18. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
až na konci 4.týdne???
nemůžu skoro nic sníst. teplotu mám 36,9, a navíc mě fakt pobolívá podbřišek...
18. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět, podle mě je na všechny úvahy ještě hodně brzy :frowning2:
18. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to asi ano... ale to víš podvědomí pracuje a já se bojím hlavně svojí práce....
18. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidis, jak se to vyvine. Radeji moc nejez "jedovate" tabletky, neskodny je snad paralen. Je divne, ze ti je spatne od zaludku, to vetsinou byva az kdyz stoupne HCG a to by uz muselo byt videt na testu. Nemohla jsi nekde nastydnout? Treba z klimatizace nebo mokry plavky po koupani. Kez by ti dopadly carecky!
18. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc bych Ti to Alžbět přála a dost možná, že opravdu čekáš miminko....

Někdy to ale může být vsugerované, já měla příznaky těhotenství už asi milionkrát :frowning2:
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taháš v práci těžké věci?
18. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky
fally... ani jedno nastydnutí nehrozí. V práci ani nikde jinde klimatizaci nemáme, spíš se tam vaříme ve vlastní šťávě. A koupat jsem se letos ani nebyla. Vlastně jsem ani nevytáhla plavky... není čas. :frowning2:

Market, kéž by to vyšlo. Vím že psychika dělá hodně, test si udělám až když doberu utrogestan, aby to nemohlo mít nějaký vliv. JInak jsem tohle zatím nemívala, hlavně ne ty bolesti nebo špinění. No snad je to něco hezkého... samozřejmě že v práci tahám těžké věci. Např. včera. Když dělám ve dvojici je to super, mamča mi pomáhá ale včera jsem byla na stroji sama a na jednom jsou balíky asi 1,5m dlouhách kovových trubek. Je jich 100. a musím je přenášet ke stroji a na druhém je jich jen padesát ale zas mají přes 3m. Takže proto mám strach.
19. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a včera po práci jsem se sprchovala a u čípku byla krev. Ne moc ale byla... a dnes mě pobolívá břicho.
19. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alzbet, tak ja ti asi moc neporadim, mna totiz vobec nic nebolelo, teda okrem ovu, ale ani v den ms ani nejako po som nemala vobec ziadne obtiaze.Ani ziaden vytok. Az neskor,som mala taky mliecny husty vytok a potom okolo 6teho tyzdna som pocitovala pichanie v podbrusku, to ma stale nejako lakalo ze co to moze byta aby sa to nespustilo. Ale nastastie nie. Ale myslim ze je ozaj este skoro na akekolvek uzavery, i ked by si ozaj mala ovu 9dc tak by to teoreticky mohlo byt to hniezdenie. Ale to zial uvidis neskor. V kazdom pripade drzim palce.
U nas je vsetko v poriadku, rastieme a sme zdravi. Teraz je u nas kamarat ale od buduceho tyzdna mam uz volno tak sa mozeme stretnut a konecne pokecat. Tesim sa. Papa
19. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já se těším na srázek :slight_smile: Viděla bych to na příští pátek :wink:
19. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek