• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
HOLKYYYYYYY, VÝSLEDKY DOPADLY VÝBORNĚ, NA DRUHOU OPERACI NEMUSÍÍÍÍÍM!!!!!! :grinning: Všechno mi vzali, takže očkování, a huraaaa budeme se moci vrhnout na miminko, ještě, ale musí skončit ,,šestinedělí,, :slight_smile:
17. bře 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji a šup na to :zipper_mouth:
17. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adus87 tak šp šup ať se už můžete těšit na miminko
17. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus tak to je super, "sestonedelie" zbehne a za chvilu bude aj mimco, drzime palce. Alzbet tak za chvilu si doma oddychnuta co? Verim ze ste sa mali dobre a ze si si odpocinula.
Jojkovi dnes vecer prisiel kamos od susedov, tak sa potesil ze prisla navsteva ze behal po celom byte od radosti s rukami hore :grinning: ale potom mu Marecek (kamos) zobral nejaky kruzok z ruky a bolo po smiechu, rozplakal sa a bezal za mnou hehehe, zlaty boli, vyhrali sa dve hodinky. Aspon ho troska rozptylil kedze je tu so mnou zatvoreny cely den a so mnou je nuda :confounded:
17. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally ak bude v pondelok Jojko ok na Robatka urcite pojdeme, ja verim ze mu tie atb zaberu a bude dovtedy ok. A plavat este asi nie ale ak nebude kaslat tak sa tam zas aspon zastavime v herni a dohodneme sa na recepcii ako dalej, urcite chceme dokoncit cely kurz, len sa dohodneme ako ci si dame plavanie castejsie alebo sa to bude dat nejako posunut. Ale plavat budeme , len sa dame do poriadku :wink:
17. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine JEŠTĚ TEDY MUSÍM PODSTOUPIT OČKOVÁNÍ PROTI RAKOVINĚ DĚLOŽNÍHO ČÍPKU A PAK HURÁÁÁÁ NA MIMINKOOOO!!!!!!!
17. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod TO tedy bude pořádný šup šup :grinning:DDDDDD
17. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally děěěkuji a už se těším až se s vámi podělím o své těhotenské břucho, děkuji holky, je mi neskutečně KRÁÁÁÁÁSNĚ!!!!!! :slight_smile: :grinning: :wink:
17. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě se vám pochlubím, čekali jsme na výsledky abych byla v pořádku a teď už nám nic nebrání, takže 11.6. bude svatba :grinning: , určo sem dám fotečky :grinning: tedy jen my dva a svědci, máme hypotéku a potřebujeme co nejvíce peněz pro miminko, že a nejsem na velké akce, jsem neskutečně stydlivá, takže tento počet mi úplně vyhovuje, takže teď už hurááá na svatební přípravy :grinning: :slight_smile: krásný večer...
17. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
DAVÍDEK PRÁVĚ UDĚLAL PRVNÍ TŘI KROKY SÁM!
18. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 tak to jsou super zprávy.TAk držím palce

@fally supeeeer :wink:
18. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kasny den ze? :confounded: Vonku snezo - prsi :angry: Ale hlasim ze atb Jojkovi zabrali, konecne sme sa aj vyspali, teplot uz nemal, tak verim ze sme na najlepsej ceste k uzdraveniu.
Adus tebe blahozelam ku svadbe ktora bude, nech vsetko dobre dopadne, kde bude? Tu v MB? Fally , Davidkovi gratulujem k prvim krokom, teraz to uz pojde ryyychlo a uz len budes zachro hlavu pred rozbitim. A potom ho nahanat po hyperke muhehehe.
18. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally gratuluji k prvním krůčkům :slight_smile:
18. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine tak doufám, že brzy budete jako rybičky...velice děkuji , jsme z Mnichova Hradiště, bude to v Bakově, opravili jim tam hezky ten městský úřad, tak to máme blízko a pro nás 4 ideální :slight_smile: a jinak se mi tam brali rodiče :wink: snad mi to přinese štěstí - koukněte na to :slight_smile: - http://www.bakovnj.cz/sekce/211-matrika-podatelna.html , zda se vám to také líbí..
18. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus je to pekne, tiez som sa vydavala na matrike, vyzeralo to dost podobne. Mali sme tam ale viac ludi :grinning: A nebudu ani rodicia?
18. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 my se brali v Bakově na zámku :wink:
18. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 oprava v Benátkách na zámku :D Jsme to nějak popletla :D
18. bře 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb to nevaaaa, i tak to muselo být krásné :grinning:
18. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine děkuji, ani rodiče, máme to s nimi dohodnuté, peníze hlavně potřebujeme na baráček a táta si myslí, že po 6ti letech je zbytečné se brát, takže jsme se po dohodě s mamkou dohodli, že to uděláme jen ve 4 a pak to oslaváme s nejbližšími známými u nich na zahradě u prasátka tak o týden později, alespoň bude více času to udělat hezké a bez stresu:grinning:
18. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, jasne to chapem, ak o tomvsetci vedia a nie je to "tajne" :grinning: tak je to super. Tiez som povodne chcela nieco mensie, ale kedze z manzelovej strany je rodinka siroka, nedalo sa vyhnut "normalnej" svatbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nakoniec som bola rada, dopadlo to dobre a to je podstatne. A aj tak nejdolezitejsie je aby ste s tym boli spokojny vy. :wink: A zabavili sa.
18. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adus87 my se brali na zámku na Sychrově

@barcaldine Vsechno nejlepsi JOJKOVI! Vlastne obema, i tatkovi.
19. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine to je jasné, ale máme kolem sebe takových lidí že by nám na rozpočet nestačil ani náhodou, jak z přítelovi strany rodina, tak moje, do toho spousta přátel a hypotéka je hypotéka, takže bude nejjednodušší takhle aby to nebylo náhodou někomu líto nebo tak, nikdo nikomu nemůže nic vyčíst, že a jak jsem psala čím míň lidí okolo mě, tím lépe:grinning:
19. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Sychrov by také náš první plán:slight_smile:, ale když jsme se pak rozhodli takto tak to uděláme v tom Bakově:grinning:
19. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally dakujemeeee za chlapcov :wink: odovzdam.
19. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky naše Nikol teď stále opakuje TA-TA ale tak nádherně to zní.... jinak máme 67cm a téměř 8kg.
19. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ty jo to je kusan :D
20. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra, tj. v pondělí nás čeká roční kontrola a očkování a jak jsem předpovídala, davídek se chce k paní doktorce pěkně vyzdobit. V noci špatně spal, hrozně plakal, teče mu z očiček. Proplachujeme, tak to snad bude dobré. Sám si udělal šlic pod očičkem a před chvilkou si prokousl ret. Ještě by mohl doplnit nějakou modřinku, ať si paní doktorka myslí, že ho snad týráme.
20. bře 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally no tak držím palce na roční kontrolu. Škoda, že nejsme ještě zdravé. Počkaly bychom na vás v parku u modré hvězdy. :frowning2: Alepořád nám oboum teče z rypáčků :D
20. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sejdeme se jindy, az budeme vsichni zdravi
20. bře 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ahoj, zitra na robatka nemuzeme, davidkovi desne tece z oci. Kapeme jak divi, ale davidek nechce spolupracovat. Zitra jdeme ke krizove, tak nam asi da nejakou masticku. Snad to neni zadna alergie.
Jak je Jojkovi?
20. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek