• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@barcaldine Ali kdy mm tedy doraziti? Manžel mývá teď pátky volno takže by mě dovezl i odvezl ale dozví se to až zítra
20. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
fally a idete ku dr medzi 10 -11, že? my mame niest moč na kontrolu ale až po 13. A robatka su o 14? my už konečne pojdeme, Jojkovi je už dobre, ešte odsavame sopliky, ale už len občas. Dnes uvidime čo povie sestrička na moč či atb vysadime, alebo ešte nejaky ten den vezmeme. Mrzi ma že vas to nakoniec dostihlo ta choroba :frowning2: je to všade teraz. Už aby bolo pekne.
Inak to poznam tiež pred navstevou u dr sme si oskrabali nos a rozbili usta. :stuck_out_tongue_closed_eyes: čakala som že sa opyta či ho doma nebijeme :grinning:
Alžbet, určite s navštevou tento tyžden počkajme,nech sa Jojko da uplne do poriadku,nerada by som aby ste si od nas odniesli bacila. Do piatku uvidime ako bude a dohodneme sa ju?
21. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsme z kontroly doma, bylo tam uplne narvano, cekali jsme hodinu a pul. Tento tyden je tam zastupujici jina doktorka. Kazdopadne rocni kontrolu mu udelali, jen neockovali. Pry nema zanet spojivek, ale ryma se mu dostala do oci, tak kapeme gentamicin a pry do dvou tri dnu to bude dobre. Na ockovani mame prijit dalsi pondeli. Jinak jsme se ptali na ockovani jeste proti meningokovi, tak nam ho doporucila a pry za mesic po prevenaru. Tak ho dame. Davidek teploty nema, ani nos neni nejak hrozny, jen ty oci. Rano ani nemohl otevrit ocicka, jak je mel zalepene. Chudak, maly. V sobotu velmi spatne spal a plakal, ale dnes uz to bylo lepsi. Vcera jsme kapali opthalmo septonex, co nam poradili na detske pohotovosti.
Jak bylo na robatkach? Plavani na ctvrtek rusime, radeji, at se davidek poradne vyleci. Ale asi pojedeme do brna, mame tam pracovni schuzku a abychom mohli jet oba, spojime to s navstevou a prespime tam a vratime se az v patek. Na ta nahradni robatka nepujdeme, to se nic nestane.
21. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine jj jasně... nechám to na vás, ono když je nachlazený dítko tak ani nemá na návštěvy energii, i když naše Nikol se v horečkách stále směje
21. bře 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , tiež sa hlasime z kontroly, moč uplne neagtivna takže teoreticky sme zdravi, ale este predsa občas zakašle a stale mame sopliky. Fally na plavanie ešte tiež nepojdeme, chcem aby sa poriadne preliečil, ale ukažeme sa tam v herni a dohodneme sa čo dalej, či stihneme nahradky alebo sa to nejako posunie, chybali sme dost vela. Jojkovi sa tiež takto prejavila ta ryma, šlo mu to aj z očičiek, tiež sme mali gentimicun, zabral dost rychlo. Tak nech ste čim skor zdravi. Malo by byt krasne cely tyzden tak by sme sa mohli aj prejst. Zajtra nie to mam školu ale streda, štvrtok, piatok...sice ideme na nahradku robatok ale od 12 je volno.
Inak na robatkach bolo tak normalne, Jojko sa tesil lebo videl rovesnikov. Zasli sme aj do Dracika a kupila som mu už topanky na jar, tieto co ma su take teple, tak mame take troska jarnejsie.
21. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alčo a Fally tak ať jste brzy zdravý...

Já hlásím že Nikolce je dnes půl roku a byli jsme se nafotit u paní fotografky. Jen se Nikolce chtělo po chvilce spát a brečela. Ale tak něco jsme nafotili a už se těším na fotečky.
21. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlasim same dobre zpravy, davidek ma ocicka bez hnisu a radi jako zdravy! Tak jeste vydrzime, budeme jeste radeji kapat, aby se nevratilo, ale se vcerejskem se to naprosto neda srovna. Jen abych to nezakrikla.
22. bře 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mám pár otázek....

1. v čem se dá dobře připravit kaše ze zeleniny a ovoce?
2. máte zkušenost s ohřívači lahví, např. ta do auta?
3. jak dlouho jste vozili dětičky v autě ve vajíčku??? Malá mi na to příjde veliká ale zas na sedačku je ještě maličká
22. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Napisu ti odpovedi podle otazek:
1. ja pouzivam mixer "vajicko", takovy maly- sklenena nadoba a motorek, myju to v mycce, a na ovoce rucni tycovy mixer. I kdyz ted uz to jen krajim a mackam vidlickou nebo mu dam cele kousky.
2. ohrivacku lahvi, respektive sklenicek mame od zacatku a pouzivam ji denne. Mam od tefalu, doleva se do ni voda, strcis sklenicku s presnidavkou nebo flasku a pustis (ruzne dlouhe intervaly). Nemame mikrovlnku, tak to takto ohrivam vzdycky. Davam si i domaci prikrmy do sklenicek po presnidavkach, tak se mi to dobre ohriva. Na cesty to delam tak, ze si ohreju doma a dam jidlo do termosky.
3. Autosedacku jsme museli koupit pomerne brzo, protoze ve vajicku se nam davidek v zimnim oblecenim hrozne mackal. Dali jsme ho do nove sedacky v osmi mesicich. Koupili jsme takovou, kterou lze dat do polohy jako vajicko (poloha na spani) a vozime ho v te poloze dodnes. Proste je ta sedacka vic naklonena dozadu, protoze on mi v tom velmi casto usne.

Snad jsem ti pomohla.
22. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, tak ja som to schytala od Jojka, bijem sa z rymou aj s teplotami, ale nie nejake velke ale len vecer take plazive okolo 37 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. ja zeleniu mixujem klasickym rucnym mixerom
2. ohrievacku mam ale uz ju nepouzivam, ohrejem vodu v rychlovarnej konvici a potm v teplej vode ohrejem jedlo bud uz v miske alebo vo flasticke, pride mi to rychlejsie ako v ohrievacke. Tam som ohrievala kym to bolo viac tekute.
Tak do auta by ale mohla byt fajn.
3. sedacku mame tiez cca od 9 mesiaca, Jojko bol do vajicka ve a naobliekany. Tiez sa da dat do 3 poloh ale velky rozdiel v tom nie je
22. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally děkuji za vyčerpávající odpovědi tkaky přemýšlím nad novou sedačkou... vajíčko je už poměrně malé a stejně ji berem na ruku když jdem někam do obchodu nebo k lékaři... vajíčko se velmi těžko nese. Koukala jsem na ohřívačku co je jak na doma tak i do auta tak nevím či ji objednat. Pak jsem taky přemýšlela nad cestovní postýlkou kvůli cestování na slovensku, nejsou tam na spaní vybavený a taky i k našim.
22. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod my mame cestovni postylku a bohate ji vyuzijeme. Je to zaroven ohradka. Mame tuto, je velmi stabilni http://www.mujandilek.cz/801-2697-large/cestovni-postylka-chicco-spring-orange-oranzova-s-taskou.jpg
22. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally ta je krásná... my máme dvě postýlky ale cestovní by byla dobrá na ty návštěvy... mít ji u sebe v posteli znamená kopu modřin :grinning: .
23. bře 2011 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak máme objednaný kočárek už se na něj těším
jinak koupíme ohřívač lahví přímo v Praze, našli jsme jeden co je jak do auta tak na doma, pro nás ideální, jo a budem mít nové auto, Octavii, to bude jiné cestování

Chci se optat, neobjednáváte někdo jídlo pro dítko přes net???
23. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je ten kočárek
23. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ja jsem objednala jidlo, respektive prikrmy od sunaru, jednou pres aukro jako vyhodny set. Jinak kupuju ruzne po obchodacich a stridam chute i znacky. Popravde vsak vetsinou varim a kupovane mam jen na cestovani a to jeste na vic dni, jinak mam v termosce domaci.
Kocarek je moc pekny, to mate na ted? Nemela bys tam malou davat, az bude sedet? I kdyz asi zalezi, jak v tom bude, jestli spis v pololeze, tak to urcite pujde take.
23. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally já zas spíš kupuju kaše, přesnídávky i zeleninu...
ne, ten kočárek máme na léto.. teď ji mám stále v hlubokém, max. ji přizvednu opěrku ale ne moc, jen trochu. Ona ještě sedět nemůže. To je brzy, i když by se jí to líbilo.
Ale jestli to půjde i do pololehu tak může už za chvilku.
23. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
mám v albu nové fotky, tak kdo bude mít náladu může mrknout :wink:
25. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Luci moc hezké fotečky. KOukala jsem že malá už stojí... šikulka, my jen ležíme a nebo se plácáme na břiše.

Taky jsem dala fota
25. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod JJ, Stojí, leze po 4, sedí, chodí za ručičky :D Krom chození má ten pohym zmáknutej do detailu.Jo za chodítkem umí chodit. Stoupne si, opře se o něj a maže. Je to holt takový malý dráče :D
25. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb to teda je.... a to je mezi náma jen asi měsíc a kousek.... My máme 2 zuby ale lízt ani náhodou :grinning:
25. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod TAk ona se Kiki začla plazit v 5,5 měsících a od té doby je to fofr :D Ona je prostě trošku urychlená. Na to nás Křížová upozorňovala hned :D
25. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jo, ale zub ani jeden :D
25. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb No vidíš.... nám taky říkala že je hodně čilá.... ale zatím je to tak nějak v normě
25. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zatím se nemohu pochlubit s mimískem, ale chci se s vámi podělit také o trochu jiné veselé věci, tak termín svatby zamluven 11.6. - 11:30, po šesti letech vztahu, tak snad tolik stejných čísel bude štěstí:grinning: a dnes u známého vybrány prstýnky a v pondělí hurááá na šatky aby na mě nějaké zbyly, tak snad vše dobře dopadne a doufám, že už se třeba budeme brát ve třech :grinning:
26. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adus87 gratuluji ke svatbě a tiše záááávidím. Výběr šatů jsem si strašně užívala...je to nádherný zařizování. I my jsme spolu 6 let ale brali jsme se po 4 letech vztahu.
27. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod děkuji, já jsem tedy spíš jako, že už by to mohlo být za mnou, ale já se do toho dostanu :grinning:, snad na sebe padnoucí seženu...ať už je to zařízené a člověk si to může už užít, ale stále mi to nějak nedochází :grinning:,a v další řadě se těším až na tom testíku najdu // :grinning:
27. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, uz jsme doma, bylo to narocne. Ve ctvrtek a v patek jsme byli na Morave, pracovni cestu do Brna jsme spojili s navstevou pribuznych. Pocasi bylo hezke, tak jsme si to uzili.
I kdyz... od stredy mel Davidek rymu a kasel, tak jsme kapali a kapali, ted uz je to lepsi, i kdyz odsavacku jeste neuklizime.
O vikendu jsme byli u rodicu, tak sel Davidek z naruce do naruce a to se mu libilo. Ale bylo znat, ze mu jeste neni uplne dobre, protoze hrozne moc spal i pres den.

Barcaldine, nevim, jak zitra robatka, uvidime, jak bude rano davidek. Ale rada bych jela, uz proto, ze musim koupit boticky na ven (a taky musim na socialku). S plavanim jeste nevim, ale ockovat zitra nejdeme, to by nemelo smysl. Jeste tyden pockame, at je maly opravdu fit. Jak jste se domluvili s plavanim? Kazdopadne bychom mohli neco podniknout.
27. bře 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adus87 i my plánovali oboje hezky popořadě, malá teda trvala trochu déle ale o to víc jsme se těšili.... přeji hodně štěstíčka ať už na svatbu či v těhotenství :wink:
27. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod MOC DĚKUJI, také jsem si myslela, že to miminko půjde rychleji, ale co se dá dělat, ono se určitě zadaří, musím být jen trpělivá, ale někdy to nejde:-/, ale ono to půjde:grinning:
27. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek