• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@adus87 jj půjde, věřím tomu.
27. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky, rozhodli jsme se začít úplně znovu od začátku, prodali jsme auto, koupíme nové, prodáváme dům, koupíme byt a to nejhezčí na tom je že už jsme na to 3... :grinning:
27. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Jojko sice tiez este odsavacku pouziva, ale je zdravy, zato ja som od stredy chora ako pes, teploty 38 kazdy den a cez noc. Uz som z toho unavena. Diagnostifikovala som si sinusitidu , zapal prinosovych dutim, tak inhalujem beriem mucosolvan a inhalujem a pijel litre caju. Mala by som aj odpocivat ale to pri malom a sama nemozem. Nastastie je mi dnes lepsie ako bolo vcera a dni predtym, som zvedava v akom stave budem zajtra. Ale na Robatka to nevidim. Ked sa ponamaham hned mi teplota vybehne. Chcela by som skocit ku lekarovi, ale este neviem ako to spravim z malym, nechcem ho brat so sebou ale neviem zatial kde ho nechat. Asi so susedu,ale budem najskor musiet volat ci ma vezme a kde. Nemam tu totiz svojho lekara este :confounded: som myslela ze neochoriem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze skor dufam ze sa mi ulavi a nejako to zvladnem aj sama aspon do doby kym sa mi podari sa k lekarovi dostat.
27. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Zkus ty lékaře jak jsem ti říkala... věřím že tam tě vezmou. Jinde asi moc šancí nebude.
27. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj prave tych chcem skusit, zajtra rano tam zavolam. :wink:
27. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine jejda, to se brzy uzdrav! My chodime k Remesove, ted se jmenuje Liskovcova. http://lekar.zdravcentra.cz/lenka.liskovcova/defaulttmp.aspx?ID=-4 Ja bych ti pohlidala, kdybys potrebovala.
27. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally dakujem, mozem skusit zavolat, ale viem ze prakticky lekari velmi novych pacientov neberu. Sksuit to vsak mozem dakujem za tip aj za ochotu, rano uvidim ako mi bude a dam vediet ju?
27. bře 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Alčo, já mám dobré zkušenosti s "Moje ambulance" - mají ordinace v Bondy. Berou v podstatě na objednaný čas, moc si pochvaluju Dr. Navrátilovou.
28. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka tak tu jsem právě doporučovala Alče i já... chodí k ní manžel a nemůže ji vynachválit... ochotná, a úplně pohodová. Dávala jsem ji na ni číslo, tak snad tam volala.
28. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme šatky,ale netušila jsem, že to bude taková makačka, uuufff :slight_smile:
28. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adus87 tý jo to si stihla rychle... a kde sis půjčila? Já bla nejprve na Dubcích ale pak jsem si zamluvila šaty v MB v Bonte De Paris... příjemná paní a nádherné šaty. Nemá jich teda tolik jak na Dubcích ale cítila jsem se tam lépe. Vzala jsem si tam i rukavičky, šperky a pompadůrek a podvazek. I na družičky tam měla hezký šaty.
29. bře 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adus87 tý jo to si stihla rychle... a kde sis půjčila? Já bla nejprve na Dubcích ale pak jsem si zamluvila šaty v MB v Bonte De Paris... příjemná paní a nádherné šaty. Nemá jich teda tolik jak na Dubcích ale cítila jsem se tam lépe. Vzala jsem si tam i rukavičky, šperky a pompadůrek a podvazek. I na družičky tam měla hezký šaty.
29. bře 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla šaty z půjčovny u radnice, ale je to už hodně dlouho :sweat_smile:

Venku je nádherně, tak půjdeme na procházku. Pořád bojujeme s rýmou, přes den je to celkem dobré, ale po probuzení a v noci má nosík pořád plný. K narozeninám dostal polštářek ve tvaru slona a hrozně si oblíbil na něm spát. Asi se mu i lépe dýchá. Plavání tento týden ještě rušíme.

Barcaldine - už je ti dneska dobře?
29. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
jj uz mi je omnoho lepsie, este sa po aktivite ale citim skoro unavena. Ale prave sa chystame do kociarika a vonku, je tam krasne nevadilo by mi keby na slniecku zaspal a ja sa mohla povyhrievat.
Ja som mala saty site, ale neboli typicky svadobne takze ani drahe.
29. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally tam je půjčovna Valentýna, taky prima. Táta si tam půjčoval oblek a pak jsem litovala že jsem nešla pro šaty tam, měli je tam prý o dost levnější.
29. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally tam je půjčovna Valentýna, taky prima. Táta si tam půjčoval oblek a pak jsem litovala že jsem nešla pro šaty tam, měli je tam prý o dost levnější.
29. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine ale i tak si měla krásný šatičky... takový netypický. Jinak i m vyrazili ven ale tentokrát o samotě, takže to bylo jen kolem vsi. Jinak chodíme s jednou maminkou pravidelně každý pracovní den tak na 3 hodinky.
29. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady u nás v Hradišti, byla jsem rychlá , nejsem náročná :grinning:, jelikož mám velká prsa,jen tak něco mi nesedí a představte si, že hned třetí šaty mě dostaly, schovávali přesně co schovat měli :grinning: , no prostě perfektní :grinning:, paní to má prostě v oku no prostě krásné a hlavně vybrané :grinning:
29. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda venku bylo tak nadherne, ze jsme cele odpoledne byli venku. Davidek si hezky pospal v kocarku, ja natrela nabytek a pak jeste dlouha prochazka pro cerstvy chleba. No, spat sel az pred chvili.
29. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fally tak co robime zajtra? napadlo ma ze by sme mohli skocit do tej malej zoo neviem kde to je :slight_smile:
30. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnes jsme byli cely den v Podebradech, bylo tam nadherne. Podle vody vede asi 6km dlouha cesta, uzasne na jizdy s kocarkem.
Zitra uvidime, ta ZOO je v obci Chleby u Nymburka. Ale ma prset. Tak si rano napiseme.
30. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha prset :( oano si pisneme, som dufala ze bude pekne.
30. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, tak ako to vyzera? hlasia na odpoledne dazd tak asi dnes z toho nic nebude ze?
31. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally az by si chcela ist napis mi prosim sms vypinam pc a nebudem moct kona kontrolovat :wink: dik.papa
31. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem přidala fotky z ateliéru.... tak můžete juknou.

a jedna pro ukázku:
31. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod moc pěkné, opravdu, to se povedlo, máte hezkou vzpomínku do rodinného alba

já přikládám, jak davídek honil kačenky, nebo to bylo naopak?

Lucko, už jste zdravé?
31. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally ahojky, jo...konečně jsme se z toho dostaly. TAk doufám,ž e to bude trvalý stav. Jinak fotka super.
@alzbeta.hod fotky super
My včera koupily Kikině první botičky. Pořád chce chodit za ručičky, tak aby mohla. Dám sem fotku.Tu čepici jak trubička má proto, že si jí pořád sama sundavá. No a pak jednu fotku na koníčkovi :D
31. bře 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko to je dobre ze ste zdravi, u nas Jojko vyzdravel a cely minuly tyzden som bola chora ja, ale snad uz je to vsetko za nami. Zajtra ideme ockovat, snad reakcia nebude nejaka velka a vo stvrtok by sme uz konecne chceli ist plavat.
Fally pozeram ze Davidkovi sa v novych botickach beha dobre :wink:
Boli sme dnes na ihrisku, Jojko rozhadzoval piesok a tesil sa z toho ale potom to chcel ochutnat a pchal si ho do pusy, bol to boj.
31. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez pripajame par fotiek :wink:
31. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Je prostě kouzelnej... na spapání
1. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine super!!! Jak jste dopadli na ockovani? Davidek je uz pres den dobry, akorat rano ma upchaty nosanek. Nedavame uz kapicky, ale jen sterimar. Snad bychom v pondeli mohli na ockovani a take bych ve ctvrtek rada na plavani.
1. dub 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek