• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
ahoj fally, tak sme boli na ockovani, Jojkovi poobede vybehla teplota na 38, dostal nurofen a uz mu je lepsie, uvidiem ako bude v noci. najblizsie by sme mali ist na tie zardenky , s[palnicky a priusnice ale z toho mam celkom obavy pocula som kadeco na reakcie na tie vakciny. :unamused:
1. dub 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ,

o víkendu jsme výletovali, v neděli jsme šli s krosničkou ze Sedmihorek na Hrubou skálu a pak na Valdštejn, bylo tam lidu jak někde na náměstí. Počasí ale přímo ukázkové.
Davídek je už skoro v pořádku, ráno sice ještě dávám sterimar, ale jinak už ne.

A jak se máte?
4. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tu nejako mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fally Jojko dnes konecne spal celu noc, uz asi ta reakcia presla, nebudil sa a nehadzal a spal pekne celu noc, konecne sme sa spali. Teraz ideme do kramku na syr arohliky a ja odpoledne do skoly, vonku vyzera pekne tak pojdeme kocarkem na prochajdu. Holky ako sa mate?
5. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zase nemocné :frowning2: teda kiki juá se držím. Tak už dostala atb. Snad to konečně zabije všechny mrchy v těle :frowning2:
5. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, tak to nas mrzi, aj nam vsak pomohli az antibiotika, chvalabohu sme uz zdravi ako rybicky. Chceme ist uz aj na plavanie vo stvrtok. Snad uz nam to zdravie vydrzi. Tak sa dajte do poriadku cim skor.
5. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Luci i nás to mrzí... my se naštěstí nemocem vyhýbáme zatím odolně. Dnes jsem byla u zuaře to zas byl stres. Jinak jsem sehnala sedátko do vany, kočárek i cestovní postýlku, vše v prima cenách. Mám radost. Jen asi prodám klokanku, vůbec ji nevyužívám a když tak je mi nepohodlná a malý je v ní horko.

Ohřívač lahví mi došel dneska... mám véééélkou radost

5. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ty jo, tak já bych bez klokanky byla naprosto vyřízená
No holky, snad už se malá brzy vykurýruje a bude klid. Je chudinka protivná jak půlnoc :D
5. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš a já si na ni nezvykla. Malá už je těžká a stále padá nízko a mě se tak špatně drží. Takže ji raději nosím na rukách. Navíc popruhy moc hřejí a i malá je v tom nespokojená. No koupili jsme ji od jedný paní tak jí taky pošlu dál.
5. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme uz zdravi a dali jsme na tebe, barcaldine a dnes byl davidek na ockovani! Musel tedy s tatkou, ja byla cely den v prahe, ale kluci to zvladli statecne. Davidek je zatim bez jakekoli reakce, tak doufam, ze usne a rano bude v pohode. Ve ctvrtek take chceme na plavani.
Kez by pocasi bylo dobre, slunicko nas nalakalo.

JInak my jsme klokanku take moc nevyuzili, asi dvakrat na houby. Zato s kronickou behame uz od vanoc.
5. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak maminky konečně se to hnulo... v úterý jdeme přepsat byt na nás....
5. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, no tak to je skvele, a jaky to tedy mate?
5. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally Za Forem... je tam asi 6 paneláků... jsou tak jako šikmo za sebou a jsou malý. Je to byt 4+1 ve 4 patře.... už se těším
Doktor, škola, školka, i obchody vše na dosah.
5. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet juu tak to je super, snad sa vam podari potom cim skor prestahovat. Fally to je dobre z zatial nic Davidkovi nie je, myslim ze uz nejaku silnu reakciu ani mat nebude, to by mu uz vybehlo. U nas je uz nastastie vsetko ok, vcera aj dnes Jojko uz krasne spinkal celu noc.
5. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
noc byla dobra a davidek je bez reakce. Takze zitra bychom radi sli zase po dvou tydnech plavat.
date ockovat proti tomu meningokovi?
Vcera jsem byla u zakazniku s dvouletou holcickou, ktere v roce a pul nasli zhoubnou rakovinu v hlavicce. Chuderka mala, snad chemoterapie zabrala, ale mela jsem z toho takovou depku.
6. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, to je hroza, vidiet take dietatko chore, verim ze si z toho bola spatna. Snad sa da malicka do poriadku, tie deti si to nezasluzia :frowning2: :pensive:
Zajtra mame prichod o 10 40? Ja ak bude pekne pojdem kocarkem takze do hyperky mi nejdeme. Snad si ho zajtra neutopim ked ho budem potopat po vyse mesiaci.
6. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ahojda, pozor prichod je uz v 10,20!!!
My urcite na nakup pujdeme, v patek nam prijde navsteva a pokud jim nechci nabidnout chleba s pastikou, musime neco koupit :grinning:
6. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminky... tak už dorazilo i sedátko do vany teď už jen po neděli budu čekat postýlku a pak kočárek... A bude to vše
7. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fally, prosim ta my na robatka zajtra nepojdeme, Jojko vo stvrtok po plavani mal zas teplotu, z piatka na sobotu uplny horor, v noci mal 39,3 zabaly, diazepam...nespali sme celu noc, v sobotu troska lepsie a dnes sice stale teplotuje ale intervaly sa predlzuju. Zajtra pojdeme ku dr odniest moc, uvidime co nam povie. Boli sme sice aj v piatok u nej, moc mal negativny, neviem ako teraz po tych horuckach. Spusta sa mu ryma, tak som zvedava co sa z toho vykluje. S plavanim sme skoncili, uz tam chodit nebudeme, za prve mame kopec vymeskanych hodin, za druhe, zas tam nepojdeme minimalne tri tyzdne, nema vyznam zacinat nam kurz dalsi a nechodit. Musime sa dat do poriadku. Nebudem uz plavanie riskovat. :frowning2: Radsej budeme chodit na to cvicenie. Nemas nahodou kontakt na Ivanu co ma Kubicka?
10. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ahoj, to je škoda, že je Jojko zase nemocný. Já jsem také čekala, jak to s plaváním bude, ale oba dva jsme to přestáli a i když jsem v pátek musela ráno davídkovi maličko odsávat, tak to bylo jen jednou a vše v pořádku. Na Ivanu mám email, pošlu ti ho do emailu. My zítra na robátka půjdeme, jedeme ještě nechat přezout auta, tak to s tím spojíme. Snad bude Jojko v pořádku a bude příležitost se někde sejít. Dej pak vědět s tou solnou jeskyní.
10. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem koukám že tu je slušně mrtvo.... :frowning2:
11. dub 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, na robatkach to bylo jako obvykle, davidek radil jak certik v krabicce.
Venku je docela pekne a uz tolik nefouka, skoda jen, ze zitra se to ma pokazit.

Co je u vas noveho? Davidek sice tapka, udela i deset krucku, ale nejak nechce a porad radeji po ctyrech. Tak ho necham, vsak on si sam stoupne a zacne behat.
11. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak sme po kontrole u dr. Nastastie mame vsetko negativne moc aj krv, Dnes mal teploty naposledy o 3 rano 37,7 dostal nurofen a odvtedy nic, zatial, uvidime este pred spanim. Dufam ze je to uz za nami. Volala som Zabranskej, plavanie sme zrusili uplne, budeme chodit radsej na to cvicenie. Mrzi ma to ale nechcem riskovat dalsiu takuto neplechu, koli tej oblicke by sme mali horuckovat co najmenej. Takze plavat uz nebudeme :frowning2: skoda.
Fally neboj sa uz vie ako tapat zdokonali to za chvilocku a pride na to ze je rychlesi na dvoch :grinning:
11. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně že už je Jojkovi lépe. Opravdu to nemá smysl, když by mu to nedělalo dobře. I když je to možná jenom blbá náhoda, protože jsme chodili plavat od září a víceméně nic, kromě trochu rýmy, ale až teď, co začaly chřipky, tak jsme si všichni nějakou nemocí prošli. My po té slané vodě, tedy davídek abych byla přesná, máme trochu průjem, jak to pije a zatím 2x měl rýmu.
Do konce týdne má pršet, ale docela se na to těším, protože máme zasetou trávu a chtělo by to pořádně pokropit. Ale pak už bude jen hezky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Kdyby vám už bylo lépe, mohli bychom vyrazit do té solné jeskyně.
11. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne , urcite do tej jaskyne pojdeme, ratam s tym, len nech sa este trocha dame do kopy. Dnes uz teplota nebola, nie je a hadam uz ani nebude. Uvidime koncom tyzdna, mohlo by to byt spestrenie v tom skaredom pocasi.
11. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si napíšeme a uvidíme. My máme ve čtvrtek plavání, ale jinak se přizpůsobíme. Půjdete už v pátek na to cvičení? Nebo ještě počkáte?
Na robátkách se zase důsledně začalo dodržovat přezouvání, nejdřív jsem si nosila bačkory skoro sama, ale teď už je tam má snad každý.

Jo a kdybyste chtěli, vím, že tedy na víkend hlásí ošklivo, ale můžeme vyrazit na nějaký ten výlet. Má se docela oteplit a dnes už skoro nefoukalo. Davídek celý den nespal, ve tři už jsem to nevydržela, tak jsem ho dala do kočárku a uvozila na zahradě. Světe div se, spal skoro dvě hodiny! Zato pak do osmi nechtěl do postýlky.
11. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojko zaspal az teraz!!! a to je horeod poldruhej. Som mrtva :slight_smile: Cez vikend zial uz mame program, v sobotu manzel volejbal a ideme fanditi a v nedelu asi ja basket, ale je to posledny vikend co musime sportovat potom uz je volno tak hocikedy inoked. Ja vo stvrtok asi dojdem do herne ked budete koncit, opytam sa na to cvicenie, ale este zavisi ako Jojko bude vyzerat, trocha sa mu rozbehla ryma tak keby moc soplilttak nepojdeme, ale do hyperky po plavani by sme snad sli. Ja radsej prebehnem bosa nebai ma mysliet este aj na prezuvky :unamused:
11. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono tento vikend ma byt stejne osklivo, ale pristi vikend to asi nepujde, protoze jsou velikonoce. Vy nejedete na slovensko? ale vsak hezke dny teprve prijdou a tak bude jeste dost prilezitosti
teoreticky muzeme i neco ugrilovat na zahrade, az se vratite ze slovenska, bude uz trava zase zelena
11. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ime na svk mas pravdu, ale az v sobotu vecer, teoreticky by sme mohli niekam vybehnut, ale dovtedy sa este uvidime a niecovymyslime, nebudeme to znasilnovat, ako vravis pekne dni mame pred sebou :wink: JJ grilovacka b :wink: y bolafajn, to kludne aj cez tyzden pribehneme :grinning:
11. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne, to nemusime cekat na vikend, beztak je u nas na vsi nejvetsi klid pres tyden, protoze o vikendu se tu sekacky a cirkularky nezastavi :slight_smile:
11. dub 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek