• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod a kam se chystate? do liberce? do troji?
18. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj alzbet kam idete, mohli by sme sa tam stretnut :wink:
18. dub 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak nakonec jedeme do Prahy do Troje... já tam byla jako malá holka a manžel vůbec a v Liberci jsme každý rok. Ale jedou s náma i rodiče takže nasraz nebude příležitost. Tak snad příště...
18. dub 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnesek bylo zase nadherne, nemate nekdo tip na zitra? Nepodnineme neco?
19. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mala som na mysli tu istu otazku len som prispala s Jojkom tak si ma predbehla :grinning: Mna teda napadla varianta (ak by sa nikto nehlasil) ze by som napisala aj Ivane s Kubickom co maju na plane a som sa chcela prejst aspon niekde do mesta a na ihrisko. Ale ked mas volno mozeme bud niekam vyrazit alebo sa s Jojkom vyberieme ku vam na navstevu a na prechadzku do pekarnicky.
19. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim!
19. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally :slight_smile: s ktorou variantou? mam pisat Ivane, alebo mame prist ku vam?
19. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ranko, tak ako? Aky bude plan :grinning: ?
20. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, dnes je velmi pekne, radeji bych sla do pekarny nez do mesta, kdyby to nevadilo. A s ivanou muzeme vyrazit treba zitra po plavani. Nevis, jestli jdou zitra plavat? Ja cekala, ze dnes budeme mit nahradku, ale zabranska nic nepsala, tak jsme doma. A nebo, jestli by se Ivane chtelo, at prijede take i s kubickem a vyrazime vsichni.
20. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja eviem skusim jej napisat, ak by mala aspon autosedacku sebou ja ju kludne priveziem. Prideme tak okolo 11 ju? Pol hodiny hore dole, douklizim balim a razime :wink:
20. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeee, jdu uklizet :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no ale poriadne poriadne !!!!! ja som povysavala a vytrela cely byt. Mam dost :grinning:
20. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si u nas muzes dat repete :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally tak ma napadlo, chutnala si uz bryndzove halusky? Ze by som ich zajtra uvarila. Piect ale asi nestihnem, mozno stihnem zajtra doobed, ale ked nie mame tam veterniky este :wink:
20. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluju halusky :slight_smile: ale nedelej si hlavu s obedem, dam si parek v rohliku :sweat_smile:
20. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco dnes bolo ozaj super, Jojko uz spi. Tie halusky a mrzia, ale slubujem ze hned ako sa vratime tak v nejakom vhodnom termine ta pozyvam a dame si do nosa ju? Alzbet ak mas rada bryndzaky si pozvana tiez :wink:
21. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu to bylo super, krasne pocasi, jsem pekne opalena, mozna i lehce prismahnuta :sunglasses: . Davidek zaspal asi na pul hodinky, co jsem sla k bondy, tak jsem jeste koupila v bille veceri a pak jsme uz jeli rovnou domu. Ale jeste pred chvilkou jsem ho slysela, jak si v postylce povida, ted uz ale snad spinka. Halusky dame, moc se na ne tesim! Az se vratite, bude jeste hodne prilezitosti. A treba budou mit v ledcich i toho alzira.
A co? uz ses rozhodla, zda pujdes zitra na karneval?
21. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
posli pak prosim videa! dosly ti fotky ze zoo, co jsem posilala v pondeli?
21. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj posielam videa, snad ti to vsetko pride ok. Od teba mi fotky ale nedosly. Posielam ich pre istotu po jednom a na obidva maily.
22. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, videa dorazila v pořádku na oba emaily! Je to super.
22. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak už je mi 27 let... ach jo to to letí :frowning2:

a dnes v 9 hodin vyrážíme směr Praha Troja do ZOO. Už se moc těšíme,byla jsem tam naposledy jako malá holka. :grinning:
24. dub 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ZOO za náma, ráno to bylo pohoda ale po obědě se tam nahrnulo neskutečně hodně lidí.... Ani jsme to celé neprošli, ale co jsme chtěli jsme viděli...
24. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, velikonoce jsou za nami. Davidek pobihal s pomlazkou, bylo to hezke, i kdyz jeste chudera nevedel, co se to deje.

Alzbet, dodatecne vsechno nejlepsi k narozkam!
V zoo v troji jsme byli take, ale mas pravdu, ze tam je hodne lidi. Ja jsem si ale myslela, ze jste tam byli uz nekdy minuly tyden. Zase je ta troja hezci nez liberec.

Venku je dost ochladilo a prsi, dnes jsme meli mit nahradku, ale davidek ma trochu rymu a ja praci, tak jsme nesli.

Barcaldine, jak je na slovensku? Davidek uz daleko vic sam chodi, az se vratite, bude uz Jojka honit.
26. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally JJ je to tam hezčí i když teda ty výběhy jsou tak velký že jsme kolikrát ani nic neviděli ale jsou tam zvířátka který jsem ještě neviděla protože je v Liberci nemají. Ani jsme to bohužel neprošli celý protože se táta urazil a nebyla už nálada pokračovat ale brzy se tam vrátím....
26. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak děkuji k přáníčku...

a v té ZOO jak mají nový ten pavilon s džunglí tak je tam úsek který je ve tmě pro noční zvířata a netopýři tam lítají volně... teda hnus fakt. Já mamku s kočárem doslova vytlačila ven... měla jsem tam z toho panický strach.
26. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlásímže se nám to stěhování už blíží.... makléř volal že už sepisuje smlouvy
:grinning:
26. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tam ten netopýr vlítl do vlasů, fakt hysterie :grinning: :grinning: vyjela jsem s kočárkem z výtahu a šup, už jsem ho měla na hlavě

stěhování je super zpráva, tak to brzy vyrazíš s námi
26. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally no mamka mi říkala kde jsou ty netopýři a pak řekla a jsou mezi náma a já jen celou cestu koukala do země, nic mě nezajímalo, jen jsem nadávala ať uhnou že musím ven ale lidi se tam motali v cestě. J8 tlačila mamku ven a taky jsem si zařvala.... fakt jsem se tam div nerozbrečela strachy. Už tam nikdy nechci.
26. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally JO stěhování mě těší ani nevíš jak.... a budu taková vtěrka a vtírnu se k vám :grinning:
26. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my se učíme na nočník a musím říct, že celkem úspěšně, skoro pokaždé, když ji tam dám , tak se vyčůrá.
O víkendu jsme jí koupili tříkolku a je z ní nadšená. takže kočárek, já už můžu zahodit :D Pak dám fotky.
Jo a dneska ráno stála sama v postýlce a hrála si s plyšákem. Vydržela stát docela dlouho.
Jinak říkáme bababa a mamama :D
Jíst pořád nechce :D
Jo a leze mina sedačku. Má u ní židličku, na tu šoupne kolena a šup. už se sápe na sedačku.
že udělala asi před týdnem sama 2 nebo 3 kroky, jsem vám myslím už psala
Zub pořád žádný :D.
A to jsou asi všechny novinky u nás. Myslím :D
26. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek