• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Slíbená fotka na tříkolce :D
26. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb to je šikulka, ta naše se jen plazí
26. dub 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak je taky šikulka. Některé děti se neplazí vůbec a až začnou lézt.
26. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sa hlasim po Velkonocnych sviatkoch :wink: cseta bola v pohode, Jojko sa vyspal ja uz nie je velky na tom lozku vo vlaku tak som sa tam pri nom krcila. Ale inak bez problemov. Malicky sa vobec nebal ani jednej ani druhej babky, asi ich fakt pozna, lebo sa ani na sekundu nehanbil. Znasa to super, ten chaos a pozornost. Ale som mu vcera skoro odstrihla prstek :frowning2: :angry: chcela som odstrihnut jednu snurku a on ho tam stihol vopchat prave ked som strihla. Tak bolo placu aj krvicky ale nie je to nic velke nakoniec len zoskrabnuta koza.
Inak lucko prave vcera dostal Jojko uplne rovnaky bicykel od mojho brata este k narodeninam :grinning: tesi sa z neho a uz sme dnes aj boli vonku. Potom tiez dam par fotiek.
Fally nech len Davidko trenuje, potom ich uz len vypustime a mame pokoooj :grinning:
26. dub 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nakonec máme tento kočárek...
28. dub 2011 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooojjjjjjj!!!!!
@luckamb Ta je úžasná :slight_smile:. Šikule jedna. Náš Laďan je poslední dobou hgodně hbitej, už asi 3 měsíce se šíleně rychle plazil a včera už se naučil konečně lézt. Chodí okolo nábytku, ... No, znáš to, vy jste v tomhle rychlejší

@alzbeta.hod Taky máme Chicco Multiway, už jsem ho stačil poničit, na vsi se mi až tak neosvědčil, ale do města suprovej.

@fally @barcaldine kluci už jsou tak velký!!!
Dohodnu se s mamkou a někdy ke konci května dorazím na den do Bolky, tak bysme se třeba mohly domluvit na nějaký srázek :sunglasses:
28. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka my ho máme hlavně do města a na výlety. V ZOO se osvědčil. A koukala jsem že v zoo ho mělo spousta lidí. V modré, zelené, červené barvě. I tady v Bille ho měla paní a holčička říkala: Jé mami máme stejný kočárek...
28. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a když jsme u toho, co na ten kočárek používáte za tašku? Ten košík je dobrý ale když leží tak tam nic nedám. :grinning:
28. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jj, má ho mraky lidí, protože za tu cenu je to fakt dobrá volba... máme ze staré kolekce, nové mají pěknější barvy, ale vzhledem k tomu, jak to zaprasí sušenkama je mi to nakonec docela jedno :grinning:
Tašku si na to dávám ze sporťáku Patron - ta na tom dobře drží
28. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markettka dík za typ, pořád hledám prostornou a za dobrou cenu. Jo to je fakt, my máme červený ale nenašla jsem přesný foto. Máme jen ten polštářek do tvaru U. ostatní polštáře tam nejsou.
28. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj,

srazek urcite bude super, tak dej vedet, kdy budes v bolce a vyrazime. Davidek uz hezky tapka sam, Jojko jakbysmet, do te doby bude i Karolinka :slight_smile:. Treba vy hypernove maji docela prima detsky koutek, kam se daji dam i nechodici deti, tak kdyby nevyslo pocasi, muzeme se srazit i tam.

Barcaldine, mam pro vas vysvedceni z plavani!
Nemas uz nahledy tech fotek od fotografky? Zvazuju, ze bych nas taky objednala. Poslala bys mi kontakt?

My jsme spokojeni s nasim kocarkem Jane slalom pro a ani sportak neplanujeme kupovat. Ted, kdyz uz maly chodi, tak bude spis tapkat a kocarek uz bude jen tak jako doprovod a na spinkani.
28. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dievcata, nemam cas na konika lebo mame tu aj neter a ta okupuje pc kazdy den zatial :grinning: od pondelka to bude lepsie a podari sa mi snad pridat aj nejaku fotku. Mame sa super, samy chaos, dnes sme boli cely den v meste , zije to tu hokejom tak si to chodime uzivat do mesta.
Inak kontrola Jojkovi dopadla dobre, mame 83cm a 12kg, oblicka v pohode, takze sme radi. Kontrola zas az o pol roka. Jojko sa rozklecal, vykrikuje baba, dada a kdejake ine blbosti. Zasadne chodi opacnym smerom ako chceme aby isiel takze ho vzdy nahanam alebo sa musime viest v kociary, inak je tu super. :wink: tak az budem mat viac casu pridam aj fotky papa zatial a piste co je nove u vas.
Alzbet tie casopisy kludne vyhod :wink:
30. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj,
tak co čarodejnice? Počasí bylo nejisté a chvílemi pršelo, ale i tak jsme rozdělali ohýnek a chvilku poseděli. I když sedět jsem mohla až když jsem davídek spinkat :wink:
Jinak v pátek jsme vyrazili na výlet, šli jsme pěšky do Loučně, tedy celkem skoro 30km, málem mi upadly nožičky :sweat_smile: . Davídek se nesl v krosničce a byl spokojený.
1. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes sme boli na vylete na vlaciku :slight_smile:
1. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally nahlady fotiek zatial nemam uz ma to stve som strasne zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kontakt ti pisem do ip.
1. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine diky moc,
vlacek vypada moc pekne, jojko je uz veliky chlap
1. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally mam pocit ze sa meni kazdy den :unamused:
1. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pravdu, i u davidka mam pocit, ze to uz neni to malicke miminko. Uz ma svoji hlavu, zkousi na me sve protesty, kdyz se mu jen trosku neco nezda.
Zitra se chystame na robatka. Jo a vcera u nas byla ta pani na hlidani od ivany, je moc mila, jen to ma k nam dost daleko, tak nevim, aby ji to dojizdeni neprestalo brzy bavit. Navic hlida vnoucka, tak si myslim, ze bude mit rodina prednost a kdyz bude treba nemocny nebo o prazdninach, tak k nam nebude jezdit. Tak vaham. Ale jinak to byla takova spravna babicka a hned to s malym umela.
1. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je skoda ze to nie je jednoduche s tym hlidanim, je tazko zohnat niekoho spolahliveho a pritom aj sympatickeho.
To vies ze zacnu mat chlapci hlavu, Jojko zahajuje protestny lah, lahne si na zem a nehybe sa :grinning:
1. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
davidek zase krici jak nalesy, to v tu chvili vypada, ze se mu neco hrooooozneho prihodilo. Treba dneska sel na chodbu a na schody, tak jsem ho vzala za ruku a odvedla zpet do obyvaku, no, to bylo place a hysterie.
Vcera vubec nechtel spat, od rana usnul az v pul PATE, a to jsem se snazila uvozit v kocarku a bez uspechu. Pak si dal pulhodinku a jel nanovo. Ale v patek i v sobotu mel skoro 39 teplotu, vubec nevim z ceho, zadny kasel nic, rano bez teploty a k veceru to stoupalo. Ale pritom lital jakoby nic. Mozna ze slunicka (ale pil a mel kloboucek)...
1. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky včera tu byl jako vždy nádherný lampionový průvod čarodějnic malých i velkých.... je to krásný příští rok vezmem asi i tu naší malou čarodějku.

JInak jsem přidala pár nových fotek tak jukněte.... :wink:
1. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ahojda, uz balite? nebo kdy se stehujete?
1. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally ahojky díky za optání... zatím netušíme kdy to vše vypukne. Bude to něco jak Kulový blesk... my tam a oni sem. Ale už pomalu vyklízíme zbytečnosti a cenné věci co se nám nevejdou do bytu stěhujem k našim.
1. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ako sa dari?
Fally tak mi pani poslal nahlady par na ukazku davam aj tu :wink:
5. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt super fotky, taky se objedname! Manzela to nadchlo. Koukala jsem i na ty na fb, napadite. Kolik sis jich nakonec nechala udelat? Jen abych vedela, kolik ji rict.
Dnes jsme byli zase na plavani, ted davidek dospava v aute. Zahrada uz take finisuje, takze nic nebrani, abyste prijeli. Jinak z te solne jeskyne se mi zatim neozvali, znovu jim zavolam (psala jsem email a prislo jen potvrzeni o precteni).
5. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mam dotaz, perete porad jeste v detskym prasku? Zrovna mi dochazi baleni, tak zvazuju, ze bych uz najela rovnou na nas persil.
5. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally já už v dětském neperu asi 2 měsíce. Malý měl ekzém a i tak zvládá tekutý Persil na barevné prádlo naprosto v pohodě :sunglasses: ....

@barcaldine moc pěkné fotečky!!!
5. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally Fally my stále pereme v dětském prášku i v dětský aviváži, taky nevím jak dlouho se pere v dětském. Kamarádka od začátku pere vše v obyčejném. J8 peru v Persilu, nejlépe mi vypere fleky od mrkve. Ale co se týče tekutého, už ho nechci, plíny jsou pak jak naškrobený.

@barcaldine Ali krásné fotečky nebyla si u Zuzany Vraný? My u ví byli a vypadá to stejně. Byli jsme s ní moc spokojený
6. kvě 2011 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem koukám že tu je nějako mrtvo...
Hlásím že Nikolka už leze na 4 a už jsem musela odstěhovat můj květinový koutek do kuchyně tak snad to kytičky přežijí.... malá je totiž začala převracet.
9. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlasim prichod do Boleslavi, uz sme stihli s Davidkom Robatka.
ALzbet ano boli sme u naj v nedelu by sme mali mat uz aj cdcko, toto su len nahlady.
9. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek