• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@barcaldine my u ní byli když měla malá půl roku, paní je moc sympatická a šikovná. A hlavně šíleně levná... taky mám v albíčku fotky.
9. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
@barcaldine
tak solna jeskyne je tedy ve ctvrtek ve 14 hodin, delka jedne navstevy je 45 minut. Pan mi rikal, ze pro deti mame mit nahradni teplacky a backurky a tepleji oblect, pry je tam asi 20-22°C. Jo a je to v Jaselske. Ja pojedu z plavani, tak asi necham zase v bondy centru, predpokladam, ze bych na ceskobratrskem nezaparkovala. Jo a kdybyste se chtel nekdo k nam pridat, jen smele do toho!!! Budeme radi, kdyz nas bude vic.

Jinak my dnes byli v Praze, trochu jsme nakupovali. Shanela jsem pro davidka nejake platene slabsi kalhoty, ma jen rifle a to neni do tepla uplneto prave. Sehnala jsem, dokonce i par veci, co jsem neshanela :grinning: :grinning: , bude to fesak. Ma vic veci nez ja :astonished: . Je to drak, uz se vubec nezastavi a s tim spankem to take neni moc valne. Ted uz nastesti spinka, takze hura nohy nahoru a odpocivat.

Zitra ma byt hezky, nechcete odpoledne prijet, ze bychom se prosli do pekarny? Nabidka plati pro vsechny! Ja sice mam na dopoledne pracovni schuzku, ale po pul jedne jsem volna a sdilna ke vsem vyletum.
10. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem nahrala nejaka videa, kdo by chtel mrknout
http://www.youtube.com/user/ladybirth48
10. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlásím že ještě tak měsíc a bude stěhování na dosah... a pak něco podniknem doufám... co říkáte???? :grinning:
11. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vám všetkým čo tu zablúdite prajeme krásny víkend :wink:
13. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine ahojky Alčo, sama vidíš že diskuze seje prázdnotou :frowning2:
15. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no nejako asi nie je cas alebo nie je co pisat :grinning: To vies ze ked uz budes v MB tak sa lahsie stretneme, nie jeproblem prebehnut do mesta peso s kociarikmi. A verim ze sa pridas aj do kurzov pre mamicky a deticky ako su Robatka a to cvicenie u pani Zabranskej alebo plavanie. I ked spolu asi nebudeme lebo chlapci su strasi a mi uz pojdeme do kurzu prvni krucky a aj to cvicenie mame pre starsie deticky. Ale na ihrisku hocikedy :wink:
15. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally zajtra okrem robatok este nieco mame v plane? Lebo premyslam ze by som tam sla pesi lensocar. V hyperce sme boli dnes. Ale neviem rozhodnem sa aj tak rano podla pocasia.
15. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fally davam slubenu fotecku aby si videla ako to pani V dokaze potom upravit :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je krásná fotečka

hlásím že jsme byli u dr.Křížové. Máme 71cm a 8,5kg. Malá je prý šikulka, už se staví na 4 ale důvod proč neleze je naše podlaha.
17. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, fotka super, uz se tesim, co nam pristi nedeli nafoti.
17. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ¨CO MÁTE ZA PODLAHU? My máme plovoučku a díky tomu si myslím, že se Kiki i tak brzy plazila, hezky jí to po tom jelo. Pak jsem se bála,že se jjíí po tom blbě poleze, chtěla jsem jí kupovat, takové ty protiskluzy na kolínka a než jsem to stihla tak frk a mazala :D :D :D Teď nechce bačkůrky, tak se bojím, jak se jí po tom bude chodit, ale za ručičky, a podél nábytku jí to jde dobře a ani jí to neklouže. Teď má novinku, vezme židličku a mašíruje za ní. Takhle chodí po obýváku :D
@barcaldine Álo nádherná fotka
19. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb taky máme plovoučku a dr říkala že děti co mají doma plovoučku nelezou. Protože se to smekne, malá upadne a podruhý už se bojí a tak se potom jen plazí. Prý máme pořídit aspoň kus koberce nebo ty pěnový puzzle.
19. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsem slysela, ze na plouckach se detem spatne leze. My jsme davali davidka (uz kvuli teplu) na koberecek, co jsme meli u gauce, ale popravde z nej vzdycky slezl. Na hrani jsme mu koupili ta puzzle, ale to opravdu spis jako izolaci. Je ale pravda, ze kdyz jsme pak byli na navsteve, kde meli vsude koberce, daleko vic se rozlezl. Ono i psum se spatne na plovouckach chodi a museji si na ne zvyknout.
19. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tiez sme mali s lezenim problem koli podlahe, ale ked sa postavil uz to bolo ok. Dnes sme boli s Davidkom na ihrisku pri kupalisku, chlapci sa zabavili :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jj pravda, taky ji dáváme na koberec u gauče ale ona cestuje po celém obýváku. A právě návštěva u známých na celý víkend způsobila že malá se postavila na 4 a stále to tam zkoušela no a dělá to stále.
20. kvě 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak malá leze na plovoučce jak drak a vůbec jí to neva :D Metelí si to jak tryskomyš :D Ale je fakt, že kamarádky holčička, když přijdou, tak na tom moc lézt nechce.
Moc hezký fotky.
20. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb my máme tu plovoučku takovou drsnou takže se ani smeknout nedá... no ale já prej lezla na 9 měsících a na 11,5 jsem chodila. takže jestli bude po mě tak je času dost :grinning:
20. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pár fotek z horkého víkendu
22. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vidim ze ste si uzivali :grinning: My sme mali tiez krasny vikend, vcera sice doobedu manzel pomahal z bazenom a maloval, ale my sme behali po dvore a poobede sme sli do Stepanky, Jojko bol nadseny zho priestoru okolo a mohol behat kolko chcel. Dnes sme sli na zamok Loucen, tam sa neskutocne vyjasil, je to tam krasne a hlavne pre deti ako stvorene.
22. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine cauky, tak ta solna jeskyne je prelozena na PONDELI 14 HODIN, tak se kluci po robatkach jeste naji a vyspi
23. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally dakujem si zlata. My sme sa este potom zastavili tam v Penny, v aute Jojko zaspal vykonceny a spal do 14 15 :grinning: Potom sme este behali po dvore. A co ostatne dievcatky, ako sa mate? Vonku je pekne tak nepisete co ? :grinning:
23. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já bych jela na nějaký výlet... už aby jsme byli ve městě, bez dluhů (teda z části) a mohli si dovolit občas výlet a koupit si něco hezkého.....
24. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, tak nekdy vyraz s nama na prochazku na hriste, to nestoji nic, snad jen jizdenku autobusem do boleslavi. Ted, kdyz je hezky, tak jsme venku kazdou volnou chvili.
Jinak dnes meli moji kluci panskou jizdu, ja odjela a oni tu byli sami. Nejdriv pry bylo "mama", ale nakonec se hezky zabavili. Ale manzel uznal, ze materska dovolena opravdu neni dovolena.
24. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally tak to je první chlap který řekl že mateřská není pohoda.... můj si myslí opak. JInak mě se s malou busem tahat nechce ani trochu. Kdyby jezdila městská bylo by to supr ale tímhle ji tahat nebudu. Po obědě by to šlo ale pak už jsou busy hrozně narvaný školákama.
25. kvě 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, tak unas tiez manzel uz zistil ze MD nie je "dovolenka" :grinning: stacilo ich nechad par krat samych, ale je pravda ze moji to maju nacvicene od 2 mesiacov :wink: Ale aj tak si myslim ze to nechape uplne, pretoze nikdy popri tom ako ho strazil, nevaril neupratoval atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale krasne sa o neho vie postarat aj tak.
ALzbet to je prave ten problem ze sa nevies dostat do mesta, niekedy by nebol problem ak by ta aspon manzel doniesol ku nam a pojdeme spolu peso, to nie je daleko. Poobede nie je problem ta odviest domov. :wink: Tak si nieco niekedy naplanujeme, aj buduci tyzden kludne, teraz tu mam navstevu.
25. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem manžela také zapojovala do péče o malého už od malička a vždycky mě dokázal plně zastoupit. Už v porodnici si malého přebalil, doma pak koupal i přebalovat normálně. Dokonce i "kojil" z lahvičky, kluci si vystačili, když jsem musela odjet.
Určitě zase něco podnikneme, zvu i k nám, konečně je hotová zahrada i posezení a můžeme děti vypustit na trávu a sami si polenošit ve stínu. Příští týden to mám docela hektické, mohu v úterý a pátek, v pondělí máme robátka a solnou jeskyni, ve středu přijede návštěva, ve čt plavání, to bych mohla odpoledne.
Davídek tu běhá, chytil po koupání druhý dech.
25. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak od včera marodíme... malá začala večer pokašlávat, měla v noci horečky 39 a jednou zvracela. Vše se nám povedlo ustálit jen ten kašel trvá.
Nám by to příští týden též vyhovovalo, manžel má odpolední takže do města se dostanu ale zpět je to problém... A nechci otravovat s odvozem. Závidím vám holky že máte chlapečky stejně starý a máte spoustu společných ativit.
26. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, on se ten věkový rozdíl pár měsíců za pár let srovná a už to nikomu nepřijde

ať se brzy uzdravíte
26. kvě 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet ja ta domov kludne odveziem, ak ta manzel vysadi a vezmes sebou aj vajicko tak tak dom hodim. Je to kusok. Uvidim aky budem mat program ten buduci tyzden, Pondelok teda program mae v utorok mam skolu ale streda a stvrtok je zatial volny tak si napiseme a ak ta manzel cestou do prace hodi ku nam, pojdeme sa prejst peso do mesta a ja ta potom odveziem dom. Nejako to vymyslime.SNad ten stvrtok by bol vhodny, to by mali aj Verca po plavani stretli by sme sa vsetky tri. :wink:
Babka nam dnes odisla, uz :wink: sme zas sami. :confused:
A uzdravte sa cim skor.
26. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek