• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@barcaldine dnes jsme jeli ke Křížové, máme chycený nosohltan, takže jsme dostali hromadu léků a instrukcí. Mám z toho hlavu jak pátrací balon. Malá chrčí a kašle. Naštěstí ji už netrápí horečka. Tak doufám že se do té středy uzdravíme. Manžel mě k vám hodí to není problém.
27. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pocasi se pokazilo, ale i to je potreba, vsechno se zalije a zazelena. Jen s davidkem je to doma tezke, od rana uz jsme vycerpali vsechny napady, asi i pres dest nas ceka prochazka, aby se prospal.
27. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme boli cvicit takze Jojko je teraz ko v posteli, ale urcite pojdeme odpoledne aspon do kramu na kole aby sa prebehol ak nebude prsat. Doma by to s nim bolo na nervy :wink: Zas by mi aspon zalialo zahradku, vsetko to tam schne :confounded:
Alzbet uvidite ako sa bude mat mala, nema vyznam ju trapit ak by bola chora. Ale je to dovtedy dlha doba tak snad bude ok.
27. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine jj to je jasný když nebude ok tak ji nikam nebudu tahat... dnes se nám k tomu přidala rýma ale naštěstí už nemá horečky... no ale na procházky to není ani náhodou... :frowning2:
28. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vikend byl u nas narocny, protoze se necekane segre v patek narodila holcicka kacenka (ve 35tt, 2,18kg a 43cm), tak to bylo nejdriv kopa starosti, jestli jsou v poradku, pak mala sla jeste do inkubatoru, protoze je hodne malicka, v sobotu jsme ji poradne zapili a dneska jsem si ji pochovala :slight_smile: , je nadherna, uplne jsem zapomnela, jake to je takove male novorozene.
A jeste jsme byli s davidkem fotit u te fotografky, ale moc se mu to nelibilo, asi to prostredi, neco se podarilo, ale dalo dost prace ho rozveselovat. Ted jsem po vikendu unavena a tesim se, ze bude pres tyden klidneji.
29. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally tak to gratulujeme sestre k babtku a tebe ze si tetuska :slight_smile: Nech sa malickej dari :wink: U nas cez vikend bolo tak prijemne, rodinny pohoda, i ked Jojko vcera trocha necakane teplotoval, ale dnes uz je ok, len troska pokasliaval tak neviem nejaka lahka virozka ci co. Zajtra na Robatka ale ideme aj do solnej Jaskyne. To uz si ale musime kupit novu permosku ze? Ja ju kupim, mam u teba dlh :wink:
29. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme první zub!!!! Jedničku vlevo nahoře :D
30. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb gratulka... jste prostě originál.... první zoubek nahoře. Zatím jsem u každého viděla první dole :grinning:
30. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@fally Gratulacek k neteři :wink: Krásná fotka :slight_smile:

@luckamb Gratuluji k prvnímu zubu :wink: Kdo ho objevil?

@alzbeta.hod Co malá, už je jí líp?
30. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek jééé ráda tě tu vidím.. jak se vede miminku, koukám jak to uteklo, už jen 5 týdnů. Jj malé je už dobře, jsem ráda
30. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máme nová fota, tak jukněte... už máme 8 měsíců
30. kvě 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už máme další zub! Je to čtvrtý dole. Doteď měl nahoře čtyři a dole tři. A navíc se tlačí stoličky a řezáky, tak uvidíme, kdy bude další.
30. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek zubáka jsem objevila já, kdy jsem Kiki krmila
Jinak se naučila dělat dřepy, tak pořád stojí a dřep a stojí a dřep:D Jí budou bolet stehna :D Jo to chodítko je jako zábrana - teda malinko nefunkční :D :D
Všimněte si nápisu na tričku :D
@alzbeta.hod super fotka
31. kvě 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Děkujeme, i ty máš super úlovky. Je nádherná
31. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jak stojí na tričku - připravena na Miss Universe :D
31. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, holky, vám ty slečny rostou přímo do krásy! To jsou pokroky.

Podnikneme tedy něco? Počasí se má bohužel trochu pokazit. Ve středu nemohu, ale čtvrtek odpoledne mám volné.
31. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky... dnes jsem trávila den s Alču a malým Jojkem... malá se tak utahala že mi spí od 6 hodin. :grinning:
31. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Neměla jsem moc čas sem chodit, bylo moc práce, teď už jsem na MD, sice ještě něco dodělávám do práce, ale už je času víc :wink:
Holky, které jste rodily v MB, brali jste si s sebou do porodnice svoje odsávačky na mléko? Nebo ne? Zapomněla jsem se na to na kurzu zeptat :sweat_smile:

@alzbeta.hod Mimi se má snad dobře :slight_smile: Ve 33tt mělo váhový odhad 2,2 kg a hlavičku 87mm, tak snad to nebude moc velký buřtík :grinning: Krásná fotka Nikolky :wink:

@luckamb Moc pěkné fotky :wink: Tak to by chtělo nové šaty za zub, jak se říká :wink:
1. čer 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek tak přeji pohodový porod... už čekáš každý den kdyby to bylo dřív viď?

Jinak moje aktuální podoba...
1. čer 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Díky :wink: No ještě ať je mimčo v chvíli v pupíku, mám s ním domluvu :grinning: , že nejdřív až od ukončeného 36tt, ale nejlépe až po 38tt, ať je pěkně dopečené :slight_smile: A taky ještě nemám sbalenou tašku do porodnice, takže ještě by tam mimčo mohlo chvíli zůstat :wink: Brala jsi si, prosím Tě, s sebou do porodnice svoji odsávačku na mléko? Nebo ne? Zapomněla jsem se na to na kurzu zeptat :sweat_smile: Na fotce vám to moc sluší, holky :wink:
1. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek já měla tašku zbalenou od 7 měsíce ale nějaké drobnosti mi chyběli. Nepotřebovala jsem tam odsávačku a i kdyby tak ji s s ebou mít nemusíš. Oni ti ji na dětským rádi půjčí. Moje spolubydlící ji taky potřebovala a oni ji to sami nabídli. Já mlíko v porodnici vůbec neměla. Potřebovala jsem tam prakticky jen věci na sebe, na mimčo jsem využila hlavně hadrový plínky a asi 5 papírových a možná mast na zadeček. jinak jsem na malou nic nepotřebovala.
1. čer 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Tak to bych sebou měla asi hodit a tu tašku taky už zabalit, když příští týden začínám 9. měsíc :sweat_smile: Díky za info. My dostali na kurzu seznam věcí, co s sebou je potřeba, ale ještě zjišťuju tak různě info, co se komu hodilo a přitom to třeba na tom jejich seznamu není...
1. čer 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek taky jsem ten seznam měla... mě pak nosili hlavně pití, vložky, ručník a využila jsem svou rychlozavinovačku. Většina věcí na senamu mi byla na nic
1. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek opravdu hlavně náhradní noční košili, hygienu, hromadu vložek a jednorázový kalhotky. Ručníky, pantofle, župan, podprsenky (neměla jsem kojící ale ty jakobi sportovní od vietnamců a stačili), a pak to jak jsem psala na miminko. Plíny hadrový a papírový, něco na prdelku. Nic víc jsem já nepotřebovala.
1. čer 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a toaleťák !!!
1. čer 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek jo a v případě mlíka taky hlavně vložky do podprsenky, to já nepotřebovala
1. čer 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Díky za cenné info :wink: Vložky do podprsenky nosím už dlouho, teče mi mlezivo, takže do porodky je určitě beru taky. My chceme, pokud bude samozřejmě ten pokoj volný, tak si zaplatit nadstandard, kde s náma bude moct spát i manžel, takže chci zabalit tak, aby hned třeba druhý den nemusel pro něco zbytečně domů a mohl tam být v klídku s náma. Vložky prý jeden balík dostaneme, tak vezmu z domova další 2 balíky a snad to bude stačit. Ručníky mám v plánu 4 malé a 2 velké. Svoje oblečení a svoji rychlozavinovačku na mimčo brát nebudu, postačí nám erár. Košili prý dostaneme jen k porodu, pak už musíme mít svoje, tak mám připravené 4, tak snad to bude stačit. Župan nám PA na červenec nedoporučila, že tam bude takové vedro, že bychom se upekly, takže ten já brát nebudu. Mám jen teplý. A nějaký lehký se mi kupovat jen kvůli porodnici nechce, když ho jinak nevyužiju. Podprsenku mám kojící jen jednu mega obyč z Lidlu a jinak jsem pořídila 2 sportovní od vietnamců, takže ty vezmu a doma pak už najedu doufám i na své normální podprsenky.
1. čer 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek ahoj, ja tedy v bolce byla jen pár dní na rizikovce (a rodila jsem v brandyse), ale nadstandart byl naprosto nedosazitelnej! Bohuzel, take jsem ho chtela, hlasila ho, ale sestra se mi skoro vysmala, ze to bych musela mit zname vysoko... Tak nevim, mozna budete mit stesti.
1. čer 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek a snad ještě jednu věc, jestli mohu radit, neber si to hned všechno najednou, stačí jeden ručník a další ti druhý den přinese /odnese manžel, stejně tak košile na převlečení. Není tam zase tolik místa na tooolik věcí. I ty vložky stačí po jednom balíku a pak ti další přinesou. Já jsem ty porodnické používala tak ty dva balíky a pak jsem přešla na normální.
1. čer 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek