• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
ahojky moc ráda tě tu vidím... to je dobře že se ti daří... já ani netestuji, nemá to smysl... Taky mě napadlo to uhnízďování. Hlavně aby se zadařilo. Jedna mi radila že při uhnízdění se objevuje i krev kvůli tomu že se vajíčko zachytává. Stalo se mi poprve...
19. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dít se může všelicos, budeme věřit, že je to uhnizďování :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
příští pátek beru....

jinak taky doufám že se vajíčko uchytí... jen mě štve ta zátěž v práci.
19. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je blbý s tou prací, sama jsem zvažovala, jestli nepůjdu od září pracovat do nemocnice, ale hrozně se bojím, že bych tam tahala lidi, těžký věci.... Já nevím, jak to řešit :frowning2:
Ptala ses někdy doktora, jak moc to vadí? Přeci jen je spousta žen, které nevědí, že jsou těhotné a dělají nejrůznější věci.... Ikdyž sama si myslím, že jsem si potrat tenkrát rozjela zvednutím těžký věci...

Asi nemáš šanci přejít na jiné místo, viď? Já bych hned potom, co bych měla pozitivní test, šla na neschopenku.
19. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
buduci piatok beriem :slight_smile: cas dohodneme neskor.
No vravim , je to tazko takto teoretizovat, vsetko je mozne... moze to byt hniezdenie (bodaj by) ale aj nieco ine, to sa dzvies len trpezlivostou. S tou pracou je to zlozite, ja som sa ale pre istotu hned ako som zistila ze tehu som, vyhybala kazdej väcsej namahe, snazila som sa nic tazke nedvihat, i ked... je ozaj vela zien ktore nevedia ze tehu su a pracuju a robia a aj tak sa to v pohode udrzi. Takze ked sa da namahe sa vyhybat, podla mna.
Tesim sa ze to prebereme osobne :slight_smile:) papa babuchy.
19. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market: ne nemám možnost přejít... spousta holekj to tam teda donosila ale je to čím dál víc na nic. je tam i šílený hluk ani se neslyšíme a to jsme třeba vedle sebe. A ten smrad když začnou v pecích hořet hadice. No hrůza.. Samozřejmě mám v plánu jít na neschopenku když zjistim že jsem těhu... a v pondělí si jdu pro prášky tak se sestřičky zeptám na tu zátěž.
20. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět: To fakt není vhodný prostředí pro miminko v bříšku, to máš pravdu... A asi celkově nic moc viď? Byla jsem jednou na brigádě v papírnách a to bylo něco, myslela jsem, že ohluchnu, na všechno jsem se dvacetkrát ptala, protože jsem nikomu nerozumněla, hnusnej puch, nepořádek, bleee. Jenže dneska si člověk s prací moc vyskakovat nemůže a může být rád i za tuhle.
Zeptej se sestřičky a hned co budeš mít potvrzené těhu, rychle odtamtud :slight_smile: Já myslím, že se na to i těšíš. Já bych se teda těšila :slight_smile:

Já jsem dnes 19DC a divně mě bolí břicho, jestli to zase dostanu takhle brzy, tak se z toho cyklu zbláznim :slight_smile: :slight_smile:...
20. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky jsem zvědavá kdy.... připadá mi že to mám dostat ale ty hormony to oddalují. protože mě stále pobolívá břicho a jsem děsně nafouklá
21. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych měla brát ode dneška Utroš, ale je mi po něm vždycky blbě. Když ho polykám, tak se mi pak točí hlava a bolí žaludek. Když zavádím, tak mě to pálí, bolí, svědí... Takže na to tenhle měsíc kašlu. Uvidíme, jestli mrcha přijde :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ho od začátku zavádím, právě kvůli žaludku... ale zatím mi nic nedělá...
21. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě jo :slight_smile: a hlavně jak je teplo... A MS co po něm mám vlastně skoro nemám :slight_smile: Nějak s tím nejsem spokojená :slight_smile:
Zkusím to bez něj a uvidíme. Další cyklus budu zase poctivě pít Femigard a třeba to bude v pohodě :slight_smile:

Jak se jinak máte? Je super počásko, pokud má člověk prázdniny nebo dovolenou, ale jinak jít v tomhle do práce musí být náročný. Jsem ráda, že se můžu válet a tak jen peru, vařim, uklízím, meju nádobí, natírám v atlánu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
market je fakt že poslední dobou je moje ms tak jednodenní. Pak jen špinění... ale to mi neva.
Závidím ti že nemusíš do práce... už abych tam taky nemusela... a tenhle týden byl fakt krušný... venku 30 na hale aspoň 40. Měli jsme i dvě přestávky navíc. Prej tepelný přestávky.
22. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co Alzbet, porad mas priznaky? Jak ti je? Tu praci ti teda nezavidim, rozhodne nic vhodneho pro tehotnou. Kdyz mi bylo spatne, litovala jsem kazdou, ktera musi chodit do prace. Ja delam z domu, tak jsem si mohla praci rozlozit a upravit podle meho stavu.
Holky, rada bych s Vami na sraz vyrazila, ale bohuzel nemohu. V nedeli odjizdime na dovolenou a v patek mam posledni sanci udelat velky nakup. Vracim se az po 17.zari, takze nekdy pak.
23. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím po dovolené. Dovolená byla naprostý luxus.
jo a mám prosbu. Manžela minulou neděli, když jel na skútru srazilo auto. Bylo to bílý favorit, stříbrné folie, nějaké spojlery a tak. Vylezl z něj mladý kluk na manžu se mrknul, nasedl a odjel. Manžel má 10 stehů na bradě a prasklou chrupavku v kotníku. Sedřenej je od hlavy až k patě. Takže kdyby jste někdo takové auto někde v bolce zahlédl, dejte mi vědět. Děkuju.
24. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ako sa mavate? Alzbet, co mas nove? Ako sa vyvija tvoj stav?
Market, aj ja som zas doma, s pracou co som mala som musela skoncit, manzelku mojho zamestnavatela prepustili z prace a tak to vzala za mna. Nie ze by mi to nejako vadilo...chodit kazdy den do Prahy. Za chvilu mi zacne skola tak sa budem ucit no, teda dufam :wink: .
V ten piatok by sme sa mohli stretnut, teda za istych podmienok :grinning: Mala by prist maka na navstevu a teda ak pride prisla by v piatook rano do Prahy takze to by som nemohla, ale ked nepride tak mozem, budem to vediet do stredy urcite takze potom by sme upresnili ci nam to vyjde. Ale mohlo by uz konecne. Tak sa majte, sledujem to tu tak piste :slight_smile:)))
Papa
24. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem... je mi stále stejně. Test zatím negativní. Asi je brzy jestli tam tedy něco je. Dnes mě bolí hlava... hrůza. Jinak břicho mě pobolívá stále. Hlavně když musím někam popoběhnout. No jsem zvědavá co z toho bude. :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

luckamb: Tak to je drsný. Jeho najít, tak mu dám minimálně pořádnou facku. Byla bych pěkně naštvaná. Můj přítel hodně jezdí na kole a taky se o něj pěkně bojím. Hodně štěstí, ať se brzy uzdraví...

Barcaldine: To mě mrzí, že jsi o práci přišla, ale aspoň budeš v klidu doma :slight_smile:

Já dnes dostala MS :frowning2:
25. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky.... dneska jsem měla teplotu 37 takže jsem zvědavá co z toho bude. Takovou teplotku jsem zatím nikdy neměla... a co ten pátek? Platí?
25. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett: jo kolo je taky pěkně nebezpečný, jenže ono ve finále je nebezpečný i jít pěšky po ulici.
alzbet: držím ti palečky
26. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji Luci. Snad to vyjde. Tenhle měsíc je dost záhadný. Třeba je to hormonama.
27. srp 2009 v 05:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to vypadá s pátkem?
27. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky
27. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky pátek bohužel nevypadá dobře. Můžu dorazit ale až déle... zapoměla jsem vybrat mamce prašulky takže jí je musím dát nahoře ve městě a pak utíkat za váma k Bondy....
27. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jindy :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky dnes mám opět 37... snad to tak zůstane. Mám 3dny do ms tak mi držte palce. Dnes zkusím testík..
29. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce!!!!!! Hned nám řekni, pokud budou //
30. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky no tak test jsem nepoužila... sice teplota spadla jen na 36,7 což by nebyla taková věda ale dostala jsem to. Sice strašně slabě ale mám to... škoda... ani mě to nepřekvapilo. Musel by být zázrak kdyby jsme se trefili. Musíme být pilnější.
31. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsetkym, ako sa mavate? Ja som mala na navsteve mamku tak som vobec nemala cas konikovat, a aj tak sa mi pokazil laptop a ked manzel obsadi pocitac nemam sancu :slight_smile:) Ale zajtra by som to mala mat v poriadku, chvalabohu.
Alzbet, suhlasim niekedy s buducim tyzdnom, musime to uz stihnut, potom odchadzam na 13 dni zas prec a to by sme sa potom videli az najskor o mesiac a po takej dobe sa snad ani nespozname :slight_smile:)) takze buduci tyzdne napis kedy ti to vyhovuje, ktory den a tak. Market dufam ze sa pridas a snad aj ostatne baby si najdu cas, bolo by fajn keby nas tam bolo viac.
Tak paaa zatial.
31. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem...
já můžu příští týden úterý, středa nebo čtvrtek. Jinak nějak nestíhám....

jo a barcaldine: od pondělí chodím na step aerobic, moc se těším budu mít nějaký koníček kter mě snad trochu odreaguje od mimi.
1. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dejte mi holky vědět až bude srázek taky bych dorazila potřebuju v bonďasu okouknout kočík :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek