• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
holky,
jakej d sem názor na botičky z CCC. Teď jsem tam Kiki koupila kecky. Je to obuv, ale není to krám spešl na dětskou obuv. TAk nevím.
9. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dětské botičky mají dobré u dráčka bublinky, je to na jičínské
určitě by měly být kvalitní a certifikované (většinou je tam symbol žirafky nebo elefanta), rozhodně nešetřit
já se někde dočetla, že první botky by měly být kotníčkové a s měkkou podrážkou, aby mohlo dítě rozvíjet pohyb nožičky
a velikost tak o centimetr větší než nožička

my máme značku superfit a nemůžeme vynachválit
9. čer 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
barcaldine, uplne jsem zapomnela, ze mame v pondeli ve 13 tu solnou jeskyni. Asi take nepujdeme na robatka, abych stihla zabalit, ty bys to po skole stihala? Nebo pujdete sami, nebo to presuneme o tyden na 20.?
9. čer 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Takže v CCC bys Davídkovi botičky nekoupila??
9. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally a cenově jsou na tom jak?? Myslím u Bublinky.
9. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi ne. Třeba u bublinky mají jsem plné kotníčkové kožené boty koupila asi za 800Kč, ale mají i kolem pětistovky. A sandálky máme za 500 (ty jsme koupili v turnově). Mají tam i gumáky, crocsy (to spíš na zahradu ne na časté chození). Barcaldine tam také už několikery koupila. Mají boty od levnějších po goratexové. Zajdi tam a uvidíš. I malé změří nožičku.
Neříkám, že je to jediný dobrý obchod, nevím tedy přímo v bolce o jiném, ale třeba v praze v letňanech je také obuv přímo pro děti. Ale všude píšou, jak je potřeba mít kvalitní dětské boty, že je to základ do života, tak bychom rádi něco nezkazili.
Na druhou stranu i já nosím kvalitní boty a jen občas si vezmu nějaké módní trepky, ale na dlouhé chození si obuju pořádné pevné boty.
9. čer 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, Lucko mala je sikula a jak vravi Fally uz sa nezastavis :grinning: My sme prve mali backurky na doma a potom boticky uz len vlastne u Dracka sme kupovali. Je tam totiz najvacsi vyber na jednom mieste. To sa mi paci najviac, kvalitne boticky sa daju kupit aj v lekarni ale nemaju taky vyber. Tam je ako pise fally vsetko na jednom mieste. Nie je to najlacnejsie ale myslim ze do toho sa investovat oplati. My budeme musiet kupit Jojkovi zas nove tenisky a tie co ma ma asi dva max tri mesiace. Su skoro nove. Ale pre druhe ich nechavat nebudem :wink:
Fally jaskynu stihame, ja mam zapocet od 9 myslim ze dlhsie ako dve hodiny tam nebudem takze u nas je to v pohode, sla by som, maleho necham totiz susede. Dufam ze to zvladnu :confused:
9. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ahoj, zitra pojedu do bolky uz dopoledne, jeste musim zaridit pojisteni a vymenit euro, tak pak prijdu pred jednou rovnou do jeskyne. Kdybys ze skoly vypadla driv a nechtela byt doma, muzes se k memu obihani pripojit :sweat_smile: .
12. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre napisem sms ked pojdeme z domu.
12. čer 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj, tedy za tyden se tu nic noveho nestalo. Tak tedy hlasim, ze jsme se meli krasne, vsechno jsme s davidkem zvladli na jednicku (mozna dvojku) a tady jsou dve fotky. Jinak je to na dlouhe povidani.

Barcaldine, jdete zitra na robatka? A plati jeskyne ve 13?
19. čer 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem my se v sobotu vrátili ze slovenska, bylo tam krásně teplo takže jsme byli stále u vody. A včera se Nikolce konečně vyklubal ten zlobivý zoubek nahoře.
20. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v albu mám fotečky
20. čer 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Alzbet krasne fotky, vidim ze ste si to uzivali. A ako vyzera stahovanie? A aka bola cesta? Sli ste autom ze?
20. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Ahojky Alčo, cesta celkem dobrá, provoz nebyl takže jsme frčeli. Tam jsme jeli přes den a zpět na noc a v noci to bylo lepší, přes den tolik nespala a bylo ji horko.
A co se ýče stěhování tak tento čtvrtek se bude podepisovat smlouva na ty pozemky. Příští týden se to odevzdá majiteli a pak už se bude podepisovat náš barák. Takže myslím že už není co by to protahovalo. Jen co mě včera opravdu naštvalo bylo, že ty nový majitelé ještě nevědí kde si brát hypotéku, my už to máme od května vše vyřízené a oni stále nevědí... to mě fakt dostalo.
21. čer 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dovolená byla luxusní. Počasí jedna báseň, malá nadšená a já vlastně taky. Nakonce jsme se rozhodli, že pojedem v srpnu ještě jednou :D
Dávám fotku z dnešního venčení. Kiki se teda tváří jako že tady už končí všechna legrace :D A další je - Mámo chytej já jdu :D
Jinak všem chválím fotečky. Ty děckááá nám rostou jak z vody, co?
21. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb a kdepak jste byli? My taky měli krásný počasí... teploučko až moc.
Jinak malá je šikulka. Naše se teprve snaží postavit ale za ruce už dělá krůčky.
21. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod na Pálavě - kou
@alzbeta.hod íček od Mikulova. Jinak Kiki chodí za jednu ručičku a sama pár krůčků, ještě se uplně sama boji.
21. čer 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb i tak je to šikulka
21. čer 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkujeme Alčo za půjčení super zábavy
22. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dievcata, ako sa mate? Je tu teda mrtvo. Ja som sa musela ucit takze nemam cas na pc ale mam skusku za 2 :slight_smile: takze sa tesim. Oplatilo sa. Tak sa ozvite, mozeme ist na prechadzku.
Alzbet som rada ze to Nikolku bavi :wink:
27. čer 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine moc gratuluju, tak mas o starost min
27. čer 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine i my gratulujeme ke 2. Je to velký úspěch. No koukám sem denně a můžu potvrdit že co jsme všechny maminky tak je tu opravdu mrtvo. :grinning:
28. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Kiki už chodí. Venku na betoně bych jí teda ještě nepustila, ale na trávě klidně a doma taky. Dělá dřepy, nosí hračky, umí se otočit a jít zpátky odkud přišla. Prostě je skvělá. NOčník nám zatím taky klape suprově. Takže samá radost. :slight_smile:
3. črc 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@luckamb Gratuluji Karolínce k chození :wink: Je šikovná :slight_smile: Koukám, že plánujete pořídit Karolínce sourozence :wink:

@barcaldine Gratuluji k 2 :wink:
3. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek Kiki děkuje za gratulaci a maže pryč :D Jak ti je??
3. črc 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ta teď nebude dělat nic jiného, než vám zdrhat :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Je mi celkem OK, není vedro, na poslíčky jsem za ten měsíc už zvyklá, jen mě štve, že jsou " k ničemu" a nic se neděje... :unamused: už vidim, jak budu nakonec ještě přenášet :sweat_smile:
3. črc 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já přenášela 3 dny....a to čekání je strašný. :wink:
3. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Já mám 2 TP (6.7. a 10.7.), takže ještě mám do přenášení daleko, ale kvůli těm poslíčkům jsem myslela, že v době TP bude mimčo dávno na světě :sweat_smile: I doktor mi už přes 14 dní říká, že na příští poradně se už neuvidíme, a pořád se vidíme :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes: :unamused:
3. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek ono si to píďátko samo rozhodne kdy je to nejlepší :D
3. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda musím říct, ž fakt tu máte mrtvo. Já pořád hledám nějakou kamarádku na vožení kočárků, po ulici jich chodí spusty,ale řekněte, copak můžu k některé přijít a říct ji "Hele, pojd se kamarádit".-))))
@nunacek bud ráda, že tam je...já když ted koukám na těhulku, tak je mi líto, že už to nikdy nebude.-)))Navíc já si to ani moc neužila. Pořád jsme se báli, že se něco stane. Ale nestalo a Terulka se tu právě batolí po zemi a snaží se mi sežrat myš od pc.-)))
3. črc 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek