• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@nunacek ahojky to to uteklo... já rodila přesně na den 40tt. Přesně na termín.
Jinak že tu je mrtvo to teda jo, chodím sem denně a to několikrát a když tu chvilku nejsem už je tu několik příspěvků... :grinning:
3. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pet.s jinak i já závidím těhulkám, to očekávání je strašně krásní a ten den narození mi příjde to nejkrásnější...
3. črc 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, já bych si těhotenství klidně odpustila, klidně bych jen porodila a měla miminko :D A klidně už rovnou půlroční :D
3. črc 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Já taky budu na kočárkování sama, neznám tu nikoho, kdo by taky kočárkoval :frowning2: A moc nepočítám s tim, že se s někým jen tak seznámím. My čekáme první dítko, takže pokud budeme chtít ještě další, tak si těhotenství ještě "užiju". Ale já si ho až zas tolik neužívám, už bych raději měla prcka na světě...
3. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Ono to všechno všeobecně strašně utíká :sweat_smile: No ještě taky můžu porodit přesně na termín, tak uvidim :grinning: :wink:
3. črc 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek no jo já to těhu měla komplikovaný a vůbec is ho neužila...Prrvní dvě děti mám adoptované, tam jsem neměla čas ani se těšit na konkrétní mimi. Baru jsme viděli 20.12. a 23.1. už jsme ji měli doma. Daníka jsme viděli 13.3 a 14.3 jsme ho měli doma. Upozorňuji, že jsme o druhém dítěti už vůbec neuvažovali. Ale oni nám zavolali jestli náhodou, že ho nemají kam dát(je černoušek) a když nám ho toho 13.3 ukázali, tak jsem měla problém ho tam nechat. A nenechala a nelituji. Je to skvělý krásný dnes už mladý muž.-)))No pak jsem těhulila s Matyáškem. To bylo krásné 3a půl měsíční období, jenže pak přišla vada a Matyášek se nemohl narodit.Pak jsem čekala Terinku, ale vzhledem k tomu prvním u těhu, my doma zakazovali o malé i mluvit, natož na ni myslet a už vůbec ne se těšit. Ještě když mě večer vezli na sál, jsem nevěřila, že se mi téměř ve 41 letech narodí moje první dítě. A další těhu už vzhledem k věku a nervům, které to byly ani náhodou. :frowning2:
3. črc 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek přeju hodně hodně štěstíčka a pohodový porod.... :wink:
3. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pet.s je to hrozně smutný osud a zároveň krásný ... taky jsem říkala že když se nepovede mimi tak si adoptuju, chodila jsem do dětského domova na praxi. 3x za rok. Bylo to hrozně smutný tolik malých dětiček bez domova. Byl to domov 1-3 roky.Všichni natahují ručičky a chtějí pochovat, no komu se chce od nich pak odejít... :frowning2:
3. črc 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee konecne to tu ozilo :D. Nunacek, stale ku koncu sa clovek nievie dockat, uz chce mimco drzat v naruci, neboj dockas sa :grinning: A ako pisu baby, potom prides na to ze to tehulkovanie (pokial je bez problemov) je to najkrajsie obdobie. Tiez sa uz neviem dockat kedy budem behat s bruskom. ALe este chvilu to odlozime.
Lucko, no a teraz sa uz nezastavis. :wink: Kiki ta bude pekne prehanat.
Pet.s a ty si z priamo z MB? Casto chodim peso do mesta, nie je problem obcas sa stretnut.
My teraz zas marodime, mame rymu a teploty uz druhy den, ale pripisujem to zubom. Teda nie zeby rymu mal od zubov, ale ma to suvis, kuse a slinta ako divy a tieto stavy mal stale ked mu potom vyliezli nejake zuby. Takze trcime doma a liecime sa, nastastie pocasie vonku nelaka.
a dakujem za gratulace :slight_smile:
3. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine my už běhámne po 4 asi měsíc a teď si stále všude stoupá, všude kde dosáhne tak se šplhá nahoru... Taky je to už taková náročné, budíček každé ráno pravidelně o půl sedmé.
Jinak doufám že už i já budu brzy v MB a procházky s dětičkama budou častější.

Co se týče těhotenství, nebylo zrovna růžový jako porod ale i tak ráda vzpomínám a moc moc se těčím na druhé. Ale chcem počkat na příští rok.
4. črc 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod myslíš kojenák tady v MB??tam to moc dobře znám..je to se mnou tak nějak svázaný celý život..máma tam dělala, já tam téměř vyrostla, pak jsem tam dělala praxi, když jsem dělala výšku.-)))Evu Justovou znám od malinka....jinak se to tam už všechno vystřídalo...-((
4. črc 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pet.s Já ten nechodila na praxi jako pečovat o dětičky, chodila jsem tam zdobit prostory o vánocích, o velikonocích a dětském dnu. Jako aranžerka. Jinak myslím kojeňák v MB.
4. črc 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod já tam dělala praxi jako sociálka...-)))no nic děvčata jdu vzbudit prdku a jedeme do práce.-(((
4. črc 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak koukám, že to tu ožilo. Super.
Barcaldine, to je otrava, že marodíte. My jsme po tom očkování kromě čtyř pupínků bez reakce, takže ufff, jsem ráda, že to máme za sebou. V září pak druhá dávka, ale to už snad bývá lepší, tak uvidíme. Davídek řádí jak čert, ale je pořád jako řípa (ťuky ťuk). Jen já s Petrem jsme v pátek něco špatného snědli a šlo to horem dolem, ještě včera jsem nemohla jíst, dnes snad už bude líp. Dneska je Petr na "mateřský" a já pracuju, tak si to kluci užijou. Počasí hrůza, zima, ale od středy hlásí zlepšení.

Já měla těhotenství bez potíží, užívala jsem si ho, i když mi to pak už přišlo dlouhé. Malý se narodil v 38.týdnu, ale na dva prsty jsem byla otevřená už v 36.týdnu. Máme to ale v rodině :slight_smile:

Lucko, tedy, kiky je rychlík! To přeji pevné nervy. Už jsme si doma dělali legraci, že si uděláme piknik. Ale pro Davídka vezmeme kolík a provázek, abychom mu vymezili výběh :slight_smile:
4. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s teda klobouk dolů před tebou. Obdivuju a fandím lidem co mají děti adoptované. Si fakt dobrá. A pořídit si mimčo v 41 chce taky odvahu.
4. črc 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak zítra první termín a zatim stále nic :sweat_smile:

@pet.s To je smutné :frowning2: , ale krásné zároveň :dizzy_face: Máš krásné děti :wink: Já mám těhu celkem jakš takš v pohodě, až na pár "drobností", ale strach je neustálý, pracuju s dětma s postižením a hodně mě to ovlivňuje. Ve vteřině může být vše jinak, člověk to nijak neolivní, a to mě děsí :pensive: ale snažím se na to moc nemyslet, protože to bych se z toho musela zcvoknout...

@alzbeta.hod Dětičky bez domova mi rvou srdce :frowning2: Je to děsný... Mně osobně by vůbec nevadilo mít své vlastní dítě jen jedno a další si adoptovat, ale manžel je jiného názoru...

@barcaldine Ať marodění brzy přejde :wink:

@fally Tak hlavně, že už vám je lépe. A kluci si pánskou jízdu určitě pěkně užívají :wink: Chladnější počasí mi vyhovuje, je mi teď pořád děsný vedro :rolling_eyes: :unamused:
5. črc 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb přede mnou klobouk nesmekej, to před tím nahoře. Za to jaký má smysl pro humor. Někdy si říkám, že když tak z hůry kouká na moje životní trampoty, tak se moc dobře baví. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s jo to je asi osud. Člověk si může naplánovat co chce a stejně to dopadne nakonec jinak :D :D
5. črc 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek jj i můj manžel je jiného názoru... ale copak ty dětičky můžou za to že je vlastní rodiče nechtějí?

Jinak já den před termínem taky nic necítila, žádné známky toho že druhý den bude malá na světě. Začlo to až v den termínu v půl 4 ráno... takové jak když očekávám menses. A tak to vydrželo do 2 odpoledne. Takže neboj, vše se může během hodinky úplně změnit.
6. črc 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Právě, že dětičky za to nemůžou :frowning2: Můj manžel se bojí genetické výbavy, kterou by případné adoptované dítko mělo... Sice vrozenost dělá hodně, ale výchova taky. No to by bylo na dlouhé povídání. Já mám poslíčky už dlouho, takže podle nich blížící se porod nepoznám :sweat_smile: Nezbývá než čekat, že se jednou rozjedou do porodních kontrakcí :wink:
6. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já měla fakt celkem bolestivý poslíčky týden před porodem v porodnici na kontrole. monitor mi to vždy ukázal kolem čísla 80, fakt to bylo nepříjemný ale sestra říkala že bolesti mít ještě nemůžu i když to tam píše. Tak nevím.
6. črc 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky.... tak jsme dnes byli na koupališti malý se to hrzně líbilo ani se mi ji nechtělo tahat z vody. Těším se až posbíráme ratolesti a vyrazíme. Jukněte do ablíčka... tady malá ukázka:
6. črc 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek ahojky ještě si celá????
7. črc 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, marodenie uz preslo. Myslim ze to bolo zo zubov, sice to mame ako kasel a sople, ale vzdy mame to iste a vylezu nam nejake klovaky. Teraz sa tam driapu 7micky. A prst ma vzdy v puse a kuse ako divi, chuda male :slight_smile:
Takze buduci tyzdne sme pristupny hociakemu napadu na vylet, prechadzku stretko.... podla pocasia hocikde :grinning:
Nejake navhry? :wink:
Nunacek drzime palce :wink:
7. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych mohla.... manžel má odpolední... ale je to u mě stále stejné jak víš... k vám se dostanu ale zpět bohužel. takže to nechám na tobě Alčo, kdyby ses nudila, tak písni. Možná až budete po dovolených tak už budu ve městě. :confounded:
7. črc 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Na koupališti to muselo být prima :slight_smile: Jo jo, ještě jsem 2 v 1. A to jsem celé dopoledne uklízela, myla okno,...a nic :sweat_smile: :grinning: Prostě se mimču ještě nechce.

@barcaldine Díky :wink:
7. črc 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek tak to přeji hodně štěstíčka a kdyby si porodila můžeš písnout na můj mobil 777940073 a já podám info abysme tu nečekali... :grinning: Já si v den porodu přála aby mi praskla voda abych měla důvod tam jet, pouštěla jsem si horkou vodu na břicho a ono nic... i asi 2 týdne před porodem jsem se neustále nakládala do hodně teplý lázně a nic. Vytírala jsem, mila okna ale malá je prostě tvrdohlavá a čekala na termín. :grinning:
8. črc 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pisala Alzbet (uz vcera) ze jej prisla sms, asi od nunacek, 8.7. sa im narodila Ellen, 3480 kg 51cm a vsichni su ok. Tak srdecna gratulacia od nas. Ma take iste miery ako Jojko :D

9. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže se přidávám ke gratulaci, snad to byla Nunacek. Byla jsem u rodičů a neměla možnost netu. Děkuji Alčo za vyřízení.
10. črc 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek gratulace!!!
10. črc 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek