• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Holky, tak jsem asi po 100 letech dala fotky do alba. :D
10. črc 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb ahojky Luci malá je krásná a moc šikovná neumím si představit že by malá za 2 měsíce takhle vykračovala.
10. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod za měsíc Bety :D :D Ale tak co ty víš, třeba jo :D
10. črc 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
taky moc gratuluju k Ellen!

My travili vikend u vody a davidek si to vylozene uzival. A jak vy ostatni travite prazdniny?
11. črc 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally Ahojky, tak my jsme většinu času u našich u bazénu a opalujeme se :D No ve čtvrtek budeme slavit první svátek a za měsíc a kousek první narozky. TO je fakt rachot.
11. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj alco, ja jsem ti uplne zapomnela napsat, davidek po obede necekane usnul a nechtela jsem ho budit a najednou bylo pul treti a to uz nemelo smysl nekam jezdit. Snad to jeste vyjde, nez odjedete, jinak po tom. Ja ted mela desny blazinec kvuli praci, alespon tri dny jsem musela nekde jezdit, ale snad uz bude volneji.
Jak se mate?
Davidek uz ma prorezane dve horni stolicky, ale rucicky ma porad v puse, tak se asi jeste tlaci ven.
O vikendu chceme jet na hory, mozna do bedrichova.
14. črc 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Verco, nevadi, Ivana o tretej odchadzala :slight_smile: ale chlapci sa pohrali a boli sme sa prejst na hriste, takze fajn. Myslela som si ze mas moc prace ked sa neozyvas. My sme boli s Ivou na Starych hradech a potom na kupalisku v Libuni. Bolo super. V Bedrichove sme boli mminuly vikend na vylete, je tam krasne. V pondelok sa kludne este mozeme stretnut, v utorok uz sa budem balit,, vecer odchadzame :slight_smile:
14. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
krásná fotka
15. črc 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky všem po týdnu jsem tu... odpočatá a plná sil, trochu nervozní z posouvání stěhování... opět na konec prázdnin ale stojí mě to dost nervů. Ach jo. Nemáme zrovna jednoduchý kupce.
16. črc 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky, ako sa vam dari? My zajtra odchadzame na dovolenku tak snad to bude bez stresov, hlavne v Kosiciach :slight_smile: Vidim ze na kona teraz nikto nema cas a chut, takze obcas napiste ako sa mate a ako vam rastu deticky. Papa
18. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, opravdu je to tu mrtve, ale my mame o zabavu postarano. V patek jsme vyrazili na Prezidentskou chatu do Bedrichova a moooc doporucuji. Krasne vylety, pocasi nam vyslo, vyborna kuchyne, ubytovani na horach za par stovek a i s ditetem a psem jsme si to uzili. Takze to berte jako tip :slight_smile:
Jinak ja ted dost pracuju a na materske byl 14 dni manzel, ale uz dnes se rad vratil do prace.
Davidek ma neco s ocickem, ale uz se zlepsuje. V sobotu ho mel opuchle, v nedeli se v koutku objevilo hnisove skrabnuti, ale uz se zda, ze hnis ustupuje a dela se stroupek. Vypada to, ze se pri blbnuti skrabnul a nejak se to v takovemhle nesikovnem miste zahnisalo. Cistli jsme to opatrne desinfekci, mela jsem strach, aby se mu to nevrazilo primo do ocicka. Rano jsem chtela jet k dr, ale vypada to dobre.

Alco, poslu ti na email odkaz na fotky. Kdybyste meli chut, muzeme nekam (treba i takhle na chatu) vyrazit spolecne. Az se vratite, tak dame rec.
Zitra stastnou cestu. My ted budeme hlidat nasim pejska, tak bude doma veselo i s nasim badym (on ma 30kg a ta od od nasich asi 6kg :sweat_smile: ).
Hezkou dovcu a at si to Jojko uzije (a ty urcite taky).
18. črc 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco fotky som videla, su krasne, vidno ze ste si to uzivali. y sme boli v Bedrychove na jeden den na prechadzku, fakt je tam pekne, hladali sme v tej lokalite chalupu akle zatial sme nic neobjavili, teda su tam ale bud su drahe alebo moc znicene :slight_smile: tak cakame na tu "nasu" :grinning: Stretla som sa minuly tyzden s Ivanou s Kubickem, boli sme a Starych hradech, bola sranda, najskor som pobludila autom, sli sme cez Kobylnice hehe, ale to si bola zrovna v tej Prahe. Podstatne bolo ze sme to nakoniec nasli a chlapci sa zabavili, sli sme potom este na kupalisko a tam sme sa dorazili.
Tak som zvedava ako nam dovolenka dopadne, duafm ze to bude vsetko v pohode. Hlavne ta cesta.Urcite budem podavat hlasenia. Tak vam prajem vsetkym krasne dni :wink:
18. črc 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Este par fotiek :slight_smile:
18. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
supeer, priste chci s vami :slight_smile:
18. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme měřili a vážili a Davídek má 10,9kg a 81cm
19. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
v albu mám pár fotek z dnešní procházky, aby jste viděly, jak Kiki běhá. A přidávám sem jednu bonusovou, jak jsme se s Kiki sladily. Ta se mi nechce dávat do alba.
TA druhá - to je Karolínky kamarádka Laura - je o 4 dny starší :D
19. črc 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak se mi narodila 13.7 Hanicka. TP jsme meli 17.8. Mela 2040 g a 43 cm a zatim haja v porodnici na nedonosencích . Ja jsem po akutnim cisari a protoze nekojim,tak jsem doma a za prdolou jen dochazim.. Snad nam ji brzy pusti domu uz neni v iknkubatoru ,ale ma sondicku ,protoze zlobi s papanim :frowning2: uz bych ji chtela mit doma
20. črc 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@nepiha moc gratuluji k hanicce, coze se ji tak brzy zachtelo ven? Snad hezky poroste a brzy ji budes mit doma. Segre se pred mesicem narodila holcicka 35+5. 2,14kg a 43cm a mala se statecne drzi a uz je doma.
Takze gratulace a at jste brzy spolu.
20. črc 2011 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@nepiha Moc ti gratuluju k Haničce a držím palce ať ti jí brzo dají domů.
21. črc 2011 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha teda tak to gratuluji je to malinký uzlíčeka ale hlavně že jste v pořádku. Tak přeji ať už jste spoulu doma. :wink:
21. črc 2011 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
nepiha gratulujem ku malickej,je krasna. Hlavne nech ste cim skor doma a zdravy. My sme v poriadku dorazili do Kosic, maly je nadseny z pozornosti a z chaosu co tu vladne. Ked bude viac casu napisem viac. Papa a majte sa krasne.
22. črc 2011 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barcaldine ahojky užij si dovolenou
22. črc 2011 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ahoj, jak travite volno? Jak prselo, tak uz bylo doma k nevydrzeni, zato vikend jsme stravili venku.
Alco, tak uz balite? Dej vedet, jeste nez odjede k mori.
Ja ted resim dilema ohledne boticek. Davidkovi jsem v dubnu, kdyz zacal chodit koupila pevne boticky vel. 20, ktere mu vydrzeli doted. Jenze ted uz jsou male. V lete porad nosi sandalky a vlastne to, ze mu jsou male jsem zjistila ted, kdyz prselo a ja potrebovala plne boty. No a moje dilema je, jestli jit koupit plne boty ted a nebo doufat, ze srpen bude hezky, v zari jedeme k mori a ja bych plne boty koupila az ve druhe pulce zari a to uz rovnou takove podzimni, aby mu vydrzely. Nechci je ted koupit jen do skrine a pak si zoufat, ze mu jsou male nebo nevhodne na podzim. Tak jen doufam, ze ten mesic to pujde v sandalkach (nebo na zahrade bosu).
24. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ahoj, Verco mame sa skvelo, ja uz treti den oddychujem "bez " Jojka, spava u tchyne s manzelom a ja mam volno. Strasne sa rozrozpraval, snazi sa povedat slova ako dazdnik, zeriav (joam) a ked sa ho spytame ako sa vola hovori Jojo :grinning: je toho viac ale toto su novinky. S topanockami som riesila ten isty problem, ako sme odchadzali kupila som mu u dracika este tie iste sandalky ale 24. Ako u vas vsetky plne topanocky sme mali uz male. Takze som mu tu v Kosiciach kupila let take letne tenisky s plnou spickou, take platenky, proste ked je pod mrakom a teraz tu aj prsi takze ma aj holinky ale tie ma po mne este a su mu akurat, moze sa v tom cakat v mlakach :wink: Na dovcu balime az koncom tyzdna to este napisem dovtedy :slight_smile:
Ju a posledne meranie a vazenie doma, 84,5 a 12 kil. pa
24. črc 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine tak to s těmi botičkami uděláme podobně. Davídek teď nosí vel. 21 bačkůrky a 22 venkovní botičky, zkusíme teď počkat. Nechci kupovat nějaké nekvalitní, to zase ne.

Davídek měl včera padací den. Hned ráno si udělal bouli (asi už mu rostou růžky) a vůbec celý den pořád někde padal a válel se po cestě. Navíc se mu hrozně oprudil zadeček, ale myslím, že to má z těch jahod, co jedl (natrhal si na zahrádce naši úrodu). Nikdy opruzeniny neměl a teď má červenou půl zadku a kousek nožičky k tomu, fakt si myslím, že je to reakce na to ovoce. Takže teď je na dietě a mažeme, včera jsem ho máchala v heřmánku, večer to zopakuju.

Koukám, že Davídek Jojka za chvíli doroste! :grinning:

Taky mám teď hlídání míň, i když o nějakém spaní mimo si mohu nechat jen zdát. Od začátku prázdnin hlídá skoro každý den manžel, on to má jako dovču a já zase pracuju. Zrovna teď jsou kluci na výletě.
25. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky všem my byli u Křížové minulou středu a malá má na 10 měsících 75cm a 9,2kg. Už se snaží o chůzi za ručičky a chodíme na nočník, takže plínky hodně šetříme,dostali jsme pochvalu. Jinak prý malá má velikost roční holčičky
26. črc 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
i ročního chlapečka :slight_smile: Davídek měl na roční kontrole 74cm a 9,2kg :slight_smile: na deseti měsících jsme nebyli

Davídek teď lehce vzdoruje, s tím nočníčkem teď maličko bojujeme, čůrat to jo, ale kaká i vedle. No, snad to zase přejde. Teď musí všechno sám, takže za ruku nechce a i jídlo je boj, protože chce sám a to je pak všude, jen ne v pusince a v bříšku.
26. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my už byly i poprvé na písku a bylo nadšení.
Na nočník chodíme poctivě a co se týče váhy tak máme kolem 8 kil :D a možná 70cm :slight_smile: Holt je to drobeček muj malinkej, ale šikovnej:D a krásnej :D
No a co se jídla týče, tak radši nemluvit :frowning2: to je jako velkej trest. U každého jídla řev a snědené tak 4 lžičky. Alespoň jogurty jí docela jedou.
26. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to naše malá se vyčůrá a pokud ji to jde tak i vykaká. Z nočníku nepospíchá, klidně sedí dokud ji nezvednu :D
26. črc 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a co dodat k jídlu, je jak malé ptáče, na vše otvírá pusinku. A jakmile si vezmu něco k jídlu já tak hned přileze, vyndá dudák a čeká :grinning:
26. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek