• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Tak to u nás naopak špenát docela jede dobře. Včera by s br. knedlíkem a šunkou. :wink:
5. srp 2011 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dievcata, tak posielam par fotiek, mame sa vyborne, JOjko sa nevie vody nabazit. Kupe sa dosytosti. Vsetkych vas pozdravujeme. :wink:
6. srp 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barcaldine Ali, vypadáte opravdu odpočinutý... přeji krásný zbytek dovolené
6. srp 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Álo super fotky.
6. srp 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
super, nádhera! Nestačím zírat, jak Jojko vyrostl.
7. srp 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak ze mě je teta... Brácha se v listopadu žení a ta slečna má 7 letou dceru. Teda nejsem z toho moc urvaná. Ona je taková malá dospělá. :unamused:
7. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak gratuluji k neteři :slight_smile: kdyby se rodily děti rovnou sedmileté, to by byl mazec :grinning:
Venku je jak na apríla. Davídkovi rostou zoubky, od včera je to děs běs, ale už má tři stoličky venku.
8. srp 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally díky Fally ale není k čemu gratulovat, nevím jestli z toho někdy vyroste ale chvíli si připadám že ji je spíš 17, ale když se začne vzekat je z ní najednou 5 letý děcko. No fakt nevím. Jen doufám že mi ji nebudou dvat na hlídání... Brrrr mám z toho husinu
9. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás se teď spí. A já jdu dneska po víc jak roce od 1 do 3 do práce. Tak jsem zvědavá, jak moc mě ta mateřská zdegenerovala :D :D Ale těším se mooooc.
10. srp 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb taky bych šla někam do práce ale tam kde jsem dělala už se nechci vrátit nikdy a naštěstí ani nemůžu... no já si pokud to půjde prodloužím prázdniny ještě o další miminko.
10. srp 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já svojí mateřskou za prázdniny nepovažuju :zipper_mouth: Je to jiný režim, ale do práce si chodím odpočinout :grinning: :grinning: Na druhou stranu mám svojí práci ráda a nechci se jí vzdát, takže se s manželem střídáme a já dělám po večerech. Ale uznávám, že je to poněkud nestandardní :sweat_smile: .
10. srp 2011 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally no peníze by se hodili ale nemám kam jít a hlavně kam dát malou. Ale do TI Automotivě už nikdy víc. Sama jsem odejít nedokázala tak takhle už budu muset. Ale tak dostaneme penízky příštírok na daních... aspoň nějaká finanční injekce.
10. srp 2011 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
s tim, kam davat dite, kdyz pracuju to je tezke, a to tady nemame zadne prarodice nebo nekoho na hlidani. Porad koketuju s myslenkou, ze bych davidkovi poridila hodnou tetu na hlidani, ale bud nikoho nenajdu nebo si to nakonec rozmyslim.
Jak to myslis, ze dostanete penizky na danich?
10. srp 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no když si nebudu nijak přividělávat celý rok tak za mě dostane manžel vrácené daně, jako že jsem něměla žádný výdělek. Kamarád letos dostal za svou manželku i s výplatou 60.000,- To je hezký ne?
10. srp 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já tu sice mám své rodiče ale ty stále chodí do práce takže hlídání nehrozí a prarodičům bych už asi malou jen těžko svěřovala je jim oboum přes 70 tak už nemám takovou jistotu. I když jsou to milionový lidičky.
10. srp 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ty máš asi namysli "společné zdanění manželů", ani nevím, jestli to pořád platí
10. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally jj asi je to ono, já fakt nevím. Přišel s tím manžel že to dostal letos jeho kámoš v práci za to že manželka celý rok nevydělává. No a k tomu dostaneme ještě za to že manžel daruje krev. Jo tenhle měsíc já miluju, :slight_smile:
10. srp 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to ja zase nemiluju, protože musím daně jako osvč naopak zaplatit :slight_smile:
10. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally tak to jo no... my zas čekáme až nám je vrátí... vše má pro a proti
10. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No ani já mateřskou nepovažuju za prázdniny a v práci jsem se celkem odreagovala. Doma taky po večerech dělám, ale být po roce zase v kanclu bylo mooc fajn. Jo a taky daně teda nemiluju :D Holt OSVČ to maj malinko těžší. A navíc jsem teď zjistila, že nám zkrouhli i to co se týká nemocenského pojištění, takže ani další mateřská už nebude takovej zázrak.
11. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb a tak to já mám prázdniny... to můžu s klidem říct. Doma se prakticky šíleně nudim. Malá je strašně samostatná.
11. srp 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod JO, tak ona Kiki je v podstatě taky samostatná, ale hroznej čert a drak, takže není chvilka klidu :D JE to takovej čert, co chvíli neposedí....jen se otočím už stojí na sedačcea chce po ní chodit (když jí nechytím sletí), doma jí to moc neba, takže hodně chce ven a tam leze komplet na všechno co potkáme - kanál, lavička, prolejzakča :D Ale vyhovuje mi to, protože mít klidné dítko, tak bych se nudila. Já jsem taky taková aktivka :D Takže u nás ani to dítě nemá být po kom klidné, tak co já jí to vlastně vyčítám :D :D :D
A jak jste na tom s chozením Bety?? Už se snaží Nikolka?
11. srp 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb jj Nikolka by chodila pořád, za obě ruce i jen za jednu, už se i pouští a chvilku stojí bez držení. Ale nemá nic zameškáno. To ona taky leze úplně všude ale tak tady jsem s ní v klidu. Protože vím kam chodí a že se ji tam nic nestane. A to co všichni říkají že všechny věci se musí posunout do větší výšky, tak to u nás nemusíme. Mám vše stále na stejném místě a malá na to nechodí. Zkoušela to ale chvilku jsem ji říkala že NE a ona už tam neleze.
11. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
doma máme sice bezpečno, ale jak píše lucka, když leze malý po gauči, tak prostě může spadnout. A i když říkám samé NE, stejně se nevyhnu tomu, že zkoumá kytky (ty co nám doma na zemi ještě zbyly), televizi, DVDčko, nádobí ve skříňkách a bůh co ještě dál. Nedávno se skoro oběsil na ovládání k žaluzii, z pusy jsem mu vytáhla cedečko a naposledy vymyslel super kravinu, že se postavil v cestovní postýlce a ramploval s ní tak, že jsem myslela, že jí snad převrhne. Holt není nad klidné děti :pensive: :pensive: :fearful: Takže se nezastavím a neustále mu vytahuju něco z pusy a křičím nene. Jo a velké lákadlo jsou psovy misky, takže chudák pes je o hladu a žízni a dostává je, až jde malý do postele. Lucko, také nemáme mít po kom kliďase.
11. srp 2011 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@fally jo tak u nás máme kočičí misky to je fakt, to musím hlídat, ale jsou mimo její kukuč tak dokud neleze do chodby, tak si nevšimne a někdy proleze jen okolo. Ale stejně musím koukat. JInak žaluzie jsou naštěstí vysoko, tak tahá za záclonu :grinning: JInak na DVD a věci kolem něj nebo kytky to zatím stačí to NE. Uvidíme časem no. Na gauč zatím neleze. Pak to asi už bude fofr. :grinning: Jsou dnykdy se nezastavím ale není to denně naštěstí. Většinou leze k ledničce miluje magnetky. JInak si hraje v obýváku.
11. srp 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally uplně se při tvém popisu tlemím a vidím sebe. Karolínko ne, tam nesmíš, nepapej to..to se nedává do pusinky, tam nelez, hapáš, Karolíno NEEE :D
12. srp 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb tak to je hezky popsaný :grinning:
12. srp 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod jo a to je asi během 15 minut :D
12. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to já mám asi trochu jiný dítě... 15 minut nemusím říkat vůbec nic :grinning: ... teda zatím no. Třeba se časem ještě stihnu zbláznit. Pomocí prodeje našeho domu k tomu nemám daleko, tak dlouhý tahanice jsem nikdy neviděla. :angry:
12. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky dievcata, dnes sme dorazili domov z dovolenky. Bolo fantasticky, vobec sa nam nechcelo domov, keby som mohla ostala by som tam navzdy :D Cesta v pohode, znasali sme to dobre aj my aj Jojko so psom, takze ziaden stres sa nekonal. Do MB razime v nedelu takze od pondelka sme k dispozicii. Vidim ze pisete ze deticky neposedia, Alzbet zatial mas asi najposlusnejsie dietatko. Tiaz sa s malym nahaname cely cas. Ale je v podstate poslusny, len zdravo zvedavy. Tak sa tesim ze vas za chvilu uvidime uz aj osobne. :wink:
12. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek