• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@barcaldine UŽ SE TĚŠÍME!

@alzbeta.hod tak to u nás opravdu nehrozí! Možná když spí a to už jen tak v noci :slight_smile:
Takže stěhování stále v nedohlednu?
13. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally ano stále v nedohlednu a vážně nás to už nebaví jak se to táhne. Trefili jsme na blbý kupce... jeto s nima na mrtvém bodě a opravdu už nevěřím že se to někdy ukončí. Dokonce nám už ani nezvedají telefon a to fakt už nechápu.
13. srp 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už máme první oslavu narozenin za náma a v pondělí nás čeká druhá. Fotky mám v albu, tak kdo chcete, tak mrkněte.
14. srp 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gratulujeme k narozeninám, a přejeme vše nej, taky budem slavit ale až v září :grinning:

jinak jsem tu měla včera tu mojí "neteř". A musím říct je celkem v pohodě, pečlivě se stará o Nikolku a hraje si s ní. Což je super. Nakreslila mi obrázek a trvala na tom abych si ho schovala... no musela jsem si ho uložit před ní aby viděla že jsem ho nevyhodila ale to bych ani neudělala. Takže plánujeme svatbu... aspoň něco pozitivního.
14. srp 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb TAKÉ MOC GRATULUJEME! Je to síla, jak ten rok rychle utekl.

@alzbeta.hod Tak vidíš, nakonec nebude tak špatná, jak sis nejprve myslela. S dětmi je to těžké, poznají, když si spolu nesednete. Tak buď ráda, že je v pohodě. Třeba ti s malou pomůže a až bude chodit, budeš mít malou chůvu :slight_smile:.
15. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkujeme za přání :D
15. srp 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jo to jo, ona k nám jezdila už na podzim než se rozešli a to byla hrozná. Ona je šíleně ukecaná, nezaře tu pusu ani na minutu, nekonečně ukecané dítě a hlučný. Mě v sobotu bolela hlava protože mi končila MS a ani 2 prášky nepomohli, pomohlo když odjela... to bylo ticho. Bolela mě tak hlava že mi bylo až na zvracení, to jsem dlouho neměla. Mamka ji hlídala do neděle, takže ač chtěla nebo ne, po obědě jsme ji hned odvezli bráchovi. Na našeho tátu to taky bylo moc.
15. srp 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nakonec podlehli a v sobotu zajeli koupit davidkovi plne boty. Rikala jsem si, ze srpen a dovcu odchozi v sandalkach, ale neustaly dest nas prinutil koupit boticky uz ted, a jak se mu o vikendu hodili. Takze ma plne botky, dokonce jsme se placli pres kapsu a koupili jsme s goratexem. Ma je trochuvetsi, takze mu vydrzi az do zimy, pak koupime nejake zateplene.
15. srp 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally a kde jste byli? U bublinky?
15. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHooojky, tak sme doma, mozem dohanat zameskane :slight_smile:
Lucko malej prajeme vsetko najlepsie k prvemu rocku. Len nech sa jej takto dari aj nadalej.
Betko, myslim ze casom ti nova neter bude s malou pomahat teraz je to este komplikovane, ale ja moja neter ma 8 a je strasne zlata, len by sa s Jojkom hrala cely cas. Ale treba ich mat aj tak pod dohladom zatial.
Verco, topanocky nam teraz nakupila tchyne, tiez jedny plne a dokonca uz aj na zimu, ale tie sme vzali 25 , teraz nosi 24. Tiez sme vzali uz take na jesen, pekne tu teda vobec nie je, nastastie sme si slniecka uzili aspon v chorvatsku. Zajtra este ku nam pride plynar ale od stredy mame volno , mohli by sme si dat niekde zraz.
15. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

@luckamb jojo, byli jsme u bublinky, většinou si tam vybereme.

@barcaldine HURÁ, to je super. Já jsem dnes u počítače a kluci vyrazili do bazénu, ale do konce týdne máme volno. Jen ve čtvrtek musím odvést manžela na vlak, jedou s klukama na čundr. Tak buď můžeme středu celý den, čtvrtek po poledni, pátek celý den.
15. srp 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally - kde je bublinka? Děkuji :slight_smile:
15. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente ahoj, obuv u dracka bublinky je nedaleko baumaxu, jak jsou ty panelaky na jicinske. Presna adresa je:
Jičínská 1132, staci dat do vyhledavace a najde ti to (asi to je reklama :slight_smile: ). My jsme si tam zatim vzdycky vybrali.
15. srp 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fally - děkuji!
15. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine jj pořád si s malou chce hrát, nebo s ní chodit. Je to pro moje záda velká úleva. Malá by chodila pořád. Ale jak říkáš i tak je musím hlídat. A jakmile jedna z nich něco udělá tak se Lenka omlouvá. Nikolka rozsypala cukřenku a Lenka z toho měla výčiky i když jsem jí ujišťovala že se nic nestalo, že za to nemůže. :slight_smile:
15. srp 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky držte nám dnes palce kdo si vzpomenete... dnes mají právníci sraz a rozhodne se jestli se dům prodá nebo ne.... už jsem smířená že tu schnijem
16. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod já myslela, že už je vše podepsané a čekáte jen na stěhování, tak to hodně štěstí
16. srp 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally nn právě že je nemůžem dokopat k podpisu... jak oni chtějí něco kupovat když v tom hledají jen samé podvody.
16. srp 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak jak jste pochodili s podpisem? uz to mate vyrizene?

My uzivame krasneho pocasi.

P.S. Alco, vcera jsem se lehce prismahla :slight_smile:
19. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally Fally ještě jsme nic nepodepisovali, celá smluva se upravuje aby s ní souhlasili obě strany. Ale konečně se to hnulo a jejich právnička s úpravou souhlasila. Je to nějaká blbka. Tak snad se to včas vyřídí ale tenhle měsíc to určo nebude.
19. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, aky ste mali vikend.? U nas vcera bola oslava, susedovych Marecek oslavoval dva roky, tak sme mali veselo, chlapci sa uzasne vyhrali, vykupali, bola sranda. Dnes sme zbehli doobedu na SMrzovku, bol tam zraz veteranov tak sme mali co obdivovat. A poobede uz len pohodicka doma.
Verco, zajtra sice bude pekne ale doobedu musim na nakup do hyperky po vikende mame vymetenu chladnicku. Na obed chcem byt doma, musim sa zacat ucit, takze tento tyzden vylety alebo skor prechadzky u nas len dopoledne, chcem vyuzit cas ked bude Jojko spat na ucenie. Takze to len pre info, kontkretne sa dohodneme neskor :slight_smile: Takze komu sa chce zajtra na nakup dajte vediet :grinning:
21. srp 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
škoda, zítra už mám něco ale jindy kdykoliv. V úterý jde manžel na 16 takže bych uvítala nějaké spestření :frowning2:
21. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme vikend byli u babicek a docela jsme si uzili, i kdyz davidek byl hrozne rozjety. Pro me to ale byla taky prijemna zmena.

Na nakup se dnes nechystam, ale odpoledne budeme venku u bazenku. Takze kdybyste pak chteli na par hodin zmenu, prijedte k nam na zahradu. Muzes se ucit i tady, sednes si do chladku a budes mit klid, kdyz Jojko zaspi. Nebo dorazte po probuzeni, odpoledne je dlouho a klidne do sesti se da byt venku.
22. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem.... my jedem na nákup dnes dopoledne až se malá vzbudí ale pak už jedem rychle domů a manžel jede na odpolední takže taky budem doma. To zas bude týden ach jo
22. srp 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem prave napustila davidkovi bazenek, at se mu voda do odpoledne prohreje, beru plavky a placneme se ven
22. srp 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally to vám závidím... mě to venku samotnou nebaví... tak si to teplíčko užijte
22. srp 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, my sme boli na nakupe 3! hodiny :grinning: vyrazili sme z domu o pol deviatej, prisli az po pol 12. Ale to som sa presla od hyperky do ASKA pozriet nejaky botnik, nahanala som Jojka po Asku a to nam cele trvalo hodinu. Potom sme sli do H tam si pobehal v kutiku , na nakup, a zas za detmi kym som sa najedla. Pred chvilu zaspal a ja som vytuhla s nim ,ale musim byt prisna a spat pojdem az vecer. Musim si pripravit podklady na skusku. Este stale neviem ani fň, a mam ju v piatok :astonished: Uvidime ako si to zariadime, dnes uz sa mi nikam nechce, ostaneme tiez u nas pri bazene, ale zajtra alebo v stredu by sme pribehli ku vam. Prisli by asi odpoledne. Premyslim a napisem ti. ALzbet, teba by som pripadne mohla vziat zo sebou ak Verca suhlasi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Alčo kdyby ti to nevadilo, já bych byla za výlet vděčná. Zítra má manžel 16 takže budem s malou doma zavřený komplet celý den. Jinak až do pátku jsme k dispozici každé odpoledne. V pátek jedu k rodičům tak se už těším.
22. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale dnes už se mi též nikam nechce, lítali jsme po Kauflandu a pak e kamarádce, protože manžel ji bude dělat v pátek rozvoz na svatbě, takže jsme unavený, maličká spinká a pak už si zas bude moct hrát v klidu doma
22. srp 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak az sa ozve Verca aky ma plan, zajtra by sme odpoledne mohli ku nej skocit. :wink:
22. srp 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek