• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@barcaldine jj klidně, aspoň vás zas obě uvidíme
22. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, dorazte
22. srp 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
tAk na roční prohlídce 8330g, 72cm, sedm zubů a pochvala jak je Karolínka šikovná :D A opálená :D
25. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucko, tak je opravdu už malá slečna. My měli o kilo víc a o dva centimetry delší. Karolínka je fakt moc šikovná. Myslela jsem, že jste ještě na Moravě. Já teď jedu nakoupit do hypernovy a pak zase hurá k bazénku.

Včera jsme byli v lázních ve Mšeně a je to tam moc hezké, ale ledová voda.
25. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally tak chlap musí být větší, to je jasný.
25. srp 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine, teď jsem koukala na stránky lachtánku a Zábranská píše, že cvičení, bude od září v pondělí.

Kurzy cvičení pro děti od 6 týdnů do 4 let dle věkových kategorií budou probíhat vždy v pondělí od 9,00 do 12,00 hodin dle dodaného rozpisu od 19.9.2011 další # podrobné informace spolu s přihláškami budou na webu od 4.9.2011.
Cvičení bude probíhat v pondělí na velkém sále v Move Energy v Mladé Boleslavi.
25. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb ahojky vy jste takový droboučký... my měli na 10.měsíční kontrole 9,2kg a 75cm
25. srp 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco dakujem za info. Uvidim ako nam to bude vychadzat aj s plavanim a hudobkou :wink: Krasnu dovolenku prajeme.
26. srp 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jj, Kiki je píďalka malinka :wink:
26. srp 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Ale je moc moc roztomilá
27. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy to je počasí, ještě včera jsme padali vedrem a dneska je to na svetr a pomalu punčocháče.
27. srp 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A prší celý den.Doma se jí nelíbí :confounded:
27. srp 2011 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jj přesně v pátek jsme s malou jeli k rodičům, malá jen v triku a kraťasech a já tílko a sukni. A v sobotu měla malá tepláky a dlouhé bodčko... a já? Málem jsem umrzla, venku to kleslo z 35 stuňů na 18, to je děs.
28. srp 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, no pocasie troska santi :grinning: ale je fajn ze sa ochladilo. Co mate v plane zajtra?
Inak, mam za sebou dalsiu skusku, za 2 :grinning: .
28. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
mě to chladnější počasí, co bylo dneska, také vyhovuje víc, ta vedra byla šílená. V pátek jsme šli na boleslavský koupák, no, hlava na hlavě, ale co se dalo v tom vedru čekat. Ale jinak super voda, hezký areál a davídek si to také užíval. Dnes jsme vyrazili po hradech, jeli jsme na Sychrov a Hrubý Rohozec a pak jsme ještě zašli do Dolánek na Dlaskův statek. Hezký výlet.
Zítra jsem pracovně v Praze, v úterý vyperu poslední kousky a ve středu zabalit. Letíme ve čtvrtek ráno. Bohužel nám posunuli let. Měli jsme letět v 7, což bylo super pro Davídka, ale letíme u v 5, navíc tam prý musíme být 2 hodiny předem, to je ve 3, to znamená někdy ve dvě vyjíždět směr letiště, to abychom už ani nešli spát :frowning2:.
Moc gratulujeme ke zkoušce, brzy budeš mít všechny.
Už máš rozmyšlené, na jaké kroužky se letos příhlásíte? My se půjdeme na tu yamahu nejprve podívat (také se uvidí, jaký to bude den), priorita je pro nás plavání. Nejsem si totiž úplně jistá, jestli to bude davídka bavit. On je přeci jenom jidne než Jojko a zatím ho víc baví řádění než nějaké říkanky a vystřihování. Sice už začíná opakovat, ale o mluvení ještě není zdaleka řeč, těžko ho udržím u nějaké klidné činnosti. Nevím, jestli by tam na něj nebyly moc vysoké nároky. Proto zvažuju to cvičení se zábranskou, ale fakt zatím nevím.
28. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine taky gratulka ke zkoušce, obdivuju tě jak to zvládáš.

Jinak my celý týden dopoledne nic nemáme, odpoledne máme taťku doma takže dnes zařizování a snad se tento týden hne ten maraton s domem.
29. srp 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, je pravda ze to chce nejake to sebazaprenie, ale zatial to nejako zvladam :slight_smile: S kruzkami uvidime, ale myslim ze sa to uvidi aj tak az ked sa skolsky rok rozbehne aby sme videli co a ako budeme stihat. Uz tri tyzdne sa chystam upiect kolac, snad sa mi dnes podari prekonat pohodlnost a teraz kym Jojko spi nieco uplacam :slight_smile:
29. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Chtěla jsem se holky boleslavačky zeptat, kdy a kam musim jít, když chci požádat o rodičák?
30. srp 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
31. srp 2011 v 06:14 • alzbeta.hod
autor
@nunacek Tam kde se žádá o přídavky na dítě. Víš jak je u Starýho města ten magistrát? Tak tam. A šla jsem tam nějak měsíc před koncem mateřský a ještě říkali že mám čas. No prostě tam musíš jít než ti mateřská zkončí aby to měli včas vyřízené. Jinak ti dají automaticky na 4 roky. tak mi to řekli.
31. srp 2011 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, určitě si tam dojdi dřív, než ti skončí, mohl by ti vzniknout nedoplatek za sociální, zdravotní. Automaticky dávají myslím tříletou variantu, ale jak je to teď, nevím. Musíš si zvyzvednout formulář (dá se i stáhnout z netu), mě překvapilo, že bylo nutné mít občanku manžela.

Jinak balím, už mám vypráno a vyžehleno, tak jdu dávat do kufru, v noci razíme!
31. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally tak prajeme stastnu cestu a krasny pobyt.
Alzbet, zajtrajsiu navstevu musim zrusit, Marketka pisala ze maju 6tu nemoc, takze to presuvame. Buduci tyzden mam ja skusku ale ten dalsi by nam nemalo nic stat v ceste. Dame si vediet kedy to bude vyhovovat. :wink:
31. srp 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine jj klidně stačí napsat
31. srp 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jo to překvapilo i mě ta občanka. Ale je lepší si tam dojít dali mi nějaký formuláře a něco jsem jela potvrdit i na sociálku.
31. srp 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady :slight_smile: Já právě myslela, že se musí jen na sociálku jak je úřad práce u parkovacího domu v Jaselský. Že se musí i na magistrát, to jsem netušila. A právě někdo říkal, že je lepší to jít zařídit tak 2 měsíce před skončením MD, aby to úřady stihly vyřídit a nebyl pak člověk třeba měsíc bez peněz... A přídavky na dítě - na ně má nárok kdo? Jaký musí být příjem domácnosti, aby na ně byl nárok?
Vy máte všechny RD na 3 roky? Nebo někdo jinak?
31. srp 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek já mám na roky a manžel má pak nějakou úlevu na dani či co. Ale přídavky nemám, aspoň o tom nevím. Jen rodičák. Na sociálce si vedená jen po dobu mateřský, pak chodíš na magistrát.
1. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek já mám na dva roky :wink:
1. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb určo je to lepší viď?
1. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod no pro mě určitě, když počítáme s tím, že chceme do dvou let hned dalšího prďolku. :wink:
3. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo taky toho teď lituju, manžel by chtělco nejdříve dalšího prcka ale já si to nedovedu představit. A hlavně finance jsou pak lepší
3. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek