Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! 😃
luckamb
3. zář 2011
@alzbeta.hod tak já vždycky chtěla děti od sebe tak ty dva roky max. víc ne. Tak snad nám to tak opravdu vyjde.
alzbeta.hodautor
3. zář 2011
my chcem příští rok už zkoušet druhý , chtěla bych to do těch let stihnout. To víš když malá tak dlouho otálela, tak si dáme rezervu
alzbeta.hodautor
4. zář 2011
Hlásím že Nikolka už bude mít skoro 7 zoubků a dnes udělala první 2 krůčky sama. Jsem na ni pyšná. Posílám fotky naší modelky a té mojí skoro neteře.
luckamb
5. zář 2011
@alzbeta.hod malá je šikulka, gratuluju k prvním krůčkům. Jéé a my máme taky 7 zubů 😃
alzbeta.hodautor
6. zář 2011
krutá realita... dům se neprodal, kupci nás podrazili.
nunacek
7. zář 2011
Ahoj 🙂

@alzbeta.hod Nikolka je šikulka 🙂 Tak to je nemilé s tím domem 😞
nunacek
7. zář 2011
Holky chodila jste některá s dětma na plavání už od 3 měsíců nebo až od 6 měsíců nebo vůbec? A chodila jste některá do Kosatky? A ještě se chci zeptat, kde je v MB cvičení s kojenci, tady u nás nic není 😞
nunacek
7. zář 2011
@luckamb @alzbeta.hod Koukám, že obě chcete spíš menší věkový rozdíl mezi dětmi. Já bych ráda ideálně 3 roky, ale uvidíme, jak se zadaří.
silente
7. zář 2011
@nunacek - já chodila s malou od cca 3,5 měsíce, do Lachtánku na Dubcích. Chodíme tam dosud. Lachtánek taky ve městě (za Okem) pořádal cvičení s prcky, ale nevím, jestli to ještě jede .....
Na cvičení mě pak už napadá jen Kulíšek, ale nevím, od kolika let to je ... =-)
silente
7. zář 2011
@nunacek - hele tak Lachtánek to cvičení zase bude mít koukám:
http://lachtanek.cz/aktivity-na-suchu.asp

Kulíšek koukám vše až pro starší ...
http://rckulisek.sweb.cz/
nunacek
7. zář 2011
@silente Díky 😉 My bychom na to cvičení stejně začly chodit až tak od toho půl roku asi. Takže zatim jen sonduju, kde co je 😉 Škoda, že Klíček nemá cvičení s dětma 😞 Nebo teda aspoň já nic nenašla, že by něco takové dělal.
silente
7. zář 2011
@nunacek - to nemá 😞 Míval ... A teď jsem koukala na letošek na rozpis herničky a jsem nějaká zmatená, jestli to mají ráno nebo odpo v úterý ..... =-)
nunacek
7. zář 2011
@silente Taky se v tom nevyznám,ale spíš bych řekla,že platí 9-12. Ale Ellen má na hernu ještě čas,tak jsem po tom nijak nepátrala,co platí a co ne.
barcaldine
7. zář 2011
Cauky, od 4 mesiacov ma cvicenie Yamaha, hudobna skola. chodili sme tam spolu z Davidkom a bolo to fajn. Plavat zacneme tiez, ideme zajtra do Lachtanku. Chodime uz od 6 mesiacov.
alzbeta.hodautor
7. zář 2011
holky tak jsme se dozvěděli že dům zájemci nechtějí, prej to trvá dlouho a oni už si našli jiný. Takže se tento měsícstěhujem k našim a dům se bude prodávat dál, ale my tu nebudeme...
:-|
barcaldine
7. zář 2011
Juu, tak to je pekne neprijemne. A kde byvaju vasi?
alzbeta.hodautor
8. zář 2011
Na Kováni ještě asi 7km od nás. Ale fakt mi to nějak nevadí jen si přeju ať se to oficiálně ukončí a můžem nabídnout jiným. Zatím jsme vázaný než to oni ukončí. Makléř volal že rozeslal výzvy k podpisu smluv tak uvidíme jak se vyjádří.
alzbeta.hodautor
8. zář 2011
@barcaldine Alčo koukala jsem na fotky paní Vrané a koukala jsem že am má v albu Jojka na modré židličce. Že je to on? Chcem k ní jít zas na 1.narozeniny.
barcaldine
8. zář 2011
@alzbeta.hod Cauky alzbet, je to on 😃 dakujem za upozornenie. Dokonca na dvoch fotkach, aj na tej co vykuka pomedzi nohy v rifliach c. 11 😃 jeeej tesim sa hehe.
No to fakt, za chvilu slavit prvy rok , to to zbehlo.
alzbeta.hodautor
9. zář 2011
@barcaldine jjj pak jsem si ji taky všimla
alzbeta.hodautor
9. zář 2011
holky potřebuju akutně splašit 6000,- nevíte o někom kdo by půjčil? Potřebujem splatit pojistku abysme ji mohli zrušit. Jde o manželovu ochotu pomoct kamarádovi a tak si na sebe napsal jeho auto který on na Slovensku rozprodal. Chcem to nahlásit jako kradený ale musíme nejdříme zaplatit. Pak to z něj už dostanem... 😞
barcaldine
9. zář 2011
Cauky, Alzbet my bohuzial nie, prave sme vyplatili plavanie 3000 a Prvni krucky, takze zial peniaze navyse nemame :-| To je od kamosa ale dost podraz nemyslite?
alzbeta.hodautor
9. zář 2011
@barcaldine to je velký podraz je to už pár let zpět a manžel do toho šel protože je to holt dobrák no a nechápe že ho taky může někdo podrazit. Prej to bude jen na měsíc a jsou z toho roky. Ale volalai jsme tam a dali si to na splátky, splatíme to a pak auto nahlásíme jako kradený, ve skutečnosti je to pravda. A jak se prodá dům tak zajedem na Slovensko a půjdem za nim osobně .Já ho nikdy neměla ráda.
alzbeta.hodautor
9. zář 2011
holky děkujeme za pochvalu Nikolky. Je to poklad který se nedá ničím nahradit.
Jinak s domem je to zas ve správných kolejích. Dohodli jsme se že dům oddlužíme celý aby neměli pochyby a tudíš by to do konce září mělo být definitivně vyřízené. Doufám že už opravdu. :-|
alzbeta.hodautor
9. zář 2011
Nikolka před chvilkou přešla sama celý obývák 😃
fally
13. zář 2011
AHOJ, hlásím, že jsme právě dorazili zpátky z dovolené. Bohužel jsem neměla přístup na internet, takže mi nešlo žádné zprávy poslat během pobytu. Měli jsme se báječně, super počasí, ubytování, no všechno. Teď jdu vybalovat. Zítra musím s Davídkem na očkování a kontrolu na 1,5 roku.

Barcaldine: plavání je ve tedy ve čtvrtek? (psala mi p.Zábranská) Jestli nebudete pospíchat, zdržíme se, necháme kluky pohrát (můžeme i někam přejet), nebudu pospíchat. A taky dáme řeč, jaké to bylo na prvních krůčkách. Psala mi paní Rýdlová, že kurzy jsou v pondělí hned v 9 hodin a že je vede ona. Jaké máš dojmy?

Jen co natáhnu fotky, něco sem také strčím.

P.S. "Eeeee" jsme dotáhli téměř k dokonalosti a stačili nám dvě plínky na den!
luckamb
13. zář 2011
@fally už se těším na fotky z dovči.
barcaldine
13. zář 2011
Cauky Verco, tak to sa tam u dr mozno zajtra stretneme, my tam ideme po prvnich kruckach budeme tam okolo 10 15 zabudla som totiz na rok a pul prehliadku a tak sme sa dohodli ze tam dojdeme na ockovanie skor a pozru si nas. Tak ak by ste tam mohli byt v takom case videli by sme sa. My na krucky chodime v stredu, zajtra ideme prvy krat tak ti hned poviem co bolo. Super ze ste sa mali krasne, porozpravas osobne 😉
alzbeta.hodautor
14. zář 2011
jen tak pro informaci... chodíme sami a máme 8 zoubků.... 🙂
luckamb
14. zář 2011
@alzbeta.hod šikulka Nikolka 😉