• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod tak já vždycky chtěla děti od sebe tak ty dva roky max. víc ne. Tak snad nám to tak opravdu vyjde.
3. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my chcem příští rok už zkoušet druhý , chtěla bych to do těch let stihnout. To víš když malá tak dlouho otálela, tak si dáme rezervu
3. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlásím že Nikolka už bude mít skoro 7 zoubků a dnes udělala první 2 krůčky sama. Jsem na ni pyšná. Posílám fotky naší modelky a té mojí skoro neteře.
4. zář 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod malá je šikulka, gratuluju k prvním krůčkům. Jéé a my máme taky 7 zubů :D
5. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krutá realita... dům se neprodal, kupci nás podrazili.
6. zář 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@alzbeta.hod Nikolka je šikulka :slight_smile: Tak to je nemilé s tím domem :frowning2:
7. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodila jste některá s dětma na plavání už od 3 měsíců nebo až od 6 měsíců nebo vůbec? A chodila jste některá do Kosatky? A ještě se chci zeptat, kde je v MB cvičení s kojenci, tady u nás nic není :frowning2:
7. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb @alzbeta.hod Koukám, že obě chcete spíš menší věkový rozdíl mezi dětmi. Já bych ráda ideálně 3 roky, ale uvidíme, jak se zadaří.
7. zář 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek - já chodila s malou od cca 3,5 měsíce, do Lachtánku na Dubcích. Chodíme tam dosud. Lachtánek taky ve městě (za Okem) pořádal cvičení s prcky, ale nevím, jestli to ještě jede .....
Na cvičení mě pak už napadá jen Kulíšek, ale nevím, od kolika let to je ... :confused:
7. zář 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek - hele tak Lachtánek to cvičení zase bude mít koukám:
http://lachtanek.cz/aktivity-na-suchu.asp

Kulíšek koukám vše až pro starší ...
http://rckulisek.sweb.cz/
7. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Díky :wink: My bychom na to cvičení stejně začly chodit až tak od toho půl roku asi. Takže zatim jen sonduju, kde co je :wink: Škoda, že Klíček nemá cvičení s dětma :frowning2: Nebo teda aspoň já nic nenašla, že by něco takové dělal.
7. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek - to nemá :frowning2: Míval ... A teď jsem koukala na letošek na rozpis herničky a jsem nějaká zmatená, jestli to mají ráno nebo odpo v úterý ..... :confused:
7. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Taky se v tom nevyznám,ale spíš bych řekla,že platí 9-12. Ale Ellen má na hernu ještě čas,tak jsem po tom nijak nepátrala,co platí a co ne.
7. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, od 4 mesiacov ma cvicenie Yamaha, hudobna skola. chodili sme tam spolu z Davidkom a bolo to fajn. Plavat zacneme tiez, ideme zajtra do Lachtanku. Chodime uz od 6 mesiacov.
7. zář 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak jsme se dozvěděli že dům zájemci nechtějí, prej to trvá dlouho a oni už si našli jiný. Takže se tento měsícstěhujem k našim a dům se bude prodávat dál, ale my tu nebudeme...
:unamused:
7. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu, tak to je pekne neprijemne. A kde byvaju vasi?
7. zář 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na Kováni ještě asi 7km od nás. Ale fakt mi to nějak nevadí jen si přeju ať se to oficiálně ukončí a můžem nabídnout jiným. Zatím jsme vázaný než to oni ukončí. Makléř volal že rozeslal výzvy k podpisu smluv tak uvidíme jak se vyjádří.
8. zář 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine Alčo koukala jsem na fotky paní Vrané a koukala jsem že am má v albu Jojka na modré židličce. Že je to on? Chcem k ní jít zas na 1.narozeniny.
8. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Cauky alzbet, je to on :D dakujem za upozornenie. Dokonca na dvoch fotkach, aj na tej co vykuka pomedzi nohy v rifliach c. 11 :D jeeej tesim sa hehe.
No to fakt, za chvilu slavit prvy rok , to to zbehlo.
8. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine jjj pak jsem si ji taky všimla
9. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky potřebuju akutně splašit 6000,- nevíte o někom kdo by půjčil? Potřebujem splatit pojistku abysme ji mohli zrušit. Jde o manželovu ochotu pomoct kamarádovi a tak si na sebe napsal jeho auto který on na Slovensku rozprodal. Chcem to nahlásit jako kradený ale musíme nejdříme zaplatit. Pak to z něj už dostanem... :frowning2:
9. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, Alzbet my bohuzial nie, prave sme vyplatili plavanie 3000 a Prvni krucky, takze zial peniaze navyse nemame :unamused: To je od kamosa ale dost podraz nemyslite?
9. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine to je velký podraz je to už pár let zpět a manžel do toho šel protože je to holt dobrák no a nechápe že ho taky může někdo podrazit. Prej to bude jen na měsíc a jsou z toho roky. Ale volalai jsme tam a dali si to na splátky, splatíme to a pak auto nahlásíme jako kradený, ve skutečnosti je to pravda. A jak se prodá dům tak zajedem na Slovensko a půjdem za nim osobně .Já ho nikdy neměla ráda.
9. zář 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkujeme za pochvalu Nikolky. Je to poklad který se nedá ničím nahradit.
Jinak s domem je to zas ve správných kolejích. Dohodli jsme se že dům oddlužíme celý aby neměli pochyby a tudíš by to do konce září mělo být definitivně vyřízené. Doufám že už opravdu. :unamused:
9. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikolka před chvilkou přešla sama celý obývák :D
9. zář 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHOJ, hlásím, že jsme právě dorazili zpátky z dovolené. Bohužel jsem neměla přístup na internet, takže mi nešlo žádné zprávy poslat během pobytu. Měli jsme se báječně, super počasí, ubytování, no všechno. Teď jdu vybalovat. Zítra musím s Davídkem na očkování a kontrolu na 1,5 roku.

Barcaldine: plavání je ve tedy ve čtvrtek? (psala mi p.Zábranská) Jestli nebudete pospíchat, zdržíme se, necháme kluky pohrát (můžeme i někam přejet), nebudu pospíchat. A taky dáme řeč, jaké to bylo na prvních krůčkách. Psala mi paní Rýdlová, že kurzy jsou v pondělí hned v 9 hodin a že je vede ona. Jaké máš dojmy?

Jen co natáhnu fotky, něco sem také strčím.

P.S. "Eeeee" jsme dotáhli téměř k dokonalosti a stačili nám dvě plínky na den!
13. zář 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally už se těším na fotky z dovči.
13. zář 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky Verco, tak to sa tam u dr mozno zajtra stretneme, my tam ideme po prvnich kruckach budeme tam okolo 10 15 zabudla som totiz na rok a pul prehliadku a tak sme sa dohodli ze tam dojdeme na ockovanie skor a pozru si nas. Tak ak by ste tam mohli byt v takom case videli by sme sa. My na krucky chodime v stredu, zajtra ideme prvy krat tak ti hned poviem co bolo. Super ze ste sa mali krasne, porozpravas osobne :wink:
13. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen tak pro informaci... chodíme sami a máme 8 zoubků.... :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod šikulka Nikolka :wink:
14. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek