• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
no tenhle měsíc děl velký pokroky
14. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod a bude víc a víc :wink:
14. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb jjje to nádhera, v pondělí jdem spolu k zubařce a v pátek očkování... to bude náročný týden.
14. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tady je pár fotek z dovolené.
14. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Alzbet, no teraz to uz pojde raz naraz, uz si neoddychnes :grinning: Verco, krasa :wink:
14. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally krásný fotky!!
16. zář 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barcaldine jj je to fofr, ze dne na den nám běhá po celém bytě a už se i sama zvedne když si sedne na zadek...
:grinning:
16. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Verco, boli ste na Kručcich včera? Ako sa vám to pozdavalo?My sme bohužial po poslednom plavani zas marodi, nic dramaticke, sme bez teplot ale ryma a kasel, tak som sa rozhodla s tym plavanim prestat. Nechcem to lamat cez koleno a cakat kazdy tyzden nejake komplikacie. Neviem ci to je z vody, alebo nam nerobi dobre prechod z tepla vonku. Ale nieco nam na tom vadi a ja nechcem aby bol kazdy tyzden chory. Takze som dnes napisala p. Zabranskej maila, uvidim co mi odpise. Chodili by sme radsej na tie cvicenia. Takze u nas takto, a co vy?
20. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Alco, my jsme na kruckach nebyli, nestihla jsem to. Taky jsem se chtela zeptat, jestli nemaji volno ve stredu, abychom mohli chodit s vami. Jestli pujdete, nemohla by ses zitra zkusit rydlove zeptat? My zatim bez problemu, malililicko ryma, ale nic dramatickeho, co by stalo za rec. Takze uz ani ve ctvrtek nepujdete? Tesili jsme se, ze se potkame, mam toho ted hodne a zitra jeste ta televize, ani nemam cas byt nervozni. Ja jsem tu dnes mela slecnu na hlidani, spis na zkousku, bylo to fajn, protoze jsem mela malicko vic casu.
Byli jste dnes u marketky? Pristi tyden budu mit volneji, snad bude hezke pocasi, hlasi ze jo.
20. zář 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no nemame problem vo stvrtok dobehnut do hyperky po plavani, nejdeme uz ani vo stvrtok plavat a velmi ma to mrzi, ale fakt nechcem riskovat. Mozno ani nie sme nemocni z vody, ale kym to neskusim nebudem vediet. Jasne zajtra sa opytam v tom nie je ziaden problem. Drzim palec na tu tv, daj potom vediet ako to dopadlo :slight_smile:
U marketky sme boli bolo to super, chlapci si pobehali ale boli sme len dopolko na dve hodiny, o 12 sme uz boli doma. Mylsim ze si to este zopakujeme :D ak marketka bude suhlasit :D
20. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se prosím zítra zeptej a dáme si vědět.
Já myslela, že jste byli u Markétky na celý den, přinejmenším na celé odpoledne. Tak příště pojedeme s vámi. Příští týden už budu mít volněji, nemáš nějaké učení? Když budete mít chuť, můžeme se ve čtvrtek někde srazit, máme čas do tří, takže času dost (i když možná budou tou dobou kluci spát).
20. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky tak dnes má Nikolka první narozeniny... v sobotu to trošku zapijeme.
Alčo mrzí mě že jsme nestáhali jet s váma... jeli jsme vyřizovt věci kolem domu už v 10 dopol. a pak ve 12 doktor a ve 14.h k rodičům s nákupem. Domů jsme dojeli kolem 16.h. Byla jsem totálně na odpis.
Zítra nás čeká roční prohlídka a 2 včeličky pro Nikolku. To zas bude slziček.
21. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod Nikolce vše nej k narozeninám'!!!!
21. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb děkujeme :grinning:
21. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine ahoj alčo, zítra jedeme plavat, sejdeme se někde? Neptala ses náhodou rýdlové na tu středu?
21. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Verco, ja sa ospravedlnujem, bol tam hrozny chaos, mala tam vela mamiciek, zabudla som sa opytat, spomenula som si az ked sme vysli zo skoly :frowning2: no truba som. Ja som hovorila s Ivanou a mozno by sme sa mohli stretnut na vystavisti v tej mini zoo ak bude pekne. A keby deti chceli spat mozu v kocarkach my sa prejdeme. Videla som vas dnes v telkeee :grinning: boli ste super.
Alzbet Nikolke este raz vsetko najlepsie prajeme, vela vela zdravicka a nech sa jej v zivote dari. :wink:
21. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, take gratulujeme knarozkam :slight_smile:

Barcaldine, napíšu zítra zprávu podle počasí.
21. zář 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally
@barcaldine holky moc děkujeme :wink:
21. zář 2011 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky hlásím že na roce má Nikolka 9880g a 76cm... A doktorka ji chválila, protože ji chtěla posadit na lehátko a ona si stoupla a přešla ke mě :grinning:
no plakala celou dobu bobenka moje.
22. zář 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod ty jo ta je veliká :D My měly na roce 8330g a 72cm :D
22. zář 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb no vy jste byli malinký už po porodu :wink:
22. zář 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod jj, to je pravda pravdoucí :D
22. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
22. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaldine Alo, teď jsem byla v hyper a pořád tam mají ty pampersky krabici za 460kc, maji i 4+
22. zář 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally tak to si ještě pro jedny sjedu :d
23. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ale my pořád máme trojky :D
23. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckamb my mame zatim ctyrky
23. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco dik za info, ja sa tam zastavim zajtra po ceste z vyletu, snad to tam este bude :wink: krasny vikend prajem.
23. zář 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally tak jste taky prťata :D :D
24. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky mám smutnou zprávu, z pátka na sobotu nám před domem ukradli naší octavii combi, černá metalíza kdybyste si někdo něčeho všiml. Měli rozbité okénko a barevné mašle na anténě. :cry:
25. zář 2011 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek