• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
ALzbet to vam to auto fakt ukradli spred domu v Bukovne? Jak je to mozne? Ve dje to drzost najhrubsieho zrna. Podla mna isli naisto, niekto kto vie ze mate take auto. Snad sa najde. :frowning2:
25. zář 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine ahojky nevěřím že se najde... to bylo určitě objednaný a dlouho plánovaný. Celý týden jsme parkovali na dvoře a až tu poslední noc jsme ho nechali venku protože jsme chtěli brzy ráno do města kvůli Nikolčině oslavě. To byla teda oslava. Takže si dejte pozor na auto... je to děsný pocit.
25. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
s tím autem je mi to líto, skoro to vypadá jako něčí naschvál, i když těžko polemizovat. Ale zrova v bukovně bych to nečekala. Měli jste to aspoň pojištěné? Je to pech, zrovna teď, když sháníte každou korunu.

My celý víkend výletovali. V pátek Prachovské skály, v sobotu Mělnicko a v neděli za Libercem do Kryštofova údolí.
25. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally měli sjme jen klasickou pojistku... to už je jedno. Jinak tady se krade celkem dost... za poslední týden už jsme třetí. Už ukradli Fabii přímo ze dvora, a den před náma jedněm ukradli Superb během chvilky za bílého dne kdy pán přišel domů, dal manželce klíče a ona vyšla z domu a auto bylo rpyč... síla co? No a další den nám.
25. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale i tak jsme ten den oslavili Nikolčiny narozeniny... i když nebyla moc nálada.
25. zář 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
další fota v albíčku
25. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alzbeta.hod tak s autem mě to mrzí, vím jaké to je. Nám taky jedno už ukradli. Sice jsme ho měli pojištěné, ale na leasing, takže jsem ho stejně ještě další rok dopláceli. Fakt luxus.
26. zář 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to my ho platili teprve půl roku a 5,5 máme ještě před sebou... takže to chcem zaplácnout z prodeje domu aby jsme dál neměli splátky
26. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verco ako sa mate? Dlho sme sa nevideli :slight_smile: V pondelok ku nam pride Ivana s Kubikom tak ma napadlo ze by ste tiez mohli prist ak chcete, ale mame od 10 dé 11 to cvicenie a vy mate asi predtym Prvni krucky? Tak si to premysli a daj vediet ;)
1. říj 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky... konečně máme auto. Octavia se teda nenašla ale pořídili jsme Seata Cordobu. Konečně jsme pojizdný. :grinning:
1. říj 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ahoj, my jsme byli celý víkend na berounsku, výletovali jsme na karlštejn a křivoklat a spoustu jiných cílů. Zítra se nám to nehodí, ale středu máme volnou, tak se domluvíme. Uvidíme, co počasí.
2. říj 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
založila jsem na FB bazárek .... on už tam sice jeden je, ale jeho zakladatelka poměrně dost členů vyhodila a nikdo neví proč (mimo jiné i mě). Tak pokud chcete tak se přidejte k nám.

http://www.facebook.com/pages/Baz%C3%A1rek-pro-Boleslav%C3%A1ky/224862037578015?skip_nax_wizard=true#!/groups/246275348758411/
8. říj 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb díky Luci... jo mají tam spoustu pravidel na nic
9. říj 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nunacek
@pet.s
@alzbeta.hod
@fally
@barcaldine
@nepiha
Známá shání nevyužitý přebalovák a různé hračky ,chce udělat v porodnici v čekárně dětský koutek. Kdyby Vám někomu něco takového přebejvalo, dejte pls vědět.Díky
10. říj 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak maminky definitivně se prodej domu nekoná !!! Nemám na to nervy.
11. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jakto? Já koukala, na FB, že se nějaká paní chtěla přijet podívat.
11. říj 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb jj dnes má ta paní přijet mezi 16 a 17 hodinou tak doufejmě uspějeme. Jinak nevím na čem jsme, makléř tvrdí ať jsme trpělivý ale nevim jak dlouho to potrvá a když jsme včera byli u zájemců doma tak nám říkali jasně že to nechtějí
11. říj 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod kdybys chtěla mám kamaráda, skvělého real. makléře :wink:
11. říj 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb děkuji za nabídku ale už jsme měli 2 makléře a do dalšího se bojíme jít. Všichni nás jen sklamaly. Tak vážně nevím no.
11. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod hele já toho kluka znám osobně už asi 10 let :D a prodal naší babičce byt v Praze, sehnal jí byt tady v bolce a celkově se jí o všechno postaral. Kdybys chtěla stačí říct. Ale záleží to samozřejmě na tobě.
11. říj 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb moc děkuju za pomoc... teď máme něco rozjednanýho tak kdyby to nedopadlo dám ti vědět ju? :wink:
12. říj 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod a já si myslela, že už máte prodáno
12. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally no my taky.... čekali jsme a nic, tak jsme je navštívili osobně jak to udělali oni a oni řekli že už mají něco jiného a že to nechtějí že to trvá dlouho.... trvá to dlouho to je fakt ale my to nezdržujem.... už nás to ale taky nebaví...
13. říj 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je tedy podpásovka
14. říj 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak týden nekojení za náma a zvládly jsme to jakž takž bez boje. čekala jsem to horší. Jen bych ráda, kdyby to mlíko dalo už pokoj :D :D
17. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb ty si doteď kojila? To klobouk dolů...
17. říj 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb tak to gratuluju. Mě mlíko nezlobilo, ale nekojím už tři měsíce a pořád tam je :slight_smile: Ale nezlobí, tak ať si tam je, aspoň mám větší podprsenku :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jj, 9. 10. v sedm ráno :D :D :D

@fally No je fakt, že to vypadá, že má člověk prsa díky tomu mlíku :D
17. říj 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb tak to fakt obdiv... nám mlíko přestalo chutnat přesně ve 3 měsících.... mlíko mám prakticky doteď ale je to jen pár kapek... a prsa mám stále velikost D jako před a v době kojení. Takže já žádnou změnu nepociťuju...
17. říj 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod No tak já kdybych to neutla, tak budu kojit asi do 18 :-d By chodila do autoškoly a volala by o pauze, že chce mlíko :D :D :D
17. říj 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek