• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Ahoj dneska,
Alzbet, super ze pojdes na ten step aerobic, ja by som tiez rada sla, ale asi uz teraz by som nemala takto poskakovat. Ale ked mi napises kde to je a o kolkej aspon by som si to tam obzrela ze ci su tam aj nejake ine cvicenia, ktore by som mohla robit. Tak dik za info :wink:
Musilka, urcite zverejnime tuto kedy presne sa stretneme, este to budeme musiet zladit a snad nam to uz vyjde po tolkych neuspesnych planoch :slight_smile:
Inak co nove baby?
2. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky chci se trochu zaměřit na jinou činnost a zpevnit tělo. Ty hormony mi dali zabrat... jen bohužel budu chodit jen jednou za 14dní. 3koda. je to totiž jen v pondělí večer a já mám na 2 směny. Zatím netuším kde to je. KAmarádka to šla tenhle týden zkusit a říkala že to bylo super. Že i když byla z domova naštvaná tak se tam krásně uklidnila a vybila.
3. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda holky já jsem zase tak nas... doslova mě vytočil do nepříčetnosti. Ještě teď mám na krajíčku... dneska jsem se chtěla snažilkovat a on mi na to řekl: Teď hraju." Teda to mě tak vytočilo že jsem pořád se vším jen třískala a nemám ani chuť s ním promluvit natož spát. V sobotu má děda 70 tak teda fakt nevim co bude, přetvařovat se fakt neumim. Řekla jsem mu ať se nad sebou zamyslí. Buď počítač nebo dítě ale obojí ne. A když počítač tak i rozvod. Já s ním za těhlech podmínek nebudu. :cry:
3. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Alzbet, co to citam? To ma mrzi, ze takto sa to deje, ti chlapi su niekedy ako padnuty na hlavu, davaju prednost virtualnej realite a na tu skutočnu kašlu. Neuveritelne. Na narodeniny dedkovi ale urcite chod, bol by urcite smutny, a obijmat sa tam s manzelom nemusite, nikto si to podla mna nevsimne.
A s tym rozvodom to dufam nemyslis este vazne :wink: ale jasne postrasit ho treba, inak si neuvedomi.
Tak daj vediet ako sa drzis, dufam ze sa to da do poriadku. Papa
4. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky zatím se držím... je to těžký ale držím se. Dneska je poslušný a opravuje žaluzii. Dokonce sám bez táty... neuvěřitelný. Dokonce jsme se ještě ten večer usmířili a snažilkovali... :wink:
5. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kde jste se zdejchly???
8. zář 2009 v 05:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tu som :slight_smile:
Tak co, ako to vyzera s tym piatkom? Bolo by dobre zistit kto pride a kedy sa stretneme, alzbet, market, musilka...a dalsie? Mozeme aj vo stvrtok pripadne, mne je to vlastne jedno. Tak sa hlaste :slight_smile:
AKo bolo na cviceni Alzbet?
8. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky mě je to tak nějak taky jedno... hlavně můžu zas od půl třetí do půl pátý. :grinning:
jinak na cvičení jsem bohužel nebyla. Až zas za 14dní protože Míša nemohla přijít a já nevím kde to je. Neměla hlídání pro malýho a ten měl horečky... no to neva, času dost.
9. zář 2009 v 05:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý , tak v pátek o púl tretí v Bondy :wink: Pridá se nekdo?
9. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já určitě.... :grinning:
9. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No Alzbet s tebou ratam :slight_smile:)) sama by som si moc nepokecala :grinning:
9. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže zítra, čím víc nás bude tím líp... takže opět u prodejny Tchibo... nebo jak se to píše :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No Alzbet, tak pre nás platí o pol tretej, ja tam budem urcite, este to tu chcecknem rano ci sa ti nieco nezmenilo. A dufam ze sa este dovtedy niekto prida. Market nejako zmizla a sa neozyva :astonished:
Tak pekny vecer a tesim sa na zajtra. Pa
10. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky všem.... jsem moc ráda že jsme se s Alčou sešli... skvěle jsme si pokecali, jen nám tam chyběla Markét. Doufali jsme že poznáme i jiné tváře... tak příště snad :grinning:
12. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No to ano, bolo to fajn, lepsie ako prvy krat :grinning: len skoda ze sme boli az dve :grinning: No snad nabuduce sa uz niekto prida. Market,ked nás občas čítaš, daj vediet sa co je s tebou, davno si sa neozvala.
Zajtra idem na kontrolu, duuufam ze nam doktorka povie co to bude, neviem sa dockat. A potom zajtra huraaa na vylet do Kanady, tak sa ozvem az ked sa vratim. Drute sa baby. Papa
13. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ali dnes jsem psala Marketce... nemohla se dostat na net, chodí na školu a vrací se až večer takže nestíhá, jinak je snad v pohodě... tak šťastnou cestu a opatruj se.
13. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
koukám že sem nikdo nechodí... budu si muset počkat na Alu :frowning2:
16. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbet-já nějak nestíhám, zanedlouho začne škola, tak doháním co se dá a do toho ještě potřebuju Terce zajistit kroužek a vychází to na blbý den, tak jsem z toho docela splašená. Co snaženíčo, my zatím nic :frowning2:
16. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jak se vede??
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Petro u nás zatím taky nic bohužel... Doufám že příští měsíc bude úspěšnější...

ahojky Luci, u nás mimi zatím nikde ale jinak jsem v pohodě. A co ty?
17. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zpatky z dovolene a hura zpatky ke kazdodennim povinnostem. Dnes jsme byli s manzelem v Praze okouknout kocarek, v casopise jsem objevila, ze Jane ma ted do konce zari slevy. Prohlizeli jsme si v realu trikolky do terenu (trojkombinace) Jane, Peg Perego a pak nam doporucovali Teutonii, ale zatim jsme plne rozhodnuty pro jane slalom. Mate s tim nektera zkusenosti? Nedivali jste se po necem? Moje pozadavky jsou dobra skladnost do auta a predevsim skvele jizdni vlastnosti v prirode.
20. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Fally bohužel s kočárky zkušenost nemám... zatím jen okukuji ale nijak radši nevybírám... a ty už si těhotná? Nemám přehled
21. zář 2009 v 05:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No u mě taky vše v pohodě , ve stčedu jdu do indikační poradny, domluvit si termín na laparku. TAk snad už se to konečně hne :grinning:
21. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj alzbet, no jasne, ja uz jsem ve ctrnactem tydnu!
21. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
fally- my máme Mutsy a jsem s ním strašně spokojená, takže si ho nechám na druhé baby. Má úžasný kola a sjezdili jsme s ním kde co a bez jediné újmy. Spousta mamin mu vytýká, že má malou korbu pro mimi, mě to nepřijde a to je Terka narozená v říjnu. V zimě se vešla v pohodě i s fusakem a do sporťáku šla na 10 měsících a to že by se mi nevešla do kočáru jsem nikdy neřešila. A nijak malé mimi taky nikdy nebyla, jsme oba s manžou dost velcí.
21. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
fally, tak to se omlouvám za nevědomost,... :grinning: nějak nestíhám... tak ať roste jak z vody...
21. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky všem jak si užíváte sluníčka???
23. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hoky,
tak do nemocnice nastupuju 21. 10., laparka bude 22. 10. a 23. nebo 24. mě pustí domů.
Tak doufám, že to bude k něčemu dobré.
23. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to klobouk dolů... jsi odvážná... prej to nic není, ale mě stačí ten pocit být v nemocnici. Brrrr tak hlavně ať vše dobře dopadne. A jak dlouho se vlastně snažíte?
23. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, budu držet palce, ať to k něčemu je... Operace je vždycky risk, ale myslím, že tohle bude v pohodě. A hlavně je k tomu sakra důvod :slight_smile:

Jinak se omlouvám, že jsem dlouho nenapsala.
Moc nestíhám a občas sem nakouknu a ono se tu nic neděje, tak jsem ani nepřispívala.

Už jsem začala chodit na vysokou, obor porodní asistentka. Strašně se těším na praxi, už ji budeme mít v listopadu, jupíííí. Miminka, těhulky, .... bude to super :slight_smile: A ještě líp, kdybych byla těhu taky :slight_smile:
Co Petra.vavra? Taky jsi, myslím, říkala, že půjdeš do školy. Už jste začali?
A co Barcaldine? Půjdeš ještě do školy? Nebo se pečlivě věnuješ přípravě na miminko?

Fally, jak se daří? Ten čas letí, že už jsi 14tt... S kočárkem teda neporadím, zato přeju hodně štěstíčka u výběru :slight_smile:

Já už 2 dny čekám na MS, doufám, že v tom zase nemá prsty nějaká cysta :slight_smile:. Já už chci mimíse :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek