• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
No jinak já když dám levý apravý prso dohromady, tak mám možná taky D :D, ale obávám se že ani tak ne :D
17. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb tak já to měla i před těhulkováním takže jak říkám naštěstí žádá změna... jen ta pevnost je v háji... :unamused:
17. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb neboj, já taky nedám D ani dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb
@fally holky ani nevíte jak vám závidím... někdo by možná stál o větší číslo ale já určo ne... pak si na sebe nemůžu koupit hadříky který se mi líbí.... ale mám kamarádky který jsou an tom hůř, takže ještě že tak.
18. říj 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no pekne tema :grinning: ja som na tom tiey horsie s velkostou hehe, ale aspon mozem spat na bruchu. Dnes sme boli s Jojkom na krv, plakaal, ale nie dlho, tak najhorsie uz mame za sebou. Potom uz len buducu stredu USG kde nam snad povedia same dobre spravy. Inak je nam fajn ale babky si neoddychnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak paa zatial.
18. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine no aspoň nějaké téma :D je to tu poslední dobou mrtvý :D
jinak nás zítra čeká oční s NIkolkou, nevíte jak dlouho platí doporučení od lékaře?
18. říj 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Bety proč oční? Doporučení většinou platí měsíc.
18. říj 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Barcaldine, jaká byla cesta? Já bych také brala babičky. Davídek naplno rozjel svůj vzdor a občas to stojí za to. Tedy spíš často to stojí za to. Jakmile není po jeho, je řev. Pořád se nechce rozmluvit a teď si navykl, že mi něco ukazuje, řekne MAMA a tahne mě za ruku, kam potřebuje.

Oční? Máte nějaký problém s očičkama? Nebo podezření na brejličky?
18. říj 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally
@luckamb malá měla ten problém že ji jedno očičko ujíždělo k nosu... ale už to nepozoruju tak nevím raději tam chci zajít... máme to vystavené od 22.9. tak nevím jestli není prošlý
18. říj 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod já byla jako malá na operaci kvůli šilhání. Takže malou hlídám jak blázen , jeslti jí nezačlo ujíždět očičko. Myslím,že bude do 22,
18. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb chcem tam s ní jít zítra tak uvidíme ... ať máme jistotu
18. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod jj, tak držím palečky :wink:
18. říj 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb děkujeme
18. říj 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám na všechny dotaz, rozbil se mi mixér, respektive sekáček na všechno a sháním nový. Nemáte někdo zkušenost s dobrým strojkem, který zvládne maso na tatarák a přitom je malý a nejlépe mytelný v myčce? Opravdu potřebuju něco maličkého, co nezabere moc místa, vím, že dost chválí moulinex, ale toho bych měla plnou kuchyň. Díky za tip.
18. říj 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally tak to ti neporadím, já mám mixérů plnou kuchyň :D :D
19. říj 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím po návratu od očního zatím máme očička dobrý ale byl to boj, fuj. No a teď kontrola každých půl roku a možná ve 3 letech brejličky... ale třeba taky ne.
19. říj 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak držím palečky. TO je fajn, že zatím je to dobré!
19. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb jj jsem moc ráda, rozkapali jí oči a pak ji museli zabalit do prostěradla jako housku, jedna doktorka ji klečela na nohách a druhá ji otvírala oči aby je zkoukla. No bylo to strašný, málem jsem brečela.
19. říj 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, ani to nepopisuj, ja vim, ze je tezko deti vysetrit, ale tohle mi prijde akorat trauma pro priste.
19. říj 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jj taky mi to nebylo příjemný ale raději budeme mít jistotu že jsou očička opravdu v pořádku... měli jsme dororučení od Křížové tak jsme to nechtěli zanedbat. Ono každá návštěva doktora je trauma pro příště... i k zubaři musí každých půl roku a myslím že z toho má trauma každý. :frowning2:
19. říj 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že k doktorům se musí, ale i zubař může být v pohodě, jde jen o to, najít ohleduplného doktora. Vždy je to o přístupu. My máme na zubaře štěstí a rozhodně se není nutné bát.
Jen jak jsi to popisovala, tak mi to přišlo hrozný.
19. říj 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky cauky, Verco cesta v pohode, jak sme sa o desiatej vecer pohli Jojko zaspal a spal az do Popradu, potom sme uz pozerali z okna a behali po vlaku. Takze parada.
Alzbet je to neprijemne, aj Jojkovi brali krv a musela som ho drzat a plakal mne sa chcelo tiez, no nevysvetlis tym detickam ze to je pre ich dobro, proste ich to boli a nechcu tak placu. Je to trapenie, niekedy zial nutne. Hlavne ze je vsetko ok, oni to zas rychlo zabudnu. Rychlejsie ako my urcite :wink: Co nove v MB?
19. říj 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally ono to pro mě bylo taky hrozný ale doktorky mě ujišťovali že to jen blbě vypadalo, že ji nic nebolelo jen se jí nelíbilo jak ji drží a to ostré světlo. Tak snad mají pravdu no...
Jinak moje zubařka ji naštěstí taky netrápila, vzala kontrolu po hmatu a to během vteřiny... takže pak ani nebrečela což jsem byla ráda.

Jinka mě trápí jedna věc, v tom stresu jsem ji odkývla že jsem měla fyziologicky porod v termínu a pak jsem zjistila že sekce není tento typ porodu... chci jim to opravit za těch půl roku, snad jsem tim nic nevlivnila a naštěstí nic nenašli...
19. říj 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine jůůů vy jste byli opět na slovensku? Taky jsme plánovali dovču ale bohužel odkládáme to na jaro. Snad se zadaří.
19. říj 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, my tam este sme, do stredy. Co mate nove? :slight_smile:
21. říj 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine aha, tak si to krásně užijte trošku vám závidím...
Jinak nového... když to půjde hladce tak jsme za chvilku v MB. Dohodli jsme se s těmi původními zájemci že to uděláme pouze s právničkou, bude to rychlejší a jednodušší a hlavně levnější. U realitky vše propadlo, takže nás nic nedrží. Takže v pondělí se jedem dohodnout na smlouvách.
21. říj 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ani už se mi to nezdá možný, tedy snad to klapne, ale je to peripetie

@barcaldine a jak se tam máte? tady už je pořádná zima, věřím, že babičky jsou z jojka u vytržení. Na konci příštího týdne jedeme na 4 dny ke kamarádům, tak jsem zvědavá, jak to bude davídek zvládat.
21. říj 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally no to mi povídej, jsem z toho už úplně hotová, zima za dveřmi a my se ještě nehli z místa
21. říj 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je ale hnus to počasí co? My jsme s malou obě nachcípané, takže je to na prd.
21. říj 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí bleeee, ven se pomalu nedá. My jsme takoví napůl, ještě ne nemocní, ale raději jíme vitamíny a i davídkovi jsem pořídila z lékárny nějaký sirup na posílení imunity.
Zítra má být sluníčko, tak se chystáme na výlet do českého ráje.
21. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek