• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@luckamb jj hnus počasí ale včerejšek byl super, přišli mi dvě maminky na návštěvu takže to uteklo jak voda a mejdan končil v 8 večer :D Více fotek v albíčku
viz foto
21. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally já se chystám za chvíli do práce :D
@alzbeta.hod pěknej mejdan :D
21. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb jj nemělo to chybu... :grinning:
21. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocasie tu tiez nic moc, vcera prsalo, dnes uz neprsi ale zacal studeny vietor. Aj tak sme boli vonku a teraz uz len budeme vegetit doma. :slight_smile: Najlepsie je ze nemusim varit, vsetko to schyta chudak mamka :grinning: ale obcas pomozem :wink:
21. říj 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to má být v noci až -3 :unamused:
21. říj 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine Ahoj Alčo, vy se už ve středu vracíte? Myslela jsem, že zůstáváte až do konce týdne. Nebo jsi myslela až příští středu? Tak to se těšíme na další týden, že něco podnikneme. U Davídka se naplno rozvinulo období vzdoru a kdykoli může, tak se vzteká.
24. říj 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally ahoj Verco, vraciame sa v stredu vecer tak od svtrtka som uz v MB. Mam tu frmol tak na net nemam cas. Pokecame uz ked sa vratime. U nas je to so vzdorom uz troska lepsie, ale stale skusa obcas co mu este dovolim :grinning:
25. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@alzbeta.hod Tak jak to vypadá se stěhováním?

@luckamb Počasí je děsný :frowning2: Já už chci jaro a léto :dizzy_face: Ať vás brzy přejde nachlazení. My zatim OK, jen Ellen má trochu rýmu.
25. říj 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek zítra máme schůzku s právničkou která připravuje smlouvy tak pevně doufám že už se to brzy ukončí... nevěřím ale tomu dokud se to nepodepíše. Už si to tolikrát rozmysleli že v to moc nedoufám.
My taky zatím nemocem odoláváme.
25. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek taky už chci léto a to ještě nezačla pořádně zima
Holky máme postýlku!!!! JUPÍÍÍÍ
25. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb moc pěkná postýlka, to jste na ni čekali tak dlouho? Odkaz jsi mi posílala už dávno. My bychom asi taky na příští rok pořídili postel, zatím spí v té s ohrádkou (aspoň z ní nevyleze).

@barcaldine tak si pak dáme vědět. My jsme od čtvrtka do neděle pryč, pondělí mám volno a pak čtvrtek a pátek. Pondělky budu mít volné, tak zvažuji, že bychom se přihlásili k zábranské na cvičení.
25. říj 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally jj, čekali jsme dlouho,. . Objednávala jsem jí 28.7. a přišla včera.
25. říj 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb tý jo to bych měla strach že nedorazí po takové době
26. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod a dorazila :D
26. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem tak dnes jsme měli schůzku s právničkou a dopadlo to tak že za týden máme smlouvu na dům a byt a 12.11. bysme se měli stěhovat
26. říj 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trochu jsem se nudila ... :grinning:
27. říj 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, alzbet kez by vam to vyslo, to by byla bleskovka, abys zacala balit.
27. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally jj s realitkou jsme to zkončili a včera jsme se sešli pouze s právničkou a rovnou jsme si řekli podmínky, dohodli se na cenách a datu předání.... ten padá na 12.11. no trochu se toho stěhování bojim ale snad to bude ok.
27. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak držjím palce ať to konečně vyjde.
28. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb děkuji věříme že ano, už je daný datum a už si sem v neděli přivezou dříví
28. říj 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chci se zeptat nemate nektera zkusenost s tretim tehotenstvim po 2 cisarich?
28. říj 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nepiha tak to bohužel nemůžu poradit... já mám první a nikoho ve svém okolí nemám. poptej se na diskuzi:
Jak jste prožívaly císařský řez?
Ako prebieha cisársky rez?
jsou tam maminky po císařích určitě rádi poradí... :wink:
28. říj 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre zeptam a myslis ze je mozný ,aby mi test s citlivosti 10 ukazal carku sice slabou ,ale ukazal mam to dostat kolem 4.11 a test na citstlivost 25 nic?
28. říj 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nepiha to ti neporadím... já když jsem měla hoooodně slabou čárku na testu tak to bylo v den kdy jsem to měla dostat ale jakou měl citlivost nevím. Byl to ten mamatest, papírový proužky. Jednou sem takovou čárku měla a pak jsem to za dva dny dostala a to hooodně silně a bolestivě tak nevím co to bylo.
28. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nepiha jo možné to je, vím o holčině, která měla na 10 // a na 25 nic, tak šla na krev a HCG bylo 16, tudíž na 25 nemohlo být nic vidět. Ty jo, ty si těhotná?? :D
28. říj 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim... Minuly tydne jsem z niceho nic vyzvracela salat a pred 2 dny jsem mela slabou carku na testu. Pak jsem koupila clear blue ten je 25 a nic a dneska na 10 mam zase carku a uz viditelnejsi... Kdyz u me je blbý ,ze ja mam tak rozhazeny cyklus ,ze proste ani nevim kdy problela ovulka ,protoze dle testu jsem ovuli nemela...

Ale na 10 mi ta carka silí .
mela bych to dostat cca 4.11 tak nevim zda bY mi to uz ted test ukazal
nebo jestli je to nejaky ublb :unamused:
28. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nepiha no předběžně budu držet pěsti vypadá to krásně.... játomu uvěřila až po odběru krve na který jsem si došla sama. I já nemám pravidelný cyklus a tak jsem mi povedlo otěhotnět po 15 měsících. Vlastně než se to srovnalo. Já teda zvracela až po 5tt.
28. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave nevim tak uvidime prijde mi na krev jeste brzy.. Asi pockam az to dostanu a dal se proste uvidi pak si kdytak na krev skocim.. S malou Hanickou jsem byla na krvi taky...
Tak uvidime.. Taky uvidime zda bude carka zesilovat
no vidis ja i minule zvracela temer hned a az do 5 mesice
28. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nepiha fíha to ti nezávidím... já zvracela od 5tt přesně to 13tt pak najednou mi nebylo nic. Ale naštěstí jsem zvracela pouze večer. Max. 3x denně :grinning:
Jinak jsem to daný termín nedostala tak jsem hned testovala a byla tam docela slabá čárka... za dva dny jsem šla na krev a zas testovala a už byla jak dálnice :grinning: No a hodnotu HCG jsem měla 184 :grinning:
28. říj 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda,..
pripadla jsem si te do pratel mam v albumu test z dneska a vidi ho jen pratele mohla by sis me pridat a juknout? Jstli jsi mela taky takhle slabou?
28. říj 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek