• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@nepiha jukla jsem a měla jsem zrovna takovou, jukni mi do alba
28. říj 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
koukal jsem a mas pravdu .. tak uvidime zda bude silit.... ,ale myslim,ze je hezky videt vid... tak nevim zda se mam radovat nebo brecet
28. říj 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha já bych se radovala :grinning: docela závidím je to nádherný okamžik
28. říj 2011 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
hm tak na dnesnim testu nic... :unamused:
29. říj 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha to mě mrtí... já bych počkala do termínu MS
29. říj 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska mi je cele odpoledne zle... zveda se mi zaludek boli me brisko litam na wc.. super.. tak nevim zatim jsem znovu netestovala
30. říj 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha poradit nemůžu ale já kdyby mi tak bylo tak určo testuju jsem člověk nedočkavý a nevydržela bych
31. říj 2011 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Nepiho, myslím, že sama nejlépe poznáš, že se s tebou něco děje, i když po porodu bývá všechno dost rozházené. Další mimčo bylo plánované nebo jen náhoda? Držím pěsti, ať to probíhá tak, jak bys chtěla.
31. říj 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my měli luxusní sobotní večer. Malá řvala od půl šesté do půlnoci a to už jsem to nevydržela a jela s ní na pohotovost. Když jsme tam dojeli, byli jsme s manželem za totální idioty :D Malá byla samej úsměv, pořád něco vyprávěla.. super Mimochodem jsme dali 100 za taxika tam 90 za pohotovost 100 za taxi zpátky a to jsme ještě zapomněli doma mobil, tak jsem prosili sestřičku ať nám taxi zavolá. Volal nám ho ze svého mobilu, tak jsme jí nechali 50 za to, že nám ho zavolala. :D NO a výsledek je... zuby.... rostou jí 4 stoličky najednou a jedna dvojka. Luxus.
31. říj 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb ak to byl opravdu luxus... hezký maraton... no hlavně že je to jen zoubkama a není to nic vážného. Taky se bojím jak budem snášet další zoubky. Zatím jich je 8. :grinning:
31. říj 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbeta.hod No ona už má jednu stoličku prořízlou jako celou dokola, ale ne ten prostředek, jednu stoličku má prořízlej kousek kraje, dvě (ty dolní) se tam derou pod dásní a dvojka v pravo dole se taky rozhodla vylézt. Takže pět zubů najednou asi fakt nic moc. A přitom u té první stoličky, když se prořezávala tak to nebylo tak zlé.
31. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luckamb Nikolka taky snáší každý zoubek jinak. První 2 jsme ani nevěděli kdy vylezli, ale za to dva nahoře probrečela než vylezli, do toho horečky no síla. A teď dvojky nahoře i dole zas bez potíží
31. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
také nám rostly čtyři stoličky najednou, ale víceméně to bylo bez breku, jen všechno kousal víc než jindy. Teď mu na etapy rostou špičáky.
Lucko, zkoušela jsi aspoň na noc nurofen? Prý se dává i při zoubkách, aby se díte vyspalo. My tedy nepotřebovali, ale známá dávala běžně. Já si minulý týden užívala s moudrákem a fakt se nedivím, že jsou ty děti mrzuté.
31. říj 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally já ho dávala když ji trápili jedničky nahoře... ale zkoušela jsem to pokaždý bez toho. Když už pláč trval dlouho a nemohla spát tak jsem dala nurofen a za chvilku usnula a spala až do rána
31. říj 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky nemáte někdo doma náhodou nepotřebný krabice? Třeba od plen?
31. říj 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@fally JJ, na noc dáváme nurofen. To nám poradili i na té pohotovosti
1. lis 2011 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky nemáte někdo známého který má auto na stěhování?
2. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbet, fakt nevim, my jsme meli na stehovani firmu (stehovali nam piano), jinak nevim. Zkus dat inzerat na net. Profesionalove jsou pojisteny, kdyby neco rozbili. Ale zase to neco stoji.
2. lis 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@nepiha Tak jak to s tebou vypadá?
2. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally nechcem stěhováky... na to teď nejsou peníze
2. lis 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha taky čekám jak dopadneš
2. lis 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
asi z toho nic nebude. carku sice na testu mam ,ale uz temr neviditelnou.. Ale zatim jsem to ani nedostala :frowning2:
2. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nepiha dokud si to nedostala tak bych tu naději měla stále... ale já při mé nepravidelné MS bych byla stejná
2. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj alzbet, mela bych hodne krabic, kdybys potrebovala. Jen bychom si je museli predat, nejlepe kdybyste se tu pro ne zastavili a vybrali si ty, ktere potrebujes (mam to po zbozi). Spis vetsi velikosti.
7. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fally děkuji mockrát že sis vzpoměla... zatím nepotřebuji, kamarádka mi dovezla taky větší krabice, ale pokud nevystačíurčo se ozvu. Díky moc :wink:
7. lis 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem, sem tu nová tak sem si našla tuto diskuzi z MB. jsem také z MB ale ani nevím co se tu řeší, podle toho co čtu , tak se tady těhotní. Toje příjemné. :fearful:
9. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jitulik1 vítej mezi náma Jitulik1. Všichni jsme tu maminky ale zdárně se nám všem povedlo postupně otěhotnět. Berem mezi sebe všechny maminky těhulky i snažilky.
10. lis 2011 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no jám mám doma skoro 14ti letou holku a za týden 15. listopadu bude mít syn Vojtíšek první narozky. jsme strašně moc rádi že ho máme, protože jsme ho vůbec nemohli mít, moc dlouho se nedařilo cca3,5 roku. A pak se povedl po zdárném úsilí. Ale bylo to peklo. Teď už bude rok a je tak moc živí a divoký a to se taky na rodil na34 t. NO a ted se budem pokoušet ještě o třetí, ale to mu už nedávám moc šanci, že se to povede.Jsem ráda i za ty dvě.
:sweat_smile:
10. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jitulik1 tak to vítej mězi snažilkama... tady jsou dětičků kolem 1-2 let. My se chcem začít pokoušet o druhé v létě snad nebudem čekat zas rok a půl jako na první miminko
10. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik1 ahoj, vítám tě.
@alzbeta.hod tak vy už na to taky v létě vletíte, jo? :D
10. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek