• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@luckamb jj chcem to zkusit pokud se zadaří
10. lis 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za uvítání budu držet palečky alzbeta.hod a´t se zadaří
10. lis 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik1 i já děkuji no ještě máme čas ale uteče to... jen mám strach aby to nebylo dřív. Člověk nikdy neví že jo. :grinning:
I tak se strašně těším těhotenství a porod je nádherný období
10. lis 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod no to jo my už se snažíme teď aby senám podařilo navázat mateřskou. těhotenství s klukem jsem měla rizikový a pořád blbě a ty nálady, manžel ten byl ze mě hotový, byl u porodu a nemůžu si to vynchválit, je fajn když u toho můžou být tatínkové o všechno se postará a psychicky pomůže, je pravda že když jsem rodila podruhý tak jsem už počítala andělíčky, ale po té námaze tan kouzelný zážitek je naprosto dojemný a každou maminku rozbrečí
10. lis 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik1 jj cítím to stejně jen mě mrzí a už jsem to tu určo psala že jsem polikala andělíčky o samotě... manžela mi pustili až na pordní sál a tak jsem se zdržela pouze půl hodiny asi. A manžela jsem tam jen stačila pozdravit a mazala na SC. Takže asi tak... ale i tak se těším na druhé těhotenství ( i přes ty nevolnosti a šílený pálení žáhy)
Jinak taky chcem navázat na další mateřskou tak snad se zadaří... :wink:
10. lis 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak to je fajn a jak máte stré dítko a jmenuje se?
11. lis 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik1 Máme 13 měsíční Nikolku.... a jsem na ni strašně pyšná :wink:
11. lis 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod juj mi máme zrovna 12, měsíců kluka. Dědičky jsou k zulíbaní že?
11. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik1 jj jsou to poklady.
11. lis 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám doma ještě skoro čtrnáctiletou slečnu a na ní vidím a někdy si připadám jak tak nějak stárnu ale po narození vojtika se zas nějak omládla. A taky se mi stává, že si mě její kamarádky pletou s nějakou tetou. A taky se mi stalo, když chodila do družiny, tak mi jí nechtěli dát, že prý jsem nějaký žák ze základky a musela jsem se prokázat občankou, no to se mě docela dotklo ale pak se mi omlouvali že si mě prý spletli s žákem.A to mi bylo 27. Holka byla tak srašně hodné dítě, když byla malá, sem ani o ní nevěděla, za to teď ta puberta to stojí za to.
@alzbeta.hod
11. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik1 kliiid mámo,já mám doma dva puboše a holt musíme jen přežít, nic jiného nám nezbývá.-)))))
@alzbeta.hod holky, já vám to druhé snažení táááák závidím..ale pro mě už je to konečná.- :- :cry:
11. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s já se puberty děsím už teď v 15 měsících :D :D Jestli bude po mě tak pohodě, jestli po manželovi, jdu se zastřelit :D :D :D A zatím po mě je akorát tak holčička :D
11. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Luci, co naděláme...jedině neučit je plavat a v 6 letech utopit.-))))))))))))))))))
11. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pet.s dobrej nápad :D :D
11. lis 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s jo přežít, aby mě dřív neodvezli, to jsou samí hadry na sebe pořád nic nemá přitom jí skříň praská ve švech, mlucví semnou jak s nějakou komoškou no to už mi tečou nervy, myslí si jak je nejchytřejší a já ten blbec, no děs jak to bude vypadat za dva roky to nevim.
11. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik1 a plavat už asi umí co :D :D :D Tady už Péťi rada použít nepůjde :D
11. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik1 za dva roky? Chceš pravdu? To už s tebou nebude mluvit jako s kámoškou,ale jako s nepřítelkyní. Místo hadrů všude si najde jeden naprosto šílený styl.U nás bylo vše černé, pak piercing všude-povolila jsem jen pupík a jazyk.-obličej měla zakázaný, na uši se neptala-usoudila když my jsme ji tam nechali dát kdysi jednu náušnici, tak proč by ona tam nemohla přidat dalších 5+šílený tunel o veliksti téměř opravdového.Nakonec otravovala s dredy, naštěstí jsem to zatím ustála.-))
A myslet si, že jsi blbec??? Neee to už i myslet nebude, to už si bude úplně jistá a jen doufej, že ti to i neřekne.-))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale doufej, pak začnou světlé okamžiky-pojedete spolu v autě a ona s Tebou začne probírat dospěle názory na svět. Jindy když Ti bude blbě přijde "Mami, nechceš uvařit čaj nebo koupit džus?"A neklamná známka, že už se konec toho hnusu zvaný puberta blíží bude, až Ti vezme z ruky utěrku a řekne "Sedni si, já to za Tebe udělám!" :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s no to je katastrofální, to není ani možný, vždyť to mi nic nepomůže a budu moct jenom koukat jak to dopadne, taky jsem to někde četla že v 16ti bude moje nepřítelkyně, která jí trýzní a nic nepřeje a vůbec jí nikdo nerozumí. S percingem zatím nepřišla a dredy to by mě omyly. Jenom přišla stím , že nemůže pochopit to že chce s kámoškama chodit venku pozdě a jezdit k nim na chatu atak. jo a taky přišla stím že jede do španělska a jako se mě zapoměla zeptat je si jí to zaplatím jako mámo starejse mě to nezajímá je si na to máš já prostě jedu.No mám dost. Ještě, že klukovu je 1 rok a nic po mě nechce.
11. lis 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik1 No Jitu, já nevím jaký styl výchovy preferiješ, ale já jsme asi benevolentní matka..z části myslím, že moc velké omezování svobody nesvědčí psům, natož dětem :grinning: , a taky z části, proto, že jsem pamětliva, že mi děti budou jednou zařizovat domov důchodců a věřím, že mi oplatí moji laskavost a péči(třebas mi připlatí na Tv víc programů :grinning: :grinning: :grinning: ), takže já jsem Báře řekla, "pustím tě kamkoliv, ale chci ti za to věřit.Jednou nedodržíš domluvu a máš na dlouho útrum". A jediný "průšvih" za celou dobu bylo, že v 15 mi poblinkala auto. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak dlouho si nedovolila ani kukňout, že by někam chtěla. Jinak v pohodě. Dokonce jsem taková matka, že ji na disko odvezu a přivezu. Za tu hodinu cesty mi ten klid a jistota, že se ji nic nestane s někým v autě mi to nevyspaní stojí. Letos byla i s přítelem v Itálii.Poslala mi překrásnou sms. "Mami, dík, že jste mi umožnili sem jet. Je to překrásný zážitek,dovolená snů!" A za to všechno mi to stojí.
Hele stejně je neuhlídáš. Já měla výchovu, že jsem do 18-ti nesměla nikam. No a v 18 a třech dnech jsem odešla na návštěvu ke klukovi a už jsem se nevrátila. :grinning:
11. lis 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s uplně svámi souhlasím, až přijdou diskotéky, taky radši přivezu a odvezu, je mi jasné čím víc zákazů, tím víc průšvihů, pak by si stejně našla nějakou skulinku jak mě obelhat a to mi za to nestojí. Apřesně je to o důvěře, zatím jí diskotéty neberou. ale už plánuje jak na ně bude chodit, je mi jasné že dítě nemůžu držet v izolaci, protože pak mi uteče a třeba se vrátí a v jináči.To bych nechtěla aby se toto stalo. Mám akorát strach z toho že jsou všude okolol drogy, co si s ním takhle povídám, tak mi říká pro mě děsivé příběhy ve 13ti. letech. u nich ve třídě a vůbec po škole to tam normálně běží. mám strach ztoho co až jí bude 15-16 aby k tomu nečuchla, když se bude cíti ukřivděná.
11. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik1 Jo bohužel, drogy-tomu asi nezabráníš.-((Naše Bája má srdeční vadu, pořád ji to melu kolem dokola, že by to srdce nemuselo vydržet, našim známým takhle umřela holka...jen ji někdo na diskotéce nasypal do pití..klukovina a ona na to umřela..-((Ale stejně, vím, že minimálně marihuanu vyzkoušela. Ale existují i testry na drogy. Vypadá to jako těhutest,počurá to a ukáže se ti jestli ted nevím v jaké době zpět brala. Obačas tím doma vyhrožuju. Já to asi 2x Báje nechala udělat, jen tak pro kontrolu. Důvěřuj ale prověřuj. Pochválila jsem ji, že to je čisté a že ji věřím,ale když vím, že to číst nebude - Ruku bych za ni do ohně nedala, že to nezkusila. Utěšuji se, že tvrdé drogy bych poznala, že bere. (Vpichy a tak) Léky nerada polyká a nějaké nosem aplikované určitě ne, protože je alergik a nos má permanentně ucpaný.-))))
11. lis 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No milé snažilky, tak jsme pěkne uhnuly od tématu, doufám, že jsme vás s Jitulíkem nevyděsily a raději se nedáte na křečky než na další děti. Nebojte, hezky podlehněte tomu sebeklamu, že vaše děti budou určitě úplně jiné, vzorné, poslušné, nadané a miloučké od 1 dne do 50 let, a koukejte plodit!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu plodit, uvidímě, kdy to přijede a hlavně jestli to vyjde. Dneska me syn ták zlobý, rostou mu stoličky a to teda stojí za to. V oci k němu vstávám víc něž když byl novorozenec, pořád má v puse narvanou ruku a nadává a nadává, skoro nic nechce jíst.
12. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, alzbet, už jsi přestěhovaná?

Jo a kdo byste chtěl, pojdťe hlasovat (máme tam také svoji fotku La DEfense :slight_smile: http://www.aerobic.cz/aerobik-soutez/soutez-o-nejzdarilejsi-fotku-moje-aktivni-dovolena-2011/
15. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to tady, včera jsem se testovala a měla jsem tam bledou druhou čárku. Že by? maminy je možné, že by test by mi špatně ukázal, když jsem zrovna prodělala chřipku? Brala jsem jenom paralen. a ještě je to snad možné otěhotnět po vysazení antikoncepce, hned další měsíc? Asi jo, že jo. Počkám ještě pár dní, něž se ukvapím.
15. lis 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik1 no tak to je super, držím place ať sílí a je všechno v pořádku. Jinak nejspolehlivější test je určitě Mamtest. U toho jsem snad ještě neslyšela, že by někomu ukázal falešně pozitivní výsledek.
16. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem... jsem zpět a posílám pozdrav z nového domova v Ml.Boleslavi :grinning:
17. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ahoj, moc gratuluji, posli par fotek, jak bydlite! Urcite prijedeme na kolaudaci :slight_smile:
17. lis 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@fally no musíme to tu opravit takže pak jakmile to bude k návštěvám tak podám info a přidám fotečky ale myslím že mi je odsud vyhážou. Nemůžou se sem dávat jiné fotky než v souvislosti s miminkama ....
17. lis 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...jsem na koníku v jiné diskuzi...ale touto cestou bych vám chtěla nabídnout modeláž nehtů, budete-li mít zájem můžete juknout na foto na fb Markéta Marky Petrová...
-dělám je v salonu U Stadionu 893

admin mi to tu asi hned smaže, ale snažím se vecpat,kde to dá...tak se dopředu omlouvám, pokud vás to nezajímá :slight_smile:
17. lis 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek