• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@alzbeta.hod jasně, nejdříve se zabydlete. Ale na druhou stranu nevím, proč by to měl admin smazat, když ukážeš, jak teď s mimi bydlíte. A i kdyby, můžeš to dát na fb. A nebo naživo :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@alzbeta.hod Jéééé, gratuluji k novému domovu :dizzy_face: A tiše závidím bydlení ve větším městě :wink:
17. lis 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@fally no dávala jsem sem foto našeho taťky jak byl oceněn za dárcovství a napsala jsem tam jako že takhle obětavýho máme taťku... a smázli to. No dám to na facebook to je fakt, ale nemám tě v přátelích. Máš facebook?
18. lis 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek děkuji jsem ráda že je to za náma.... stěhování bylo stresující a od té doby jsem nemocná jak nikdy
18. lis 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod gratulace k novému hnízdečku
19. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alzbeta.hod z toho se dostaneš neboj, já sem te'd taky prodělala chřipajznu fuj. Aještě k tomu jsem asi těhu. Náš čeká taky stěhování, ale pořád nevíme jak. Sháníme výměnu bytu za větší. Bydlíme v dost malém bytě a nejspíš nás už bude 5. Výměna se strašně špatně shání.
20. lis 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik1 to mi otom povídej my hledali právě výměnu za náš dům. A to jsme ještě chtěli byt 4+1 kolem Radouče a ne přízemí... no nakonec se zadařilo. Takže myslím že taky najdete. Ale je dost známých kteří právě hledají větší byt
20. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod Dodatečně vše nej k svátku :wink: A v jaké lokalitě teď bydlíte? A v bytě nebo v domě? Ať jsi brzy fit :wink:
20. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek děkuji za přáníčko.... udělala si mi velkou radost. Bydlíme za Forem v paneláku a zatím maximální spokojenost.
21. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik1 ahojmůžu se zeptat jak jste sháněli tu výměnu? Nechchi to dávat realitce, protože by jsme jim nechali dost peněz. A tam nám i nabídli nejdřív prodat byt a pak koupit, jenže to je sebevražda a byt se jen tak neprodá.
21. lis 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro alzbeta. hod sem to spletla
21. lis 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jitulik1 taky se tak občas seknu :D
no my to právě dávali realitce ale nic nám nesehnala... akorát s tím pak byli potíže. Byla to strašná náhoda že se u nás zájemci zastavili kouknout na dům který jim dohodil nějaký známý. A já zjistila že mají byt který hledáme. No teda řeknu ti je to byt velký ale za celý roky do toho nic nevrazili.... no ale stejně si to rádi uděláme podle svého :D
21. lis 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky první fotečka... snad to admin nesmázne. To je náš předělaný obyváček. 3koda že nemám původní foto, byste se lekli. A tady hajáme zatím i s Nikolkou. Jen nábytek se musí ještě dokoupit....
21. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod No tak super, tak ať se vám tu líbí.
@jitulik1 a co tvůj testík?? Sílí?
21. lis 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb
no jasně je ještě silnější, takže asi už je to stopro, ale k doktorce se chystám tak za týden, asi by tam ještě nic neviděla.
21. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik1 takže termín červenec??
21. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb áno tak tak docela mě to těší, protože mám kluka listopad a tobylo nevyhovující,kvůli té zimě, protože po dvou měsících co se narodil skončil na Jipu se zápalem plic, fuj to bylo hrozný. Řádili chřipky a asi to domů to někdo přinesl. Takže je to lepší v léťe, mám holku v léťe. Ale i tak jsem ráda že máme kluka, protože ten byl vymodlenej. Jsem zvědavá co tu bude, ale to si ještě poškám.
21. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ti tak závidím ,že to máte za sebou, určitě to bylo težké, nás to teprv čeká, hlavně najít byt, to bude asi nejtěžší.
21. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik1 chce to pevný nervy to je fakt... hlavně bych už nechtěla realitku ani náhodou
21. lis 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máme doma mediální hvězdu!!! Máme fotku v nové Mamince :D
27. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
dnešní rozsvícení stromku... lidí jak nas.....
27. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb tak to je super, v jake rubrice?

@alzbeta.hod taky jsme v sobotu byli na rozsviceni, pridam taky nejakou fotecku
28. lis 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jé holky, a ta naše fotka ještě ke všemu vyhrála...nejsme uvedeni mezi výherci, protože se jim tam zatoulal redakční šotek, ale psala mi paní maila :D Já mám radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@fally Vánočí rubrika :D str. 67
28. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla !!!! gratuluju
28. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fally děkuju :D
29. lis 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takže po čtrnácti dnech jsem vyřízená schánení většího bytu nebo domku, sem zjistila že si každý akorát chce co nejvíc nahrabat a nás okráct, to je hrůza, realitky znás dělají blbce a myslí si že jsme hloupí a budu byt prodávat skoro za hubičku, Domky vypalai katastrofálně , že bych tam nespala ani jednu noc a ty ceny no děs nehorázná drzost, si účtovat takový prachy, Ty lidi normálně žijí ve špíně a ještě by chtěli miliony, barák na spadnutí,hnus fialovej, no to sem zvědavá jak to bude pokračovat je si něco seženem, To snad ani není možný jak realitky okrádaj dělají z lidí blbce, ona mi řekne že to je pěkná cena 1.390 000 no to sice je ael v baráku lezli krysy, pavouci a bůchví co ještě, prostě na z bourání. sem vyřízená.
3. pro 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik1 úplně tě chápu, my si prošli tím samým, sami jsme takový dům koupili, naštěstí nestál ani milion. Ale žít se v něm nedalo. FUJ! Do domu bych už nechtěla... alespoň ne zatím. Jsem tu maximálně spokojená.
Jinka přeji pevné nervy s prodejem, já už nervy pomalu ztratila. Celou dobu nás makléř přesvědčoval že to klapne a bude klid a nakonec jsme se dozvěděli že ten makléř v realitce už dávno nepracuje. Síla co? :unamused:
4. pro 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod No tak to je fakt hustý, no to jste taky mohli skončit pod mostem.Z toho mám největší stres, aby nás někod neokradl a my byli na ulici, z barákama sem skončila, hledáme větší byt, tak snad to bude lepší i když se děsně bojím těch podvodů, aby jsem nekoupili byt nebyl zadluženej nebo byl úplně ěnkdo jiný majitel. Jak tohle dopadne.
5. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik1 no pod mostem bysme nebyli... to se nebojím ale o peníze bychom přišli určitě.
5. pro 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, majitele bytu i stav zadluzeni si vzdy pred koupi muzete zdarma proverit na katastru nemovitostí (neco jde i online). Clovek ma vzdycky pocit, ze muze naletet, urcite bychom doporucila dobrou smlouvu a platit az po prevodu v katastru (uschova penez u notare).
5. pro 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek