• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@luckamb ozaj, znova chodim cvicit ku tete :wink:
30. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine wau, gratulace!!!!! Kolikátý si týden?
30. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali tak ještě jednou oficielně gratuluji... doufám že se znovu setkáme
31. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dakujem :slight_smile: Dnes som 21tt. Moc tu uz nechodim, teda skor neprispievam ale vzdy pozriem co nove.
Urcite prideme este Alzbet, dohodnes nam stretko aj s Luckou, alebo by sme sa mohli niekedy v Bondy v detskom koutku stretnut, deti sa vyhraju a my pokecame?
1. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem pro ale nikdy jsem v tom koutku nebyla bohužel. Ani jsem o něm nevěděla.
2. únor 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím mám dotaz. Byla jste některá v Boleslavi na Vítání občánků? Pokud ano, můžete mi ve zkratce povědět, jak to probíhá? Jak dlouho toa si trvá, zda tam je profesionální fotograf nebo pokud chci fotky, musí fotit jen někdo z rodiny, dostávají děti něco :wink: ? Díky moc.
5. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olusenka my teda měli vítání na vsi ale co koukám ke známým na fotečky tak dárečky se asi dávají všude. Ale jinak bohužel netuším co a jak.
5. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olusenka Já tam byla, bylo to strašný a s dalším dítětem už tam 100% nepůjdu. Sedíš tam, něco tam vyprávěj, s tebou dalších 8 dětí, dostaneš oschlou kytku a nějakou minci. Fotograf tam je i profi i si můžete fotit sami. Jo a pak tam ještě nějaký děti hráli a zpívaly. NO a všechno trvá asi tak půl hodiny. Prostě nikdy víc :D :D :D
6. bře 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb u nás v Bukovně nás vítali po jednom, každé děťátko zvlášť. Malá holčička recitovala nad kolíbkou ve které ležela nIkolka. Já dostala překrásnou kytičku, k tomu pamětní knihu a sadu dětského nádobí s krtečkem. Takže je smutný že podruhé to bude takové neosobní :frowning2:
7. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod No jo, tak u smě je základ, že já na tyhle divadílka mco nejsem :D
8. bře 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luckamb tak to jsme dvě já tam do poslední chvilky nechtěla jít vůbec ale manžel chtěl tak jsem se teda dala přemluvit. Pokud možno nechci být středem pozornosti
8. bře 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak to já zase jsem středem pozornosti ráda :D :D :D Ale prostě se mi to nelíbilo. No uvidíš sama, jak se ti to jednou bude líbit v Bolce.
8. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb no sama jsem zvedavá
8. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli sem ještě některá chodíte. Přeprodávám od známého drogerii, tak koukněte, třeba se Vám bude něco hodit. Super ceny na prášky, aviváže, pleny a ostatní...

http://www.facebook.com/LevnaDrogerie
6. dub 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já sem nakukuji ale už je to tu mrtvý tak nevím či se vám tu někdo ozve
7. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine tak kde máme fotku maličké???
13. črc 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally
@barcaldine
@alzbeta.hod
@markettka ahoj holky, chodíte sem ještě někdo???
24. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Ahojík Luci, to víš že sem nakukuju ale nějak je to tu mrtvý.... Teď jsem tu tedy 2 týdny nebyla byla jsem s malou u rodičů :grinning: Jak se máš co nového?
5. srp 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod No a kam si nám poděly ty tři??? :D @fally @barcaldine @markettka
No mrtvo tu teda je. Ale já už sem teĎ zas chodím víc, protože chodím do práce a tady mám čas nakoukovat. Doma s malou to moc nešlo a navíc se mi ani nechtěl zapínat počítač.
15. srp 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb nevím asi sem už tolik nechodí, vím jen o Alče. Ale o Marketce ani Fally nevím. Já sjem chodím poslední dobou taky víc, nakukuju a sbírám info :grinning: Opět se pokoušíme o druhé ale MS zatím nikde. Jen včera mírný špinění a nic víc :grinning: S malou tu zvládám zatím vše :grinning: nijak mi sem neleze :grinning:
15. srp 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak s Fally já si píšu na FB. No my už se o druhé snažíme zase přes rok a nic :D No a kdy budeš dělat test? Kolikátej si DC?
15. srp 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DC mám kolem 45 :slight_smile: Ale já to mám hodně dlouhý. Mám je pravidelně i 42dní dlouhý. Takže nepanikařím. Test sjem dělala včera ještě než sjem začala špinit a nic :frowning2:. Odjedem na dovču zítra a buď to tam bohužel odbydu nebo zas smůla....
15. srp 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “špatný adresát”
15. srp 2012 v 11:15 • alzbeta.hod
autor
@luckamb my se začali snažit v dubnu takže to ještě není tak hrozný
15. srp 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sjem to právě dostala :frowning2:
15. srp 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod no jo, tak příště. Nebuď smutná.
15. srp 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb ztráty se počítaj no.... tak třeba příště no
15. srp 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod to už si říkám od loňského června, tak ať ti to vyjde dřív než mě :wink:
15. srp 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ale ty cykly máš megadlouhý, za tu dobu co ty stihneš jedes stihnu já skoro dva. Já je mám zase naopak pořád kratší a kratší.
15. srp 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb snad se brzy obě dočkáme.... no a když ne taksi budu muset anjít práci jinak to nepůjde... a snad se časem povede i já ti přeji hodně hodně štěstíčka aby se zadařilo. Teď musím jít.... malá spí tak jdu uklízet :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek