• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
ahoj market, dari se mi dobre a cas opravdu leti. Prec mesicem jsem resila, jak s dovolenou a popravde receno, zvladli jsme to, i kdyz zadarmo to nebylo. Bylo mi obcas spatne, hlavne v aute (a to jsme jeli pres 1300km) a na vylety to kvuli slabostem taky moc nebylo. Ale jinak jsme si dovcu moc uzili. Ted uz je to mnohem lepsi, telo si zvyklo a krom akne a bolestem hlavy me netrapi nic. Doufam, ze to vydrzi. Zacala jsem shanet nejake tehotenske obleceni, ale neni to tak snadne. Ceny jsou hodne vysoke a v obchodech jsou casto spis pytle nez nejaky hezky kusy. A opravdu nechci chodit do prace cele tehotenstvi ve vytahanem tricku nebo neforemne halene. S moji velikosti 36 se spatne cokoli shani. Moc preju, at se ti uz take zadari, treba ti myslenky na studium procisti hlavu a hned se zadari. Na jak dlouho tu skolu mas?
23. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Marketráda tě tu zas vidím... to jsem nevěděla že s tebe bude porodní asistentka... to by se hodilo... :grinning:

jo a Barcaldine je nyní v Kanadě... teda nevím jestli se už nevrací... nevím na jak dlouho tam jela. A na školu jde... a končit jí bude nějak koncem února takže tak akorát před porodem...
23. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
market-začínám 9. října, tak jsem na to moc zvědavá, co mě čeká, ale nic hezkého to asi nebude :grinning: , minimálně semestr matiky, tak hurá, to bude boj :angry: , na druhou stranu se moc těším , tu praxi ti moc závidím, já jsem doma ještě zkoušela koketovat, že bych dělala dvě školy najednou, ale bylo mi to zatrženo dřív, než jsem mohla vyzkoušet to aspoň prosadit...chtěla jsem ještě dělat MB zdrávku dálkově, já jsem vždycky chtěla dělat zdravotnictví...bohužel maminka si prosadila své a byl z toho gympl :angry:
23. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Alžbět: snažíme se dva roky. Jinak já se ani nebojím, spíš se fakt těším až to bude už za mnou a snad se zase pohneme z místa.
Market: ahoj, tak školu ti vůbec nezávidím.
24. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petro gympl ti nezávidím... z mého pohledu je to náročné učení a žádný přímý obor. Nebo se pletu?

Luci... tak to my se snažíme teď 14.měsíc a už jsem tak nějak na vážkách. Pořád si říkám pro a proti.
24. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbet- jojojo presne jak pises, proste skola na nic, pokud vyslovene nechces jit studovat vysokou, tak jsem dopadla i ja a ted si dodelavam co se da, jinak dobrou praci nesezenu...jinak ja jdu pristi mesic k doktorovi, tak si necham udelat profil a zda probiha ovulka a uvidime co dal, uz cekat jen tak nebudu, protoze me to vycerpava :frowning2: , hlavne psychicky...
25. zář 2009 v 00:30  • Odpověz  • To se mi líbí
alžbět: dám ti pak podrobnej popis, jak to probíhalo :grinning:
25. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, sem na Deltě vyhrála večeři, tak mám radost :grinning:
25. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
péťo: souhlasím, psychicky je člověk úplně na dně a vyždímaný. Ale hlavu vzhůru... já to zítra asi opět dostanu, teplota klesla z 36,9 na 36,5 takže sklamání jako vždy ale nedá se nic dělat. A taky se mi objevil růžový výtok takže zítra je to tu, ale na druhou stranu jsem fakt ráda že je to o víkendu a nemusím se trápit v práci.

Luci budu fakt ráda když mě budeš pak informovat. V listopadu se mám hlásit na gyndě. Brrr jsem fakt zvědavá co podnikne.
25. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky tak jsem to dnes dostala takže hurá do dalšího kola... :grinning:
26. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dievcata, tak som sa vratila z kanady :D Svatba bola pekna ale nie taka vesela ako tie nase. vsetko bolo inak v pohode, let uplne bez problemov. Teraz som este v Kosiciach ale v pondelok sa vraciame do Boleslavi. Uz mi zacne skola tak sa budem musiet obraciat.
No snad to zvladnem.
Tak este pisenm z domu pa zatial.
27. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je dobře že si let zvládla... pořád jsem na tebe a to maličké myslela. Bála jsem se i za tebe... :slight_smile:
27. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky všem tak nám znovu začal pracovní týden.... mám takový odpor jet do té plechové boudy..... potřebovala bych diazepan
29. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj Alzbet a Market a ostatne holky. Konecne som dnes bola doma a mala cas si urobit poriadok a vybalit kufre. Vcera som bola prvy krat v skole, nebude to sranda no a hlavne nemam paru o com hovorili na niektorych predmetoch :grinning:
Inak sa mame dobre, rastieme a priberame, mame sa fajn doma pohodicka, takze ani nemam co pisat :slight_smile:
Alzbet, viem si predstavit ze sa ti nechce do tej prace, ale co narobis,bez prace to tiez nejde :angry:
Tak zatial sa majte pekne, vsetkych zdravim.
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata, po ukončení vytouženého těhotenství ve 13tt minulý týden , jsem opět snažilka :frowning2:
Jen jsem asi tady nejstarší. Je mi 39 a muži 64. O to víc po mimi toužíme. :frowning2: Není tu nějaká podobná stařena? :wink:
30. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
pet-s- to je mi líto.... :frowning2: , dej se brzo do kupy a doufám, že se brzy zadaří lépe, držím pěsti
30. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
narazila jsem na tohle téma, tak vám sem jdu popřát, ať se brzy dočkáte vytouženého miminka. My jsme se snažili dva roky, než se nám zadařilo a dneska mi v postýlce spinká 4-měsíční Ondrášek :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky pet... nevím co dodat. TAky přeji hodně štěstí do dalšího snažení a jě mi to upřímně líto...

evinka: Ondráška ti tiše závidím... u nás se to táhne už 15.měsíc. A vám pomohli lékaři nebo to prostě nějak přišlo?
1. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar děvčátaka.
1. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky bohužel nemám časík.... prchám do práce. Jsem dneska jak přejetá.. dalších 12hodin práce za mnou a dneska jsem nějaká hotová... musím nabrat síly, ale nejraději bych šla spát.... :pensive:
1. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky dnes v 6:30 mi psala kamarádka že se jí v 5:20 narodila holčička Nelinka. 3,73kg a 51cm. Myslíte že už byla tak brzy na pokoji nebo psala ze sálu? Ani jsem pak nemohla usnout, strašně jsem jí záviděla že už to má za sebou a nějak mi to bylo všechno líto....... oni mimi vůbec neplánovali. Teprve chtěli dostavět, za rok se vzít a pak zkusit mimi.
2. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, zdravím po delší době :slight_smile:

Pet.s: držím palce, aby se vám zase brzy zadařilo a vše probíhalo, jak má...

Barcaldine: Dobře, že jsi se v pořádku vrátila. Hodně štěstí ve škole, asi to bude pěkný záhul :slight_smile:

A nějaké novinky od mně!!! mám 2 týdny meškání MS a pozitivní test, tak doufám, že mi to Dr. potvrdí a vše bude probíhat v pořádku.... Máme velkou radost a zároveň se bojíme po předešlém těhotenství, které skončilo v 7tt. Ale co už, musíme myslet pozitivně a těšit se...
3. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ježííííš Market gratuluji.
Tak jen to nezakřiknout tak už jen já z nás třech jsem na čekací listině. Tak držím pěsti Market ať se to už udrží.
3. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Alzbeta tak moje kamarádka porodila dnes v noci, také Nelinku,3,35 a 48 cm. Taky ji moc závidím,ale za půl roku se se mnou bude o Nelinku dělit. dělám u nich chůvu už první holčičce, tak teď budu mít druhého prtíska. Moc se na něj těším.Tu první jsem si užívala od roku a půl.A teď už je ve školce. Holky dnes jen rychle, musím dát do kupy nabídku vánočního pečiva. Už se mi ozývají zákaznice z loňska. Loni jsem pekla 100kg pečiva.Tak uvidím letos.

Markétka no velká ale tichounká gratulace. :wink:
3. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, já byla včera na oslavě 35 narozenin a tak strašně jsem se zpráskala, že zjistit že jsem těhotná by mě asi položilo, začalo to tak pomalu, ale konec byl úděsný. Celý den tu skuhrám a Terka mi chodila foukat na čelo, protože jsem jí řekla, že mě bolí hlava, až mě dojala k slzám mrška.
markét- držím pěsti :wink:
3. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my jsme včera taky popijeli ale jen tak 3sklenky vínka. Na návštěvě. No a pak šup šup na miminko. Tak nevím jestli se zadaří.
4. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Markeet, to je super, tesim sa z teba, tak len davaj pozor na seba a drzim palce nech vsetko dobre dopadne :wink: ale ja verim ze ano. A pripadne si opytaj Duphaston alebo nieco podobne na udrzanie, ja som ho brala tri mesiace a som rada, aspon som mala istotu ze robim vsetko pre to aby to dobre dopadlo. Zatial klop, klop, klop, sa nam dari, neviem sa dockat 13teho, idem na dalsiu kontrolu, vysetrenie srdiecka 3D a tak, dufam ze bude vsetko ok a ze sa konecne dozvieme co to bude, ci dievcatko ci chlapec.
V skole zatial pohoda, ale ako som sa bala matiku budem musiet pilovat. :angry: No musim makat hehe, aspon sa uz nenudim doma :slight_smile:
Alzbet drzim palce aj tebe, se snazit, se snazit, se snazit :grinning:
Tak pa holky zatim, drzte sa.
4. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Alčo. Snažíme se jak nejvíc to jde... s denními pauzami samozřejmě. Nemá cenu se mučit denně. :grinning: už mám asi po ovu, překvapivě brzy takže uvidíme.
4. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak především moc gratuluji Market a držím pěsti, ať vše dobře dopadne :slight_smile: .Určitě i na další snažilky se brzy usměje štěstí.
4. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já myslím že i tento cyklus nevyjde... chová se úplně stejně jako ten minulý. :angry:

http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6
5. říj 2009 v 05:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek