• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Market gratuluju a držím všechny palce co mám.
5. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
věřím Market že teď už to vyjde.. já mám taky hrozný strach z toho že pokud se nám to jednou povede tak aby to tam zůstalo... :frowning2:
6. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkuju!!!

Na vyšetření jsem objednaná až 19.října, nemůžu se dočkat :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka to budu mít 40-té narozeniny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
6. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
market- co škola, už přemýšlíš, jak budeš válčit s mimčem? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pet- třeba se do té doby zarazí a ty oslavíš narozky moc moc ráda a ještě s mimi v bříšku, moc ti to přeji :wink:
6. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s : já být Tebou pořádně narozky oslavím a uvidíš, že se brzy zadaří... Příště už to musí vyjít.
Ale chápu, jaké smutno Ti musí být :frowning2:

petra.vavra : dnes jsme měli krásnou imatrikulaci - bylo to hrozně dojemný - no já mám teď vlastně všechno hrozně dojemný :slight_smile: trošku víc se mnou mlátí nálady jako na houpačce...
Školu zatím moc nehrotím, až budu mít potvrzeno od Dr., tak zajdu za vedoucí skupiny a nějak si to s ní domluvim, co se s tím dá dělat... Ale vidím to bledě, máme spoustu hodin praxe a to asi nedokážu s miminkem zvládnout :frowning2:
Jak se jinak daří Tobě?
Co škola? Líbí se Ti tam? Zatím dojmy dobrý? Na hodnocení je brzy, to chápu...
7. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky,
nemam vela casu pisat sem ale stale si prezriem co nove, takze prehlad mam :slight_smile: vsetkym snazilkam samozrejme drzim palce nech sa cim skor zadari. peti tebe vsetko najlepsie,i ked neviem ci ti prajem vopred alebo uz neskoro ??? :wink:
Markett, ty si teraz skolu zacala ze? Tak to sme potom na tej istej lodi, ja som zacala a ked skoncim semester budem musiet minimalne prerusit na rok, v prvom rade dufam ze stihnem skusky urobit pred porodom, ak vobec :angry: Zatial je to fajn, ale ako som predpokladala matika je moja nocna mora, potrebujem veeela doucit. Baby mam prosbu ak poznate niekoho kto doucuje matiku, a moze a chce, tak keby ste mi dali kontakt, potrebujem takuto pomoc lebo sama sa to nenaucim. Samozrejme zaplatim.
Inak je ta skola fajn, mam co robit a nenudim sa ani doma, lebo sa musim "ucit" :grinning:
Zajtra mam kontrolu, snad bude vsetko ok.
Inak ak budete mat cas mohli by sme dohodnut zas nejake stretko???
8. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem... já jsem pro aby jsme se viděli. Minule to bylo fakt skvělý i když teda jen dvě. Asi to bylo i tím že už se známe a není to takové to mlčení jako prvně že... :grinning:
Ráda poznám i ostatní, teď už to vypadá že mám v bříšku vzduchoprázdno jen já... holky snažilky přidejte se... :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market já jdu do školy v pátek poprvé, tak jsem docela napnutá, jaké to bude. Začínám mít pomalu depku, tak to tu zase bude vypadat :grinning: .
alzbet- vzduchoprázdno je i u nás, začínají mi vyšetření, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Jinak jsem dostala typ na člověka, který se snaží pomoci lidem, kteří se snaží o mimi a vzhledem k tomu, že už nám to jednou vyšlo s podobným člověkem, dost tomu věřím a hlavně mám kamarádku, která je dobrý důkaz, že to funguje.
Jinak ve středu jsme byly parta holek v zoo, tak jsem konečně viděla mimi kamarádky, což mě teda dostávalo, protože už si ani nepamatuju, jak to mimi je maličký apod. Terka je už velká dračice, která mě denně dostává nějakou novinkou :grinning: .
8. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych se ráda těch vyšetření nedočkala takže mi moooooc držte pěsti a ať máme štěstí a vyjde to tento měsíc... :frowning2:
9. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

petra.vavra: Na vyšetření držím palečky! S terkou se asi doma nenudíte,viď? Kamarádka byla u léčite a díky tomu otěhotněla. Docela věřím všem alternativním věcem. Minimálně je to placebo :slight_smile: a to ní kolikrát od věci...

alzbet: držím pěsti

Na srázek nedorazím, už jsem začala blinkat. Asi nezvládnu ani dojíždět do školy, než to přejde. Vůbec se necítím na cestu autobusem, pak metrem a nakonec tramvají :slight_smile:. Je mi zle i v noci, ráno jsem vstávala už kolem 5 a několikrát zvracela. Až kolem 14 hodiny jsem byla pro něco použitelná. No není to vážně nic moc. Doufám, že to bude brzy za mnou. A taky doufám, že je to znamení, že se miminku daří jak má :slight_smile:.

Mějte se krásně, ikdyž je venku hnusně. Pa pa
12. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej tak som vas tu nasla :slight_smile:
Market, tak to ti nezavidim tieto stavy, mne nastastie zle voobec nebolo, prave naopak, ak som bola hladna bolo mi zle. A bola som hrozne unavena,ale vsetko preslo, aj zravost aj unava a teraz mi je super. Malicky uz kope, teda doteraz som citila len zblnky v bruchu a v sobotu uz som to citila aj ked som si dala ruku na brucho, je to sranda, take stuchanceky.
Majte sa zatial, idem dovarit segedinsky gulas, moj prvy v zivote :confused:
12. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem to přeřazení nějak nepochopila, pokud jsme snažilky, tak snad patříme pod snažilky, ne?? No nic, hlavně když víme, kde se máme hledat.
Mám za sebou první přednášky a bude to maso, hlavně každá knížka, kterou bychom měli mít stojí 500 a víš, takže se z toho asi po.... :angry: . Platím školné, dojíždím do Prahy a ještě knihy, super. Jinak já jsem ode dneška opět na začátku, taky dnes začnu číst The Secret, spoustě lidem to pomohlo se alespoň dívat na svět trochu jinak, což je asi v této době potřeba.
Také bych se s Vámi ráda viděla, ale vzhledem k tomu, že mám Terezku je to trochu náročnější neboť ona není vysedávací baby a je tak trochu divoška jako všechny děti jejího věku.
Market, zvraceníčko ti nezávidím, to vypadá na kluka :grinning: . Alespoň dle mého soudu. Já nezvracela ani jednou, zato ksichtík jsem měla, jak puberťák hned od začátku. Jinak mamka při mě a ségře byla úplně v pohodě a když čekala bráchu, prozvracela 6 měsíců. Tak držím palce, ať tě to co nejdřív přejde a ty si užíváš toho "jiného" stavu :wink: .
12. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí

Myslim ze by nikomu nerobilo problem ak by si dosla aj s malou, ved nemusime sediet mozeme sa rozpravat a pritom ju kludne nahanat po Bondy, vonku uz asi pekne nebude :frowning2:
A uz len, ze to ze Market je blbo nemusi byt ze caka chlapca :slight_smile: ja som nevracala ani raz a cakame chalaniska :grinning: Ono to bude zavisiet od niecoho ineho :wink:
12. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar- já vím, to bylo jen takové škádlení :grinning: . My můžeme v podtatě kdykoli, když to budeme vědět dopředu :wink:. Aspoň uvidíte co vás čeká :grinning: . Jinak to počasí mě teda docela děsí, protože ta předpověď je strašná :angry: . Kde je takový ten hezký podzim??? My jedeme na konci října na dovču s partou lidí co jezdíme spolu a jede nás 5 rodin a máme dohromady 8 dětí, tak to zbourají chatu, jestli bude takhle hnusně nadále :grinning:, tak nezbývá než čekat, že se počasí umoudří a bude tak jako loni. Je to v Jizerkách a loni v ten samý termín bylo kolem 20°.
12. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
13. říj 2009 v 08:26 • alzbeta.hod
Ahoj,

petra.vavra: promiň, jsem maličko zmatkář, myslela jsem, že jdeš studovat Škodovku stejně jako Barcaldine... Kam teda chodíš? Jinak taky platím školné, dojíždění do Prahy a šíleně drahé knihy :frowning2: ve školní knihovně je docela výběr, ale ty dražší kousky samozdřejmě nemají. Chtěli po nás koupit anatomii za 4 500 a to ji máme jen 1 semestr :frowning2:... Knihy na angličtinu, to ani nemluvím... A pak když každý z nich donese na papíře, co máme přečíst a z každého předmětu je toho mraky, tak ani nevím kdy to budu číst :slight_smile:

S tím zvracením, jsem četla, že to spíš vypadá na holku, ale podle zkušeností z okolí je to tak půl na půl, takže podle toho usuzovat nejde. Prostě mám asi vysokou hladinu HCG, tak budu trpět :slight_smile:. Ať už je za mnou....

Počasí je po tom krásném minulý týden fakt na zbláznění....
13. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Market... moc mě mrzí že ti je tak zle. U nás bohužel stále nic...
13. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí Alžbět, myslela jsem, že ani u nás to snad nikdy nevyjde. A když jsme to nejméně čekali.... Myslela jsem, že dodělám alespoň první ročník. Ale každopádně mi to vůbec nevadí :slight_smile:
Neměla bys už zajít na nějaké vyšetření?
13. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
13. říj 2009 v 09:06 • alzbeta.hod
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
13. říj 2009 v 09:08 • alzbeta.hod
13. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
co se to tady děje???
14. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani se neptej, nesmíme tu mluvit o někom kdo tu není... :wink:
14. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dnes rano, alebo uz den :grinning: ? Alzbet, pisla som ti do IP.
O mne uz mozes som tu :D
14. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pridam taky par svych zkusenosti ohledne zacatku tehotenstvi. Me sice spatne bylo, ale nezvracela jsem, snazila jsem se za kazdou cenu drzet v klidu a rozdychat to, i kdyz kolikrat jsem mela dlan na puse :slight_smile: Ale, jak tu, tusim, barcaldine psala, rozhodne mi pomahalo jist malinko, ale skoro porad, nesmela jsem mit prazdny zaludek. I rano, nez jsem vstala z postele, jsem hned snedla par piskot a opravdu to slo. Co porad pretrvava i ted (17tt), tak je nevolnost v aute, kdyz neridim.

Jinak se ptam, proc admin smazal prispevky alzbet? Snad tady neprobirate nic zakazaneho, ne?

Taky pridam tehulkam svoje zkusenosti s 3D ultrazvukem. Mozna to vite, ja to nevedela a pak jsem byla zmatena. Na kontrole me doktorka (mimichodem Trhonova) dala zadanku na velky ultrazvuk ve 20.tydnu bud k Sochurkovi nebo Cepelikovi. Zila jsem v domneni, ze 3D ultrazvuk=velky ultrazvuk. Tak jsem se objednala k Sochurkovi a byla zmatena, proc mi rikal, ze 3D ultrazvuk nema. Tak tedy uz vim, ze 3D ultrazvuk se da spojit s tim screeningovym vysetrenim, ale ma ho pouze Cepelik a nehradi to pojistovna, musis si zaplatit 1000Kc (35min, dostanes video a foto mimca). Me osobne to za to rozhodne stoji a byla bych zklamana, kdybych o to nevedomosti prisla.
14. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, na to 3D se můžeš normálně objednat k Čepelíkovi i bez žádanky. Střídají se u něj v ordinaci ještě další 2 doktoři. Já tam chodím a četla jsem tam na nástěnce, že se tam mohou objednat i pacientky, které tam normálně nechodí a to za tu cenu, jak píšeš :slight_smile:
Kamarádka odtamtud má videjko, ale můžu říct, že s nic moc kvalitou... Řekla bych, že zrovna narazila na míň zkušenou Dr. (nechci tu psát jméno). Ale snad Čepelíkovi se to daří líp... Každopádně je to krásný :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak je mi stále zle. Ale dnes jsem kupodivu nezvracela, od rána jsem pila ledovou kolu a cpala se crackerama TUC :slight_smile:. Snad to zabere i zítra :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky ze začátku pila kolu, i když se všude píše, že se to nesmí. Ale okolo osmého týdne jsem začala omdlívat a kola byla první pomoc, když jsem cítila, že to na mě jde. :astonished:
14. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek