• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Ahoj holky.
Ako sa mate? U nas nic nove, len som chcela oprasit stranky :slight_smile:
Aj mna zachranovala kola do stvrteho mesiaca, kavu na ktoru som bola zvyknuta som nemohla ani citit, teraz z casu na cas zvladnem Cappucino, ale uz nemusim kolu i ked obcas mam chut na nu.
A pokial jej nevypijes liter tak si myslim ze sa nic nestane :grinning:
Tak sa majte krasne.
16. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

včera jsem byla u Dr., viděla jsem na ultrazvuku miminko, krásně mu tlouklo srdíčko. Podle ultrazvuku jsem 7+1 týdnů těhotná. Ani nevíte, jakou mám radost.

Jinak pořád zvracím a je mi zle.

Těhulkám přeju, ať jde i dál všechno jak má. Snažilkám přeju hodně štěstíčka, ať už se brzy zadaří.

Mějte se moc hezky
20. říj 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Market, moc gratuluji, uz jsem si rikala, jak jsi dopadla. Snad ty nevolnosti brzy skonci a uz se jenom budes tesit z miminka. :dizzy_face:
20. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, super, velmi velmi gratulujem. A tesim sa. Tak len uz teraz nejako vydrz tie nevolnosti a bude dobre. :wink:

Inak holky, dohodli sme stretko s Alzbet na piatok v Bondy o 14 30, bolo by fajn keby ste sa este niektora pripojili :slight_smile: AK to nestihate na 14 30 budeme urcite hore nikde pri tych dzusoch UGO ci ako , alebo v kaviarnicke.
Papa
20. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v pátek v tuto dobu, budu sedět někde v metru vstříc škole :grinning:
jinak u nás nic nového, stále čekám co se bude dít, až dorazí můj doktor a pak to rozjedeme :grinning:
Market- gratulace největší, drž se :wink:
20. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, patecni setkani je pro me problem, manzel ma o vikendu narozeniny a pozvali jsme na patek horu kamaradu. Tak snad priste.
22. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby, stretko sa aj tak nekona, ALzbet do toho nieco prislo a sama si moc nepokecam :grinning: teda aspon na to nemusim ist do Bondy. Ale planujeme to na niekedy cez tyzden, tak ktora mate zaujem hlaste terminy, ktory den by ste mohli, predpokladam od pol tretej. Ja urcite nie v utorok a myslim ze ani pondelok, tak od stredy by to slo.
Tak pa, snad sa nam to niekedy uz konecne podari.
23. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době.
31. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
nějak nám sem nikdo nechodí :confounded: ....
1. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu také podpořit účast. Jak jste na tom? Já v práci pořád nestíhám, naštěstí mi bříško pořád dovoluje jet na velký výkon. Příští úterý jdeme na ten 3D ultrazvuk, tak pak napíšu, jaké to bylo. Při posledním vyšetření mi doktorka dělala odběry na všechny testy a zatím se neozvala, že by něco mělo být špatně, tak doufám, že je to OK.
A co market, jak je? Už je to lepší? Podle mých těhotenských příznaků by se daly psát příručky, přesně po týdnu se mi to střídalo. Tak od 10.týdne mě trápila bolest hlavy a akné, teď jsem ve 20.týdnu a začalo mi tvrdnout bříško, tak se to snad brzy ustálí.
Ostatní těhulky, máte nějakou zkušenost s tvrdnutím bříška?
1. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fally,
jsem ráda, že se máš dobře. Určitě napiš jaký byl ultrazvuk...
Mně je stále zle, dneska jsem už 3krát zvracela, někdy mám pocit, že to nikdy neskončí. Už mě to hodně zmáhá. Nemůžu do školy, nemůžu nikam na delší dobu. Autobus nemůžu ani vidět, v autě mi taky není nejlíp. Mám nafouklé bříško, krkám, pořád bych spala a celý den ty nevolnosti. Pořád doufám, že už brzy bude klid...
Aspoň doufám, že to znamená, že je miminku dobře, když už to musí být :sunglasses: ....
2. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Market,
ja měla s nafouknutým břichem taky potíže, doktorka mi doporučila Espumisan, který mohou i těhotné. Docela to pomáhá. Byla jsem nafouknutá jak míč, nebrala jsem to denně, ale když jsem někam šla nebo už se to nedalo vydržet, tak jsem si vzala a hned to bylo lepší. Koupíš to bez předpisu, berou se dvě kuličky. Měla jsem bříško kulaťoučké, že mi všichni říkali, jak je na mě těhotenství vidět, ale ono to spíš bylo plynatostí :grinning:.
Jinak mi na nevolnosti pomahalo jist malicko, ale zato skoro porad. Stacilo si dvakrat kousnout, hlavne nesmel byt zaludek prazdny.
Stejně jako nevolnosti přišly, zase odejdou. Neboj, nebude to trvat věčně.
2. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fally,
Espumisan si beru na noc, abych se vyspala, jinak bych taky mohla někam odletět :slight_smile:. Večer vypadám tak na 6. měsíc :slight_smile:.
Taky mmi pomáhá jíst málo a skoro pořád, ale po ránu se to nedá, většinou jde ven všechno....
Snad to bude brzy dobrý.....
3. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám, že tu je opravdu docela mrtvo. Copak máte tolik práce holky?
3. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my jsem se vrátili z dovči s partou kamarádů a nějak mě zmáhá návrat do reality :stuck_out_tongue_closed_eyes: . teď to začínám být hororové i ve škole, už máme zkoušky, tak jsem v jednom kole, abych se začala učit. První jsem si dala právo a do toho ještě přijde matika, kde ještě nejsou termíny, ale chci jít hned na první, tak mi držte palce. Snažení jsem teď vypustila úplně z hlavy, tak ani nevím co se děje nebo neděje. Jinak jsem se na dovče nabažila těhu hormonů, protože s námi bylo 7-týdenní miminko, které jsem i koupala. Byla to slast, držet v ruce ten uzlík, který krásně voní a bručí jako malý medvídek. No prostě to se mnou mlátí, jako za mlada puberta :grinning: .
lucka- ač je to divný, ale jsem ráda, když jsi přečtu noviny :grinning:
3. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra: já teda jako v práci taky makám jak šroub, kor poté co jsem tu 14 dní nebyla, ale na pár řádečků si vždycky čas najdu.
4. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy už jste to tady úplně zabalily?
10. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koukam, ze to tu nejak vazne, tak to zkusime zase rozjet. Dneska jsem byla na dalsi kontrole (ve 21.tydnu), mimco je zatim v poradku, akorat mi tvrdne to brisko. Nemate nekdo zkusenost?
Odpoledne jdu na 3D ultrazvuk, tak pak pisnu, jake to bylo a co jsme se dozvedeli. Doufam, ze bude videt pohlavi. :grinning:
10. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fally,
jo nějak to tu umřelo :grinning:
TAk dej pak fotečku ze 3d UTZ. Já jedu dneska na kontrolu po Laparce, tak jsem taky zvědavá.
10. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lucko, dej pak vědět, jak dopadla kontrola a jaký jsou vyhlídky. Určitě bude za chvíli mimi :slight_smile:

Fally, ju, to je krásné, to se určitě těšíš. Dej pak na omrknutí fotečky.

Já jdu na ultrazvuk na 12. týdnu až v pondělí 23. Já se nemůžu dočkat!!!! Teď mám rýmu a kašel a je mi docela blivno :slight_smile:.... Doufám, že mimi zdárně zvládlo teplotu, už jsem přemýšlela nad paralenem, ale zrovna jsem 8x zvracela, tak bych asi vyzvracela i prášek. No něco přeci ten prcek vydržet musí...
10. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk včera na kontrole u doktora Ok. Jsem hrozně ráda, že jsem na tu kontrolu jela tam. mám z toho takovej dobrej pocit víš. No každopádně, všechno vypadá OK, všechno se hojí, cysta žádná a teď by to mělo jít. Ona by mě teda někam do nějakého centra (kvůli umělému) poslala hned, ale já jsem řekla, že tomu chci půl roku dát. Tak jsme se domluvily, že to je rozumné a že když se do jara nezadaří, tak přijedu a ona mě teda někam pošle. Jenže já vím, že přijedu daleko dřív, než na jaře, ale už na UTZ
Markett: ty jo tak ty si to taky užíváš co?
11. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to jsi napsala tak hezky :slight_smile:, je z toho vidět, že jsi v pohodě a věříš, že to vyjde. Z toho mám radost :slight_smile:... Ten půlrok mi přijde jako dobrý nápad. Ikdyž já, když nám to nešlo, na to měla denně jinej názor. Asi bych možná nakonec nevydržela. Ale zase zbytečně dojíždět do centra, když to může jít normálně, fakt nemá cenu. Myslím, že je to dost nápor na psychiku....
Ale neboj, do jara už tady budeš mít fotečky z UTZ :slight_smile:. Já to vím :slight_smile:

Já si to moc užívám, ale na druhou stranu, aspoň odpočívám a jsem doma v klidu. Nebýt toho zvracení a nemoci, tak trajdám všude možně a nejsem chvíli v klidu. No, a tohle miminko evidentně klid potřebuje :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett: já mám kliku v tom, že já sem poměrně klidný člověk, kterého jen tak něco nerozhodí. A říkám si, že když už čekám 25 měsíců, tak mě těch 6 dalších nepo :grinning: No ne?! A hlavně prostě vidíš, že obě víme, že teď už se zadaří.
11. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vcera jsem byla na tom 3D ultrazvuku. Fakt mohu jenom doporucit. Cena je sice docela vysoka (1000Kc plus foto 150Kc/ks plus 100Kc pohlavi), ale urcite to stoji za to.
Byla jsem u Cepelika (poliklinika Skoda), byl moc ochotny a trpelivy. Manzel byl u toho take, doktror vse dopodrobna vysvetloval a ukazoval, takze jsme se taky vyznali. Mame nahrane DVD, kde jsou i popisky, co je co, kdybychom to pak zapomeli :slight_smile: Trvalo to asi 40min.
:dizzy_face: A cekame KLUKA! :dizzy_face:
P.S. foto bych dala, ale kde? a kam?
11. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem nasla fotoalbum a nahrala do nej par fotek z ultrazvuku, tak muzete prohlizet. :astonished:
11. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally,

jééé, to je krásný, já už chci taky mít v bříšku tak velký mimi. Já teda zrovna 3D moc nezvažuju, spíš na něj nepůjdu. Ale vypadá to hezky :slight_smile:...

Čepelík je prý super, já chodím do té samé ambulance, ale k Dr. Novotné.

Lucko,

6 měsíců se to už fakt nepo :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: krásný. A jména už nějaká máte
Markett: proč nechceš jít na 3D??
12. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
názor teda na to ještě nemám uzavřenej, jsou to jen takový úvahy...

pro:
1, je to hezký
2, když tam jde tatínek, tak z toho má určitě víc než z obyč UTZ
3, zjištění pohlaví

proti:
1, diagnosticky je to údajně k ničemu
2, trvá to dlouho - zbytečně se tím zatěžuje miminko (ikdyž k tomu nejsou moc důkazy, ale přikláním se k tomu, potom co jsem na koníku přečetla nějaké diskuze)
3, na to jak miminko bude vypadat už si ty 2 měsíce počkám
4, viděla jsem nějaké záběry a fotky a zas tak úžasný mi to nepřijde

No to jsou moje názory teď, nevylučuju, že až budu okolo toho 7 měsíce, že tam jako blázen nepoletím :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíš. Jsem zvědavá, jestli ti to vydrží až do konce těhu :grinning:
12. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky zvědavá :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek