• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Markét děkuju. Snad už jsem si smůlu vybrala a teď bude jen a jen štěstíčko.
7. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že bude :slight_smile:

Hezký vánoční dáreček. Hlavně na sebe dávej pozor. Odpočívej a nemysli na žádný špatný věci, co by se mohly stát - já vím, lehko se to řekne. Už to máš potvrzené od doktora?
7. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, 21. jdu taky na UTZ :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn, to bude až toho 21.
7. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem čekala na 1.UTZ nebylo se mnou k vydržení. Podle MS mě objednali až ke konci 8tt, což se mi zdálo za strašně dlouhou dobu :slight_smile:. Takhle před Vánoci to snad uteče jako voda :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko, blahozelam, moc moc a drzim palce, nech sa vam dari :wink:
7. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky díky :grinning:
JJ, asi máš pravdu asi to opravdu uteče jako voda. Už to není 14 dní ale 13 :grinning:
8. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: Moc se mi nelem, jo?! :-d
8. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já čekám taky na 21. jako na smilování, takže se vlastně tlemím i sobě :slight_smile:.

A hlavně chci, aby mi udělala UTZ, ale moc se na 16tt nedělá. Když já bych chtěla k Vánocům takový krásný dáreček a chci se přesvědčit, jak pěkně roste :slight_smile:... Pořád nemůžu uvěřit, že mám v bříšku miminko :slight_smile: ikdyž teda nevolnosti a zvracení mi to dávaj jasně vědět :slight_smile:

Luci, to musela být doma krásná romantická oslavička, co? Jak jsi to oznámila tatínkovi? Já teda dost neromanticky po sms, ale to nešlo vydržet!!!
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,

mooooooooooooooooooc gratuluju! To mas opravdu krasny darecek na vanoce.

Taky jsem mela romanticke predstavy o tom, jak to reknu manzelovi, ale kdyz jsem najednou videla ty dve carky, romantika sla stranou a ja prisla do obyvaku s testem, zrovna jsme se balili na cestu, jeste se ptal, co blbnu, ze mam balit a ja tak sedim a priblble koukam :slight_smile: No radost to byla!

Ja jdu na kontrolu 15. a protoze mi porad tvrdne brisko, uz asi zustanu doma. Jsem sice OSVC, ale prave proto me nema kdo v praci zastoupit a kdyz to budu flakat, tak to taky k zisku nevede, takze vysadim, stejne mam jit na konci ledna na materskou...

Markett: Ja jsem si v 16.tydnu ultrazvuk zaplatila. Doktorka by mi ho jinak nedelala, ale v ordinaci meli napsano, ze za 300kc ti ho udelaji. Tak jsem vzala sebou i budouciho tatinka a poprosila doktorku. Nejdriv se ji moc nechtelo, ale pak to byl jeden z nejhezcich ultrazvuku: hezky dlouho vse ukazovala, popisovala, mimco se nadherne hybalo a vsechno jsme videli, tatinek byl dojaty a konecne taky videl prcka jinak nez na fotecce. Sice jsme pak ve 21.tydnu byli na velkym ultrazvuku, ale ja byla mnohem jistejsi. Driv jsem se bala, jestli je vse ok, hrozne jsem se obavala zamlkleho tehu, proto me ultrazvuk vzdycky psychicky vzpruzil. Ted, kdyz se mimco hybe, uz vim, ze uvnitr je a i kdyz mam strach jako kazda tehulka, tak aspon vim, ze se vrti :grinning: .
9. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci... moc sem nechodím ale tohle se přehlédnout nedá.... Moc moc gratuluji a přeji krásné těhotenství s ještě krásnějším koncem.
9. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak u nás se romantika taky nekonala. Já sem totiž v pátek zvracela po cigáru, tak jsem si cestou domů koupila test. Počůrala jsem ho a šla sem venčit psy. Mezitím jsem na něj zapomněla. Pak jsem si vzpoměnla, šla sem pro něj, mrkla sem na něj a šla sem ho vhodit do koše. Pak mi to skoro u koše došlo a volala sem manželovi. No a u toho volání sem brečela. On se mě ptal proč brečím tak jsem mu říkala že sou tam dvě :grinning: Tak byl mooooc rád.
Alžbět: děkuju.
9. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To věřím...
já byla před 14dny u Sochůrka na gyndě. TAkže po MS začínám s Clostilem na 3 měsíce a když ani to nepomůže tak pokud budem chtít tak jdem na vyšetření.
9. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tys byla jen na té laparce nebo i na jiných?
9. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbět: Byli jsme na spermiu, horm. profilu a nakonec na laparce. A tak jak vidíš pomohla :grinning:
10. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a já se jí nejvíce bojím....
10. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbet: není se vůbec čeho bát. Přijdeš tam, uspěj tě, pak se probudíš a je po všem. Bolí tě břicho, ale dá se to vydržet úplně v klidu. Za dva dny jdeš dom (nebo hned druhý den) no a pak si tak týden poležíš doma a mažeš do práce. Na břiše ti zbydou jizvičky, ale ty za to stojí.
10. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm nezní to tak strašidelně. No snad se tomu stačim vyhnout. :grinning:
10. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet: neboj není to strašidelný :grinning:, ale držím palce ať tě to mine :grinning:
11. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: Jak je? Co nevolnosti? Mně už na 6tt nenápadně začínaly a pak se naplno rozjely. A únava? Už nám to pěkně utíká - do kontroly už jen nějakých 9 dní :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja uz pekne blaznim a nakupuji vybavicku jako silena :slight_smile: a to jsem si rikala, ze nejdriv po vanocich. Nejak me to popadlo, tak se moc nebranim :sweat_smile:

jak to zvladate?
11. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: nevolnosti zatím žádný. Ale tak já jsem se rozhodla že mi bude celou dobu dobře, takže ani nepříjdou :grinning:
11. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: vždyť jo, jen kupuj, co se Ti líbí, hlavně, že máš radost :slight_smile:.
Já mám jen pár hadříků a hlavně něco po kamarádčiných dětech, prodávala moc pěkný kousky, tak jsem to nemohla nechat někomu jinýmu :slight_smile:...
Když bych už teď nakupovala celou výbavičku, tak bych si v 15tt připadala jako blázen :slight_smile:. Ale neříkám, že by mě to nebavilo :slight_smile:

Luckamb: to je super, to Ti přeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning:
14. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak zvladate ten sileny predvanocni maraton? No, jeste dneska posledni cast cukrovi a doufam, ze uz bude jenom relax.
Lucko, jak ti je? Me bylo ze zacatku dobre, nepripoustela jsem si, ze by mi melo byt nejak jinak. Dokonce jsem v 9.tydnu odjela na dovolenou k mori. I kdyz popravde receno, nevolnosti a unava o sobe davaly vedet. Hlavne pri ceste tam, jsem dost aktivni ridic a po hodine rizeni jsem byla utahana a nemohla se soustredit. Taky mi bylo docela zle v aute a trvalo jeste asi deset tydnu, nez se to trochu urovnalo. Ale ja jsem na ranni a celodenni nevolnosti tolik netrpela.
Vybavicku nakupuju postupne uz od zacatku tehotenstvi, spis tak po troskach pro radost. Na druhou stranu to ma i financni vyhodu, nezda se to takova rana do penezenky, jako bych to kupovala vse naraz. Driv jsem koupila sem tam neco, spis v akcich, ruzne na netu (hodne aukce), to se da opravdu hodne usetrit a pritom to jsou nove a mnohdy i znackove kousky. Ted uz koukam po drazsich polozkach, ale zbytek dokoupim az po vanocich. Mam takovy obavy, aby vse dulezite bylo trochu driv, kdyby se mimco rozhodlo prijit na svet o nejaky tyden driv, at pak nejsou nervy, ze treba postylka chybi.

Budete kupovat treba monitor dechu? Je to pry super vec, ale taky docela drahe. Nekde to pry jde zapujcit v porodnici. Ja spis uvidim a kdyztak pak dokoupim, kdyby to bylo potreba. Stejne tak vaham, jestli koupit vahu. Vetsina lidi ji nema, ale treba svagrova si ji koupila, protoze se bala, jestli maly ma dost mlika, tak ho vazila pred a po jidle. Mozna bych si ji mohla jenom pujcit. Tohle jde ale dokoupit po narozeni.
14. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: mě je pořád dobře. Jediné co, tak prostě hodně jím. Jako přibrala sem už 4 kila. JE prostě pecka jak si to tělo samo určí co potřebuje. Vzhledem k tomu, že vážím mezi 48 - 50 kily a měřím 178cm, tak je asi potřeba abych trochu přibrala hned na začátku. A proto se mi vyhýbají nevolnosti a honí mě žravá. TEď mě teda začínají docela dost bolet prsa, ale zase si užívám, že mám prsa jako kdysi, když jsem brala prášky :grinning: No a víc spím, to jo a častěji chodím čůrat. Ale v podstatě se to dá všechno vydržet a je to vlastně v pohodičce :grinning: Teď prostě ještě těch 7 dní do toho prvního UTZ. To se fakt těším strašně moc. Ale tak to už vydržím.
Já nekoupila zatím nic, ale první UTZ a mažu pro první dupačky, body nebo něco takového :grinning:
Souhlasím s Fally, že je lepší to nakupovat postupně a hromadit to a hromadit. Když se to bude nakupovat od začátku, tak to pak nebude taková rána. Plus máme výhodu, že jsme s manželem jako sv. dar dostali postýlku, takže tu máme schovanou u našich a po dvou letech a dvou měsících na ní dojde.
No a teď mi všichni známý říkají, že mnohem levnější kočárky jsou v Německu a v Anglii, takže se opravdu asi vyplatí zajet si tam. To je takovej typ pro vás, co už ho budete potřebovat, já mám zatim hafo času.
Sakra koukám, že sem se pěkně rozkecala :-d
14. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally: já jsem z vánoc zatím v klidu, ale stres příjde co nevidět - nemám moc dárků a na večeři budeme s rodičema a sestrou u nás, takže bych se na to měla asi nějak připravovat :slight_smile:

Monitor dechu- kamarádka ho měla půjčený z Nymburské porodnice, ale vůbec netuším, kde všude ho půjčují...
Já jsem o něm zatím moc nepřemýšlela, tak nevím, jestli ho budu kupovat. Slyšela jsem od nějakého pána v tv (sama doma), který je zakladatelem toho půjčování v porodnicích, že je to doporučované hlavně pro miminka, která odchází z porodnice s nějakou diagnózou, která by mohla vést k zástavě dechu. A pak pro děti, které mají větší pravděpodobnost náhlého úmrtí kojence - matka kuřačka, zakouřené prostředí doma, imunitní oslabení, ..... A říkal, že maminky se zdravými dětmi by se bát neměli, jenže nikdy nevíš.... Pro klid duše, možná lepší pořídit, ale myslím, že i bez něj se to dá...
U nás váhu půjčují v mateřském centru. Nad ní jsem nepřemýšlela už vůbec, asi bych ji koupila pak, když by bylo třeba. Neznám asi ani nikoho, kdo ji má doma.

Luckamb: Super, že Ti není zle. Už se Ti ten čas do UTZ hezky krátí. Pak musíš hned napsat!

To je fajn, že už máte postýlku. U nás s ní bude boj, si zase nemůžu vybrat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. A máma začala, že bych potřebovala dvě, jednu do přízemí a druhou do ložnice. To bude ještě sranda teda :slight_smile:.
Postupné nakupování se mi taky zamlouvá. Mám kamarádku, co si nakoupila měsíc před porodem všechno, takový nervy teda nemám, bych se bála, že porodím dřív, dojedu domů a tam nebudu nic mít :slight_smile:
S tím Německem už jsem to taky slyšela, že se tam dají levně kočárky pořídit...
15. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markett: já bych chtěla k postýlce takovej ten košík na kolečkách, ale nevím nevím, jeslti mi to do našeho 3+1 projde. No uvidíme. Zkusit to můžu. Po UTZ určitě napíšu a pošlu fotku, ale až v úterý, protože v pondělí jedu do Phy na ten utz a pak na raut :-d takže vůbec nebudu v práci. To bude krásné pondělí :-d
15. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

my budeme mit postylky taky dve. Jednu klasicky na spani v patre (to shodou nahod dneska prisla), vybrala jsem tuto v bile barve: http://www.svetpostylek.cz/img-produkty/ciak-b-n.jpg a pak dolu jeste kolibku. Oboje je na koleckach, takze je mozne presouvat, ale snaset z patra to neni mozne.

Jinak hlasim nejnovejsi vysledky z kontroly: mimco ma uz 35cm a 1200gr!! :grinning: Do Vanoc jdu jeste na glukozovy test, delaji to brzy rano v nemocnici (odber krve nalacno, pak vypit sladky roztok a po dvou hodinach znovu odber krve).
15. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek