• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
jo jo jde to a ty? Já pořád stejně v očekávání ms
7. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tiez odchadzam v sobotu a pridem az 19teho, a hocikedy po tomto termine si mozme dat kavu. :slight_smile:

ahoj alzbeta, ako sa mas? :slight_smile:
7. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz tu pisem treti krat :(((
Ja tiez nebudem v MB do 19teho, potom uz ale ano takze si dame kavu, juj uz sa tesim :wink: Ahoj alzbeta , ako sa mas dneska?
7. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky dneska je to pořád stejné, chvilkama pobolívá bříško jak před MS tak zítra doufám nepříjde... teploty stále vysoko a co ty?
7. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jsem také z mladé boleslavi a všem vám držím palečky at se vám to povede jako mně. Mám nádherné dvě holčičky už jim budou tři měsíce a je to nejkrásnější věc na světě . Jestli chcete tak mi písněte . Ahojky Jana
7. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeziis ja som straaasna truuba, pozeram ze som si tam 3x napisala to iste haha, ale som to nevidela, lebo to bolo uz na druhej strane. No to som teda tomu dala :D
alzbeta : ja teraz druhy cyklus s Clostilom, zatial cakam na ovu, takze mam teraz pokoj, aspon nejake tri tyzdne kym budem vediet ci z toho nieco bude tento mesiac.
7. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :D dakujeme za podporu.
7. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dostalova42: ahojky ty máš dvojčátka??? To je dřina co?

Barcaldine: ahojky já čekám na MS, zítra má dorazit, tak uvidím či se opozdí a nebo či vůbec dorazí
7. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak verim ze nedorazi, drzim ti palce :wink:
7. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak teplota klesla ale prý to může být pozdější dobou měření... zaspala jsem, ms zatím nikde
9. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, ako sa dari?
alzbeta co mas nove? Ako s tou teplotou? Vydrzalo to ci mrcha dosla?
Ja zatial cakam na ovulku :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky dnes jsem měření zaspala tak nevím ale včera už to kleslo na 36,5. takže očekávám MS. Taky bych raději čekala ovulku... Teď už 3.den špiním a nic z toho tak snad se to už dnes rozjede... a jak je tobě???
11. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že se to tu pěkně rozjelo.
Tak já jsem v bolce od svých 3let, takže 24 let :grinning:
No a snažíme se od října 2007.
Tak to tak na okraj něco o mě.
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky luckamb: vítej mezi náma...
já žiju kolem mb celý život. Snažíme se o mimi od srpna 2008. A je mi 25. Toď o mě.. :grinning:
11. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš album na beremku?
11. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ne... nerada dávám fotky... stalo se mi že mi je jedna holka dost pohanila :frowning2:
11. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je škoda :frowning2:
11. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty si přímo z MB?
11. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej to ja som tu nova vsade, hehe nova v MB, nova na koniku :slight_smile:
Som v Boleslavi od unora, no vlastne dubna, od unora sa snazime, zatial nic i ked je pravda ze sme asi tri krat prepasli ovulku hehe kedze sme neboli spolu.
A teraz druhy cyklus mam clostil, od pondelka picham pregnyl, som zvedava co to urobi :confused:
11. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jen s utrogestanem třetí měsíc....
jo s tou ovu je to na budku. My jí taky propásneme protože se jen vyjímečně sejdem na stejnou směnu.
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas som sa flakala ja :slight_smile: manzel pekne pracuje, ja si beham po svete, ale uz som sa ukludnila a som doma, kedze chceme babo a inak ako byt spolu to asi nejde :grinning: , takze uz musim byt zenuska domaca.

O utrosi som citala ale aj tak sa opytam, to je podobne ako clostil? Teda splna ten isty ucel? Viem ze sa berie oralne alebo sa zavadza, ze?
11. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím co je clostil... ten jsem neměla. Zavádím to do pochvy. Dá se i polikat ale mě to tak napsal gyndař, protože po minulých práškách jsem zvracela....
11. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, clostylbegyt sa to pise (snad som to napisala spravne) a ja to chrumem od 5-9 dc 2x denne, je to na dozrievanie folikulov, teda na vajka, aby dozreli a bolo ich viac. Sice hrozi potom viac-pocetne tehotenstvo, ale co sledujem diskusiu Liecba clostylom tak zatial je to sporadicke ze ma niekto dvojicky. Ale ta pravdepodobnost je vyssia.
Tak nejako by to malo fungovat :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, já beru utrogestan 15-24dc a mám to na vyvolání menses. Protože se mi opozdívá
11. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: chapem :slight_smile:)
Ja mam take dlhsie cykly 32-35 dni ale mrcha vzdy pride :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo já taky... ale teď se nějak nemůže rozjet... asi jí postrčím...
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bodaj by sa ani nerozjela :slight_smile: Ale aj mna vie stav ked je to take nijake, nech si potvora pride v plnej parada alebo nech uz nechodi , az za 9 mesiacov a nie sa taha ako zuvacka :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mě taky nebaví, buď ať příjde naplno a nebo vůbec. Takhle člověk spotřebuje kvanta vložek a navíc vložky mi nedělají dobře na pokožku
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No presne, ale co sa da robit, ze? Iba ak sa mozme postazovat jedna druhej na koniku a dalej znasat rozmary nasich tiel :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty naše těla jsou ale hrozný.... dělaj si co chtěl a vůbec nás neposluchají :grinning:
těším se až zajdem na kávu
11. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek