• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Luckamb: já se taky snažím. :wink: Máme v únoru, oba, já 15. a manžel 16. K tomu má ještě on svátek 7.3. To je od Tebe kousíček.
7. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
olusenka: ráno jsem ti odpovídala ale koukám že se to sem neuložilo..... :frowning2:
KAždopádně tě tu vítám ještě jednou a přeji brzké // Odkud přesně jsi a jak dlouho se snažíte? :grinning:
7. led 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olusenka: Oli, tak to máte hezký, tak držím palce ať to na narozky určitě vyjde
8. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky včera pád na silnici, trochu mi ujeli na ledu nohy. Pak špinění. Dnes teplota 37,1....
8. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbeta.hod: díky. Jsem přesně z MB. :wink: A jak jsem už psala včera, začali jsme se snažit na jaře, ale jak se ukázalo o malinko později, zbytečně, pak následovaly různé prášky, které beru doteď a v říjnu laparoskopie, teď to zkoušíme nanovo. A teď už to vyjde! Jsem už 3.cyklus od operace.
8. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbet: opatrně, musíš dávat pozor. Sice jako ode mě to sedí, já jsem střevo největší :slight_smile: jsem schopná upadnout i na rovině v létě, taky mi teď pořád mamka s babičkou kladou na srdce ať dávám bacha a někde neupadnu :grinning:
Olusenka: tak se mi líbíš.
8. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: bojím se jestli se to povedlo a co když ten pád to zabil. A když ne, tak proč to špinění. Teda jen jeden den. Někdo mi říká že to mohlo být uhnizďování a ten pád byla jen náhoda. Že to spolu nemusí souviset.

Olusenka: Držím pěsti ať se to povede. Tady je to poněkud nakažliví ale mě se to nechytá. Taky se už smiřuju s vyšetřením a laparoskopií. :cry:
8. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak jaký byl víkend?
Alžbět: uvidíš. Kdy budeš testovat?
11. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem tak jsem tozkusila a test je pozitivní
11. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet, supeeer, gratulujem a tesim sa, drzim velmi velmi palce. :wink: :wink: :wink:
11. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě zajdem na kavu....
11. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
foto v albu
11. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejprve velke gratulace Alzbete, tfuj tfuj, at to vyjde. Bud na sebe opatrna, hlavne s tou tvoji praci, nedavno jsi tu popisovala smenu a to neni zrovna prace pro tehulku.
Jinak cukrovku mam zatim kontrolou, drzim se zuby nehty. Zitra jdu na velkou kontrolu na gyndu ve 30t., ceka nas ultrazvuk, manzel se jde taky podivat, doufam, ze vsechno bude v poradku. Napisu vic. Snad i fotecka bude.
11. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbět: supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, potichoučku, polehoučku gratuluju a mooooc držím palce ať je vše OK. Je to super. Boleslav bude plná kočárků.
11. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám radost ale zatím mi to nějak nedochází
11. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dufam ze sa s tymi kocarkami budeme i stretavat, zatial si davame rande len ja s Alzbet, tak snad sa aspon neskor pridate dievcata. :wink:
Ze Alzbet?, väcsia spolocnost by nam nevadila a deticky by sa mohli spolu hravat. :slight_smile:
11. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já souhlasím....
11. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jasně, uděláme soukroumou mateřskou školku :grinning: KONÍK MB :slight_smile:
12. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tu s novinkami z kontroly ve 30.týdnu. Miminko se má čile k světu, na ultrazvuku nechtělo chvíli postát. Podle měření je 30+2 a 1600-1900gr. Odebrali mi zase spoustu krve na různé testy, zatim mám nahoře 6kg. Ještě musím na EKG, to si vyžádala doktorka z Prahy kvůli mé cukrovce, jinak se prý už moc nedělá. Bříško mám prý spíš menší, takže to nevypadá na nějakého obra. No, kéž by.
Já se ke školce připojuju :grinning:
Nakonec to vypadá, že skončím v porodnici v Boleslavi. Nadšená nejsem, ale někde se narodit musí, že... Kamarádka je doktorka v Praze v Podolí, v současné době na mateřské, a Vrchlabí mi rozmlouvala, kvůli mé cukrovce a pánvi, že se tam snaží porodit normálně "za každou cenu" a císaře prostě berou jako tu nejposlednější cestu. Což by u mě mohl být problém. Navíc k císaři nepustí manžela, takže to taky pro mě hraje velkou roli. Turnov mi z nějakého záhadného důvodu nedoporučila, nevím, možná profesionální averze, dobře mluvila o Jilemnici. Ale jinak mi doporučila primáře z Boleslavi, prý byl dřív právě v Podolí a je dobrý. Sestry hold budu muset přežít. Když jsem byla v Praze u Apolináře, no, zastavil se tam čas. Porodnice možná dobře vybavená, ale jinak hrozná fabrika na děti.
Volala jsem do porodnice minulý týden, abych se objednala na prohlídku a kurz, a termín mi dali až na začátek břena, tak uvidím, jestli ho ještě budu potřebovat :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: primář v boleslavi je výbornej, dělal mi laparku a musím ho jen chválit
12. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky zítra se ystám na krev abych měla jistotu, slyšela jsem že testy může ovlivnit cysta, tak jsem trochu nejistá
12. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak doufám, že se ozveš, hned jak budeš vědět
13. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ozvu, 100%, výsledky budu mít kolem 2.hodiny
13. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, ve dvě to tu budu sledovat.
13. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Alzbet no kde si? Cakame novinky a fotky do albumu. :wink:
13. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už tam jsou
13. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky nakoukla a Alzbet mooooc gratuluju.Zatim potichoucku ale preci.Ja si myslim ze kdyby to byla cysta tak tak krasne tlustice netloustne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Drzim palecky na vysledky a budu sledovat :wink: :wink:
13. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju za podporu....nandi
13. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemas zac hlavne at vse dobre dopadne a pokracuje tak jak ma :slight_smile: :wink: Jsem zvedava na vysledky z krve :slight_smile: Kdy by jsi mela termin?
13. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako čeho termín?
13. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek