• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Alžbět: myslím, že bych to na paralen fakt nesváděla :slight_smile:...

Luci: ahojík, všechno je u nás v pohodě, jen mám zase po ránu nevolnosti, ach jo... Ale už to není na zvracení, tak snad ani nebude :slight_smile:... Miminko hezky kope. Docela si to začínám užívat, je mi fakt hezky.
A co Ty? Jak Ti je?
29. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych z té vzdálenosti k porodnici nedělala vědu. Bydlíme asi 15km od Boleslavi, takže dvacet minut jízdy bude tak k tak.

Dneska jsem byla na odběrech v Praze. Měla jsem z toho obavu. Jednak počasí hrůza, na dálnici samá nehoda, manžel už se nějak bojí mě pustit do auta :slight_smile: Navíc ráno nalačno, no fuj. Ale autem jsme dojeli až na Karlovo náměstí bez zdržení, bylo kde zaparkovat a vůbec jsem tam nečekala. Těhotné tam mají přednost, ale i tak tam dnes nebylo moc lidí, takže jsem byla za tři minuty venku.
29. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
market: no já pořád blinkám, ale dá se to přežit :grinning: :grinning: Ale už se těším až mi začne růst bříško. Do kontroly už mi zbývá jen pár dní.... od úterka za týden a snad se dobře natočíme a dozvíme se co se ná m to v bříšku schovává. To je fajn, že ty si to užíváš.
fally. tak hlavně, že jste cestu zvládli.
31. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
1. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Ako sa máte? Ja som nachladena :frowning2: mam zapchaty nos uplne, typicke nachladenie. Podozrievam z toho stredu,ked som skoro rano v tom mraze sla na kontrolu a nedlao sa poriadne dychat, ked bolo -11 ci kolko rano. Takze sa musim liecit. A ucit. Takze sedim doma na zadku, maximalne pojdem vyniest smeti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co nove u vas tehulky?
1. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky i já jsem nachlazená.... kontrola se blíží, už se těším. Jen mi je čím dál tím hůř, únava už není tak silná ale před spaním a po probuzení mi je hrozně zle od žaludku. Celý dny nemůžu skoro nic sníst, vše mi dělá zle. Mohu jen ovoce, a jogurty.... to je hrozný. :cry:
1. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz budem hnusna k tebe ale hehehe :grinning: :grinning: :grinning: tehotenstvo, hehe.
1. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já vím to není od tebe hnusné, je to krutá realita. Musím se s ní vyrovnat.
1. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vies, mne sa smeje ked mi nic nebolo :grinning: len som dva mesiace prespala a tichucko si priberala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak nie je to take zle ako som sa bala, teraz uz som za posledny mesiac zas pribrala len kilo, teda dohromady 14-15 a este jedno urcite priberiem takze sa do tych 16 tich zmestim, co som si povolila :grinning:
Ale zas som na zaciatku neschudla ani deko, lebo mne bolo spatne ked som bola hladna, takze som musela jest, hehe.
1. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám že skáčem z jedné diskuze do druhé.... můžu i na skype ale na manželovo. Jsem na jeho pc.
1. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK tak skype :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tam
1. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning:
2. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zrovna jsem se vratila z kontroly, miminko je pry v poradku a cile. Uz mam vypsanou zadanku na materskou a 14.2. na ni oficialne nastupuju. Bohuzel me od vcera trapi poslicci, je to docela neprijemne, skoro cely den o nich vim a v noci me take parkrat probudily. Tak jen doufam, ze to zase zmizi.
Cukrovku mam pod kontrolou a obcasne hrisky nejsou znat, vysledky z patecnich odberu jsou v norme a zadny inzulin se zatim (a doufam, ze uz vubec) nekona.

A jak se mate?
To blindeni vam nezavidim, ja byla nastesti docela v pohode, spatne mi bylo, to zase jo, ale celodenni nevolnosti me netrapily.
2. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fally, to je super že je vše v poradku. :wink:
Chcem sa ťa opytat, ako sa ti prejavuju ty posličci? Mne občas t :wink: tvrdne podbruško, ale ozaj len sem tam. posličkov som ešte nemala :confused: teda ani mi nechybaju, len chcem vediet ako sa to prejavuje, keby nahodou ... :wink:
2. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: tak ti přeju ať dají poslíčci pokoj a ty si můžeš zbytek těhu užít klidu. Hlavně že jste v pohodě a zdraví.
holky, já jdu zítra poprvé na těhu cvičení, se těším :grinning:
2. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, tak to sa uvidime :grinning: ja som sice trocha nachladena ale cvicit pojdem, minule som koli uceniu nesla, teraz uz musim.
2. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barcaldine,
mne brisko tvrdlo uz od 20t. Tenkrat mi na to doktorka dala magnesium. Tenkrat sice tvrdlo, ale nebolelo. Ted me k tomu navic boli jako pri silne menses, takove vlny, citis, jak to prichazi a zase odchazi. Asi se to mimcu moc nelibi (nebo naopak?), protoze se vzdycky zacne chrout a kopat, cimz to jeste zhorsuje. Pomaha se kroutit nebo hopsat na mici, ale kdyz sedim nebo lezim, tak je to docela neprijemne. Doktorka rikala, ze u dalsiho tehotenstvi se to muze objevit jiz od prvnich pohybu, tak to u me nastesti ne.
2. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaa, tak to som este nastastie nemala. Len to tvrdnutie. Na to mam tiez to magnezium, ale ani ho neberiem nejako pravidelne,jedine ze som unavena alebo ked si spomeniem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :grinning:
3. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
Lucko neviem ci dnes pojdem cvicit :frowning2: lebo som chora, neni to nic vazne take poriadne nachladenie, zapchaty nos a vcera ma bolelo hrdlo riadne, dnes to nie je take zle, ale proste nie som ok. A ja by som to teda zvladla ale pride mi nezodpovedne tak prist v takom stave, voci ostatnym tehulkam, aby som tam niekoho nenakazila :confounded: Takze este to zvazim a zavolam aj tete sa poradim, ale vidim to skor ze nepridem. Az buduci tyzden, to uz aj keby cigani padali, lebo je to posledne cvicenie pred odchodom. :wink:
3. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
barc: tak to to radši vylež a odpočin si.
3. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj holky,
cvičení bylo super, takže kdo ještě nechodí, tak můžu jedině doporučit.
4. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem..... a od kdy se chodí na cvičení, jen pochybuju že já se tam dostanu.
4. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: takze sa ti to lucko pacilo :wink: mna to tak mrzelo ze nemozem, uz sa mi ziada sa poriadne ponatahovat, nebola som dva tyzdne, a doma teda poctivo necvicim, trocha sa obcas ponatahujem na lopte ale nic moc. Buduci tyzden som tam urcite.
Alzbet, ako ti dopadla ta kontrola? teda viem ze dobre ale napis podrobnosti :wink:
Cvicit az po tretom mesiaci myslim, pre istotu, skor sa neoplati.
Ja sa snazim ucit, dnes mam skusku, ale idem skor len otestovat ako to bude vyzerat a mozno spravim aspon zapocet a skusku na opravu, lebo som sa doteraz ucila na jednu co som mala v utorok. Chvalabohu som ju spravila (na 1 :grinning: ) ale zas som nemala cas sa ucit na tuto co mam dnes, ale idem to skusit. Mam este teraz doobedu cas na ucenie, tak ked budem mat stastie chytim otazku co budem vediet. I ked o tom pochybujem, väcsinou si vzdy vytiahne tie co viem najmenej. :angry:
4. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Ali: dopadlo to výborně. Zjistil žer jsem v 7tt+1, a termín mám 21.9. a mimi je velké 1cm, srdíčko mu krásně bliká. Vše mi ukazoval ale foto jsem zatím nechtěla. Na další kontrolu jdu 17.3. a už dostanu průkazku. To si nechám i udělat foto, už bude co fotit. Dostala jsem od něj papír na krev a nějaký psaní pro těhulky tak jsem si to už pročetla.
4. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej super, tesim, sa. A este si vypisana alebo uz musis do prace?
4. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nn do konce 3 měsíců budu doma a pak se dohodněm ale chtěla bych zkusit do práce, doma mě to nebaví, hlavně nemůžu odejít kdy chci.
4. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to neni nic moc, ale je to lepsie ako sa tahat v praci z tazkymi vecami a bat sa co sa stane. Vychutnavaj sladke nicnerobenie, teda to ze nic nemusis ( i ked viem ze to nie je med lizat :slight_smile:) kup si dobru knihu a proste oddychuj. Potom budes uz len spominat ake to bolo ked si nic nemusela :grinning: Viem o com hovorim a este stale si uzivam toho ticha a kludu v byte. Uz len mesiac :grinning: potom budem rada spominat. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo pak se možná ani nevyspíš..... :grinning: Jen ti závidím že to budeš mít brzy za sebou. Taky bych to chtěla mít za sebou.
4. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek