• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Neplas sa a uzivaj si. Teraz ti je trocha zle,tak z toho nie si nadsena, potom uvidis ako ti bude pekne, za dva mesiace a zacne jar a bude vonku pekne a ty sa budes citit krasne. A ked ti zacne rast brusko budes mat z toho velku radost. Potom ku koncu, zacnes vstavat o pol piatej na wc a maly-a ti bude skakat po mocaku, vtedy to budes chciet mat za sebou :grinning: teraz sa tes.
4. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
venku nepřetržitě ítá sníh ze střech raději bych byla někde jinde. Včera jsme se vrátili a mladej už volal z okna že u nich máme práci.Normálně to nahrnuly na hromadu a nechali tak. Už aby jsme byli pryč. :cry:
4. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidis, mas pracu :slight_smile: surfovat po nete, hladat byty pre vas vhodne a ziskavat zaujemcov o vas dom aby ste odtial boli cim skor prec. :wink:
4. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bytby se shnal, toho se nebojím ale bohužel ty zájemce není snadné najít.
4. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to chce cas, je pravda ze to moze trvat aj dlho kym sa niekto rozhodne a odhodla kupit vas dom a, le raz sa to podari. Len treba ratat s tym ze to nebude hned. Potom ta neprekvapi ze cakate. A mas to ako s tym tehotenstvom, cim viac chces tym horsie to pojde, takze netreba tlacit na pilu, ale verit ze to ride, podla mna na jar sa ludia rozhybu a budu chciet kupovat skor, teraz je zima a po vianociach...treba byt trpezlivy.
4. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
alzbet gratuluji k dobrym vysledkum, jen tak dal. Zatim si opravdu uzivej, to prave nedockave cekani prijde, jak rika spravne barcaldine, az na konci. Ja vstavam na zachod i trikrat za noc, kolikrat myslim, ze to ani nedobehnu :slight_smile: Brisko uz obcas prekazi a to mam v porovnani s nekterymi tehulkami docela male. Tuhle me pobavil manzel, kdyz mi rikal, ze se ohybam jak ta baba z Homolkovych :slight_smile: Kdyz ono to jinak nejde, kdyz pres bricho se uz neohnes, ale je to hezke a jednou/parkrat za zivot.
Do prace nespechej, kdyz nemusis. Vim, ze doma je obcas nuda, ale porad lepsi, nez riskovat. Ja jsem od dr dostala vychazky od 8 do 18, takze vlastne na cely den.
Driv jsem hltala kazdy clanek o mimcu, dostala jsem od pribuznych ruzne chytre knizky, ted uz si radeji prectu neco "z jineho oboru", abych nemela mimca jenom plnou hlavu. :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbět: chodí se od 12tt, je to středa od 5 do 6 a gratuluju ke kontrole
barc: líbilo se mi to moc. Bylo nás tam jen 5 - já s kamarádkou, co je o týden dýl těhotná než já a pak tři ženský už s velkýma bříškama, jedna říkala, že má termín v pátek.
fally: já chodím už teď čurat 4x za noc, tak co budu dělat v pokročilém stádiu těhotenství fakt envím.
4. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali já vím taky si děláme naděje spíš na jaře..... Uvidíme

Fally: ahojky já vím, než riskovat v práci raději budu sedět doma na zadku. S manželem odpoledne chodím na procházku se psem a mám toho pak plné kecky.... jsem vyčerpaná a unavená. Já mám vycházky jen od 9-11 a pak od 14-18 celkem to jde ale bus do práce mi jede v 13:04 a to je ještě před vycházkou.
4. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: tak to nevím, je to pro mě blbý čas. Bus mi jede kolem 4 to by šlo ale domů mi to jede v 6:10 a pak až v 11 takže asi nic z toho.
4. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko viac ako 6 nas tam nikdy ani nebolo, tie miestnosti ani nie su velke takze sa to takto stale strieda, tie ktore uz idu rodit uvolnia miesto tym ktore sa na to pripravuju :grinning: .
4. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: jedině autíčkem :-d
barc: jj, ale je to tam útulné apříjemné prostředí.
4. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych bez auta byla jak bez ruky. Bus od nás jezdí asi dvakrát denně :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: já už bych bez auta taky asi umřela, ale je to spíš lenost :-d
4. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, je tu problém, nemám řidičák a manžel dělá na směny.
4. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: aha. A ty sis nikdy nechtěla udělat řidičák? Já bych bez něj umřela. Mám ho už od 18 a jezdím denně.
5. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jednu dobu jsem aktivně jezdila s manželem když mě naučil řídit. Ale nemám na to nervy, ostatní auta mě deptaj tak si ho raději ani dělat nebudu a hlavně nemám na to peníze.
5. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já bych bez řidičáku nemohla být. Jezdím denně a musím jezdit i hodně kvůli práci, třeba i do centra Prahy apod. Taky jezdíme každý rok autem na dovolenou na vlastní pěst a při řízení se s manželem rovnocenně střídáme. Máme i dvě auta, abychom byli soběstační.
Myslím, že řidičák je v dnešní době nutnost, hlavně při shánění práce. Ve většině profesí auto potřebuješ, už kdyby tě měli poslat třeba na školení. Ale čím déle se pak řidičák odkládá, tím víc se člověk bojí. Kolikrát potřebuješ prostě jet - manžel se může zranit, že potřeba dojet nakoupit nebo s dítětem k doktorovi.
Já jsem tedy rozhodně PRO řidičák. Chápu, že někdo se bojí jezdit na sněhu a je to takový ten sezonní řidič, ale ono se občas i hodí, když můžeš dělat řidiče z hospody :zipper_mouth: :dizzy_face: .
5. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: naprostej souhlas s tebou. Ale zase chápu, že se bez něj prostě nekdo objede i když my dvě mezi ně nepatříme :grinning:
alzbet: já se taky ze začátku bála, hlavně když seděl někdo vedle mě, ale časem se vyjezddííš a přestaneš se bát a přijde ti to normální. Ale je to drahý, to máš rozhodně pravdu.
5. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že si užíváte víkend a nikdo nic nepíše.
My dnes začínáme 4. měsíc. Juchůůů.
Akorát vařím oběd a koukám na telku.
7. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné, mrazivé, pondělní ráno :grinning:
8. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahoj Lucko. Vidím že máš dobrú náladu :slight_smile: . :slight_smile: To je dobre. Ja mam este dnes skušku z matematiky, bojim sa :frowning2: asi ju nedam. A opravny termin už nemám lebo v nedelu odchádzam do Košic, čakat na to kedy sa maličky rozhodne na svet. Tak mam este trocha stres, ale si vravim, že prinajhoršom si ju zapišem zas a budem ju opakovat no. Teraz už je čas sústredit sa na to čo ma čaká o tri týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škola na chviločku pojde bokom, hlavne teda aby som sa nestresovala z nej. Aspon chvilku teraz :grinning:
A tesim sa velmi na cvičenie v stredu, už potrebujem kosti ponatahovat, ako soľ.
8. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
barc: matiku zvládneš, neboj. A když ne, tak se taky prd stane. Jinak já už se taky těším na středu. Zítra jedu na kontrolu a prý když se prcek dobře natočí a budu mít štěstí řeknou mi co to je. Tak na mě myslete a já vám dám zítra odpoledně vědět.
8. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne tiez slubovali ze by to uz mohlo byt vidno od toho 15tt ale vzdy sa malicky skryval a otacal sa a krizil nohy, takze naisto som to mala az na 20tt na velkom utz. Ale drzim ti palce nech pocuva a ukaze sa :wink:
8. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
barc: díky moc, uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nas nic noveho, docela rychle to utika.
Nam rekli pohlavi az ve 20tt na velkem UTZ. Ve 30t to doktorka pry nevidela, takze doufam, ze se Cepelik nesekl :slight_smile:
Nemate prosim nekdo z treba z kurzu nejake instrukce, jak to chodi v boleslavske porodnici? Mam nekolik dotazu, predevsim, co si s sebou donest. Cetla jsem, ze plinky pro miminko, pak nejake vlhcene ubrousky a tak, co oblecky? Mam si prinest svoje nebo mi na pobyt daji erarni? A jak je to s porodnimi vlozkami? Nekde pisou, ze je dostanes zdarma, nekde ze si je musim prinest.
Taky mam dotaz, jak je to ohledne formulare o jmenu ditete, da se stahnout na netu, ale nevim, jestli to staci vyplnit az tam pri porodu, nebo se to da vyzvednout predem, abych pak nemusela behem porodu papirovat.
Taky bych rada nadstardart, ale to se asi neda zamluvit dopredu, takze uvidim, jestli bude volny nebo ne.
8. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: to by ti měl všechno říct tvůj doktor, ne?
8. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,

Luci, budu netrpělivě čekat, až nám napíšeš, co si nosíš v bříšku!

Fally, v diskuzích o porodu je téma o porodnici Mladá Boleslav a Nymburk, tak si zkus přečíst nejnovější příspěvky. Jinak se do MB porodnice chodí cca v 36.týdnu na sepsání porodopisu (tam Tě má odeslat Tvůj Dr.) a tam bych se na vše přeptala... A tam sdělíš i jména (nevím teď jestli jsi vdaná, já ne a tak mám ještě z matriky uznání otcovství)...

Barcaldine, jak dopadle zkouška? Matika je ve Škodovce hodně těžká, jestli ji uděláš, tak jsi vážně dobrá! A když ne, tak máš teď přeci jen důležitější věci :slight_smile:
9. únor 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj market, diky za tip, hned na to mrknu.
Mne moje doktorka rikala, ze obvykle do porodnice neposila v 36t, ze porodopis sepisu u ni a ze i na kardiografy se chodi k ni a do porodnice me posle az 14 dni pred terminem. Tak jsem namitala, tak mi rekla, ze me tam posle, at se tam dojdu aspon podivat a domluvit se s doktorem, rada bych uz aspon tusila, jestli me ceka cisar kvuli mensi panvi, nebo je miminko mensi a projde.
Na kontrolu jdu za tyden v utery, tak uvidim, jestli budu chytrejsi.

A jak se jinak mate?
9. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Miminko meří 6 cm a nějaký drobý, je krásný, zdravý, mrskalo se tam jak drak. Dávalo mi pěkný pěstičky. Riziko downa je 1:4100. A pozor teď to nejdůležitější ............... na 90% je to kluk!!!!!!!!! řekl nám to pan doktor a viděli jsme to i my dva s manželem
fotky jsou v albu.
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, tak mě to zase řekla moje doktorka takhle :slight_smile:. Mám takový dojem, že Ty jsi tu vážně přemýšlela nad Turnovem a Vrchlabím. Nakonec ses rozhodla pro Boleslav?

Luckamb, to je krásný! Gratuluju k chlapečkovi!

Já pondělí jdu na kontrolu. Trápí mě výtok a čekám na výsledky kultivace moči. Snad to bude dobré. O víkendu jsme malovali obrázky na zeď v pokojíčku. Asi začnu pomalu pokukovat po kočárku, ale nějak se mi do toho nechce, bude to totiž u nás doma boj :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek