Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! 😃
barcaldine
11. čer 2009
No ako spieva Elan - Moje telo si so mnou robiii co chce - 😃
aj ja sa tesim na stretnutie, zajtra odchadzame a o tyzden sme naspät a hned sa dohodneme , kde a kedy 🙂 a snad sa este niekto prida 😉
alzbeta.hodautor
11. čer 2009
taky doufám
barcaldine
11. čer 2009
Oki, tak ja idem robit aj nieco uzitocne doma :-p , tak pekny den prajem. Zatial ahoj.
alzbeta.hodautor
11. čer 2009
ahojky a měj se hezky...
alzbeta.hodautor
13. čer 2009
ahojky koukám že všichno odcestovali, tak zatím pa pa
markettka
20. čer 2009
Ahojky,
tak jak se máte?
Já jsem včera dodělala školu, takže fajn. Jen to mimi nám chybí...
Kdy naplánujeme to kafíčko?
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
ahojky a krásné ránko... já můžu na kafíčko podle směny... dělám ranní a odpolední. O víkendu se do města nedostanu.
Markéttko jinak gratuluju k ukončení školy. Co teď teda jsi?
musilka
22. čer 2009
Ahoj hlásím se k Vám MB snažilkám s markett se známe už dýl 😉 Já jsem taktéž Markéta a jdem teď po druhém KETu a čekám na výsledek.
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
a co je to Ket? Jinak tě tu vítám Musi
musilka
22. čer 2009
to je transfer embryí chodíme na umělé oplodnění víš ? Transfer v březnu nevyšel tak teď jsme zkusili druhý jsem na PN a čekám na výsledek.
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
aha... a to znamená že byl problém u něj? Se spermiema, nebo u tebe?
taky se toho bojím
musilka
22. čer 2009
my máme problém u obou. Snažíme se tak nějak těch dva a půl roku a loni v září jsme začali chodit do centra as. reprodukce.
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
tak to jo... já mám zatím potíže s nepravidelnou ms a manžel zatím nikde nebyl. Nechce. Docela mě to mrzí protože já se třeba zbytečně cpu hormonama 😞
musilka
22. čer 2009
a jak dlouho se snažíte a kam chodíš na gyndu?
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
chodím do Modré hvězdy k Sochůrkovi, je hodnej.
A snažíme se 11měsíců
barcaldine
22. čer 2009
Dobre raano, uz som spät z dovolenky.
Takze som plne k dispozicii na kavickovanie 😃 . Ja mam casu habadej, takze zamestnane baby vravte kedy mozete a navrhujte terminy 😉
musilka
22. čer 2009
alzbeta já jsem taky u sochůrka je perfektní a spoluprcuje právě s pronatalem kam chodíme na IVF. Dohodni se s ním a on ti dá doporučení na spermiogram k MUDr. Volkový do Kosmonos 😉
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
já mám příští týden ranní, taže by to šlo. Kromě pátku. To mám už plány
markettka
22. čer 2009
Ahojky,
dělala jsem VOŠ, takže mám za jménem DiS - kdovíjakej úspěch to není, ale radost z toho mám.
Na kafe můžu tento týden ve středu, příští týden zatím pořád kromě úterý 🙂, o víkendu se do mb asi nedostanu.

Jinak ahoj Markét, dlouho jsem o Tobě neslyšela. Budu Ti držet palce, aby vám to konečně vyšlo. Někde na koníku jsem četla, že dělás v Kosmonosech. Jak se Ti tam líbí?

My se snažíme od "září", hned v říjnu se zadařilo, v prosinci jsem potratila. Od února se snažíme znovu, takže "teprve" 5 měsíců, ale už pomalu přestávám věřit, že se vůbec dá otěhotnět 🙂
musilka
22. čer 2009
😉 markett jj jsem tam od ledna takže už vlastně půl roku letí to. Jinak se mi tam líbí a o tak že dost. Dělám na detoxu. Jestli budeš shánět práci tak ti Kosmonosy doporučuju a budeš si moct aj vybrat protože místa jsou skoro všude na každým oddělení 😉
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
Markét: to mě mrzí... my se snažíme od srpna a zatím ani ťuk

Jo a jinak ta škola je super... gratuluji, máš plno možností se skvělým platem. Kamarádka má bakaláře, závidím jí to

já mám tenhle týden odpolední takže bohužel 😞
barcaldine
22. čer 2009
Ahoj markettka, tak mne streda vyhovuje, uz len treba dohodnut nejaky cas, tak aby to vyhovovalo alzbete tiez, asi niekedy poobede? Ja sa prisposobim, navrhujte 😉
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
jak říkám tenhle týden pracuju, můžu až příští kolem 3 odpoledne

jo a když vás tu tak vidím... nemáte zájem o koťátko? Naháním je tu po bytě a tak moc nestíhám psát
markettka
22. čer 2009
Tak se domluvíme na příští týden
barcaldine
22. čer 2009
Jaj , teraz citam alzbet ze mas odpolední, 😞 ale zas kava sa pije aj dopoledne 😉 co?
barcaldine
22. čer 2009
Dobre, tak potom pristi tyden 😉 ziaden problem.
alzbeta.hodautor
22. čer 2009
ale to pomyšlení jít pak do práce... neee to by mě ani nebavilo, pořád sledovat hodinky
markettka
22. čer 2009
Musilka: to je super, že se Ti tam líbí. Já stále nevím, co bych chtěla dělat 🙂 jsem fakt příšerná 🙂
barcaldine
22. čer 2009
Jasne, jasne, nechceme dalsie stresy, mame ich dost hehe.
barcaldine
22. čer 2009
markettka, a mozem sa opytat aky odbor si skoncila? A samozrejme ti blahozelam k uspesnemu ukonceniu 😉
Ja sa totiz chystam na VS teraz :-o stale mam pochybnosti ci sa na to dat, ale je pravda ze bez skoly je to tazsie.

Začni psát odpověď...

Odešli