• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
No ako spieva Elan - Moje telo si so mnou robiii co chce - :grinning:
aj ja sa tesim na stretnutie, zajtra odchadzame a o tyzden sme naspät a hned sa dohodneme , kde a kedy :slight_smile: a snad sa este niekto prida :wink:
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky doufám
11. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Oki, tak ja idem robit aj nieco uzitocne doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak pekny den prajem. Zatial ahoj.
11. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky a měj se hezky...
11. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky koukám že všichno odcestovali, tak zatím pa pa
13. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jak se máte?
Já jsem včera dodělala školu, takže fajn. Jen to mimi nám chybí...
Kdy naplánujeme to kafíčko?
20. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky a krásné ránko... já můžu na kafíčko podle směny... dělám ranní a odpolední. O víkendu se do města nedostanu.
Markéttko jinak gratuluju k ukončení školy. Co teď teda jsi?
22. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hlásím se k Vám MB snažilkám s markett se známe už dýl :wink: Já jsem taktéž Markéta a jdem teď po druhém KETu a čekám na výsledek.
22. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a co je to Ket? Jinak tě tu vítám Musi
22. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to je transfer embryí chodíme na umělé oplodnění víš ? Transfer v březnu nevyšel tak teď jsme zkusili druhý jsem na PN a čekám na výsledek.
22. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha... a to znamená že byl problém u něj? Se spermiema, nebo u tebe?
taky se toho bojím
22. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme problém u obou. Snažíme se tak nějak těch dva a půl roku a loni v září jsme začali chodit do centra as. reprodukce.
22. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to jo... já mám zatím potíže s nepravidelnou ms a manžel zatím nikde nebyl. Nechce. Docela mě to mrzí protože já se třeba zbytečně cpu hormonama :frowning2:
22. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak dlouho se snažíte a kam chodíš na gyndu?
22. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
chodím do Modré hvězdy k Sochůrkovi, je hodnej.
A snažíme se 11měsíců
22. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre raano, uz som spät z dovolenky.
Takze som plne k dispozicii na kavickovanie :grinning: . Ja mam casu habadej, takze zamestnane baby vravte kedy mozete a navrhujte terminy :wink:
22. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbeta já jsem taky u sochůrka je perfektní a spoluprcuje právě s pronatalem kam chodíme na IVF. Dohodni se s ním a on ti dá doporučení na spermiogram k MUDr. Volkový do Kosmonos :wink:
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já mám příští týden ranní, taže by to šlo. Kromě pátku. To mám už plány
22. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
dělala jsem VOŠ, takže mám za jménem DiS - kdovíjakej úspěch to není, ale radost z toho mám.
Na kafe můžu tento týden ve středu, příští týden zatím pořád kromě úterý :slight_smile:, o víkendu se do mb asi nedostanu.

Jinak ahoj Markét, dlouho jsem o Tobě neslyšela. Budu Ti držet palce, aby vám to konečně vyšlo. Někde na koníku jsem četla, že dělás v Kosmonosech. Jak se Ti tam líbí?

My se snažíme od "září", hned v říjnu se zadařilo, v prosinci jsem potratila. Od února se snažíme znovu, takže "teprve" 5 měsíců, ale už pomalu přestávám věřit, že se vůbec dá otěhotnět :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: markett jj jsem tam od ledna takže už vlastně půl roku letí to. Jinak se mi tam líbí a o tak že dost. Dělám na detoxu. Jestli budeš shánět práci tak ti Kosmonosy doporučuju a budeš si moct aj vybrat protože místa jsou skoro všude na každým oddělení :wink:
22. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Markét: to mě mrzí... my se snažíme od srpna a zatím ani ťuk

Jo a jinak ta škola je super... gratuluji, máš plno možností se skvělým platem. Kamarádka má bakaláře, závidím jí to

já mám tenhle týden odpolední takže bohužel :frowning2:
22. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj markettka, tak mne streda vyhovuje, uz len treba dohodnut nejaky cas, tak aby to vyhovovalo alzbete tiez, asi niekedy poobede? Ja sa prisposobim, navrhujte :wink:
22. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jak říkám tenhle týden pracuju, můžu až příští kolem 3 odpoledne

jo a když vás tu tak vidím... nemáte zájem o koťátko? Naháním je tu po bytě a tak moc nestíhám psát
22. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se domluvíme na příští týden
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaj , teraz citam alzbet ze mas odpolední, :frowning2: ale zas kava sa pije aj dopoledne :wink: co?
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre, tak potom pristi tyden :wink: ziaden problem.
22. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale to pomyšlení jít pak do práce... neee to by mě ani nebavilo, pořád sledovat hodinky
22. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Musilka: to je super, že se Ti tam líbí. Já stále nevím, co bych chtěla dělat :slight_smile: jsem fakt příšerná :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne, jasne, nechceme dalsie stresy, mame ich dost hehe.
22. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
markettka, a mozem sa opytat aky odbor si skoncila? A samozrejme ti blahozelam k uspesnemu ukonceniu :wink:
Ja sa totiz chystam na VS teraz :astonished: stale mam pochybnosti ci sa na to dat, ale je pravda ze bez skoly je to tazsie.
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek