• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
no doufám.... i tak mi to příjde dlouhý. Pořád se bojím že se s mimi něco stane.
8. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: musíš myslet pozitivně, co se má stat stane se a člověk to stejně neovlivní, tak je podle mě lepší myslet pozitivně a ono to určo klapne :wink:
8. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co se mi přidalo jsou křížáky a bolení břicha. Snad to je normální. A bolest hlavy.
8. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale co mě štve, volala jsem na sociálku jestli už mi poslali peníze a oni mi tam z práce ještě neposlali papíry. Takže zatím dlouho nic neuvidím. No nenaštvalo by tě to?
8. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: tak to by mě možná i nas...o. to je fakt na palici. Jinak hlava mě bolí taky celkem často. A zíta jdu na masáž, tak se těším jak si páteř uleví :grinning:
8. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo taky bych si dala líbit.... ty se máš
8. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět: je to jediný co mi pomáhá na bolesti hlavy. Sem vždycky trpěla jak pes, začla mě bolet hlava, začla jsem z toho zvracet a musela jsem mít tmu, zavřený oči a konec. Tahle paní (chodím tam jendou za měsíc) je naprosto úžasná a právě masíruje i těhule, což je taky fajn. A fakt mi moc pomohla.
¨Holky já dneska končím 4. měsíc a zítra začínám 5. To letí jako blázen :grinning:
9. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, letí to jako blázen :grinning: já ani nemohla uvěřit, že už jsem v 7. měsíci :grinning:

Venku krásně svítí sluníčko, hned mám lepší náladu :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky
Luci: tak podle příznaků co popisuješ jde o migrénu, užila jsem si ji až až. To je pak fakt nejlepší lehnout si někam do tmy a hlavně do ticha.
Markett: Já dnes končím 3 měsíc a začínám 4. Taky docela fofr. Jen doufám že už mi bude líp.Za týden ve středu jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jak to bude velký a jestli se mi změní termín porodu.
9. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: jj, asi jo. Po porodu se zajdu zeptat dr. jeslti by mi neporadil nějaký léky přímo na migrénu. Teď to budu muset přežít. Ty jo už 4. měsíc? Fakt to letí :grinning:
Jinak jsem po masáži a je mi krááásně :_D
9. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tu masáž Ti upřímně závidím :slight_smile:, přemýšlím, že se odpo zastavím u nás v relaxačním centru a objednám se. Docela jsi mě navnadila :slight_smile:.
Na migrénu to fakt vypadá, ale moc Tě nepotěším, protože najít ten správný lék na migrénu není lehký. Mám hodně kamarádek, co s tím má problémy a třeba už 6 let hledají jak si ulevit. Někomu pomůže prášek, ale většina jich koluje mezi homeopaty, masážemi, akupunkturou atd... Někdy pomůže jen vysadit antikoncepci (což asi není tvůj případ :slight_smile:).
Ale jak znám Tvůj optimismus, tak léčba bude snadná :grinning: :grinning: :grinning:

Alžbět, přeju Ti, aby se Ti už ulevilo. Mě to teda natrápilo až dost a na Štědrý den asi dlouho nezapomenu (zvracení 24 hodin asi po hodince a půl) :frowning2:. Aspoň, že už to mám za sebou a snad už se to nevrátí. Nevolnosti mám po ránu každý den a občas je mi odpoledne pěkně zle, ale to už je krása :slight_smile:. Fakt obdivuju holky, co prozvrací úplně celé těhu :wink:
9. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
markett: to je fakt mě migreny způsobila antikoncepce a co ji neberu je klid.
Jinak já zvracela vždy nanevýš 3xdenně a to až večer. Ale nechutí trpím stále. Závidím holkám c jim nikdy nic nebylo.

Luci: naše dvojčata trpí migrenou od 10let. Byli na vyšetření a teprve po důkazech že jde opravdu o migrenu dostali prášky a pokud zvrací tak mají čípky. Pak se jim rychle uleví.Ale nechtěla bych jít na to vyšetření.
9. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, tak já budu dál stahovat žaluzky, otvírat okna, utěsňovat zvuky a dávat si růžovej zázrak :grinning: kterej mi teda teď občas chybí :grinning:
9. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a o jaký zázrak jde Luci? Jsem trochu mimo. :grinning:
9. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by Ibalgin? :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha... já ho nebrala tak mi to nedošlo :grinning: :grinning: Já jen Panadol extra.
9. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: JJ, PŘESNĚ TAK - IBALGIN - nejlepší přítel člověka :grinning:
9. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :wink:
10. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem, to je dneska nádherně co?
10. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alzbet,
jj, za oknem je krásně, ale pořád je tam pěkná kosa :grinning:
10. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

já dorazila z hodinové vycházky, už jsem skoro hodinu doma a pořád ne a ne rozmrznout :grinning: :grinning: :grinning:
Venku je krásně, ale tady dost fouká.
10. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to je fakt, zima je pořád. Ale věřím že brzy odejde i když se ji nějak nechce.

Markett tak si dej teplý čajík.... mě vždy pomohl ale teď ho nějak nemůžu :frowning2:
10. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si holky objednala povlečení, co už mám vyhlídnuté jakou dobu. Juchů, tak se budu těšit až přijde. A ted jsem zjistila , že jsem objednala menší peřinku, než potřebuju.Tak už jsem jim psala ať mi to vymění. Tak snad.

market: co ty? Jaks e vede?
bety: prej má být hnusně celej duben a květen, tak nevím. Já už chci taky teplo.
10. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci.... tak to mě ale štve, těším se na teplo a v dubnu jsme se chystali na Matějskou. :frowning2: No jsem zvědavá no.
Jinak já si tyhle věcičky do postýlky vybrala na e-butiku. Maj tam nádherný věcičky a celkem za solidní cenu. I Barcaldine tam objednávala. Ale zatím jen pokukuji, nic nekupuju, ještě je času dost.
10. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: vetsinu toho maj i na mamitati a ještě levnější, sice o pár korun, ale každá koruna dobrá
10. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, uz sme doma z porodnice, pustili nas vcera, akurat nemam casu na net teraz :D hned ako budem moct napisem viac. Zdraviiim vas.
10. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci dík za typ, tam to neznám

Ali a nějakoufotku sem dej, třeba jen na čas, ať se pokocháme. Jé jak ti závidím, máš to za sebou, drobek doma v pohodlí....
10. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine, supéér, těšíme se na postřehy, zážitky a fotečky :slight_smile:, budeme trpělivě čekat, až se s miminkem trochu sžijete a bude čas se chlubit na koníku :grinning:

Luci, mám se dobře, mimi se v bříšku hýbe jako o život, je to krásný, jen to občas docela bolí :slight_smile:. V pondělí jdu na kontrolu, tak budou nějaké novinky. Zajímalo by mě, kolik už váží, zato bych radši nevěděla kolik vážím já :grinning: :grinning: :grinning:

Alžbět, čajík pomohl :slight_smile:
10. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
market to jsem ráda.... já už nemůžu pít skoro ani vodu

Jinak vzpomínám na to jak si byla zoufalá že se nedaří mimi a podívej jak rychle to uteklo
10. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbět, no jéje, docela slušně jsme obě stresovaly, co? Zrovna včera jsem vzpomínala, jak jsem myslela, že to snad nikdy nepřijde a jak moc mě to mrzelo. Když mě něco trápí, hned si vzpomenu, jak se mám vlastně skvěle, protože jsem si nic nepřála víc než čekat miminko :wink:
A teď už jsem v posledním trimestru a zase se bojím, aby se náhodou něco nepo.ralo... Ale o tom jsme se už bavily, že to nemá smysl řešit, stát se může cokoliv. A proto si užívám každej den s bříškem :grinning:
10. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek