Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! 😃
alzbeta.hodautor
8. bře 2010
no doufám.... i tak mi to příjde dlouhý. Pořád se bojím že se s mimi něco stane.
luckamb
8. bře 2010
alzbet: musíš myslet pozitivně, co se má stat stane se a člověk to stejně neovlivní, tak je podle mě lepší myslet pozitivně a ono to určo klapne 😉
alzbeta.hodautor
8. bře 2010
no co se mi přidalo jsou křížáky a bolení břicha. Snad to je normální. A bolest hlavy.
alzbeta.hodautor
8. bře 2010
ale co mě štve, volala jsem na sociálku jestli už mi poslali peníze a oni mi tam z práce ještě neposlali papíry. Takže zatím dlouho nic neuvidím. No nenaštvalo by tě to?
luckamb
8. bře 2010
alzbet: tak to by mě možná i nas...o. to je fakt na palici. Jinak hlava mě bolí taky celkem často. A zíta jdu na masáž, tak se těším jak si páteř uleví 😃
alzbeta.hodautor
8. bře 2010
tý jo taky bych si dala líbit.... ty se máš
luckamb
9. bře 2010
Alžbět: je to jediný co mi pomáhá na bolesti hlavy. Sem vždycky trpěla jak pes, začla mě bolet hlava, začla jsem z toho zvracet a musela jsem mít tmu, zavřený oči a konec. Tahle paní (chodím tam jendou za měsíc) je naprosto úžasná a právě masíruje i těhule, což je taky fajn. A fakt mi moc pomohla.
¨Holky já dneska končím 4. měsíc a zítra začínám 5. To letí jako blázen 😃
markettka
9. bře 2010
Luci, letí to jako blázen 😃 já ani nemohla uvěřit, že už jsem v 7. měsíci 😃

Venku krásně svítí sluníčko, hned mám lepší náladu 🙂
alzbeta.hodautor
9. bře 2010
ahojky holky
Luci: tak podle příznaků co popisuješ jde o migrénu, užila jsem si ji až až. To je pak fakt nejlepší lehnout si někam do tmy a hlavně do ticha.
Markett: Já dnes končím 3 měsíc a začínám 4. Taky docela fofr. Jen doufám že už mi bude líp.Za týden ve středu jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jak to bude velký a jestli se mi změní termín porodu.
luckamb
9. bře 2010
alzbet: jj, asi jo. Po porodu se zajdu zeptat dr. jeslti by mi neporadil nějaký léky přímo na migrénu. Teď to budu muset přežít. Ty jo už 4. měsíc? Fakt to letí 😃
Jinak jsem po masáži a je mi krááásně :_D
markettka
9. bře 2010
Luci, tu masáž Ti upřímně závidím 🙂, přemýšlím, že se odpo zastavím u nás v relaxačním centru a objednám se. Docela jsi mě navnadila 🙂.
Na migrénu to fakt vypadá, ale moc Tě nepotěším, protože najít ten správný lék na migrénu není lehký. Mám hodně kamarádek, co s tím má problémy a třeba už 6 let hledají jak si ulevit. Někomu pomůže prášek, ale většina jich koluje mezi homeopaty, masážemi, akupunkturou atd... Někdy pomůže jen vysadit antikoncepci (což asi není tvůj případ 🙂).
Ale jak znám Tvůj optimismus, tak léčba bude snadná 😃 😃 😃

Alžbět, přeju Ti, aby se Ti už ulevilo. Mě to teda natrápilo až dost a na Štědrý den asi dlouho nezapomenu (zvracení 24 hodin asi po hodince a půl) 😞. Aspoň, že už to mám za sebou a snad už se to nevrátí. Nevolnosti mám po ránu každý den a občas je mi odpoledne pěkně zle, ale to už je krása 🙂. Fakt obdivuju holky, co prozvrací úplně celé těhu 😉
alzbeta.hodautor
9. bře 2010
markett: to je fakt mě migreny způsobila antikoncepce a co ji neberu je klid.
Jinak já zvracela vždy nanevýš 3xdenně a to až večer. Ale nechutí trpím stále. Závidím holkám c jim nikdy nic nebylo.

Luci: naše dvojčata trpí migrenou od 10let. Byli na vyšetření a teprve po důkazech že jde opravdu o migrenu dostali prášky a pokud zvrací tak mají čípky. Pak se jim rychle uleví.Ale nechtěla bych jít na to vyšetření.
luckamb
9. bře 2010
OK, tak já budu dál stahovat žaluzky, otvírat okna, utěsňovat zvuky a dávat si růžovej zázrak 😃 kterej mi teda teď občas chybí 😃
alzbeta.hodautor
9. bře 2010
a o jaký zázrak jde Luci? Jsem trochu mimo. 😃
markettka
9. bře 2010
Že by Ibalgin? 😃 😃 😃
alzbeta.hodautor
9. bře 2010
jo aha... já ho nebrala tak mi to nedošlo 😃 😃 Já jen Panadol extra.
luckamb
9. bře 2010
Market: JJ, PŘESNĚ TAK - IBALGIN - nejlepší přítel člověka 😃
luckamb
10. bře 2010
Dobré ráno všem 😉
alzbeta.hodautor
10. bře 2010
ahojky všem, to je dneska nádherně co?
luckamb
10. bře 2010
Ahoj Alzbet,
jj, za oknem je krásně, ale pořád je tam pěkná kosa 😃
markettka
10. bře 2010
Ahojky,

já dorazila z hodinové vycházky, už jsem skoro hodinu doma a pořád ne a ne rozmrznout 😃 😃 😃
Venku je krásně, ale tady dost fouká.
alzbeta.hodautor
10. bře 2010
Luci to je fakt, zima je pořád. Ale věřím že brzy odejde i když se ji nějak nechce.

Markett tak si dej teplý čajík.... mě vždy pomohl ale teď ho nějak nemůžu 😞
luckamb
10. bře 2010
Tak jsem si holky objednala povlečení, co už mám vyhlídnuté jakou dobu. Juchů, tak se budu těšit až přijde. A ted jsem zjistila , že jsem objednala menší peřinku, než potřebuju.Tak už jsem jim psala ať mi to vymění. Tak snad.

market: co ty? Jaks e vede?
bety: prej má být hnusně celej duben a květen, tak nevím. Já už chci taky teplo.
alzbeta.hodautor
10. bře 2010
Luci.... tak to mě ale štve, těším se na teplo a v dubnu jsme se chystali na Matějskou. 😞 No jsem zvědavá no.
Jinak já si tyhle věcičky do postýlky vybrala na e-butiku. Maj tam nádherný věcičky a celkem za solidní cenu. I Barcaldine tam objednávala. Ale zatím jen pokukuji, nic nekupuju, ještě je času dost.
luckamb
10. bře 2010
alzbet: vetsinu toho maj i na mamitati a ještě levnější, sice o pár korun, ale každá koruna dobrá
barcaldine
10. bře 2010
Ahoooj holky, uz sme doma z porodnice, pustili nas vcera, akurat nemam casu na net teraz 😃 hned ako budem moct napisem viac. Zdraviiim vas.
alzbeta.hodautor
10. bře 2010
luci dík za typ, tam to neznám

Ali a nějakoufotku sem dej, třeba jen na čas, ať se pokocháme. Jé jak ti závidím, máš to za sebou, drobek doma v pohodlí....
markettka
10. bře 2010
Barcaldine, supéér, těšíme se na postřehy, zážitky a fotečky 🙂, budeme trpělivě čekat, až se s miminkem trochu sžijete a bude čas se chlubit na koníku 😃

Luci, mám se dobře, mimi se v bříšku hýbe jako o život, je to krásný, jen to občas docela bolí 🙂. V pondělí jdu na kontrolu, tak budou nějaké novinky. Zajímalo by mě, kolik už váží, zato bych radši nevěděla kolik vážím já 😃 😃 😃

Alžbět, čajík pomohl 🙂
alzbeta.hodautor
10. bře 2010
market to jsem ráda.... já už nemůžu pít skoro ani vodu

Jinak vzpomínám na to jak si byla zoufalá že se nedaří mimi a podívej jak rychle to uteklo
markettka
10. bře 2010
Alzbět, no jéje, docela slušně jsme obě stresovaly, co? Zrovna včera jsem vzpomínala, jak jsem myslela, že to snad nikdy nepřijde a jak moc mě to mrzelo. Když mě něco trápí, hned si vzpomenu, jak se mám vlastně skvěle, protože jsem si nic nepřála víc než čekat miminko 😉
A teď už jsem v posledním trimestru a zase se bojím, aby se náhodou něco nepo.ralo... Ale o tom jsme se už bavily, že to nemá smysl řešit, stát se může cokoliv. A proto si užívám každej den s bříškem 😃