• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
alzbet: není za co, mrkni tam , je tam toho taky opravdu spoutu
market: to je super, že se prcek mele a dává o sobě vědět :wink:
barc: zdravím a přeju vám oběma hodně štěstíčka zdravíčka :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
market: Já už ani nevěřila že ty // někdy uvidím, a byli tam v den kdy sem test málem dřív vyhodila do koše. Musela jsem kouknout ještě jednou ale i tak jsem tomu nevěřila, bála jsem že je tam jen díky cystě. Píšou to v letáčku u testu. Ale cysta byla pryč a mimi uvnitř. Pořád mi to nějak nedochází. :grinning:
No až na ty nevolnosti, ty nechtěj odeznít a o těch vím na 100%
11. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět: taky si to pořád nějak neuvědomuju. A to to letí jako blázen. Jinak taky jsem si myslela, že po těch dvou letech není možný, aby se tam // najednou z ničeho nic objevili. Je to prostě zázrak. A nádhernej!!!!!!!!!!!!
11. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jj je to zázrak, celou dobu testuju a snažím se očima vykouzlit // a najednou tak byli a bez zírání. Hned jsem to všem psala a dělila se o radost. A už je to 3 měsíce, jsem fakt zvědavá jestli se stáří miminka nezmění až tam teď půjdu
11. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet. já taky hned řekla úplně všem. Zádný tajnosti s tím :grinning:
11. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuji se Davidek a narodil jsem se v sobotu 6.brezna v 15.14 v Brandyse. 2900gr a 49cm

Porod byl rychly, od 11 do 15.14, bohuzel jsem mela prirostlou placentu a tak jsem musela jeste do celkove narkozy, velka ztrata krve, ale nakonec vse dobre dopadlo a mame se cile k svetu. Maly ma zloutenku, takze musime jeste zustat pod modrym svetlem, ale o vikendu nas snad pusti domu. Uz se tesime.
11. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak estr raz ahojky dievcata.Konecne sa mi podarilo sa dostat na net, moj pocitac je totiz pokazeny a dnes mi manzel doniesol nejaky starsi laptop tak aspon nieco.
Fally velmi gratulujem k chlapcekovi :grinning: je to krasne vsak? Ja som neskutocne stastna a neviem sa na drobca vynadivat.
Teraz par info k porodu. V stredu o 10 30 kontorla, doktorka ma pozrela a povedala pockajte teraz to mozno trocha zaboli... nic nebolelo akurat trocha neprijemny pocit na krcku. Povedala o tretej pridete zas, medzitym chodit so psom. Prisla som o tretej stale mi nic nebolo akurat maly sa metal v bruchu ako divi. Pozrela ma zas a povedala o piatej pridete aj s taskou, tak som o piatej prisla a uz som mala mierne krce v podbrusku ako pri menzes, ale stale som neverila. No ale mala som ist na prijem a hned ma poslali na porodny sal. Ja som stale neverila ze porodin este ten vecer. Ale doktorka mala pravdu, krce sa stupnovali, stale ale v znesitelnej miere, vyplnila so mnou papiere a o jedenastej mi pichla plodovu vodu s varovanim ze bolasti budu vacsie. Musim priznat boli a uz dost take na predychanie. Potom to uz malo rychly spad, bolesti vacsie a vacsie a potom uz aj pocit na tlacenie, ten som musela predychat a potom mi povedali ze mozem tlacit. To bolo asi najhorsie na tom celom. Potom ked uz som citila ze maly je uplne natlaceny, doktorka ma strihla(neviem kedy, a za chvilku bom maly vonku. Uuuulava strasna :grinning: A ked zaplakal, pocit na nezaplatenie. Potom raz dva sitie, to troska stipalo ale uz mi to bolo jedno. Priniesli mi ho ukazat a mohli si so mnou robit co chceli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
celkovy moj dojem z porodu... rada si to zopakujem zas :grinning: po nejakom slusnom case.
Fotky maleho samozrejme dam hned len co to bude technicky mozne.
Teraz sa ucime spolunazivat, ale celkom nam to ide a mame z neho s manzelom strasnu radost. Uz len byt doma vo svojom. Takze tolko odo mna zatial. Ozvem sa zas. Pozdravujem tehulky z odkazom aby ste sa nebali, stoji to za to. :wink:
11. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem do alba fotečku, později dám další
11. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste k memu porodu:

V sobotu rano jsem jela na kontrolu na monitor, nalez porad stejny -2cm a branka zasla. Dr mi jeste udelala ultrazvuk a rekla, ze malemu se tam dari jenom na 70%, ze mu ty stahy uz zacinaji vadit a doporucila porod vyvolat tabletkou (teda spis rozjet). Jenze na dalnici snehova kalamita, ja bez tasky a manzel bez fotaku, takze on jel rychle domu pro veci a rychle zpatky, aby vse stihl. Me zatim v 11 dali tabletu, asi po půl hodine monitor a zacali "poslicky", zatim vse v pohode. Mezitim klistyr, sprcha a tak. To uz prijel manzel. Pak mi pichli vodu a pak to zacalo. Napojili me na monitor a to jsem myslela, ze z nej utecu, bolest velmi silna. Z monitoru jsem slezla do sprchy, ale asi po 20minutach jsem prosila o neco na bolest, rekli, ze na epidural je pozde, ze mi neco pichnou. Tak mi pichli nejaky "blok", sice pri tom pichani nic prijemneho (picha se to 2x primo do cipku behem kontrakce), ale uleva super. Tlak na zadek hrozny, myslela, jsem, ze se mi roztrhne. Pak uz nebyl cas, protoze jsem se behem par minut hned otevrela. Pak uz tlacit, lehky nastrih, o kterem ani nevim. A maly byl na svete.
Pak ovsem nastala komplikace, protoze se mi neodloucila placenta a musela jsem pod narkozu. Abych to zkratila, velka ztrata krve, spousta kapacek a tak, ale uz druhy den jsem chodila, skoro nic me nebolelo a miminko za to rozhodne stalo. I kdyz si v tu chvili clovek mysli, ze to neprezije, ale ano a je to pak krasne.
11. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc moc oboum gratuluji, obě vcelku krásný porod.
Fally si naše druhá maminka tady tak teď už budou miminka jen přibývat. To by byl sraz s dětma co????
11. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no super. Moc vám gratuluju.
A Davídek má narozky ve stejný den jako já, tak to si budu pamatovat.
Super, přeju hodně sil a zdravíčka
Mimochodem, moje ranní nevolnosti se dnes zase hlásí o 106 :unamused:
12. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to mě mrzí... už by sis zasloužila klid. Mě to čeká vždy večer.To pak od odpoledne ani nejím.
12. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet: njn, tak nějak si prostě zvykám, že to ke mě patří :grinning:
12. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally,
gratuluju, Davídek je nádhernej. Napsala jsi to moc hezky, za miminko to všechno stojí. Porodu se bojím, ale věřím, rychle zapomenu na to špatný, až ho budu konečně držet v náručí.

Barcaldine,
porod, koukám, docela rychlovka. To je super :slight_smile:.

Přeju vám oběma (čtyřem) hodně zdraví a pohody.
12. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ještě pořád??? :angry:

Dneska k ránu se mi po polštáři proběhla myš (teda rejsek, malá to myška)... Ještě nikdy jsem s tím břichem z postele nevyskočila rychlejc. Ve mě by se krve nedořezal. To byl řev :grinning: :grinning: :grinning:
Se budu zase bát jít večer spát. Zatím tyhle potvory shledávám jako největší minus bydlení na vesnici :grinning: ,ikdyž ono v paneláku se havěti pohybuje taky dost :frowning2:
12. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
market: Taky jsem měla doma myš. Otevřela jsem špajzku a ona mi proběhla pod rukama. Hned jsem to zabouchla a ztuhla. Tak jsme odtáhli lednici, pustili tam kočku a za okamžik už si ji pyšně nesla v tlamičce. Od té doby klid ale pavouci mě děsí víc. My tu máme takový ty polní, ty světle hnědý a velký jak dlaň. Naštěstí jsem ho viděla doma jen jednou a to po nastěhování, teď už jsou snad jen ve sklepě, kam ani nechodím. :grinning:
14. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: tak z myši bych měla možná infarkt :grinning: a pavouci mi neva
jaký byl víkend?
15. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak víkend byl celkem dobrý, samozřejmě až na nevolnosti. Ty mě teda včera brali o 106 jak říkáš. Myslela jsem že jsem na pokraji života a smrti.
15. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci zkoušela si na nevolnosti cukr? Mě docela zabral. :wink:
15. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: tak to ti nezávidím,a le vím o čem mluvíš. Mě už tak nějak nechávaj na pokoji. Zvracím max 1 za den a ještě už ne každý, tak to začíná být celkem fajn. :wink:
15. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už by bylo na čase viď? Mě je fajn asi jen v noci. Ale doufám že to včas přejde.
15. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: to víš že jo. Kdy ty jdeš vlastně na nějakou další kontrolu a dáš obrázky do alba a tak :grinning:
15. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jdu teď ve středu a dám si udělat foto. Už se těším.
15. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myši a pavouky nebrat, blééé, a ještě žáby v baráku nic moc. V létě jich máme na zahradě spousty a loni jsem jednu zavřela do dveří a nic moc pokoukání a docela to nevonělo :grinning: .

Včera jsem byla na kontrole: za měsíc jsem přibrala 2kg, jupí, jsem ráda že ne víc (tak jsem to musela oslavit kafem se zmrzlinou). Miminko je hlavičkou dolů a cucalo si paleček. Všechno vypadá ok. 12. dubna razíme na velký ultrazvuk.

Jako vždy přeji konec nevolnostem :wink:
16. bře 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, tak som pridala nejake fotky, sice to nie je hned z nemocnice ale az z domu ,ale som rada ze sa mi to podarilo pri tom hlupom pocitaci co mam doma, stale mi vydrzi asi tak 10 minut, potom mrzne a nefunguje takze robim na etapy :unamused: Alzbet ty mam mas na fcbooku tam je fotiek viac. Na tychto ma malicky tyzden. Inak sa mame super, je to poslusny chlapcek, place minimalne, len ked ho boli brisko od hladu aj to nie je ozajstny plac len take mrnkanie.
Uz sa neviem dockat kedy budeme v Mb a spolu s tatkom, ten musel ist pracovat a velmi nam tu chyba :frowning2: ale este mame nejaek vysetrenia tu a nechcem cestovat kym je taky malicky, az bude mat mesiac bude to bezpecnejsie.
Zdravim vas vsetky tehulky a vydrzte v klude vsetky nevolnosti a neduhy tehotenstva, stoji to za to :wink:
16. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alí, malej je krásnej. Moc chválím. Povedl se vám. Doufám, že až budete v MB přijedete se i pochlubit na cvičení. :wink:
Alžbět: super, tak středa je už zítra, tak se budu těšit na fotečku. Já jdu až 30. 3., ale to už taky uteče.
Market: to s tou žábou je teda taky nechutný :grinning: Jinak gratuluju ke kontrole :wink:
Jinak jeslti dobře počítám, chodí ná sem pět a krom alžbetky (ta to zatím neví je to tu samej kluk)
fally: KLUK
barcaldine: KLUK
Markett: KLUK
luckamb: KLUK
alzbet:........tak to jsem zvědavá, jestli budeš rozširovat řady chlapáků nebo jestli nám pořídíš nevěstu :grinning:
16. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Ali, je opravdu kouzelný ten váš uzlíček radosti. Juknu na facebook.
Luci taky jsem myslela na to že je nás tu 5 a zatím jen kluci. Strašně bych si přála holčičku, zdá se mi o ni skoro denně. Takové živé sny. Tak jsem zvědavá.
Markett: Dík za facebook, málem jsem tě nepoznala, někdy se musíme zas sejít na kávu.
16. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
DAkujeme za pochvalu :slight_smile:
Je to pravda samy chalan tu bude, nevadi aspon budu chodit spolu hravat futbal alebo hokej...alebo hocico... :grinning: Alzbet ty by si im mohla teda aj nejaku frajerku zaobstarat nech sa maju pred kym vytahovat a o koho byt chlapci :grinning:
Lucko, urcite sa ukazem aj na cviceni, pridem vas tampozriet. Pozdravujem tetu :wink:
16. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali moc ráda bych jim tu frajerku sehnala ale uvidíme co se uvnitř schovává. Jůůů už abych měla tu kontrolu za sebou, mám takový nervy.
16. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, je vážně nádhernej :slight_smile:

Alžbět, určitě se musíme někdy srazit na kafčo a naživo pochválit Alče miminko. Když jsi mi psala, tak jsem už na FB nebyla a pak zase Ty :slight_smile:, tak jindy ....

Luci, no jo samej chlap :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek