Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! 😃
alzbeta.hodautor
16. bře 2010
market nevadí, jednou se určitě srazíme a nejen na FB. Hned jak Alča dorazí s miminkem 😃
luckamb
16. bře 2010
Alzbet: a cítíš to na holčičku, nebo je to spíš jen přání? Já si taky přáala holčičku, ale cítila, jsem že to spíš bude chlapeček. A nakonec jsem stejně byla šťasntá jak blecha, když mi řekli, že to je opravdu kluk
alzbeta.hodautor
16. bře 2010
nevím, nemám jakékoliv předtuchy, ale přáním je holčička 😃
fally
16. bře 2010
Ahoj holky,

nejak ten cas rychleji utika a mam pocit, ze nestiham, co bych potrebovala. Malicky je hodny, vubec neplace, spis si tak pro sebe neco zbrbla. V nedeli nas konecne pustili z porodnice domu, malemu klesla zloutenka a tak si uz uzivame vlastniho klidku.
Dnes dopoledne jsme byli na kontrole u detske doktorky, maly je, zda se, v poradku.
Pridala jsem par fotek.

Mejte se krasne a hodne stesticka miminkam v brisku i tem venku 🙂
alzbeta.hodautor
16. bře 2010
fally zkoušela jsem najet na tvé fotky ale nevidím je tu... 😞
fally
16. bře 2010
uz jsou tam 🙂
alzbeta.hodautor
16. bře 2010
jůůů ten je krásnej a konečně vím jak vypadáš i ty. 😃
luckamb
16. bře 2010
ty jo Davídek je nádhernej, takový háro krásný.
luckamb
17. bře 2010
Dobré ráno 😉
alzbeta.hodautor
17. bře 2010
ahojky holky tak dneska ve 14 hodin nás čeká kontrola na 3 měsících, mám děsný nervy. Víc jak před zubařem.
luckamb
17. bře 2010
alzbet: ty se máš, uvidíš prcka, tak se těš 😉 Doufám, že pak hned napíšeš a vložíš fotečky
alzbeta.hodautor
17. bře 2010
holky co jste už porodili, změňte si v nastavení těhotenství za 1 dítě. Nebo vám budou týdny stále naskakovat. 😉
alzbeta.hodautor
17. bře 2010
Luci foto určitě vložím, pokud budu mít možnost UZ. Dostanu už průkazku. Těším se jak bude mimi velký, jak bude teď vypadat. Naposledy jsem tam byla na 7 tt.
alzbeta.hodautor
17. bře 2010
tak zatím pa pa a modlete se za mě. Buď mi je zas blbě nebo to bude nervama. Asi to druhý. Doufám. Tak pa pa 😞
luckamb
17. bře 2010
alzbet: tak to budeš nadšená jak od minule prcek vyrostl. Tak hodně štěstí a čekám tu na tebe 😉
luckamb
17. bře 2010
já čekám čekám 😃
alzbeta.hodautor
17. bře 2010
ahojky všem, byla to nádhera. Foto dám zítra. Teď tu nebudu. Máme 7cm a jsme čilý jak rybička. Prý je mu u mě dobře. Tak snad tak zůstane. 😃
alzbeta.hodautor
20. bře 2010
ahojky tak jsem tu, prvně na novém MK, ale tamten se mi prohlížel lépe. Asi jde o zvyk. 😃 Přidávám foto naší prďolky.
alzbeta.hodautor
20. bře 2010
Luci pročítala jsem ve tvém albu výbavičku na mimi, je něco co je v tom seznamu zbytečný? 😞
luckamb
21. bře 2010
Ahojky,
taky to tu tak nějak prolejzám a zvykám si a hledám kde co je.
Alzbet: gratuluju ke kontrole, fotka je super. Prcek krásnej. A k té výbavičce, já netuším, jeslti je něco zbytečné. To asi člověk zjistí až po porodu 😃
markettka
21. bře 2010
Ahojky 🙂,

Alžbět, já myslím, že nemusíš mít doma dopředu sterilizátor na lahve a rektální rourku (všechno jde podle potřeby dokoupit velmi rychle nebo cestou z porodky) a já osobně nebudu mít límec do postýlky. Zvažuju, jestli je potřeba kupovat lahve a nějaké mlíko (jako pro jistotu).
Já prolejzám různý stránky a diskuze - podle toho si dělám názor, co má vlastně cenu kupovat a co počká na to, jestli to vůbec bude třeba.
luckamb
22. bře 2010
základ budou plínky, ubrousky, látková plena na utírání, ručník, krémík, oblečení, vanička, postýlka a kočárek 😃 si myslím.
alzbeta.hodautor
22. bře 2010
Ahojky holky
Luci taky myslím že tyhle věci budou základ. Hlavně nebudu kupovat věci jak někde píšou klín do postýlky a polohovací válec. To mi příjde fakt zbytečný.Moc moc se těším až vykoukne na svět.

Jinak jsem se dozvěděla že moje spolužačka o těhu přišla. V 7tt jí zjistili že se nevyvíjí a muselo to pryč. Hrozně mě to vzalo. Čekala dvojčata. 😢
luckamb
22. bře 2010
alzbet: tak to vidím stejně, věci, který ani nevím na co jsou kupovat nebudu 😃
spolužačky je mi líto, ale bohužel, taktovej je život. Člověk si musí říkat, že to je lepší, než kdyby se jí narodili nemocné dětičky. Kamarádka taky přišla o dvojčátka takhle nějak na začátku a dneska už má krásnou holčičku.
alzbeta.hodautor
22. bře 2010
já mám pořád o to malé strach a to snad nepřetržitě. Jen doufám že už nás nic neohrozí když jsme šťastně prošli 3 měsíce. I od žaludku je mi mnohem líp. Už jsem týden nezvracela. Je mi k večeru nevolno ale není to tak strašný.
luckamb
22. bře 2010
alzbet: no tak to je super. Já zvracela dneska ráno, ale bylo to rychlý a bezbolestný 😃
alzbeta.hodautor
22. bře 2010
já vždycky u zvracení ronila slzy.... hrůza fuj ani pomyslet na to už nechci
luckamb
22. bře 2010
alzbet: vím o čem mluvíš 😃 To mi věř. 😉
alzbeta.hodautor
22. bře 2010
to ti věřín Luci, protože tys trpěla mnohem déle. Nechceš se někdy sejít? A pokecat? 🙂
luckamb
22. bře 2010
alzbet: určitě a ráda, tak se nějak domluvíme.

Začni psát odpověď...

Odešli