• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
market nevadí, jednou se určitě srazíme a nejen na FB. Hned jak Alča dorazí s miminkem :grinning:
16. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet: a cítíš to na holčičku, nebo je to spíš jen přání? Já si taky přáala holčičku, ale cítila, jsem že to spíš bude chlapeček. A nakonec jsem stejně byla šťasntá jak blecha, když mi řekli, že to je opravdu kluk
16. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím, nemám jakékoliv předtuchy, ale přáním je holčička :grinning:
16. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nejak ten cas rychleji utika a mam pocit, ze nestiham, co bych potrebovala. Malicky je hodny, vubec neplace, spis si tak pro sebe neco zbrbla. V nedeli nas konecne pustili z porodnice domu, malemu klesla zloutenka a tak si uz uzivame vlastniho klidku.
Dnes dopoledne jsme byli na kontrole u detske doktorky, maly je, zda se, v poradku.
Pridala jsem par fotek.

Mejte se krasne a hodne stesticka miminkam v brisku i tem venku :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fally zkoušela jsem najet na tvé fotky ale nevidím je tu... :frowning2:
16. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsou tam :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůů ten je krásnej a konečně vím jak vypadáš i ty. :grinning:
16. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Davídek je nádhernej, takový háro krásný.
16. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
17. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak dneska ve 14 hodin nás čeká kontrola na 3 měsících, mám děsný nervy. Víc jak před zubařem.
17. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: ty se máš, uvidíš prcka, tak se těš :wink: Doufám, že pak hned napíšeš a vložíš fotečky
17. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co jste už porodili, změňte si v nastavení těhotenství za 1 dítě. Nebo vám budou týdny stále naskakovat. :wink:
17. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci foto určitě vložím, pokud budu mít možnost UZ. Dostanu už průkazku. Těším se jak bude mimi velký, jak bude teď vypadat. Naposledy jsem tam byla na 7 tt.
17. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatím pa pa a modlete se za mě. Buď mi je zas blbě nebo to bude nervama. Asi to druhý. Doufám. Tak pa pa :frowning2:
17. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: tak to budeš nadšená jak od minule prcek vyrostl. Tak hodně štěstí a čekám tu na tebe :wink:
17. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čekám čekám :grinning:
17. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem, byla to nádhera. Foto dám zítra. Teď tu nebudu. Máme 7cm a jsme čilý jak rybička. Prý je mu u mě dobře. Tak snad tak zůstane. :grinning:
17. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak jsem tu, prvně na novém MK, ale tamten se mi prohlížel lépe. Asi jde o zvyk. :grinning: Přidávám foto naší prďolky.
20. bře 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci pročítala jsem ve tvém albu výbavičku na mimi, je něco co je v tom seznamu zbytečný? :frowning2:
20. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky to tu tak nějak prolejzám a zvykám si a hledám kde co je.
Alzbet: gratuluju ke kontrole, fotka je super. Prcek krásnej. A k té výbavičce, já netuším, jeslti je něco zbytečné. To asi člověk zjistí až po porodu :grinning:
21. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:,

Alžbět, já myslím, že nemusíš mít doma dopředu sterilizátor na lahve a rektální rourku (všechno jde podle potřeby dokoupit velmi rychle nebo cestou z porodky) a já osobně nebudu mít límec do postýlky. Zvažuju, jestli je potřeba kupovat lahve a nějaké mlíko (jako pro jistotu).
Já prolejzám různý stránky a diskuze - podle toho si dělám názor, co má vlastně cenu kupovat a co počká na to, jestli to vůbec bude třeba.
21. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
základ budou plínky, ubrousky, látková plena na utírání, ručník, krémík, oblečení, vanička, postýlka a kočárek :grinning: si myslím.
22. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky
Luci taky myslím že tyhle věci budou základ. Hlavně nebudu kupovat věci jak někde píšou klín do postýlky a polohovací válec. To mi příjde fakt zbytečný.Moc moc se těším až vykoukne na svět.

Jinak jsem se dozvěděla že moje spolužačka o těhu přišla. V 7tt jí zjistili že se nevyvíjí a muselo to pryč. Hrozně mě to vzalo. Čekala dvojčata. :cry:
22. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: tak to vidím stejně, věci, který ani nevím na co jsou kupovat nebudu :grinning:
spolužačky je mi líto, ale bohužel, taktovej je život. Člověk si musí říkat, že to je lepší, než kdyby se jí narodili nemocné dětičky. Kamarádka taky přišla o dvojčátka takhle nějak na začátku a dneska už má krásnou holčičku.
22. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám pořád o to malé strach a to snad nepřetržitě. Jen doufám že už nás nic neohrozí když jsme šťastně prošli 3 měsíce. I od žaludku je mi mnohem líp. Už jsem týden nezvracela. Je mi k večeru nevolno ale není to tak strašný.
22. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: no tak to je super. Já zvracela dneska ráno, ale bylo to rychlý a bezbolestný :grinning:
22. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já vždycky u zvracení ronila slzy.... hrůza fuj ani pomyslet na to už nechci
22. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: vím o čem mluvíš :grinning: To mi věř. :wink:
22. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ti věřín Luci, protože tys trpěla mnohem déle. Nechceš se někdy sejít? A pokecat? :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: určitě a ráda, tak se nějak domluvíme.
22. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek