• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
alzbet: tak to určo zkusím
market: ahoj,jj v pátek za dva týdny a přidej se bude to fajn :wink:
23. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nebojte, ono se to tu zase rozproudi. Ja se snazim s mimi trochu pracovat, ale ten cas hrozne leti a den utece jako voda. Davidka v noci bolelo brisko a co hodinu a pul se budil, tak jsem docela unavena. Dnes jsme byli na kontrole kycli, vse je v poradku. Je to tam teda docela zmatek (byli jsme v klaudiance).
Jsem rada, ze je u vas vsechno v poradku. Jeste sem kdysi chodila Musilka, taky uz by mela mit miminko.

A co Barcaldine? Jak to zvladas?

Rada bych na srazek prisla, ale zatim neslibuju, uvidim, jak s malym.
23. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka porodila minulé úterý Sofinku :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musilka tu byla asi jen hodně málo že? Ani jsem si to neuvědomila.
Na srázek vítáme každou těhulku i maminku.
23. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Musilka má Sofinku. :wink:
24. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj Markett to taky psala. :wink: , takže první holčička
24. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, to mi ani nedocvaklo, že to je první holčička :grinning:
24. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fakt jsem zvědavá co se klube u nás. Jsem nedočkavá a zvědavá.
24. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co si myslíš??
Jsem do alba přihodila novej pupík :grinning:
24. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vida, už vykukuje čím dál víc.
24. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, leze leze po železe :grinning: :grinning: :D
24. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nedá pokoj než vyleze viď? Tobě teda doslova. Včera mi začínalo být zase zle ale vydržela jsem to. Zkoušela si ten cukr?
24. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, mě se odpoledne udělalo dobře a večer jsme si se sousedama udělali k večeři langoše :grinning:
24. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak prima, aspoň že tak.... já mám teď starosti kam dát psa, ráda bych ho darovala, nemám na něj nějak čas. Pořád by si hrál. Ale marná snaha. :frowning2:
24. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já jsem dneska taky přihodila aktuální fotku :slight_smile:

Luckamb: tak langoš, co jsem těhu, bych nedala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A co? Zvládla jsi ho?
24. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty bláho, si se teda změnila.... sluší ti to
24. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: krásná fotka, moc ti to sluší. Jinak langoš byl domácí, dělali jsme si těsto doma,t akže dobrý a byl fakt výbornej :wink:
24. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci děláš mi chutě.... já si asi dneska upeču roládu s krémem, chtěla jsem už včera ale nakonec jsem to vzdala :grinning:
24. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

markett, teda, to je krásné bříško! Teď poroste ještě rychleji.

Malý v noci trochu zlobil, tak mám po ránu pomalejší rozjezd.
Alžbet: každému roste bříško jinak. My jsme ho poctivě fotili každý týden a je pravda, že už v desátém týdnu bylo vidět, že je vyklenutější (ale já měla ploché bříško), od cca 12 týdne jsem nosila těhu kalhoty s nízkou gumou, protože ty moje klasické mě tlačily. Taky jsem měla ze začátku bříško hodně citlivé.

Po návratu z porodnice jsem měla o kilo míň než před těhotenstvím, bříško je sice ještě maličko povolené, zatím se nesmí cvičit, ale bez potíží obleču všechno svoje původní oblečení.
24. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fally, však já vím, samotnou mě překvapilo že mi roste tak brzy. Ale je to fakt různý. Koukala jsem do různých alb a někdo má bubínek už ve 12tt a někdo třeba až na konci těhu.
24. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím se loučím, tak ahojky maminky a těhulinky :wink:
24. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbet: papapapa
24. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju za pochvaly :dizzy_face: .
Mně vadilo všechno těsné na břicho už někdy od 6-7tt. Hned jsem pak kupovala těhu kalhoty. Nic na mně nebylo dlouho vidět. I doktorka mi několikrát řekla, že mám malé bříško :slight_smile:. Zato prsa mi hned poskočily o dvě čísla na F :confounded: . Teď si to ale užívám, je krásně vidět, že jsem těhu. Vždycky když rychleji povyroste, tak mi den trvá než se srovnám, a za chvíli už o bříšku skoro nevím :slight_smile:. Dokonce se mi podařilo na něj úplně zapomenout a skočit po čumáku na postel - jsem pak myslela, že si dám sama sobě přes držku!!!!

Jinak spím noc od noci hůř a hůř - to teda nevím, jak moc odpočatá půjdu za 10 týdnů k porodu, když se to pořád jen zhoršuje :confounded: ....

Fally, kolik jsi nakonec za těhotenství přibrala, že jsi to všechno nechala v porodnici? Děje se teď něco kvůli té těhu cukrovce nebo to porodem pro Tebe úplně končí?
24. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě vadí džíny na jizvu po laparce, je v podstatě čerstvá a všechny kalhoty vycházej do ní a počítám, že těhu kalhoty mi v tomhle nepomůžou.
24. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi fakt nepomůžou, Luci :frowning2:
24. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci hlavně že laparka zabrala viď? Já už s ní byla taky smířená. A je fakt že jak jsme začli myslet na jiné starosti tak se povedlo. Vychází to kolem silvestra. :grinning:
Taky vás občas když ležíte zabolí podbřišek jak při MS? Mě jo, je to normální?
24. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky,

market, nakonec jsem pribrala necelych 8 kilo. V porodnici me nikdo nevazil a doma jsem mela 52. V porodnici jsem se hodne nervovala, nejdriv jestli budu mit mlicko, pak jestli je ho dost, pak jestli pusti domu me po te operaci a kdyz me, tak nepustili maleho. No, doma jim jak zbesila, ale kila se asi kvuli nocnimu vstavani nehnou nahoru.

Cukrovka je snad v poradku. Jeste v porodnici mi delali zatezovy test a vysel dobre. Na dalsi zatezovy test musim jit po sestinedeli (asi v kvetnu) a pak jeste jednou po roce. Glukometr jsem jiz vratila a sladkeho jim vic, nez kdykoli predtim. Hlavne, ze je maly v poradku, ja uz bych se s cukrovkou nejak poprala. Spis mi prislo tragicke, ze hned po porodu mi jeste s diagnozou cukrovky nosili zasadne sladky caj, vanocku a dzemy. Take malemu dali hned po porodu, aniz bych to tusila, glukozu - mela jsem strach, kdyby mel nejaky vykyv s cukrem, aby mu to neublizilo, ale sestry to neresily.

Lucko: me se osvedcili tehotenske kalhoty, ktere maji gumu jenom asi 5cm vysokou. Nosim je na doma i ted po porodu, je dobre, ze guma netlaci na brisko a pritom to nejsou klasicke tehotenske kalhoty s pasem az pod prsa. Myslim, ze jsou dobre i na leto, ja bych se v tech vysokych asi desne potila. A nebo saty.
24. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: jj, vidím to na šaty. A ještě mi holky poraďte, kde mají hezký těhu věci. Nidke jsem nic nepotakla
alzbet: jj, jeste ze to zabralo.
24. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky se těším na šatičky a tuniky. Jsem ráda že mi těhu vyšlo na jaro, jen toho léta se děsím to asi budou muka. :unamused:
24. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: já mám zatím tu zkušenost, že cokoliv, co je popsané jako pro těhulky, je šíleně předražené :angry: ... Kupovala jsem si 2 těhu kalhoty, jedny tepláky, desatery kalhotky a dva svetříky. Trička a tuniky buď ještě tahám ty, co jsem nosila před těhu, nebo mám koupená normální volnější trička. Přemýšlím ještě nad těhu riflovou sukní nebo kraťasema. Ty bych si ráda zkusila, takže nebudu riskovat nákup přes mimibazar, tak doufám, že něco slušného seženu někde v obchodě...

Něco jsem kupovala v CA (ale tam teď nic nemají) nebo v HM. Na Starém městě je obchod s těhu oblečením, ale ty ceny :confounded:
24. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek