• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
to je pravda, co je pro těhulky to je taky pěkně drahý. Já mám teď 3 trika moc hezký a tak trochu jakoby těhu. Z KIKu za 90,- no nekup to :grinning:
24. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na trička prdím, spíš mi šlo o nějaký ty kalhoty, ale nakonec to fakt vidím na šaty a sukně a ty v podstatě těhu být nemusí. No tak uvidíme jak to vymyslím. Ty ceny jsou totiž opravdu strašný.
24. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to děs a hlavně mě štve že to jsou věci který pak nosit nebudu. Kalhoty mám naštěstí půjčený. Moc se mi je kupovat nechtělo ale kdyby nebyly musela bych. Ale fakt nevím jak seženu kraťasy nebo sukni. To bude těžší.
24. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není to lehký něco sehnat
24. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla celkem 4 kalhoty. Jedny jsem dostala od kamarádky, druhé nadoma jsem si koupila na aukru a pak dvoje rifle (jedny z krámku na starým městě a jedny z HM). Máte pravdu, že je to obecně dost drahé. Koupila jsem si, tedy nechala si dát k svátku, těhu svetr a k vánocům jsem dostala těhu halenku z HM, jinak jsem to odchodila v normálním oblečení. Tuniky jsem si koupila dvě ve výprodeji v OP Prostějov asi za tři stovky kus. Na doma stačilo elastické triko.
Mě se osvědčilo nakupování přes internet. Když ti to není, dá se to vyměnit.
24. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: a nějkaý oblíbený stránky???
24. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluju nakupování přes net :slight_smile:.
Sice teda nenakupuju oblečení na sebe (krom dneška, to jsem si objednala kojící noční košile na tehotne cézet - nejsem si jistá, či se tu můžou dávat kontakty na firmy, ale určo chápete, jak se to píše )... Tak jsem zvědavá, až to přijde. Jinak jsem objednávala přes net pás do auta pro těhulky, spousty miminkovských hadříků, ložní prádlo do postýlky a na naši postel, a pak aukro, aukro, aukro a mimibazar :grinning:

Jinak na těch stránkách, co jsem objednávala ty košile, píšou, že výměna oblečení není problém. Zaplatíte poštovné k nim a oni hradí to poštovné, až vám budou posílat nazpět oblečení jiné velikosti. A vrácení peněz podle všeho asi taky nebude problém.

Při nakupování na netu jsem měla párkrát problém - poslali buď něco jiného nebo v zásilce něco chybělo - ale po zavolání hned dali všechno do pořádku. Takže pohodička...
24. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

ja nakupuju na aukru, mimiaukci nebo mimibazaru, pak na ebutik, svetpostylek a lovebaby. Mám s tím dobré zkušenosti. Objednávám ale většinou jenom nové zboží, hlavně miminkovské, protože se mi párkrát stalo, že popis "jako nové" znamenal flíčky nebo opotřebení. Chce to vybírat, ne vždycky se dá vybrat, ale když se na něco hezkého natrefí, tak je to výhodné.
25. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem natrefila na šikovnou paní, která ušije na zakázku, co je potřeba. Já si nechala ušít přehoz na dvojpostel ve stylu dětské šachovnice, je to vidět ve fotogalerii "dětský pokojíček", takže kdybyste někdo potřeboval, pošlu kontakt.
25. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett: zlate tehotenske vyspavani! Kojeni co tri hodiny a navic ted maleho trapi prdiky... tolik rozedneni jsem jeste v zivote nevidela :sweat_smile: Clovek ma rezervy, ani o nich nevi.
25. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally, no právě, se děsím už dopředu, že bude malej pořád vřískat a 2 roky nebudu spát :slight_smile:, tak bych to jako teď ráda dopředu naspala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... Je to docela protivný, když můžu spát, kolik chci a ono to prostě nejde... Pořád jsem vzhůru, snad dvacetkrát za noc :frowning2: a přitom jsem unavená

Já jsem narazila na fakt pěkné použité věci na aukru hlavně od Nextu.
25. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak díky za rady a já pokoukám. Jinak já jsem dnes přesně v půlce 20+0 za mnou a 20+0 přede mnou :grinning:
25. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
od nextu jsou nadherne vecicky, me se libi i cherokee z tesca. Priznam se, ze pro maleho nemam skoro zadne klasicke dupacky, ty dostal od moji mamky, ale ja mu koupila spis malicke kalhoty (manzestracky, riflicky a fleesove), je to takovy malicky trpaslicek.

naspat to moc nejde. Ja zase na konci tehu porad chodila v noci na zachod. Ale jinak jsem spala dobre, tak 12 hodin v kuse :slight_smile: Jeste v porodnici byl maly hodny, ale posledni dve noci je to zahul. Uz prisel na to, kde je mu nejlip a tak se porad dozaduje chovani nejlepe rovnou u prsu. No jo, chlap :grinning:

Lucko, ta druha pulka je skvela, protoze uz citis, ze jsi mimcu bliz. I kdyz, co si budeme nalhavat, ten konec je dost narocny, brisko velky, ale vysledek stoji za to! Ta prvni cast se zda kratsi, protoze vetsinou do nejakeho sedmeho tydne o tehu clovek ani nevi. Ale je krasne, kdyz je uz brisko videt. Na konci me zastavovali cizi lidi a ptali se, kdy se maly narodi :slight_smile:
25. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally,
cherokee má moc hezký věcičky. Já taky nakoupila spoustu malých rifliček, lacláčků, kalhot ... jsem zvědavá, všichni mi tvrdí, že to ani neunosí... Dupačky mám jen asi dvoje :slight_smile:.
12 hodin spánku v kuse - nechám si zdát :slight_smile:. Mně se spalo úplně nejlíp tak v 5. a 6. měsíci.
A jak Ti jde kojení? Zvládla jsi ty začátky v pohodě?

Luci,
tý jo, vážně to strašně letí :grinning: ....

Pořád jsem si říkala, co mají všichni s těmi náladami a brekem v těhu. Já pobrekávala jen úplně na začátku a pak pořád dobrý. Zato teď - předevčírem jsem deset minut brečela, protože jsem koupila špatné baterky. Nedávno protože mi někdo řekl, že už se hezky kulatím (což určitě znamenalo, že se kulatí bříško a ne to jak jsem to pochopila já - že začínám být tlustá jako prasátko). A obrázky některých miminek mě taky docela dostávaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, ja na konci brecela jak zelva. Kdyz jsem musela do te boleslavske porodnice, probrecela jsem to tam skoro nonstop. A potom i po porodu jsem nebyla schopna normalne uvazovat a hned me vsechno rozbrecelo. Ale asi je to normalni, protoze tam brecel skoro kazdy.
Kojeni nam nastesti slo. Mlicko se mi spustilo hned treti den, popravde to byly nervy, protoze sestry chodily, jestli uz je, jinak ze bude prikrm... no, priroda to asi zaridila spravne, kdyz mlicko nespustila hned. Ja rodila v sobotu odpoledne a sestry to pocitaly jako prvni den... Bala jsem se, ze mam mlicka malo, ale maly uz pri propousteni z porodnice mel porodni vahu (na tu by mel dosahnout do 14ti dnu veku). A i ted doma pribira jak divy, uz ma o pul kila vic 3,45kg. Mlicka mam asi dostatek, dokonce obcas odstrikavam a davam do lednice.
Zacatky kojeni byly ale krusne. Ze zacatku jsem mela bradavky do krve a hodne to bolelo, mazala jsem poctive, ale bradavky jsou dost citlive a ze zacatku jsem myslela, ze to asi vzdam. Ted uz je to dobre, ale jsou porad citlive a prvni prisati je vzdycky bolestive, pak uz to jde. Musim vydrzet. Prvni prisati na porodnim sale nebylo prijemne, ale na druhou stranu je to krasny pocit mit v naruci drobecka a byt mu tak blizko, jako nikdo jiny.
25. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky, taky už se těším až Mára pořádně vykoukne a zvětší mi ten břuch :grinning:
25. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, dlho som sa neozvala, nemala som casu, v kazdom pripade odchadzam tento vikend do MB , uz sa tesim ze budem vo svojom. Alzbet potom sa dohodneme kedy sa stretneme. :wink:
25. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali jj určitě tě ráda uvidím, zorvna tu dohadujeme srázek.
25. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj boleslavandy :D
26. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, sluníčko nás táhne ven, tak za chvíli razíme na procházku s kočárkem. Víkend se má bohužel pokazit, ale co vlastně ti meteorologové vědí...
26. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyspěte se, dokud můžete!!!

Barcaldine: Jak to máš se spánkem? Malý spí od večera třeba do jedné, ale pak začne zlobit.
27. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: držím se tvé rady a spím co to jde :-d
28. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem, jak se daří při pondělku? Mám dotaz, kdy jste cítili první pohyby?
29. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: já první zašimrání někdy v tom 15tt, ale bylo to fakt takový šimráníčko :wink:
29. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že bysme měli to samý, o víkendu jsme to s manželem zjišťovali, říkala jsem mu že něco cítím a tak rukou cítil takové slabé lechtání
29. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to manžel rukou ještě necítil nic. Cítím to zatím jen já :wink: A i když si myslím, že je to cítit dost, tak venku prý zatim nic.
29. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on prohmatával, ale ne nějak silně, a cítil šimrání. Ale jinak zatím nic.
29. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to klído mohl být asi prcek :wink:
29. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dává mi zabrat už teď, zjišťuju když jsme na procházce že potřebuju zpomalit, nestíhám s dechem a to nejsem ještě na konci
29. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: :grinning: :grinning:, tak ho pořádne trénuj :D
29. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek