• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
je mi tu smutno, včera jsme darovali pejska, nešlo to jinak, miminko mělo přednost. Pořád na něj myslím jak se asi má. A jak se bude mít. Nebyl by to takový problém ale měli jsme ho doma a on strašně pouštěl chlupy, byly všude a já už nemohla dál. A pomyšlení na lezoucí batole jak se mu ty chlupy lepí na ručičky mě odrazovalo. Snad jsem neudělala blbost. :cry:
29. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: tak tohle já bych nikdy neudělala. Mám doma dva hafany a kocoura a chlupy mám teda taky všude, ale zvířátka mám jako děti. Ale tak zase chápu, že ne každej je takovej úchyl jako já. :grinning: Tak hlavně aby bylo hafanovi fajn. No já se svou zvířecí úchylkou dál budu radši 3x denně luxovat :grinning:
29. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja mam doma osmileteho zlateho retrivra a nikdy bych se ho kvuli chlupum nevzdala. Je to clen rodiny. Na uklid je to narocne, ale bez psa bych uz nemohla byt. Jde zkloubit oboji. jeste snad, kdyby bylo mimi alergicke... ale i tak bych hledala reseni jinde.
29. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally.: jj, přesně tak. Taky je beru šechny jako členy rodiny. Miluju je jak kdyby to byli moje děti.
29. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vím je to krutý ale viděla jsem na něm jak je smutný, manžel si ho nevšímá a já na něj energii taky nemám. Byl děsně hyperaktivní a furt si chtěl hrát. Navíc když byl u mě, tak mi vždycky slzeli oči a kejchala jsem, mohla by to být alergie? Nový majitelé na něj byli tak hodný a opravdu psům rozuměli. Měli ještě další 3 menší pejsky tak doufám že se mu daří dobře.
30. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,

Alzbět, věřím, že to nebylo lehký, sama bych se pejska asi nedokázala vzdát, ikdyž teda nám loni zničili hrozně moc věcí. To bylo příšerný! Když já jsem spíš sběrna na pejsky, už máme druhého, kterého někdo vyhodil v lese...
Ale už bych nikdy nechtěla pejska do bytu, to mi nějak nesedí, všude ty chlupy... Je to tím, že bydlíme v baráčku, v paneláku bych zase uvažovala jinak...

Dneska je krásně, mám radost. Včera byl divnej den, byla jsem jak přejetá. Nic mě nebavilo, nic se mi nechtělo, celej den bych prospala... Ikdyž spát mi taky nešlo, jen jsem se válela...
30. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market, přesně tak to cítím i já.
Jinak včera bylo fakt nějak divně, taky mě nic nebavilo, navíc i od žaludku mi bylo blééé.
30. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem zpět. Jmse naprosto zdavoučký, živoučký, vše v pořádku..... vážíme 380g a teď se podržte..... Mareček je jen Amálka se šikovně zamotaným pupečníkem mezi nohama. A tentokrát je to prý opravdu 100%. A mám nakupovat růžové věci.
Takže se omlouvám všem, kterým jsem tvrdila, že instinkt matky se nikdy nemýlí. :grinning: Jsem strašně š´tasná a pořád tomu nemůžu nějak uvěřit :grinning:
30. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lůco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,

jééé, tak to by mě už trošku rozsekalo, mám nakoupené samé klučičí věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Gratuluju k úspěšné kontrole a k Amálce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky, já se nemůžu dočkat, až budeme mít miminko doma :slight_smile: ....
30. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůů Luci takže konečně nějaká holčička. Tak to gratuluji.
30. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market hořím nedočkavostí až i já budu vědět co to je. :frowning2:
30. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem hrozěn šťasná a zmatená :grinning:
30. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ti věřím kdo by nebyl..... :wink:
30. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a těch modrejch věcí co mám doma :grinning:
30. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, raději nech i to modré, kdyby se spletli :slight_smile: Gratuluji k holčičce, taky jsou potřeba, aby ti naši kluci měli s kým chodit :grinning:
30. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally: tentokrát to doktor zkoumal fakt dlouho a asi 30 minut mě přesvědčoval, že to opravdu, ale opravdu ta holka je. A fakt jo :-d Ale neboj. Minimálně dvoje dupačky v modré barvě doma zůstanou :grinning:
31. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
...já mám doma také dvoje šatičky ... :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
malinké??? :D Budu teď shánět holčičí věci a prodávat spoustu klučičích :grinning:
31. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
malinkaté :slight_smile: vyfotím a dám do alba, kdyby se ti to líbilo
31. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, konecne som si nasla cas a chut na internet :wink: Museli sme si troska upravit rezim po prichode do MB, malicky bol prvu noc nervozny aj z cesty vlakom predtym aj zo zmeny prostredia. Ale uz je to v poriadku :wink: , nabiehame na rezima v noci uz celkom pekne spime. papa vecer okolo pol osmej potom zvykne zapat a spi az do dvanastej - jednej, papanie, potom okolo stvrtej papame a potom rano po siestej siedmej uz je hore. Ale casy su zatial len prientacne, este to nemame zabehane na pevno. Ale je to poklad, skoro ani neplace, len ked je uz velkyy hlad. Boli sme uz aj u detskej lekarky , pochvalila nas ze rychlo pribera, uz ma 4270g. O tyzden ideme na kontrolu vahy zas.
Takze ak budete mat chut na stretnutie uz som k dispozicii :grinning: rada sa s kociarikom prejdem niekam na kavu alebo aspon dzus. Tak zatial papa dievcata.
1. dub 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tento kočárek už na nás čeká. Zatím ho ale dáme k našim.
1. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: ty už máš kočárek?
1. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak Luci, moc hezký článek.

dneska v noci jsem byla pořád vzhůru, špazně spím. Připadám si nafouklá a při určité poloze mě bolí břicho.A zrovna moje oblíbené polohy. Na břiše, asi se to miminku už nelíbí. :frowning2:
1. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Luci, kamarádka ho prodává tak proč toho nevyužít, za dobrou cenu skoro nový. Jinak bysme zatím nekupovali.
1. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: jj, tak to je jasný. :wink:
1. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
já sehnala těhu džíny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juchůůůůů. Normálně v CA měli jeden model co měli i ve 34. Ty mi byli akkorát, ale nakonec jsem si vzala radši 36, protože přece jen ještě porostu. Ale byli to jediný 36, který mi byli. V ostatních jsem vypadala jak když jsem ssi nas...a do kalhot a padali mi a tak. A navíc měli včera a dnes v CA slevu na vše džínové, takže mě vyšli na litr. Tak mám fakt radost. No a pak jsem si ještě za 300,-- koupila maxi šaty na léto. A mám vystaráno až do porodu. Už nic víc nepotřebuju. Jo malé jsem v Kiku koupila dvě růžová body (za 89), sem musela :grinning: a spací pytel s puntíkama a ovečku jen za 239,-- jo a osušku s kapuckou za 149,--. No prostě super úspěšnej den :grinning:
Co vy???
2. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Luci blahopřeji nákupu. Taky jsme s mamkou koukali v KIKU na miminkovský věci ale bohužel nevíme co to bude a měli jen buď růžové nebo modré věcičky. A když byli neutrál, tak měli krátký rukávky a já budu mít mimi na podzim takže hledáme dlouhý. Je to těžší než jsme mysleli. :wink:
2. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: jj, není to žádná sranda to všechno nakkoupit :grinning:
2. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to fakt není.... jo a tento týden mám zpátky nevolnosti, hrůza. Snažim se to potlačit ale je to hrůza. Už jsem se radovala že je to pryč. :cry:
2. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek