• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
alzbet: tak tohle znám, taky jsem se několikrát radovala a zbytečně :grinning: Ale mám pocit, že já si možná ještě blinknu i na sále :-d
2. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pořád tě to drží? To mě mrzí.
2. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lucko, gratuluju k vydařeným nákupům. Od víc lidí jsem slyšela, že mají v Kiku pěkné věci, se tam snad budu muset zastavit taky :grinning: , ikdyž tyhle obchody nějak nemusím :unamused: ....
Já jsem včera provětrala peněženku v Ikee :grinning: . Zajímavý je, že se odtamtud vrátím domů a už zase vím, co bych si potřebovala koupit příště :grinning: :grinning: :grinning: .... Taky jsem si byla na Čerňáku opět prohlídnout kočárky :wink: , ale už koukám vždycky jen, jestli mají Inglesinu Magnum a u ostatních kočárku se jen utvrzuju, proč jinej nechci :slight_smile:. Jenže nikde jsem ještě nenerazila na Magnum v modrý barvě, abych si ho prohlídla. A taky nevím, proč to řeším, když jsem vlastně už 2 měsíce rozhodnutá, že ho koupím :grinning: . To jsem celá já, no.

Alžbět, pěkný kočárek. Ty nevolnosti jsou fakt na houby... Mně je pořád špatně poránu, ale od toho 18.tt jsem už nezvracela a už snad ani nebudu. Zato nadýmání je teda krutý a ty ranní nevolnosti nejde nic jinýho než zajíst... Snad nebudu mít žádný odběry nalačno.

Jinak mám zase novou strategii spánku. 2 varianty : Buď vstanu v 6, najím se, zkouknu net a jdu do 10 spát. Nebo funguju dopoledne a chrápu po obědě. Už to nijak jinak nejde, protože v noci se fakt moc nevyspím. A jak budu spát s miminkem netuším... Asi půjdu spát vždycky když půjde on. Jen asi nebudu spát při vození kočárku :grinning:
2. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se v noci už zas začínám budit tak 3 - 4x za noc kvůli čůrání, takže jsem ráno jak praštěná pytelm.
2. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě nejsem tak kulatá a taky se nevyspím, 1x za noc na wc to by ještě šlo ale musím se furt přetáčet jak si mimčo usmyslí. Najdu polohu a začne bolet břicho tak zas hledám jinou
2. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nespím, protože pořád něco - mimču se nelíbí poloha, bolí mě kyčle, bolí mě záda, potřebuju 4-5 na wc, je úplněk, mám nafouklý břicho, vzbudí mě přítel, protože mě kopne nebo se jde napít, pak štěkají psi, pak poslouchám, jestli neslyším myš...
A přitom jsem unavená, přes den toho stihnu relativně dost a stejně nemůžu spát :grinning:
2. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky bych pořád spala. Ve středu jsem si lehla v 11 dopoledne, spala jsem s přestávkou do 18hodin a večer v 11 jsem už nevěděla o světě
2. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja si ted rikam, zlate spani v tehotenstvi! Je to otrava, chodila jsem take porad curat, ale na druhou stranu me nikdo nebudil. Ted vstavam 3x, 4x za noc nakojit, prebalit, to hodina utece, ani nevis jak, a nez usnu, tak maly brekne ze spani a ja uz sedim u postylky a koukam, jestli spi nebo nespi. Pak ho po kojeni nechavam obcas spat chvilicku u sebe, jenze obcas usnu i ja a probudim se za hodinu cela rozlamala, jak jsem v nepohodlne poloze. Prenesu maleho do postylky, usnu na deset minut a uz jsem zase u maleho, protoze zjistil, ze je v postylce sam a to preci nechce :slight_smile:
Rano mam pocit, ze po me jezdil celou noc parni valec, pres den se moc nevyspim, spis tedy vubec, a vecer v sedm uz doslova padam na hubu a usinam ve stoje. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No výborně, to znamená, bez pořádného spánku cca od ledna 2010 do ledna 2012 :grinning: bezva vyhlídka :grinning:
2. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, asi tak a možná ještě dýl :grinning: a pak třeba druhý miminko... Pak budeme mít pocit, že už jsme deset let nespali a dalších deset nebudeme :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Holky, včera se narodil chlapeček Janě, tý co s náma byla prvně na kafču v Bondy. Bude jí znám Marketka a Alča. Mají Dominika.
JInak s tím lítáním na wc nemám až takové potíže teda zatím. Chodím jen jednou a to je celkem dobrý.Včera mi bylo dobře, taky jsem toho moc nejedla. To nebude mít dr radost. :frowning2: Ale den předtím jsem myslela že jsem pár minut před smrtí. Fuj to mi bylo zle :cry:
4. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Alžbět, Janě gratuluju :slight_smile: to už mají druhého chlapečka?

S tím wc mám krizi už od začátku. Mám diagnostikovaný malý močový měchýř (150ml :confounded: ) a když se k tomu ještě přidalo těhotenství, tak to bývá vážně neúnosný... Stane se mi, že musím i 3-5x za hodinu... V autobuse nebo autě mě to jen trochu naklepe a mám pocit, že musím hned teď a nevydržím už ani chvilku. Každý cestování busem si teda radši rozmyslím. Ale popravdě jsem to čekala ještě horší. Zatím to zvládám i tak dobře...

Venku je krásně, doufám, že to vydrží i na zítřek.
4. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market: krásně si mi to natřela s tím spánkem :grinning: :grinning: a to jsem 5 let před těhu nespala a chodila pařit :grinning:
4. dub 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dost vas teraz zanedbavam , ale citam vas kazdy vecer, akurat sa nemam casu tu pista vela lebo uz nemam tolko kludu vecer. Striedame sa s manzelo pri malom lebo kupeme okolo siedmej potom papame a potom grgame a kym zaspi tak uz manzel chce byt pri pc a mne sa nechce zapinat laptop, takze si eln precitam nevyhnutne a nepisem. Ale kontrolujem vas :grinning: Alzbet napis mi kedy budes niekedy v meste a ja sa prejdem s kociariom alebo keby ta manzel moholo oviest ku mne na navstevu bolo by to este lepsie. Luci, urcite sa objavim aj na cviceni niekedy len uz jak bude troska teplejsie, tento tyzden to nevyzera, snad buduci. Market a Fally pozdravujem aj vas a verim ze sa nam podari stretnut v lete vsetkym. Paaa zas sa ozvem.
4. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine: určitě se musíme vidět, jsem na strašně zvědavá na miminko :wink:

Lucko: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marktet, hrozne rychlo rastie a kazdy den je iny,. Dala som par novych fotiek. idem zehlit plienky tak paaaa. :grinning:
4. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem..
Market jo JAna už má druhého chlapečka. Starší je Alex a tento Dominik
Alčo na krev půjdu tento týden, ještě nevím kdy, ale je to bohužel ráno. Takže to asi necháme na neurčito ale kdyby mě tam manžel někdy o víkendu odvezl k vám, bylo by to asi nejlepší.
5. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno berušky :-d
6. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký byl víkend?
6. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkem dobrý :slight_smile:,
včera mě trochu pobolívalo břicho. Co chvíli přemýšlím, jaké bolesti jsou ještě normální a kdy už jet na pohotovost. To samý s pohybama, někdy si během dne vzpomenu, že vlastně vůbec nevím, kdy jsem je cítila naposledy. Občas si už příjdu fakt paranoidní :slight_smile: ... Asi už nebudu číst žádný články v časopisech a příběhy na koníkovi :slight_smile:

Jaký byl víkend u Tebe? Co nevolnosti a zvracení, jak pokračujete? A co vůbec reakce okolí, že nebude Mareček ale Amálka?
6. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett: já už jsem depresivní články taky přestala číst a je mi fajn :-d,prostě to chceoptimíismus :-d
Jinak, mě nevolnosti polevily, jen nesmím snídat a pít čaj, to prostě malá nesnáší. Jinak reakce okolí....byla to zpráva měsíce, ale většinou zavládlo nadšení, až na pár vyjímek :grinning: No a už nakupujeme růžové. Můžu říct, že se to nakupuje tak nějak lépe :grinning:
6. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: s tím souhlasím oblečení na holčičky je lepší, je toho daleko víc a v různých stylech. Na kluky je toho méně.

Mám dotaz: Jak je to u vás se sexem v těhu? :wink:
6. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máte pravdu, na holčičky je mnohem víc věcí a hlavně se mi moc líbí háčkované čepičky, to u kluka asi moc nepůjde :grinning: :grinning: :grinning:

Sex - první trimestr mi bylo zle a to jsem fakt neměla ani pomyšlení, v druhém jsem měla velkou chuť a milovali jsme se poměrně často (nikdy jsem pak neměla žádné problémy, nikdy jsem nekrvácela, nic...) a teď se mi nějak nechce, najednou mě to přešlo a taky už bříško docela překáží :unamused:
6. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se do sexu v prvním trimestru taky vůbec nechtělo, manžel byl kolikrát až uražený že se prej pořád vymlouvám ale já fakt neměla chuť. Teď chuť je ale mám strach aby se něco nestalo.
6. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet: u nás sex.....chuť pořád tak nějak stejná. Ničeho se neboj. Mimču se nic nestane.
6. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se bála, ale pokud jsi neměla žádné problémy, tak by se nemělo nic stát. Když je chuť, tak nad tím zase tak moc nepřemýšlím. Oba musíte být trochu opatrnější a zvolit nějakou vhodnou polohu a bude to ok...
Ptala jsem se na sex Dr. a ta mi jen odpověděla, že nevidí důvod, proč ne. A ani mě na nic neupozornila a tak, takže to vážně nebude vůbec dramatický :slight_smile:...
6. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no po sexu mám takový menší tlak v břiše a tak doufám že to nic není. Je mi blbý se ptát dr ale tak asi budu muset no.
6. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to nepříjde blbý, se zeptat... Od toho máš gynekologa, aby ses ho na takový věci zeptala. Já jsem minule na porodní asistentku v poradně vystrčila prsa, že mi připadá, že mám plochý bradavky :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě ne, mě až když zjistila, že mám placentu posunutou dolů, tak říkala, žádný velký divočiny, ale sex normálně, opatrně ano :-d
6. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek