• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
fakt? To je škoda... :grinning:
22. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
barcaldine: obor Nutriční terapeut na zdravotrnické škole, je to něco jako bývaly dříve dietní sestry. Co budeš studovat ty? Já mám ještě přihlášku na soukromou vysokou školu do Prahy, ale nevím, jestli tam mám chodit...
No klasika se mnou, stále nevědět co chci :slight_smile: Hlavně miminko, ale to jaksi těžší než ta škola :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je fakt, vytvořit mimíska je děsnej problém...
22. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Market- ja práve tiež chcem v prvom rade mimco, ale kým sa naám to podarí nechcem sa nudit, síce si hladám prácu ale teraz v tej kríze mi asi potrvá dlho. :frowning2:
A na VS som sa rozhodla ist tu do MB, hlavne koli tomu aby som nemusela dochadzat a aj to len dialkovo, keby som mala pracu alebo bábo aby som to nejako stíhala. Ale odbor je pre mna neatraktívny - ekonomika a management. :confounded: Ja som masérka a to by ma hrozne bavilo, ale zatial som si tu nenasla pracu tak sa budem musiet poobzerat aj po Prahe. :unamused:
22. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je docela problém najít práci masérky. Kamarádka dělala masáže ve studiu Step. Pak odešla a udělala si vlastní masérské sduio
22. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No ved práve, ze je to problém :frowning2: ale tak zistujem, hladám a ako vravím asi sa vrhnem na studium, zvysit si vedomosti. Ale bavit ma to nebude hehe.
22. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no mě to taky nebavilo. dělala jsem sice obor aranžérka s maturitou ale nebaví mě to.
22. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:confounded: no neviem ako to zvladnem, ale som rozhodnuta skusit to, ale matikaaa :astonished: pomoc. S tou budem bojovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dievcata, idem spocitat skody po dovolenke do zahrady a na nakup doplnit zasoby do chladnicky. Tak sa majte a prajem pekny den vsetkym. :wink:
22. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
barcaldine: a jak Ti jde matematika? Slyšela jsem od hodně lidí, že matika na škodovácké vejšce je dost tvrdá a končí na ni spousta lidí...
22. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já z ní maturovala...
22. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
barcaldine: tak koukám, že jsi mi odpověděla dřív než jsem se zeptala :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
markettka: no prave, z tej mam najväcsiu hrozu, Ale zas ked neskusim neuvidim, budem sa musiet posnazit :angry:
22. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsi dobrá, já bojuju s matikou, fyzikou a chemií
22. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbet, tak to ma mozno budes doucovat
:grinning:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky ja vazne letiim, vecer sem nakuknem. Pa
22. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo fyzika a chemie mě taky nebavila, ale matika jo, záleží taky na učitelce. jeden rok jsme měli jinou a z tý jsem měla hrůzu
22. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak pa pa, s tím doučováním no nevím, musela bych se do toho zase dostat...
jsem 5let ze školy pryč
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
barcaldine: pa pa a dyštak mám kamarádku, co tam studuje druhý rok a doučuje matiku
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nic, už je tu nějak mrtvo, tak já taky už jdu... pa pa všem, zítra se sem snad zase juknu. Pa pa :grinning:
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Pa pa, mě pořád blbne internet, neustál emusím restartovat, no hrůza...
22. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky je tu dnes někdo???
23. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Já až dnes :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nevadí...
představ si dnes mám ovulaci a manžel je teprve teď na na krvi. Ani nebyl schopnej vyřídit ty věci co měl předtím. Ten mě zase tak vytočil... už na to kašlu... nebudu se o nic snažit. To mimčo by bylo akorát vystresovaný, protože já sama jsem 24hodin ve stresu

já ho jednou zabiju a mě za to zavřou a budu mít klid
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek :grinning:

alzbet nehroť to žádnej chlap za nervy nestojí :wink:
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale já už fakt nemůžu, zas tu brečím, ani nevidím na klávesnici... jsem blbá
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbet a to ještě není nejhůř věř mi. Snažíme se s manželem už hodně dlouho prošli jsme si svejma krizema těžkým cyklem IVF dvěma transfery několika spermiogramy - po každém to bylo skoro na rozvod a vydrželi jsme a ba naopak strašně nás to trápení sblížilo. Hodně jsme cestovali udělali si krásný bydlení abysme vyplnili ten čas a těch dva a kus roku je děsně dlouhejch věř mi ale uteklo to :wink: a stálo to za to protože i ta bezmoc mi strašně dala
24. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jo ale u nás se trápím jen já... on žijem bezproblemovej život se svým kámošem, internetem a hrama... já už fakt nemůžu. Taky jsem mu to hned napsala. Že končním protože vidím že dítě chci asi jen já. On to neřeší. Na spermiogram nechce a nic pro něj není důležitější než internet. Já sem chodím si povídat a radit se protože on se mnou nic neprobírá...
24. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No pořizovat si prcka do nefunkčního vztahu asi neni dvakrát rozumný
24. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky si myslím...
ať si vlastně rozmyslí co chce a co je pro něj důležitý jinak do toho nejdu...
24. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
asi tak no.
24. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže doufám že mě tu necháte mezi vámi i když nebudu snažilka... pro tohle období určitě nee. :cry:
namá to cenu ale věř mi že mě to mrzí mnohem víc
24. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek